Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sorrow Port - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sorrow Port

First topic message reminder :

Sorrow Port - Page 3 Public

Luka je živahno mesto gde se sastaju trgovci, mornari, i avanturisti iz različitih krajeva sveta, donoseći sa sobom raznolike kulture i tradicije. Visoki steni oblikuju obalu zaliva, štiteći ga od nemirnih voda i pružajući spektakularan pogled na horizont. Na ulazu u luku stoje monumentalna vrata od mermera, ukrašena ugraviranim simbolima koji prikazuju bogatstvo i raznolikost ovog mesta. Sa svojom izuzetnom prirodnom lepotom i bogatstvom resursa, ovaj zaliv postao je poznat po izvozu mermera, čineći ga ključnim igračem u izgradnji mnogih monumentalnih struktura unutar Naruto sveta.

Srećom pa napadi vetra ne deluju na moje peščano telo. Ja se samo udaljavam koliko mi tlo dozvoljava i odmaram se, čekajući da protivnik padne predamnom. Što se mene tiče, ova misija je bila već uveliko gotova, samo je bilo pitanje vremena.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world207

Srećom pa nisam ni imao napade bačene. Ovom prilikom ulazim u hidrifikaciju kako bih eliminisao bilo kakvu moguću pretnju od njegovog poslednjeg napada i pošteno se odmorio dok sam u njoj.

#card49 #card8

Još malo i protivnikov potez će ujedno biti i njegov poslednji.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world213

I poslednji tennin je uspeo da padne. Luka je bila do sad već napuštena, civili na prvi pogled bitke su odma uzeli i razbežali se malo dalje od samog mesta bitke. Nadamo se da me niko nije primetio. Ma šta i ja pričam, potajno se nadam da su me svi videli, moju gracioznost, način borbe i šarm.

Manekenskim hodom, napuštam ovo opustošeno mesto.

Yashin je stajao na ivici luke, promatrajući dolazak i odlazak brodova koji su donosili i odnosili živote i priče iz dalekih krajeva. Sunčevi zraci obasjavali su monumentalna vrata luke, stvarajući sjajne reflekse na njihovim mermerom obloženim površinama.

Ovde je svako dolazio sa svojim pričama i ambicijama, donoseći sa sobom mirise i zvukove raznih kultura.

Trgovci su živopisno pregovarali na kamenim dokovima, mornari su pevali pesme o svojim pustolovinama, dok su se avanturisti okupljali u tavernama kako bi razmenjivali priče o svojim putovanjima.

Pogled na horizont pružao je osećaj slobode i mogućnosti, podsećajući Yashina na beskrajne avanture koje su čekale iza svakog talasa. U tom trenutku, osetio je zahvalnost što je deo ovog dinamičnog sveta, gde se susreću različite kulture i sudbine.


Yashin je polako koračao prema živahnoj luci, mestu gde se susreću trgovci, mornari i avanturisti iz različitih krajeva sveta. Kako se približavao, osetio je energiju i žamor mnogobrojnih glasova koji su ispunjavali vazduh. Luka je bila centar aktivnosti, mesto gde su se susretale raznolike kulture i tradicije, stvarajući jedinstvenu atmosferu.

Visoki steni oblikovali su obalu zaliva, štiteći ga od nemirnih voda i pružajući spektakularan pogled na horizont. Yashin je zastao na trenutak, diveći se prirodnoj lepoti koja ga je okruživala.

Talasi su se lagano udarali o stene, stvarajući umirujući zvuk koji je bio u kontrastu sa užurbanim životom luke. Sunce se reflektovalo na vodi, stvarajući zlatne iskrice koje su plesale na površini.

Na ulazu u luku stajala su monumentalna vrata od mermera, ukrašena ugraviranim simbolima koji su prikazivali bogatstvo i raznolikost ovog mesta. Yashin je prošao kroz ta vrata, osećajući se kao da ulazi u drugi svet. Prolazio je pored brojnih tezgi prepunih egzotičnih začina, tkanina i rukotvorina iz različitih delova sveta. Trgovci su glasno hvalili svoju robu, pokušavajući da privuku pažnju prolaznika.

