Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 3 - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 3

First topic message reminder :

Hodnik - 3  - Page 4 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Gledajuci kako je isekao lance te je Riko pao dole:

Riko jel si dobro?

Odgovara stvorenju:

Uredu je verovatno su te lanci kontrolisali.

Gledajuci ga sta se desilo sve upita stvorenje:

Kako si ovde zavrsio? sta si ti ustvari?

Kada sma uspeo da presecem lance sedeci na pod jer sam bio uplasen da ustanem, poceo sam da pricam sa Wertom.
"Da dobro sam. Iskreno malo sam bio uplasen, ali sve je dobro zavrsilo.
Wert, da li si ti dobro?"


Nervozno sam sedeo na zemlju i cekao Wertov odgovor i da kazem sta ce nam Shukaku dalje odgovoriti kako i zasto je ovde.

Cujevsi Rika da je dobro pito je i mene:

Dobro sam samo iznenadjen.I sta cemo sad da radimo?

Gledjacui lance i oruzije i stvorenje bilo je malo mracno.Nije se znalo gde mozemo izaci.

Da gledali smo u lance , oruzije i Shukakua. Sve ovo je bilo nestvarno. Ne znam sta dalje. Mislio sa da Wert ia neku ideju ali on pita mene pa sam predpostavio da ne zna.
Te mu ja rekoh:

"Ne znam, mislio sam da ti znas. Sta i kako sada. Ne namo ni gde smo propali."
Odgovorio sam mu ada vec malo smirenijim i glasom. I malo sam se cak nasmejao.