Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 3

Hodnik - 3  8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

I tako dok smo ulazili zamak dobili smo zadatak da čuvamo hodnik koji smo broj tima došao sam prvi do svog hodnika ne znam gde mi je tim ali valjda ce skoro doći posmatrao sam hodnik i pravio strategije ako nas možda neko napadne iznenada mada rekli su da neće ni nepoznat dolaziti mada opet sumnjam u to

Dolazeci do Hodinika koj smo trebali doci stigli smo i smestili se.Bilo je vreme da se upoznam sa saborcima:

Zdravo momci ime mi je Wertzuir mozete me zvati Wert.

Smejaci se je razgledavao naokolo hodnik te je cekao njihov odgovor.

Hodnik - 3  Mrc9

Nakon sto sam dobio hodnik koji cu cuvati uputio sam se ka njemu. To je bio hodnik broj 3.
Iduci prema hodniku razmisljao sam da li su moji saborci vec stigli pre mene. N sam prilaz hodniku ugledao sam dvoje ljudi, mora da su to oni. Prisao sam im i predstavio se.


"Zdravo, ja sam Riko. Ja sam iz uzumaki klana. A ko ste vi?"

Tako dok sam čekao svoj tim napokon su došli i pozdravili se i ja sam rekao
Zdravo ja sam kazuhiro iz kaguya klana nemojte misliti inače da sam jak kao i svi oni
Tako smo caskali i razgledati okolinu bio samsprwman i da nam sad iskoci čudovište ne znam da li bi pobedili ali bih bar bio spreman

Gledajuci moje saborce sam primetio da sam jedini koji imam moc ociju:

O da zaboravio sam reci ja sam Hyuga Clan.Nego momci kakav je plan ko ce gde da bude?

Gledajuci u moje saborce sam primetio da ima potencijala u nasem timskm radu.Naslonio se na zid te je cekao njihove odgovore.

Malo sam razmislio o Wertovim recima i shvatio da zapravo mozemo kao tim jako dobro da funkcionisemo. Predlozio sam sledeci plan.

"Sta kazete da sve vreme izemo zajedno da se ne razdvajamo jer smo tako jaci. Ali ti Wert budi uvek jedan ili 2 koraka iza nas jer sa tvojim ocima bicemo sigurni od napada sa ledja. Jer ocima Hyuga clana nista ne promice."

Na vašem putu u zamku nailazite na jednu vrećicu koja zvecka sa zlatnicima. Možete ih podeliti kako se dogovorite. U vrećici se nalazi ryo (da bi videli koliko je ryo bacate opciju 6 i množite sa 5 hiljada. Npr ako dobijete 5 na kockici (od 6 strana kockica ne 24) onda će u vrećici biti 5x5000 = 25000ryo.

Kako smo razgovarali riko je predložio dobar plan jer uz pomoć werta smo jači barem dva puta tako sam rekao
-ja se slažem bićemo jači ako se ne odvajao
Rekavši to setio sam se da je byakugan jedna od mnogo jakih moći slicno kao saringan i tako smo pričali o tome šta ćemo i kako ćemo dalje i ko će šta da radi

Tokom puta smo se dogovarali kako cemo i sta cemo kad smo naleteli na jednu vrelćicu sa zlatnicima.Te sam prisao polako i reko im:

Budi te na oprezu da nesto ne naleti.

Stigavsi do vrece otvara je.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Hodnik - 3  #world48

Kada je Wert otvorio kesicu u njoj se nalazio novac uzeli smo da prebrojimo i bilo je 15000 ryo. Mislio sam da to mozda ne bi smeli da diramo mozda je neka zamka. Ali ipak smo se dogovorili da podelimo na nas 3. Tako smo i uradili.
Zatim sam im rekao. I nasmejao se.

"Mi do kraja ove misije ima da postanemo bogati. Trebalo bi da krenemo dalje. Budite na oprezu. Svakog trenutka nas neko moze napasti ili uskociti da napadne zamak."

Dok amo istraživali naše mesto našli smo neku vrećicu wert ju je otvorio i tamo je bilo 15 hiljada ryoa riko je predložio da podelimo na tri dela a ja sam na to odgovorio
-ja se slažem najbolje je da podelimo na 3 dela mada pazite mozda je zamka u pitanju
Tako smo delili i svako je uzeo svoj deo

Kako sam otvorio vrecicu bio je ryo unutra izbrojo sam bilo 15 hiljada nije bilo lose ali nisam bio sigruan verovatno neka zamka moramo biti na oprezu govoreci Riku:

Nebih bio bas siguran meni je najmanja stvar bogactvo.Evo vam po 5 hiljada oba dvojci mislim da je fer.Samo budi te na oprezu byakugan jos necu koristiti.

