Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Napušteni Deo Kasukabe Šume

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Napušteni Deo Kasukabe Šume

Napušteni Deo Kasukabe Šume VPvpweo

Duboko u Kasukabe šumi gde vlada neverovatna hladnoća i ledeni vetrovi pored uskog puta nalaze se bačve nekada ispunjene a vremenom zaboravljene svedoče o tragovima prošlosti u kojoj su bile pune svežom i hladno održanom hranom. Zvuk šuma, ledeni vetrovi i znaci prošlosti čine ovo mesto posebnim, kao da je vreme zastalo.

Dok koračam uskim putem kroz Kasukabe šumu, ledene vetrove osećam kako mi miluju lice, podsećajući me na hladnoću koja ovde vlada. Pogled mi pada na bačve koje stoje pored puta, nekada ispunjene hranom, ali sada zaboravljene i prepuštene vremenu.

Hodao je vec neko vreme, ovoga puta bez maske na svom licu... bio je po prilicno razlupan i neuredan od prosle borbe, pa nije ni verovao da bi ga iko mogao i prepoznati. Po glasinama nacuo je da se u okolini tog ostrva gde je do skoro bio boreci se, nalazilo jedno napusteno mesto, na koje mesecima niko nije krocio...sve do skoro nekog vremena... napusteni deo Kasukabe Sume je postao utociste banditeske grupe veste u zivopisnim iluzijama koje mogu da dezorijentisu i ometu njihove mete. Genjiju se to cinilo interesantnim jer su igrali istu igru, nije bilo mnogo nindzi na ovome svetu koji su toliko vesti u stvaranju iluzija, te je hteo da se i sam oproba protiv njih, da vidi da li su njihove iluzije do nekle ravne njegovim. Otcepio je deo svoje duse kako bi ih mogao locirati i saznati njihovu tacnu lokaciju.
#card1308

-Dakle tu ste...-
 



Napušteni Deo Kasukabe Šume Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
#card4
Uz malo truda i par trikova iz rukava saznao je njihovu tacnu lokaciju, krenuo je veoma hitro prema njima dok nije pravio nikakav zvuk dok se kretao kroz krosnje drveca, mogli su se cuti samo zvuci prirode, suskanje lisca sa grana koje je lagani vetar klatio svakim momentom dok su ga pratili zvuci cvrkutanja ptica. Sve se vise i vise priblizavao njihovom sklonistu kako bi uspeo sabotirati njihove planove, nije hteo da dozvoli da nastave sa svojim delima vec je to hteo da okonca sada i ovde. Trebalo mu je neko vreme da stigne do njih, a potom se bez nekog skrivanja pojavio naopacke viseci na grani.
Napušteni Deo Kasukabe Šume F9f386ed45b0b799af4a0dfd847e5894
Samo je stajao na grani viseci naopacke, nije izgovarao ni rec, gledali su ga zacudjeno, nisu ocekivali to  sto je neko uspeo posle dugo vremena da im udje u trag, ali nisu znali ko je Genji tacno bio.



Napušteni Deo Kasukabe Šume Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Njegov cilj bio je da sabotira njihove planove, ali kao i svaki put Genji je znao da je najbolja sabotaza njihovih planova upravo eliminacija cele njihove male zajednice, kako ne bi niko vise mogao ciniti nedela koja su oni cinili svo ovo vreme, jer niko vise sposoban ne bi ni preostao od njih. Dok je visio na grani gledali su ga zacudjeno, iznenadjeni su bili sto im je neko posle toliko dugo vremena usao u trag, tisina je vladala nekoliko sekundi dok se jedan od bandita nije pribrao svesti i shvatio da su u velikoj opasnosti.