Luka je bila mesto susreta različitih ljudi - od mudrih staraca koji su pričali priče o dalekim zemljama, do mladih avanturista koji su tražili nove izazove. Svaki kutak luke imao je svoju priču, svoju posebnost. Yashin je posmatrao mornare koji su vredno radili na svojim brodovima, pripremajući ih za sledeće putovanje. Bio je fasciniran njihovom veštinom i posvećenošću.

Sa izuzetnom prirodnom lepotom i bogatstvom resursa, zaliv je postao poznat po izvozu mermera. Yashin je gledao kako veliki blokovi mermera pažljivo ukrcavaju na brodove, spremne za putovanje ka gradovima gde će postati deo monumentalnih struktura. Bio je impresioniran veštinom kamenorezaca i snagom radnika koji su neumorno radili na pripremi mermera za transport.

Putovanje do luke bilo je dugo, ali i fascinantno. Prolazio sam kroz različite pejzaže, od gustih šuma do prostranih ravnica, pre nego što sam konačno stigao do živahnog mesta koje je bilo poznato po svojoj trgovini i kulturnoj raznolikosti.

Luka je bila u punom jeku aktivnosti kada sam stigao. Trgovci su glasno nudili svoju robu, mornari su se pripremali za plovidbu, a avanturisti iz različitih krajeva sveta su užurbano prolazili pored mene. Visoke stene oblikovale su obalu zaliva, štiteći ga od nemirnih voda i pružajući spektakularan pogled na horizont. Ulaz u luku bio je impresivan, monumentalna vrata od mermera, ukrašena ugraviranim simbolima, pričala su priču o bogatstvu i raznolikosti ovog mesta.

Prolazio sam kroz trgove prekrivene mermerom, gledajući kako se različite kulture i tradicije stapaju u jedinstvenu i živahnu atmosferu. Stao sam na trenutak da uživam u pogledu, osećajući kako me energija ovog mesta ispunjava.

Dok sam se kretao kroz luku, zadržao sam fokus na svojoj misiji. Kage no Tsubasa su bili opasni, a ja sam morao da budem spreman na sve. Udaljavajući se od glavne gužve, pronašao sam tišu ulicu koja me je vodila dalje ka mojoj destinaciji. Sa svakim korakom, bio sam sve bliži zadatku koji me je čekao.

Nastavio sam svojim putem, odlučan da iskoristim sve svoje veštine kako bih se suočio sa izazovima pred sobom. Luka je polako nestajala iza mene dok sam koračao ka sledećoj tački na mapi, spreman za sve što dolazi.

Po informacijama koje je imao Divus se zaputio u jednu od poznatih luka ovog regiona. Njegova misija je bila precizna, eleminacija grupe pod imenom Genso no Kage koji su bili veoma vešti sa oružijem, i bili zaslužni i odgovorni za pad ekonomije okolnih sela ove regija. Iako je imao veoma dosta informacija jedna od glavnih stvari je bila izostavljena a to su bile njihove brojke. Veštim pokretima i pozicioniranjem počeo je pretraživati lokaciju za bilo koju informaciju ili trag protivničkih ninji.

#card891



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Sorrow Port - Page 3 #world50

Kada je detaljno pregledao situaciju uočio je da se kreću u formacijama dva i tri, neka relativno čudna taktika na prvi pogled. Ali morao je da ih se otarasi po svojoj misiji. Odlučio je da pomoću svog vizuelnog dojutsua prati lakše protivničku grupu od tri člana. Nije imao mnogo opcija pa je odlučio da se prvo pozabavi sa većom grupom misleći da je i opasnija.

#card127

Na svakog po jedna.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world210 Sorrow Port - Page 3 #world203 Sorrow Port - Page 3 #world201

Protivnici su bili spremni na okršaj očigledno. Neki od njih su se služili dalekometnim napadima dok je jedan od njih prišao bliže kako bi pokušao nanjeti neku ozbiljniju štetu. Mada vjerovatno nisu bili spremni na ovakav stil borbe od strane Divusa. Nije mu trebalo mnogo da uoči njihove greške pogotovo kada je jednog od njih uhvatila njegova vjetrovita kandža.