Hodajuci u nepoznat pravac kroz hodnik.


Nakon sto smo podelili novac koji smo nasli u vrecici krenuli smo dalje niz hodnik. Gledali smo hodnik koji je bio jako dugacak pred nama. Nisam mogao da mu vidim kraj. Pomislio sam da cemo ceo dan izgubiti u jednom smeru. Obratio sam im se : "Da li ste vi nekada imali slicnu misiju? Ja nisam nikada! Ovo je prvi put da nesto ovako dozivim."




Kada smo podelili pare pričali smo sta ćemo dalje riko je pitao da li je neko imao slicnu misiju ja sam rekao
-meni je ovo druga misija u životu radio sam samo jedni zbog chunin ispita treniram stalno kako bih postao najjaci ninja na svetu a ovo radim jer mi trebaju pare za dalje kako bih kupovao neke mečeve sta ćete bi posle ove misije koji su vam planovi?

Prolazeci kroz hodnike neko vreme Riko je upiato da li smo nekad imali slicne misije:

Ja sam jednu zbog chunin ispita koj sam pao zbog vremena isteklo ali ova mi je prva sa saborcima tako da za sve ima prvi put.

Smejaci se su hodali neko vreme te Wertuir upita:

Nego momci kako stoji te sa vestinama borba i to.

Hodajuci je cekao odgovor od svoja dva saborca.

Okrenuo sam se prema Kazuhiru i odgovorio mu na moje pitanje koji su moji planovi.
"Moj plan je da postanem chunin nakon ove misije ovde. SIguran sam da cu biti spreman."

Sada odgovaram Wertu."Pa Wert ja imam vestine klana Uzumaki. Imam barijere i napade lancima. To je vestina koju posedujemo samo mi iz Uzumaki klana. A tvoje vestine Wert?"

Opet se obracam Kazuhori."A koje su tvoje vestine?"

Tako su wert i riko rekli dosta stvari o njima odgovorio sam ruku
-ja imam munja stajling mislim da sam baš jak uvezbao sam sa tim stajlom dosta veština mogu da delujem visoki damage.jos nisam naučio moći kaguya klana ali planiram u budućnosti. Nego sta mislite da li će neko napadati nas hodnik ja mislim da nece mada ima sanse

Hodajuci Riko I kazuhiro govore o njihovim mocima:

Ja imam Hyuga radim na taijutsu samo sto je mali problem me sputava u tome.

Pokazuje na Čelu znak:

#card1287
Zbog ovoga jer sam Sporedna grana porodica a ima glavna ja sam nazalost sporedna i to me sprecava moc u meni da napredujem.

Sakriva znak te govori:
Ja mislim da vi nemate neke znake na vama bar se nadam.

Govoreci to nastavili su putem te Wertzuir reko:
aj da malo stanemo da se odmorimo sta kazete.

Gledao sam u Wertov znak i bio sam malo zatecen. Nisam znao nista o tome prvi put cujem da postoje sporedna i glavna porodica. To me je malo razocaralo zasto ako je neko talentovan sprecavaju ga da napreduje samo zato jer nije iz glavne porodice.
"Iskreno Wert mislim da ti je to dobra ideja. Trebali bi malo da odmorimo vec dugo hodamo. Sta kazete da sednemo. Ali moramo biti spremni na sve nemojte da se opustite previse."

Pojavljuje se ninja odjednom ispred njih. On je takodje na patroli.

Pozdrav mlada momčadijo da niste videli kesu ryoa što mi je ispala možda?


 

Muramasa


 


 


 

4


 

210


 


 

Nara Clan


 

8


 

https://i.imgur.com/lokMVAl.png


Wert je pokazivao svoj znak čudi sam se mislio sam da je to samo priča da to imaju neke hyuge sigurno je jedan od jačih riko je pitao da li hoćete da sednemo ja sam rekao slažem se hajde malo da odmorimo noge samo nemojte se opustiti previše mozda neko naiđe iznenada i napadne nas tako da budite spremni i na najgore


Kako su se svi slozili da stanemo da odmorimo.Naleteo je misteriozna osoba:

Wou Polako ko si ti? Kesu ryo? Nasli smo na podu jel to tebi pripada?

Govoreci te ga gleda ocima direktno te govori Riku i Kazuhiru:

Momci budi te na oprezu da znate ocekuj te nesto.

Dok je Wert razgovarao sa njim pitao ga da li da kesica pripada njemu. Ja sam gledao u Kazuhoru I njega. Ovaj ninja deluje snazno. Moramo biti na obrezu. Prisao sam Kazuhori i sapnuo mu na uho."Budi oprezan i ne pravi nagle pokrete. Da li si me razumeo?"
Ne znamo koliko je on ustvari jak.