Jedan od Bandita:
 -Uljez! Drzite ga!- 

Svi su se odjednom dozvali pameti i krenuli na Genjija, nije ih bilo mnogo ali su bili spremni da pruze svoj otpor. Napali su Genjija upravo onime po cemu su i bili poznati, po njihovim jakim iluzijama i sposobnostima da ometu protivnika. Genjutsui su leteli na Genjija, ali je on ostao pribran i fokusiran, znao je svaku slabost genjutsua, time je ostao smiren i fokusirao svoj um kako bi uspeo svaki da odbije sa lakocom.
#card1306 #card6



Napušteni Deo Kasukabe Šume Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Njihovi genjutsui...jedan za drugim bili su ponisteni bez ikakvog efekta na Genjijev um i psihu. Stajali su zacudjeno sa ocekivanjem da ga eliminisu sa tim barazom iluzija, ali nisu znali da ovoga puta nemaju posla sa bilo kakvim nindzom vec i sa vestim Genjutsu majstorom.
Napušteni Deo Kasukabe Šume 19495e881606d504d5e47f4569a24e8f
-Nije lose... ali sad cete videti kako se to stvarno radi-
 

Dok je visio na grani, zahuhtao je vetar u momentu praveci zvuk sustanja lisca, poceo je praviti oblik pravugaonika svojim sakama kako bi u narednom momentu poslao jak Genjutsu na svakog od njih, hteo je videti kako ce se snaci... svako od njih osetio je ogroman pritisak u svojoj glavi sa kojim nisu uspeli da se izbore, neki od njih padali su vrlo brzo na pod onesvesceni za samo nekoliko sekundi, a neki su bili malo cvrsci pa su uspeli neko vreme drzati se pokusavajuci da poniste taj genjutsu, ali uzaludno... posle nekoliko momenata svako od njih pao je na zemlju.
#card1316

-To je to, jel...-
 
Rekao je sa smirenoscu u svome glasu, njegov posao ovde jos uvek nije bio gotov, izvadio je svoj kunai i uradio ono sto se moralo uraditi svakom od njih pre nego sto je krenuo dalje svojim putem vracajuci se nazad u selo.
#card330 #card19



Napušteni Deo Kasukabe Šume Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Duboko u Kasukabe šumi, Tomohiro je osećao neverovatnu hladnoću i ledene vetrove koji su mu ledili dah. Hodao je uskim putem okružen visokim drvećem čije su grane bile prekrivene snegom i ledom. Pored puta, nailazio je na stare, zaboravljene bačve, nekada ispunjene svežom i hladno održanom hranom. Ove bačve su svedočile o tragovima prošlosti, pričajući priče o davnim vremenima. Zvuk šume, šuštanje ledenih vetrova i tragovi prošlosti činili su ovo mesto posebnim, kao da je vreme zastalo.

Duboko u Kasukabe šumi, gde hladnoća vlada kao nepokolebljivi gospodar, Divus je koračao pored uskog puta koji je vodio kroz guste drveće. Sa svakim korakom, susretao je bačve koje su nekada bile ispunjene hranom, ali su sada zaboravljene i prepuštene vremenu. Ove bačve su svedočile o prošlosti, o danima kada su ljudi živeli od prirode i pripremali se za teške zime sa svežom i hladno održavanom hranom.

Zvuk šume je bio jedini pratilac Divusovog hoda, dok su ledeni vetrovi povremeno prolazili kroz guste grane, stvarajući jezu i tajanstvenost koja je obavijala ovo mesto. Svaki znak prošlosti koji je naišao bio je kao da je vreme zastalo, ostavljajući ga da razmišlja o pričama koje bi ovo mesto moglo da ispriča da može.

Divus je zastao da prouči jednu od bačvi, osećajući dodir istorije koji je ovo mesto nosilo. Dok je gledao u prazninu bačve, zamislio je živote ljudi koji su ovde nekada živeli i radili. Ova šuma je bila mesto gde su se susretali sa prirodom, suočavali sa izazovima zime i tražili način da opstanu. Sada, kao putnik kroz vreme, Divus je bio svedok njihove prošlosti koja je ostavila tragove duboko u Kasukabe šumi.

