Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo

First topic message reminder :

Ovo ostrvo se nalazi u sred okeana. Sa svih strana je okruzeno vodom. Postoji jedan most koji ga spaja sa kopnom. I to je jedini prilaz tom ostrvu. Dalje kada se nastavi od mosta pratiti kamena staza koja vodi kroz sumu, u kojoj se mogu videti jako retke vrste biljaka i zivotinja, stize se do jednog malog sela. To selo je nekada bilo jako mirno, sve dok se nije pojavio Akuma clan.

Akuma clan je poceo izvoditi zabranjenu tehniku, ozivljavanje nemrtvih.
Poceli su sa ubijanjem ljudi, dece i zena u selu i pretvarali ih u nemrtve.
Niko zasigurno ne zna njihov motiv, ali glasine kazu da zele da stvore svoju vojsku da bi napadali ostala sela.

I iz svih tih razloga selo je zatrazilo pomoc od nindzi drugih sela kako bi zaustavili akuma clan u njihovim jako opasnim radnjama.






The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  - Page 2 #world200

Još jedan u nizu napada koji je protivnik sa lakoćom izbegao, morao sam da primenim drugu taktiku i ovog puta se oslonim na direktan napad. Odradio sam znake rukama i na protivnika poslao vatreni napad koji je trebao da ga pokosi. Dok je napad leteo ka protivniku zemljani zid se stopio sa istim i ojačao ga.

#card1017 #card66

[Dmg napada 800, zag 100. Vatra na terenu 50.]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  - Page 2 #world193

Protivnik je konačno bio savladan, ali ne pre nego što je poslao svoj poslednji, do sada najjači napad. Odradio sam znake rukama i moje telo se pretvorilo u lavu. Odmah nakon toga ispred mene se pojavio još jedan od protivnika sa poternice koju sam dobio pre polaska na misiju. Nisam čekao da me napadne nego sam preuzeo inicijativu.

#card1022 #card69 #card74

[Dmg napada 800, zag 100. Vatra na terenu 100. Tri slota u lava imunitet.]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  - Page 2 #world193

Još jedan od protivnika je pao, po poternici ostalo ih je još dvojica. Napad koji je poslao bio je iste strukture kao njegov saborac, ali nešto slabiji. Gromovi su udarali kroz moje telo, ali nijedan nije uspeo da me ošteti. Čim se oluja smirila ispred mene se pojavio još jedan protivnik. Taman sam pomislio da ći imati malo predaha, ali ništa od toga. Ometen nisam poslao tako precizan napad.

#card1019

[Dmg napada 800, zag 100. Vatra na terenu 100.]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  - Page 2 #world192

Još jedan protivnik bio je pobeđen, ali takođe ne pre nego što je poslao poslednji napad uz glasne krike kako želi da me vidi mrtvog zbog ubistva njegovih saboraca. Odmah sam odradio znake rukama i oko sebe stvorio zemljano sklonište koje je popustilo pod naletom vode. Kada se voda konačno spustila i otekla nazad ka okeanu u daljini sam primetio još jednog protivnika. Odmah sam odradio znake rukama i poslao napad u njegovom pravcu.

#card92 #card58 #card67 #card66

[Dmg napada 800, zag 100. Vatra na terenu 50. HP štit:0(200 sam imao u ovom potezu)]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ostrvo  - Page 2 #world193

Konačno i poslednji protivnik je pao pod naletom mojih napada. Izgleda da su bili dobri jedino u senzor veštinama koje im u ovoj borbi nisu mogle pomoći. Poslednji portivnik prizvao je kišu gromova identičnu onoj kao njegovi saborci koje sam ubio pre njega. Uradio sam znake rukama i moje telo se stopilo sa zemljom. Nakon što je napad prošao, uverio sam se da su to lica sa poternice i krenuo nazad ka drugim obavezama.

#card116