#card576
#card116
#card432 #card118

Provlačim chakru kroz svoje krzno, nakon toga ulazim u imunitet koji me brani od svega. Nakon čega izlazim i pravim ogromnu eksploziju i lavinu zemlje na svog osim mene 1900DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world204 Sorrow Port - Page 3 #world212

Protivnici su gubili fokus nakon što je prvi od njih troje pao. Očigledno im je problem bio nositi se sa surovom snagom napada koje je stvarao. U momentima kada je zemlja progutala još jednog uspio je da minira teren zemljanim šiljcima koji nisu bili neki veliki problem za Divusa. Dok se posljednji odlučio da formira barijeru oko terena, ali prije nego što je to učinio, dodatna dva neprijatelja su se priključila borbi. Sada je već bio u čudnoj situaciji. Morao je brzo i efkisano da ih se otarasi.

#card432#card83
#card379

Čitav teren zahvata ogromna vatrena eksplozivna snaga - 1750DMG. Zatim jedem sve 4 pilule i primam DMG od šiljaka.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world207 Sorrow Port - Page 3 #world202 Sorrow Port - Page 3 #world208

Izgleda da su bili spremni i čekali u zasjedi jer se jedan od njih pojavio munjevitom brzinom ali je izgleda pokidao ligament(chakra kanal), dok je drugi oslobio veću količinu chakre iz sebe. Nakon stvaranja barijere prvi protivnik je koristio genjutsu metode kako bi izbjegao napad što je Divusa veoma začudilo jer po informacijama ova grupa je trebala da bude specijalizovana u korištenju raznih vrsta oružija. I dalje je bio okreužen njima tako da je morao iskoristiti jednu od svojih sfernih tehnika kako bi ih uspješno zahtvatio oko sebe.

#card103
#card432#card148

Zid me brani od napada totalno, nakon čega se oko mene stvara naboj vjetra - 1750DMG koji uništava sve pred sobom. Primam DMG od šiljaka.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world213 Sorrow Port - Page 3 #world208 Sorrow Port - Page 3 #world201

Izgleda da su ovi koji su pridošli pomoći onom iz prve grupe bili u nekoj rodbinskoj vezi jer su sad već oba pokidali svoje ligamente i bilo je samo pitanje vremena kada će pasti na tlo. Ali onaj prvi protivnik se i dalje držao veoma fokusirano i jako. Iz nekog razloga Divus se malo opustio kada je znao da su pri kraju iako je on trošio velike količine chakre na svoje tehnike. Samim tim pokušao je privesti borbu kraju sa još jednim ogormnim jutsuom u svom arsenalu.

#card152 #card145

Nakon što me imunitet odbrani od svega uključujići i šiljke, ponovno stvaram sfernu eksploziju oko sebe, doduše ovoga put samo manje - 1150DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world204 Sorrow Port - Page 3 #world205 Sorrow Port - Page 3 #world203

Izgleda da se nisu toliko usavršili jer su uspjeli izvesti čitavu seriju jutsua bez da napadnu Divusa, zemljani šiljci su i dalje izbijali iz zemlje ali sada kada nisu krenuli u ofanzivu bilo mu je dosta lakše. Mogao je da se fokusira samo na jednog protivnika jer su druga dva bila već polu mrtva i bilo je pitanje vremena kada će  se onesvestiti. Iako je imao lakši posao sada na trenutak pred sobom nije smeo zaustaviti svoju ofanzivu na njih.

#card138
#card1098#card1093

Letim u vazduh i izbjegavam šiljke koji izbijaju iz zemlje, zatim na prvog šaljem 3 zrake u obliku lopte, svaka 950DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world202 Sorrow Port - Page 3 #world209 Sorrow Port - Page 3 #world209

Količina energije koju su oslobodili u isto vrijeme je bila i više nego ogromna, izgleda da su čitavo vreme čekali jedan trenutak da u isto vreme nanesu štetu. Koliko god da su njihovi napadi bili žustri i puni energije, i on je imao svog asa u rukavu jednu od tehnika koje je retko koristio ali kada zatreba nije bežao od nje. Uz par brzih znakova rukama počeo je dekonstrukciju svoga tela. Jedan je već pao mrtav, jedan je čekao svoju smrt, borba se polako bližila na pravi meč u 4 oka.

