Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Sasayama

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Sasayama

Naizgled mirno selo koje nosi teret već nekoliko godina,selo je prelepo, smirujuće mesto, ali atmosfera stalnog nemira nikada ne napušta njegove građane. Stanovnici se sećaju samo delova svog života, a njihova prošlost je neprekidno mutna slika.Klan Shoen poseduje još mračniju dimenziju svojih moći a to je sposobnost transformacije u različite zveri koje samo pojačavaju strah u selu. U noćima članovi klana postaju senke koje se preobražavaju u vukove, sove ili zmije.Njihova sposobnost da postanu zveri čini ih nevidljivima među običnim ljudima, omogućavajući im da se uvuču u selo bez da ih iko primjeti. Stanovnici se bude s osećajem nelagodnosti, svedoci su misterioznim dešavanjima.Sve više i više ljudi vide i čuju šumove vuka u noći, senke sova koje preleću nebo ili zmije koje iznenada izranjaju iz senki.


Selo Sasayama Anime-village-with-path-leading-small-village-generative-ai_900370-32935

Ulazeći u selo vidio sam da nema puno ljudi van svojih kuća ali nisam davao previše važnosti.Umoran od puta htio sam stati i uzeti nešto da pojedem stao sam sa strane puta i skinuo svoju torbu sa ledja.Umor me savladavao ali sam morao ostati priseban kako bih što brže završio misiju i vratio se u svoje selo.Uzevši hleba namazao sam sos i počeo da jedem.U sred jela začuo sam galamu,ostvaio sam hranu u torbu i krenuo sam prema zvuku.Došavši vidio sam ženu koja preklinje jednog ninju da joj ostavi bebu i da je ona sve što ta jadna žena ima.Ninja koji je oduzimao bebu nije htio ništa ni da čuje od majke već je spuštio bebu i kunaijem krenuo da ubije jadnu bespomoćnu ženu.Svi su ćutali,spustene glave oko njih,niko nije imao smjelosti da digne pogled a kamoli da progovori nešto.
Moja nervoza je sve više rasla i rasla te sam se prodrao-KO SE TO USUDJUJE DA NAPADNE ŽENU I DIJETE A JOŠ DA SEBE NAZIVA NINJOM
Čim sam to odgovorio svi su se okrenuli prema meni njihove oči su bile izbezumljeno,strah se mogao osjetiti u svakom od njih to jest ne baš u svakom,ninja kojem sam rekao nešto se samo okrenuo i ludačkim pogledom zurio u mene.Želio me je mrtvog,osjetio sam to
Šta je prpa?Nije baš svakodnevnica da ti se neko suprostavi,rekavši to uzeo sam svoje oružije i ispalio šurikene na njega

#card351

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world173

Hahahahahahahha je li nisi se nešto pokazao u svom napadu-Govorih to dok sam vidio munju kako ide prema meni

#card1

Ovo stvarno postaje smiješno,koliko dugo si ti ninja 2 dana.Hhhahahahaha ljudi pogledajte kako banditi padaju pred vašim očima,vidite i sami da su jadni,da nemaju nikakve vještine samo znaju da napadaju slabije od sebe
Gledavši ostale seljane koji nas gledaju u njihovim očima sam vidio nadu da su napokon oslobodjeni ali i strah jer im nisu bile jasne moje namere.
AJmo da se uozbiljimo.

#card90

Iskoristio sam Kengan i zaletio se na njega u nadi da ga udarim

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world175

HAHAHAHAHAHAHAH ako si svi jaki kao ti onda nisam trebao ni dolaziti.
Ljudi su poskakivali i nasmili se,vidio sam da u meni vide spas nisam htio da ih razočaram ali iako je umro moram se odbraniti od zemljotresa što je poslao prije smrti

#card1

Čuvši buku došao je drugi ninja te kada je vidjeo da sam mu ubio saborca razbezneo se kao pseto.

Klinjo bolje se predaj da ne prodjes kao ovaj jadnik,pogledao sam ga smijajući mu se u facu.
Faca mu se izobličila od nervoze i zaleteo se kako bi me napao ali prije toga


#card93

Ne zaleći se klinjo skupo ćeš to platiti.

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world178

Sta?nisi ti za bacit ili sam se ja previše opustio.
Progovorio sam sam sebi u bradu
‚#card2

Čistu čakru sam izbjegao i čakra je završila u drvo oboreći ga.
Nasmijao sam se i rekao-Ti kako si uzvinkuo da šalješ čakru ja reko probiće planinu a ne malo drvence.
Htio sam smustiti i iznervirati ninju,lakše ću ga onda ubiti ali i sam sam znao da nije toliko slab.
Sad je red na mene KLINJOOO

#card96


The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world171

HAHAHAHAHAHAHA zašto sam uopšte trošio onako jak jutsu na tebe.