Odjednom je naleteo neki ninja reiko mi je nesto sapnuo ja sam mu takođe sapnuo -ja ne znam drugačije samo nezno misleći u sebi bacam najjaci napad samo da krene rekao sam ninji
-ko si ti uopšte ne znamo ni ko si a to nad pitaš prvo se lepo predstavi a takođe našli smo neku kesu znaš li čija je mozda

Momci, moja kesa ryoa, malopre sam prosao ovuda pa ako ste je videli u redu je, ako niste boze moj odoh da je trazim.

Dan mu je bio naporan nije hteo dodatno da šklepa dečicu.


 

Muramasa


 


 


 

4


 

210


 


 

Nara Clan


 

8


 

https://i.imgur.com/lokMVAl.png


Gledajuci ga nije bio siguran da li da mu veruje:

Vidi ne mogu biti siguran da li je tvoje nasli smo ali nemam dokaze da ti verujem.

Gleda u njega nervozno:

Gde ti je saborac valjda trebas da budes sa nekim kao i ostali?

Ja iskreno mislim da je to ipak njeova kesica rya. Ali moram da stanem uz svojeg saborca. I on ima pravo mi ne mozemo da znamo da li je to stvarno njegovo bez dokaza. A ovde unajmljeni smo da stitimo zamak od kriminalaca. Nista samo sam cutao i cekao odgovor od ovog ninje kojeg smo sreli. Gledao sam U Kazuhoru i nadao sam se da nece reci nista glupo sto moze izazvatu nevolje.


Ninja nam je odgovorio gledia sam ga i shvatio da je jaci od nas Al mislim da bi trebalo da ima saborca nisam hteo nista reci jer je wirt već nešto upitao gledao sam ninju i polako se nameštao da uradim neki potez ako on nesto proba da uradi samo se nadam da necu umreti ovde zbog mog cilja mada znam i tehniku da pobegnem iz borbe ali na kraju krajeva valjda nece ni nastati borba.

Vi ste sumnjičavi neki očigledno....

Pametno momci pametno.

Ali ja nisam vaša pretnja.


Okrenuo se i otišao, malo iznerviran ali imao je on i svoju decu kući. Nije hteo ozlediti mladiće.

 

Muramasa


 


 


 

4


 

210


 


 

Nara Clan


 

8


 

https://i.imgur.com/lokMVAl.png




Gledajuci ga kako odlazi malo nezadovoljan bilo mi je lakse:

Jel ste uredu vas dvojica?Ajde malo da se smirimo pa da nastavimo sta kazete?

Gledajuci u nepoznatog prolaznika sam gledo kako mu se gubi trag i presto sam gledati ka toj strani.Posle toga sam se naslonio  na zid.

Uh ovo je bilo napeto. Imali smo srece izgleda. Izgleda da je bio neki bas snazan ninja. Moglo se je osetiti u njegovom prisustvu.
"Da, mogli bi malo da se odmorimo, pa da nastavimo dalje. Ovo je bilo bas napeto. Da li ste i vi osetili neku jaku energiju iz tog lika? Ja sam se sav najezio."

Napokon je otišao ljudi imali smo sreću hajde malo da se odmorimo pa krećemo dalje da i ja sam odma skontao da je jači od nas bar dva puta sreća pa su nama ostale pare mada i nije bas mnogo Al bolje ista nego nista
Razmišljajući u sebi sigurno će opet ovako neko da naleti moramo biti svi na oprezu mozsa je čak ovde idalje još neko

10 minuta je proslo:

Pa iskreno nisam osteio previse jer sam se pazio da nebude neki napad iznenada tako nesto nisam vreman da razmisljam.

Govoreci to pogleda u njih i opet kaze:

Nego ajmo mi krenuti ko zna sta moze jos naleteti.

Gledajuci ih ozbiljno oba dvojicu cekajuci njihove odgovore.

"MOzda je to dobra ideja. Idemo dalje. Mozda naletimo na jos nekoga. Mozda dalje ima nekih kriminalaca nikad se ne zna. Ali posle ovoga moramo biti jos i oprezniji nego do sada. Vidite da ovde ima i jakih ninji. I vise nemoj nista da diramo."
Rekao sam ja njima smejuci se.

I ja imam takav osećaj sigurno ćemo naleteti na još nekog tako da moramo biti na oprezu celo vreme kakve mi stvari radimo trebali bi da nas plate više malo je ono za ovakvu misiju
Misleći u sebi tražiće pocisnicu posle misije polozixu chunin ispit i postati jači ali samo ako se vratim sa misije valjda ce se to desiti nadajmo se


Prolazeci kroz hodnike naleteli smo na prostoriju koja je imala krevete:

Opa vidi ti to soba za spavanje.

Bila je uredna i cista te smo odlucili da odspavamo:

Nista momci sutra nastavljamo dalje onako nam treba odmor.

