Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Guste Šume

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Guste Šume

Guste Šume UDQdpYv

Na sredini ostrva guste šume dočekuju putnike. Sunčevi zraci prodiru kroz grančice otkrivajući puteve šume pune trešnjinov cveta. Pokraj puta dobrodošlicu žele ostrvske životinje poput šarenih ptica raznolikih boja koje lete nebom dodajući poseban šarm i kontrast ovom zelenilu prirode.

Ušao sam u gustu šumu gde me je dočekalo drveće koje njiše pod laganim povetarcem, miris trešnjinog cveta je preplavio vazduh. Okružen sam zelenilom koračajući stazom koja se gubi medju drvećem, sunčevi zraci igrali su se na putu ispred mene i snažan vetar povremeno bi podignuo lišće stvarajući igru svetlosti i senki. Šetajući uživao sam u svakom trenutku ovog prirodnog čuda.

Naišao sam na mali potok, ne volim male stvari (ni žene) ali na svom putu morao sam preći most ispred, sunce se igralo putem lišća dodajući svoje čarolije mom putovanju. Ponekad bih zastao da posmatram ovu igru svetlosti i senki na stazi, guste šume su zaista bile čudo prirode koje oživljava dušu punu tereta.

Dok sam napredovao svojim putem zvuk golubova postajao je sve učestaliji, grane pod vetrom pravile su melodičan šapat prirode. Osećao sam se kao da hodam kroz priču iz knjiga koje sam od kako znam za sebe voleo čitati, iste gde svaki korak otkriva novo čudo. Na horizontu su se pojavili trešnjini cvetovi najavljujući izlaz iz šume.

Koračajući pored poslednjeg drveća približavao sam se rubu šume jedva sam čekao prizor plaže gde sunce blista na plićaku, tamo gde se budi osećaj da sam prešao prag iz jednog sveta u drugi, nisam bio neki ljubitelj ptica koje su letile nebom radovao sam se njihovoj zameni galebova koji će krstariti uz obalu.

Iako ne volim ovaj deo ostrva moram priznati da je poslednji pogled na šumu bio prelep. Okrenuo sam se prema putu ka plaži sa blagim osmehom na licu svestan da svaka lokacija na ovom ostrvu nosi svoju priču i jedinstvenu lepotu. Nisam mogao dočekati da otkrijem šta plaža ovih doba godina ima da ponudi, ipak dugo nisam bio tamo.

Čim su izasli iz sela i guzve dosli su do velike sakura sume.Cuo je glasine o ovjo sumi urazliku na njegovu sumu ova ima zivota u njoj.I to veoma punog na svuda ima zivotinja i malih i velikih  i dosta biljaka.Sva ta lrpota se ubrzo zavrsila kada su stigli do jednog dela puta koj je imao par bandita na njemu.Shin je znao da je ovo njegova misija jer ih je prepoznao po opisu 2 chunina i nekoliko genin bandita sakrivenih u sumi koji cekaju tvoj potez.Hmh nasmejao se i spremio za bitku dok je iza njega stojao Minazuki malo uplasen.

Hahaha banditi ova dela nece vise biti prihvatljiva dok sam ja tu.Otkrite svoje vojnike i spremite se na finu borbu.

Rekavsi to zauzima stav za borbu i otkriva sve sakrivene protivnike u sumi pored puta.Sa time oslobađa svoj bes i snagu koju drzi unutar za specijalne slucaje.#card10 Guste Šume Sub-buzz-11023-1637095017-35

Minazuki hajdemo da vidimo koliko njih ce mo prebiti hahahaha.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Guste Šume #world73

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Guste Šume #world60

Minazuki gleda ispred Shina i uočava nekoliko Bandita iza drveta.
Iako je uzbuđen ne može sakriti to da je i pomalo uplašen što se vidi po načinu na koji reaguje,Minazuki se polako sprema za napad.
"Teško meni...pa,bolje da se istaknem malo i dokažem da nisam teret",Minazuki govori a zatim izvlači oštricu i pokriva je ledom zahvaljući svojoj tehnici Yuki klana.
#card353
#card1407
"Pripremite se da vas osakatimo banditi,vašem dobu terora je došao kraj!
#card1405
Minazuki aktivira svoju pasivnu,i nivo temperature se znatno snižava oko njega i Shina.
Guste Šume Garou-rage-one-punch-man-thumb-364x205
Minazuki se smije i zvanično je spreman za  borbu!

Dok koračam kroz gustu šumu na sredini ostrva, osećam kako sunčevi zraci probijaju krošnje i obasjavaju put ispred mene. Miris trešnjinog cveta ispunjava vazduh, donoseći sa sobom nežnost i svežinu proleća. Ptice raznih boja preleću nebom, stvarajući živopisnu sliku koja se nadopunjuje zelenilom šume.

Tomohiro je kročio na sredinu ostrva, gde su ga dočekale guste šume koje su ga mamile svojom netaknutom lepotom. Sunčevi zraci su prodirali kroz krošnje drveća, osvetljavajući puteve prekrivene trešnjinim cvetovima. Vazduh je bio ispunjen blagim mirisom cveća, dok su latice trešnjinog cveta nežno lepršale na povetarcu.

Dok je hodao stazama, osećao je kako se stres i umor povlače, zamenjeni osećajem mira i radosti. Pokraj puta, šarene ptice raznolikih boja su letjele nebom, dodajući poseban šarm i kontrast ovom zelenilu prirode. Njihov cvrkut je ispunjavao vazduh muzikom, stvarajući melodiju koja je pratila svaki njegov korak.