#card1
Odbranio sam se od vrućeg talasa i pogledao oko mene sve seljane,zaprepastili su se kada su vidjeli šta sve mogu i da sa lakoćom izbjegavam napade.
SELJANI NE SMIJE NIKO DA VAM NAUDI DOK SAM JA TU
Prodrao sam se okrećući se prema njima.
U to sam začuo šuškanje iza mene ‚odsočio sam i iza sebe ugledao još jednu ninju koji je bio spreman da me napadne.
O dobro jutro,kasniš malo


#card351

Nisam ni razmišljao puno,odmah sam uzeo te ispalio šurikene prema njemu.

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world180

U jebote-prosiktao sam kroz zube.
Slušaj bolje se predaj inače ćeš biti hrana lešinarima
Nisu oni bili za bacit,da se nisam pripremio za ovaj dan ko zna kako bih završio,drago mi je pa sam otišao sam bilo bi opasno da sam poveo Aota..
Čudilo me je što me ninja nije napao ali nisam davao puno tome htio sam što prije da ih ubijem
f]]Gledaj i uči[/b]-prodrao sam se

#card93

Stvorio sam kišu kamenja koja ga je okružila i krenula ka njemu,ovo ne može izbjegnuti

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world176

Bacivši kamenje,ninja je pao,krv je prštala na sve strane tek posle ove bitke sam upoznao sebe i volim da gledam ljude koji umiru sa velikim bolom,pogotovo ovakve mangupe.
Zadnje što je ninja uradio je da je bacio 3 kunajia.

#card1

Zašto samo nisi pao i kraj,samo mi ovako oduzimaš i vreme a i dragocjenu čakru

Izgovarajući ovo začuo sam jecanje vidio sam da ninja drži jednog seljanina kao taoca.Upašio sam se nisam znao kako postupiti nikada nisam imao ni sličnu situaciju ovoj.
Nemoj seljane napadati nisu oni krivi što sam ja došao
Nisam htio da provociram,svaki pogrešan korak bi mogao napraviti to da ninja ubije seljanina a to nisam htio

Izvadio sam kunaji i bacio ga toliko brzo da ninja nije mogao odragovat,uspio je samo da skoči dlalje od seljana.
Nisam uspio ni vidjeti da li ga je kunai zakačio.

#card330

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world177

#card1
Hahhahaha pa zar me toliko potcjenjuješ,vidio sam da se zagledao u onog seljanina kojem je prislonio nož na grkljan,seljaninu sam sa pogledom rekao da se udalji i rekao.
Nisi baš hrabar kada napadaš seljane,evo me tu sam
Toliko dugo ste ovo selo terorisali vidite do kakvog je stanja došlo,propadalo je selo samo zbog vas MANGUPA!

Nisam nikada sebe vidio toliko nervoznog,htio sam da mu glavu skinem sa ramena.

#card94
U trenutku sam se uklopio sa zemljom i nestao izronivši rukom iza njega i ubacujući ga u istu,iskočio sam iz zemlje i uradio svoju najjaču tehniku
DOTOON!!

#card99

The member 'Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Sasayama #world173

Nisam vidio ništa od pijeska i zemlje koja se digla kada prilikom izvodjenja tehnike,čuvši zvuk munje i vidjevši neku svjetlost koja ide prema meni digao sam sklupturu u obliku zida preko sebe.
#card92
Kada je udarila munja u to iskočio sam iz sklupture i otišao do ninje da vidim da li ga je ovo zaustavilo.I da bio sam upravu,njegovo tjelo se raskomadalo na nekoliko komada.
Selo se čitavo zatreslo od moje tehnike i seljani su se razbježali te sam se prodrao.
IZVINITE ZA OVAJ HAOS ALI GOTOVO JE SADA STE SLOBODNI,NEĆE NIKO VAMA UZIMATI PRAVO DA ŽIVITE
Polako sam vidio seljane koji mi prilaze i grle me,čak mi je neka bakica prišla i ljubila me,htjela da se pokloni meni ali sam je zaustavio
Stara Majko!Nemate šta da mi se zahvaljute niti da mi se klonite ovdje.MI SMO SVI LJUDI I tu smo uvjek da vam pomognem oko bitangi.
Posle većeg razgovora i ručka na kojeg su me pozvali seljani odlučio sam da krenem.Naravno nisu mogli a da mi ne daju par domaćih proizvoda naravno što su imali i obećali su mi da kad dodjem sledeći put dati mnogo više ali da sada nemaju jer su im banditi branili da sade bilo što.
Nasmijan sam izašao iz sele dok su mi seljani mahali i radosno uzvikali.
HEROJU

Dok prolazim kroz naizgled mirno selo, osećam težinu koja lebdi u vazduhu, kao da svaki korak nosi teret prošlosti i neprekidnog nemira koji vlada među građanima. Selo se uzdiže kao prelepo, smirujuće mesto, ali duboko ukorenjeni osećaj nelagodnosti nikada ne napušta njegove stanovnike.

