Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Moon Cave Network

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Moon Cave Network

Moon Cave Network CNWNLan

Mreža podzemnih pećina i tunela koja se prostire ispod čitavog roga mesečine. Stereotip pećina je uglavnom da su mračne, strašne, tmurne - ova mreža pećina nije takva. Konstantno je obasjana suncem i mesečinom kroz razne rupe u tlu i uz pomoć reflekcije vode ona još više sija.

Došli su na ostrvo mesečine s jednim ciljem - da otplatimo štetu koju sam ja naneo Staninom kupatilu. Koliko god je čorba bila dobra, usrah se. Šta je sipala umesto soli (sipala je vinobran) ostaće tajna.

Misija je bila prosta, navatamo trojicu i bam. Srećom, jedan je polako nailazio kod ulaza u pećinu.

Šapnuo bih Taiseiu

'Tvoj je'

Da sam znao da će Isak da namesti takvo sranje, ne bih ni išao s njim u onaj restoran. Nije im ni usluga a ni sokić bio nešto. Došli smo na ulaz od pećina i tamo je već stojao jedan od neprijatelja kog smo trebali da porazimo

Klimnuo sam glavom i stvorio mehur oko protivnika sa ciljem da ga stunujem

#card26

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world205

Budući da Taiseiev napad iz zasede nije prošao, nadao sam se da moj zapravo hoće.

Iz zemlje se rodi glavom i bradom još jedan Isak Uzumaki koji se vraća u svoju rodnu domovinu (zemlju) s ciljem da povuče neprijatelja u zemlju.

#card95 #card94

Clone - 30 health, 30 energy, 0 chakre

Moj vodeni mehur nažalost nije uspeo da reši glupog protivnika. Nema veze, imam ja još napada. Al za sad, ostaviću Isaka da se bakće s njim. On stvara zemljanog klona a ja kuliram da bih povratio izgubljenu chakru kako bih bio spreman za ostatak borbe.

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world211

Prvi neprijatelj je bio poražen od strane klona Isaka Izumakija. Sa glavom niklom ko iglica trave, prišao sam mu sa Kunaiem, i prerezao grkljan

'Jedan pao. Još dvojica.'

#card330 #card19

Rekao sam Taiseiu dok smo se udaljavali od mrtvog neprijatelja. Sa ulaza pećina nije bila nešto specijalna, al unutrašnjost je bila već druga priča.

Taisei je samo prošao rukom kroz njegovu kosu i ustao sa zemlje s koje je mirovao. Ovaj je stunovao i ubio neprijatelja, i onda smo nastavili da šetamo dublje u pećinu.

Pećina je bila poprilično svetla, kad se uzme u obzir da je pod zemljom. U odsjaju podzemne reke ugledao sam neprijatelja i bacio ruku od vetra ka njemu


"Pazi Isače!"

#card127

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world207

'Ma čega bre da se pazim. Čovek nas bacio u genjutsu'

Rekao sam dok je Taiseieva ruka nestala. Ma ja ću uzeti da ga porazim. Kombinujem stun efekat uz mog ludog zemljanog vuka koji trči ka neprijatelju s ciljem da ga ugrize za medjunožje i onesvesti.

#card104 #card96

"Eto šta on radiiii.. Ovo mi je lik uradio"

Rekao sam pošto me je protivnik malo ponizio time što mi je poništio čitav efekat. Neće niko bacati genjutsu na Taisei Yukia! Pošto je Isak uzeo da ga napada, odlučio sam da odmorim i vidim šta će protivnik uraditi

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world214

Napad nažalost biva odbranjen od dvojice bandita koji su se pridružili borbi. Cilj nije bio da privlačimo pažnju, a ipak smo nekim čudom uspeli. Dozvolio sam Taiseiu da preuzme sledeći potez, pošto nisam baš želeo još da uništavam ovu pećinu. Ipak je ovo Neckesova pećina.

'Tvoji su'

"E a vidi ovo Isače!"

#card28 #card1416

Rekao sam dok sam radio znakove ruku i stvorio vodopad iznad protivnika koji je padao po njima. Uz jak naboj vode, kombinovao sam moju Yuki tehniku i pokušao da zaledim protivnike u vodopadu.

"Šta kažeš?"

Moon Cave Network Tumblr_mnbv4ozd7s1rt3xvfo1_500

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Moon Cave Network #world183 Moon Cave Network #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world214

Stvaram Doryuhu koja blokira i uragan i grom (u pećini baj d vej) i potom se ruši. Stavljam dlan na podlakticu mog saborca i ojačavam njegove klanske tehnike i umirujem mu chakru.