#card1096#card127

Primam ovih 200DMG od prvog i 200DMG od zadnjeg, ostalo sve prolaze kroz mene, šiljci izbijaju dok letim tako da sam od njih siguran. Kada sletim vjetrovita ruka na prvog.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world210 Sorrow Port - Page 3 #world211

Kako bi dovoljno ponizio jednog protivnika kojem je čas otkucao nije se ni obazirao na njegovo telo mnogo. Sada kada je ostao u situaciji podjednako brojčanoj bio je spreman na žustriju borbu, odnosno onu sa više žara jer je sada mogao svu svoju snagu kao i svoje jutsue da fokusira u jednu i samo jednu osobu. Četiri mrtva tela su stajala razbacana i raskomadana po terenu dok je samo jedan sada bio na nogama oči u oči sa Divusom.

#card432
#card1293
#card72#card75
#card76

Moji pokreti mi omogućavaju da izbjegnem sve senbone poslane na mene, zatim stvaram pauka koji se ubacuje u ogroman vatrena napad na protivnika, na njega ide 1700DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world201

Protivnik je očito bio pi zadnjim rezervama svoje chakre te je odlučio da se prebaci na tehnike borbe sa oružijem. Divus generalno nije imao mnogo problema potiv toga te je znao da i kada napravi efektivnu odbranu može efektivno da zapreti protivniku. Malo jači trnci su prolazili kroz njegovo telo ali to je bila samo motivacija da izdrži i nastavi dalje bez posustajanja.

#card110
#card4
#card102#card104

Izbjegavam sve napade potom se odmakinjem te šaljem zmaja sa stun efektom na protivnika 600DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world204

Obzirom da je protivnik opet prešao na formiranje neprobojnih barijera očigledno je bilo da nema pojma gdje udara glavom. U momentima se kao malo i tresao, iz bliske borbe prelazio je u defanzivnu, pa onda kontrolisanje terena i tako u krug. Čudan neki stil borbe koliko se moglo zaključiti, ali šta je tu je, posljednja meta je morala biti eliminisana i dovršena za uspješnost same misije.

#card8#card94

Odmaram zatim uranjam u zemlju da stunujem protivnika.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world213

Protivnik je očigledno ponovno krenuo u rotaciju svojih stilova borbe te se velikom brzniom uz izbjegavanje pojavio iza divusa spreman da mu nanese fatalnu štetu u vidu svojih napada sa blizine. Bilo kako bilo morao je ostati fokusiran pa mu je na trenutak naumpala veoma zanimljiva tehnika koju je sada mogao koristiti a odnosila se na blisku borbu i udarce sa otvorenim dlanom, veoma plemenita ali efikasna metoda borbe.

#card103
#card1295#card1297
#card1298
#card1289

Nakon što me zid odbrani od oba napada, dva jaka udarca na protivnika 1400DMG i 800DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world213

Protivnik je ponovno efektivno izbjegao oba udarca koja su išla na njega te se kružno zarotirao i pojavio tik iza Divusa spreman za napad ponovno istom tehnikom. Ovaj put malo tromo ali izgleda da je i on sada već bio pri kraju snaga kao i Divus. Više nije znao koju metodu da primjeni te se odlučio udaljiti i spremiti par žestokih jutsua iz svog arsenala u nadi da će protivnik napraviti pogrešan potez.

#card141#card4
#card1090#card1092
#card69

Nakon što me odbrani naboj vetra, na protivnika idu dva Dust napada, prvi 850DMG drugi 1200DMG, i onda zmaj 700DMG.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world205

Sada već se ulazilo u onaj deo borbe u kojem nije želeo da bude a to je konstanto igranje za prevlast između napada i odbrane i sačuvanja dovoljne količine chakre da izvede određeni jutsu. Protivnik se očigledo spremao na neki komplikovani napad te je bafovao svoje telo izvodeći znakove rukama. Divus je mogao vidjeti svojim okom kako napinje svoje chakra kanala do maksimuma, izgleda da je ovo bio jedan odnosno jedini protivnik vrijedan pažnje ove organizacije.