Stavlja svoje stvari ispod krevet te ide legne u krevet:

Laku noc momci.

Te je polako ulazio u san.

Nakon dugo vremena naišli smo na sobu na spavanje wirt riko i ja smo pričali o tome da nastavimo sutra kao što smo i uradili wirt je rekao laku noć i ja takođe riko je inače prvi zaspao tako ja nisam odma zaspao malo sam razmišljao Pa sam tek onda sklopio oci i rekao laku noć sutra idemo dalje na pustolovine u zamku

Kako sam spavao probudio sam se bio sam i žedan te sam uzeo iz ranca vodu i popio vode vratio sam vodu i ranac ispod proverio sam vrata da li su zakljucana nisu bila:
E moj vi neko nam je mogo uci u sobu.

Zakljucava vrata te proverva sve i ide da spava.Polako zatvara oci i ulazi u san.

Nakon sto smo se moj tim i ja odmorili od jucerasnje straze, i veoma napetog dana. Mislimo da je vreme da sada nastavimo sa strazom. Tako da smo ustali i zaputili smo se da dalje nastavimo sa svojom misijom o cuvanju hodnika broj 3. Nadamo se da danas nece biti nikakvih opasnosti kao i juce.

Obracam se sada mojim saborcima: "Da li ste spremni za danasnju strazu?"

Nakon dugog odmora u sobi probudili smo se i rekao sam timu
-hajdemo dalje moramo još da stražarimo
Izašli smo iz sobe i krenuli dalje sa nadamo da nećemo sresti barem ninje koje su tri puta jače od nas tako smo krenuli i bili na oprezu da nam nešto ne iskoči od niotkuda i pricali Sta li ljudi rade u drugim hodnicima da li imaju nekih problema?

Probudio sam se i video sa su moji saborci vec budni ozvezio sam se vodom,slozio krevet,otkljucao vrata i nastavili putem.Nadajuci se boljem:

Kako ste spavali momci ja sam super odspavo mogo sam vise ali tu je sta je a vi?

Hodajuci laganim hodom cekam njihove odgovore.

Iskreno ja sam se osecao super naspavanim ali me je podilazila jeza kada god sam pomislio na dogadjaj od juce. Ali to im naravno nisam rekao ne zelim da se zabrinu.
Tako da sam rekao sledece:
"Ja sam odlicno spavao. O i osecam se spreminm za danas. A vi? Da li ste spremni?"

Tako dok smo pričali wert je upitao kako smo spavali ja sam odgovorio
-ja sam odlično spavao i spreman sam za danas nadam se barem,da li mislite da će se nešto danas desiti upitao sam ih?
Ja mislim da će biti nekih nevolja tak mi je osećaj trenutno ne znam zašto ali mi nesto daje znak da će nesto strasno biti

Hodajuci sam razgeldavao naokolo te vi odgovorise:

Pa iskreno nebi da se nesto desi ne baksuziraj Kazuhiro!

Govoreci mu nervozno.

Hodajuci neko vreme na nikog nisu naletali a hodnik nije imao kraja:

Ljudi sta mislite jel ovo ima kraja?

Upita ih zabrinut.

Malo sam se nasmejao na njegovo pitanje. Samo kako on ne bi primjetio moju zabrinutost. Isto u vezi tog pitanja.
Pa sam mu rekao:
"Naravno da ima kraja Wert. Nemoj nas plasiti. Sve na ovom svijetu ima kraj tako da i ovaj hodnik ga mora imati."
Dok sam izgovarao ove rijeci ni sam u njih vjerovao nisam.

Smejao sam kao nikad do sad wertu i rekao
-pa logično da ima kraj hodnik a možda mi ne stignemo do tamo,salim se samo malo
Nego gde je uopšte otišao onaj ninja od juce mozsa nas neko celo ovo vreme prati i nadgleda
Shvatio sam da ninja nije mogao od jednog samo nestati i razmišljao sam čudno kad sam to shvatio mada mozda je trčao hahahah

Gledajuci kako mi se smeju sam se malo zabrinuo:

Nije smesno sad ozbiljno koliko lutamo trebalo bi da ima ćošak neki da ima drugi put ono kraj dvorca a ne bezkonacni!

Gledajuci u njih nervozno.Ali kad razmislim ne bi trebalo da se brinem previse samo trebam da udahnem.

Sada kada je tako postavio stvari i ja sam se malo zabrinuo. te sam se bacio u razmisljanje.
I rekoh mu:

"Kada tako postavis stvari to deluje ozbiljno. Mozda svi hodnici se spajaju u jedan i taj jedan vodi do glavne prostorije u zamku? Ili svaki vodi u neku drugu prostoriju. Sta mislis ti o mojoj teoriji Wert?"