#card92 #card1350

'De raspali ih više ne mogu da ih gledam'

Rekao sam, čekajući ludog zmaja od leda.

" 'Ma.. Red je na Hyonyinmarua "

Rekao sam dok sam pravio ledeno demonsko ogledalo pored sebe. Udahnuo sam duboko, ušao laganim koracima u njega, a potom raspalio Hyonyinmarua ka svim živim i stunovanim neprijateljima. Ovo će ih dokrajčiti, znam to!

#card1417 #card1414

'Hyonyinmaruuuuu!'

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Moon Cave Network #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world202

The member 'Kashin Vu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Moon Cave Network #world185

#card1 #card120

Radim zamenu kako bih izbegao zemljotres u kombinaciji sa zemljanim zidom, u koji ulažem 70 chakre kako bi stvorio 1050 defense-a i branim nas od preostalih napada. Zid se stvara ispred napada protivnika tako da je bliže njima nego nama. Nakon odbrane, zid se urušava i diluje 1050 damage-a.

Health 1000/1000
Energija 500/700
Chakra 1260/1500

Moj Hyonyinmaru nije prošao. Neverica. Uradio sam tehniku zamene protiv zemljotresa i potom sam uzeo da se odmaram dok Isak se pobrinjava za uragan i napad od ovog jačeg nindže.

#card1 #card8

"Ajde Isače mene ovo smara.."

Moon Cave Network E0bfef005125cfe49919a9fbe407fcc5da547d54

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world210

Vadim svoju veliku lepezu i mašem je ka gore, zaustavljajući sve senbone tako da popadaju oko nas dvojice. Potom, pružam ruku ka protivniku i stvaram mehur od vode oko njega, u cilju da ga stunujem.

#card346 #card26

'Ajde više padni ne mogu ja ovo'

Smoren, priseo sam na zemlju dok su senboni padali oko nas. Malo zena ovo ono, uzeo sam da se odmorim i povratim malo chakre. Gledao sam Taisei-a kako nas brani, a potom uzvraća sa vodenim mehurom. Samo smo želeli da se ovo što pre završi.

#card8

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world210

Uz pomoć svoje chakre stvaram jak naboj vetra koji će preusmeriti sve senbone odozgo ka glupom protivniku. Nemoguće da je opet bacio kišu senbona. Već mi je išao na živce, i on i Isak koji me je naterao da idem s njim na ovu misiju. Debili obojica.

#card124 #card8

Nastavio sam sa odmaranjem, nije stvarno bilo potrebe da se mešam ako Taiseiu ide ovako dobro. Znao sam kakav je, znam da ga ovo sve smara, al preživeće i to i pokupićemo taj juicy ryo kako bi popravili Stanino kupatilo.

#card8

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world205

'Ajde Taisei samo ga zgrabi brate jel toliko teško?'

Upitao sam brata moga nerođenog. Malo sam ga začikivao, ipak znam gde ga boli, ovaj slučaj bi bio dosada. Nije više bilo zanimljivo loviti bandite po svetu da bi se otplatili šinobi računi.

#card8

'Ma beži bre više i ti i on u tri lepe Kaguye. Ne završim li ovo uskoro odo ja do Shiroa a ti se snalazi'

Rekao sam ljutito, a potom uz pomoć znakova ruku - polarni medved - majmun - sova bacio šaku od vetra ka protivniku s ciljem da ga zgnječim. Bacio bi još jednu na Isaka al neću da se ljuti brat na mene.

#card127 #card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world205

Prosto nemoguće. Nek se odmara ovaj, dosta je i uradio (ništa nisi uradio Taisei sve ti). Prislonio sam dlan na zemlju, stvarajući Isaka Uzumakija v2 koji roni nazad u zemlju i pokušava da privuče ovog nečoveka (neprijatelja iako je i Taisei nečovek).

#card8 #card95 #card94

Klon - hp 30, en 30, ch 0

Moon Cave Network 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f456630636e7136364631743452513d3d2d3238343233363132322e313463396561633362333935636263353531373138343636323332382e676966

Samo sam ćutao. Nema više ni šta da kažem. Borimo se protiv ovog bandita već sat vremena. Nevernik sam al ako ima boga baci grom na bandita i skrati i njegove i naše muke. Sedeo sam i odmarao, Isak će valjda uspeti da reši sve to.