#card8#card127



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sorrow Port - Page 3 #world211

Konačno, nakon duge i iscrpljujuće borbe mogao je sigurno da priđe telu svesnog ali stunovanog ninje. Vetrovita kandža koju je divus ispalio iz svog dlana je u momentu zgrabila protivnika i ostavila ga da leži, bez ikakvog pomeranja sa znakovima da je i dalje živ očigledno. Divus je znao da mora da mu oduzme život što je i krenuo da uradi.

#card19#card330

Nakon čega je odlučio da prikupi sve potrebne dokaze i zaputi se dalje po svetu sa uspješno obavljenom misijom pod u svojoj glavi nakon dugo vremena koje je proveo van akcije i izvršavanja ninja misija.



Sorrow Port - Page 3 Output-onlinegiftools
Polako iz daleka prilazim porti koja je naizgled bila u stanju rekonstrukcije - iliti - deo nje. Mora da je neko pre mene namestio nekakvu havariju - no - nisam došao zbog toga tu. Deo luke je bio u rekonstrukciji, a drugi deo je vrvio životom. Pored standardnih namirnica koje bi se našli na lukama - egzotično voće, riba, povrće, materijali - jedna od šinobiju najbitnijih roba je bila informacija. E sad, prema infomaciji koju sam ja dobio - u sorrow luci trebala se izvršiti naizgled neka razmena informacija. Nisam znao šta (očigledno), ali moja misija je bila da izvršim špijunažu i eventualno se vratim sa informacijama plaćeniku. Dal ću uspeti da prepoznam prodavca lubenica od trgovca informacijama, to je bilo pravo pitanje.



Sorrow Port - Page 3 NyUixBx
Ako ništa, nisam trebao biti majstor prerušavanja poput moje mete da se uklopim u masu s ljudima. Na ulazu sam uzeo nekom čiči slameni šešir, prikrivajući svoje armani prisustvo u masi. Bez nje, bio sam gosn Esau Armani, poznati krojač i šinobi - sa njom sam bio gosn bošnjo iz sela skrivenog u štali. Nastavio bih svoj nadzor, tražeći bilo kakav znak Yami no Ryu organizacije u masi. U moru ljudi, mogao sam osećati svačiju chakru, ali to što osećam svačiju chakru ne znači da će me promena bilo čije zbuniti. Štaviše, momenat kad osetim tako nešto, prvoj toj osobi ću disati za vratom. Uklopljavajući se u masu, dobio sam baš takav naznačaj. Shinobi na nekih 20ak metara od mene iskoristio je transformation jutsu.



Sorrow Port - Page 3 NyUixBx
Bez hajper sensa, sad bi mogao čistiti kukuruz ko pola ovih trgovaca. Požurio sam kroz masu ka izvoru chakre koji je uspeo tako lako da promeni svoj izgled neprimetno u masi ljudi. Kako sam prilazio, mogao sam primetiti folder koji je informant držao. To je izgleda bilo to.. samo još malo da mu pridjem i da..

#card1454

Skriven u masi ljudi, odradio bih par brzih znakova ruku. Pesak se od mene gmizao po podu, jureći informanta. Izbegavao je bilo kakve prepreke, a gledajući gužvu bio je skoro neprimetan. No i da ga je neko video, mogao ga je okriviti na blag povetarac koji je išao od mora. Minijaturni peščani stub je izrastao iz tla, sapletajući moju metu koja je polako padala na tlo.



Sorrow Port - Page 3 NyUixBx
U svoj toj zbrci, iskoristio sam priliku da se probijem kroz ljude i zgrabim dokumente koji su mu ispali prilikom pada nekoliko metara ispred njega. Dok se on pokušavao sabrati i ustati od pada, ti dokumenti su već bili dobro sakriveni u mojoj jakni, no, jedino što sam njemu ostavio je bio prazan folder po kome su gazili već ljudi. On je požurio i pokupio folder, polako nestajući sa mesta dok sam se ja već nalazio daleko od njega samog, svega iza ćoška. On neće znati da je uspeo da izgubi dokumente dok ih zapravo ne pogleda kasnije, a ja sam se izvukao bez nekih većih komplikacija. Sa osmehom na licu i dokumentima u jakni polako nestajem s ovoga mesta, završavajući još jednu operaciju.



Sorrow Port - Page 3 NyUixBx