-Flahback misija-
Dok sam u sigurnosti spavao na krovu sela skrivenog u kiši,moj mozak je zalutao u prošlost prije no što sam ušao u selo kiše i lutao po svijetu kao kuca bez vlasnika.
Jednom prilikom dok sam se šetao putem šumskog puta,tražeći mjesto da jedem naletio sam na mali papir koji je tražio ninje iz neke bande pod nazivom Koketsu alijans,tj prema ovome moćne ninje sa povećanim sposobnostima kontrole čakre. Koji davež,pomislio sam u sebi dok sam razmišljao šta bi bilo da uradim. Do sad se nisam sukobljavao sa ninjama istog ranka. Ali ipak mi je postajalo dosadno. Te kako mi izmjerio svoju trenutnu snagu odlučio sam da nađem ove takozvane ninje koje su lutale po šumi. Ipak sam ja ninja. A ako želim da se dokažem trebam da i ja učestvujem. Te sam hodao šumskim putem pažljivo slušajući okolinu u nadi da uhvatim ove problematične ninje.



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
Šuštanje šumskih listova u daljini me je držao konstantno na nogama,nikad nisam znao odakle će skočiti ninja kojeg ću morati da bijem.
Na trenutak poslije sam zastao pored trupa drveta i sjeo sa oštricom blizu mene....spava mi se. Na trenutak sam probao da sklopim oči i zakunjam kad je veliki broj koraka sa svih strana odreo moje okolnosti i pogledao sam na jedno oko.
"Ko bi rekao da ninje kao što ste vi bi se spustili toliko nisko i napali kolegu ninju dok spava."
Skenirao sam oko sebe,4 čunina....svi veoma jaki....ovo će biti problem. Ali nije bitno.
#card353
Izvlačim oštricu.




剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
The member 'Morihei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napušteni Deo Kasukabe Šume #world188 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world189 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world190 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world185

#card200
Sa preciznošću velike brzine se pomjeram dalje od napada i pojavljujem se na vrhu grane drveta koja nije ni blizu poda.
#card186 #card179
#card155 #card156
Pipam drvo pored mene i kroz njega se prenosi elektricitet koji se zatim širi svuda po terenu poput ogromne paukove mreže.
Napad od 750 dmg-a ide ka svim čuninima u svim pravcima.
Napušteni Deo Kasukabe Šume Hiei-yuyu-hakusho
"Mislili ste da samo znam mačevati jel da? Kako glupo:"



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
The member 'Morihei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napušteni Deo Kasukabe Šume #world186 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world188 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world189 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world189


#card180 #card189 #card170
Skačem sa drveta i jako zabijam oštricu u teren ispod mene,izazivajući jaku količinu elktriciteta koja ide sa svih strana i blokira većinu napada.
Na sve čunine ide napad koji uništava sve pred sobom od 1050  dmg-a. Drveće,travu,ljude sve ćemo da spalimo!
"Neću vam dopustiti da me zajebavate.",rekao sam sa slabašnim osmjehom na licu.



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
The member 'Morihei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napušteni Deo Kasukabe Šume #world187 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world190 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world181 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world188

Jedan od čunna je pao,tri su ostala. Sa moćima munje iz ruke radim brze znakove,te oblak koji se pojavljuje iznad njih sada pucketa elektricitetom koji se pretvara u grom koji slijeće na njih.
#card181
Napad od 2200 dmg-a neutrališe njihove napade.
#card7
Trošim 60 energije da se odbranim od kusanagija u isto vrijeme svojom oštricom.

Napušteni Deo Kasukabe Šume Main-qimg-7264b22c6b98d05f6a9a28a80096f783-lq



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
The member 'Morihei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napušteni Deo Kasukabe Šume #world185 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world181 Napušteni Deo Kasukabe Šume #world185

Munja pogađa čunine,pamtim njihove vriske koji su bili ispunjeni bolom i patnjom,ali mpresivno je uspijevaju da urade još jedan poslednji napad u svom tom bolu te ja substitucijom gdje ulažem 20 čakre da izbjegnem napad vatre i stvaram se na krošnji drveta,shvatam da imam još puno toga da naučim.
#card1
Dišem polako kako bi pokupio sve svoje misli,ostalo mi je ipak samo 455 čakre od ovog suusreta,ipak malo zeznuto, bilo je zabavno. Nakon što zemljotres prođe skačem nazad sa drveta i počinjem hodati nazad da pronađem Susetsua.

-Kraj flashbacka-



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術