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world208

Bio sam doktor vala, znao sam da primetim pucanje čakra kanala

'Sad je naš. Uskoro pada, samo da izdržimo do to uskoro i sve okej'

Obratio sam se Taiseiu, koji eno valjda zaspo ne znam ni sam čim ne govori ništa. Navikao sam na njegovo glupiranje toliko da mi je bilo čudno što ćuti.

#card8

'Jeste to sigurno nisam čuo ranije..'

Rekao sam dok sam kristalizovao led ispod svog dupeta i vrteo se u mestu. Ako ništa ne bi me Isak lagao valjda. Dobar doktor, valjda. Nastavio sam da se odmaram, pošto trenutno moje mesto u borbi je bilo da sedim i da se molim da će protivnik primiti napad.

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world205

Neprijatelj je samo stojao na drugom kraju terena i gledao u nas. Ne znam šta je čekao, al čakra kanali samo što mu nisu popucali.

#card8

Nastavio sam da lenčarim budući da protivnik prosto nije želeo da napadne ni mene ni Taiseia.

'E a Isače šta ako si pogrešio dijagnozu i čovek nastavi da stoji, šta onda?'

Retorički sam pitao, pošto bi izbo obojicu svojim ledenim šiljcima. Nestrpljiv sam bio al eto šta, sednem, odmorim se i nemam pojma više šta. Jedina razlika izmedju mene i protivnika je bila trenutno to što ja neću umreti za 2 poteza.

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world213

'Brate moj, pogrešno vreme da se aktiviraš'

Rekao bih dok sam se stapao sa zemljom kako bih izbegao zmaja u ledja. Za sad ostajem u imunitetu, ko zna možda baci neki još ludji napad al. Za mene, on je već odavno bio mrtav. Taisei je iskoristio sličan pristup, samo umesto što se stopio sa zemljom, čovek je postao definicija tečnog stanja.

#card116

'Nja nja'

Rekao sam šinobiju čiji napad je samo prošao kroz moje tečno telo.

'I šta sad? A?'


Nije bilo vredno ni da ga napadam, videlo se da je Isak bio u pravu. Mogao bih ga nekad poslušati, nije on toliko glup.

#card49

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world207

Tennine broj 2, nikad te neću zaboraviti. Izlazim iz imuniteta kako bih napao protivnika.

'Evo mu ga i prijatelj. Super'

Rekao sam dok je poslednji neprijatelj lagano koračio ka našem delu pećine. Možda se ovom malom digo moral malo pa živne (govoreći o Taiseiu). Ukombinovao sam svoj stun sa ludim vučjakom koji je jurišao ka protivniku.

#card104 #card96

Još samo ovaj poslednji i gotovi smo konačno. Nastavio sam da kuliram u imunitetu, može mi se. Toliko je dugo trajala ova borba, da sam skoro uspeo svu čakru da povratim. Teških li neprijatelja. Samo sam stojao i gledao čoveka kako ispušta azil na neprijatelja.

#card8

The member 'Taisei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Moon Cave Network #world212

Kako je zemlja krenula da se trese, sklopio sam dlan i podigao sebe i Taisei-a od zemlje kako na nas ne bi uticali šiljci (ne znam kako ne znam šta nebitno je bkv i da primim 350 damage-a živ sam). Kako su šiljci za ovaj potez prošli, tako sam sklopio opet ruke i iz tela sam poslao 800 damage-a lanaca koji su išli da probodu poslednjeg stunovanog protivnika.

#card108 #card1346

'Beži samo prenego što zaspiš, ne želim da te vučem iz ove pećine sam'

Rekao sam Taiseiu, te krenuo polako ka izlazu iz pećine. Adio.

Isak nas je zaštitio. Nek je i preuzeo ovu borbu kad nas je debil prijavio za misiju. Barem poslednji nije pružao neki otpor. Ubili smo ga, i konačno sam bio gotov sa ovom misijom.

Moon Cave Network Tumblr_mpm4yt2w2k1rbdxnqo1_500

Zevnuo sam, ipak je sve ovo smaralo, i sa Isakom nakon što su šiljci prošli sam krenuo dalje u svet.

Dok se spuštam kroz mrežu ovih podzemnih pećina, osećam kako svetlost sunca i mesečine probija kroz pukotine i rupe u stenama, stvarajući čaroban sjaj koji obasjava put ispred mene. Svaka rupa na plafonu ili zidu deluje kao prirodno svetlo, stvarajući spektakularne refleksije na vodi koja teče pored mene.