Tomohiro je stajao na ulazu u selo koje je izgledalo kao oaza mira, sa svojim prelepim pejzažima i smirujućom atmosferom. Međutim, ispod površine, ovo mesto nosilo je teret već nekoliko godina. Stanovnici sela, iako ljubazni i gostoljubivi, nosili su sa sobom osećaj stalnog nemira koji nikada nije napuštao njihove misli.

Osećao je težinu tuge i nesigurnosti koja je prožimala vazduh. Svaki susret sa seljanima otkrivao je nešto neobično - njihova sećanja su bila fragmentirana, kao mutne slike koje nikada nisu bile potpuno jasne.

Stanovnici su pričali o svojim životima, ali samo u delovima. Njihove priče su bile isprekidane, kao da su zaboravili ključne trenutke svoje prošlosti.

Orzek je sada došao u selo za koje je mislio da će sadržati ninju koju Orzek treba da porazi. Bio je jako nesrećan što su zadnje dve ninje bile skroz prazne i nisu imali nijednu kockicu. Našao je tenina i odmah ga je pokusao stunovati sa blastom munje koji je izbijao iz njega.

#card186
400dmg na ken
#card160
Pokušavam stunovati protivnika 

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Selo Sasayama #world214

Orzek je video da je njegov protivnik pozvao dve ninje.manjeg ranka i da su ga oni odbranili od napada. Odlučio je opet pokušati stunovati tenina a chunine ubiti električnom kuglicama koje je bacio na njih u nadi da ce ih to ubiti.

#card179
#card172
2 kuglice od 450dmg Bacam ih na chunine
#card94

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Selo Sasayama #world187 Selo Sasayama #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Selo Sasayama #world203

Video je da su njegova dva napada pogodila i bio je jako srecan što je tako brzo tenin pao. Jedan chunin je ostao pa je Orzek uzeo svoju katanu I zamahnuo jako na chunina u nadi da ce ga ubiti a zatim je otišao kod tenina I njega ubio sa tom katanom.

#card116
Brani me od napada
#card353
#card189
Zamasem 550dmg na protivnika
#card19
Ubijam tenina

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Sasayama #world186

Orzek je ubio sva ti protivnika i sav srećan krenuo je ka teninu da mu istrazi telo u nadi da ce naci seiki kockice. Nakon što je pretrazio tijelo malo se odmorio pa nastavio na sledeću misiju iste težine posto mu do sada ovakva misija nije nimalo bila teska.

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Selo Sasayama #world2 Selo Sasayama #world1

Seirei je doneo odluku da ode na novu misiju. Nakon sto je uspesno zavrsio prethodnu borbu, osetio je da je spreman za sledeci izazov. Spakovan i pripremljen, krenuo je putem, odlucan da ispuni svoj zadatak, svestan opasnosti koje ga cekaju, ali i veran svoijim ciljevima.

#card1386 #card160
Bacam stun na obojcu u nadi da ih stunujem

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo Sasayama #world197 Selo Sasayama #world191

Seirei je uspeo da pobedi jednog protivnika, koristeci svoje vestine i brzinu. Njegov napad je bio precizan, a protivnik nije imao vremena da se brani. Sa jednim protivnikom manje, Seirei se pripremio za sledeci izazov, svestan da borba jos nije gotova.

#card152 #card19

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo Sasayama #world195

Nakon sto je pobedio jednog protivnika, Seirei pazljivo osmatra okolinu, trazeci sledeceg neprijatelja. Ostaje fokusiran i oprezan, svestan da su preostali protivnici mozda blizu. Priprema svoj mac i procenjuje taktiku za nastavak borbe, odlucan da zavrsi svoju misiju do kraja.


#card141 #card127

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo Sasayama #world191

Seirei je uspeo da stunuje protivnika, ali pre nego sto je mogao da dovrsi borbu, protivnik je iskoristio trenutak i poslao napad na njega. Seirei je brzo reagovao, svestan da mora da se brani. Pripremio se za odbranu, procenjujuci napad kako bi pronasao najbolji nacin da ga izbegne.

#card153 #card19