Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kannabi Bridge - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kannabi Bridge

First topic message reminder :


Misija Kan - Id: 881 :


Most Kanabi.

Most koji spaja jedan deo šume sa drugim delom iste. Most služi radi snabdevanja sela i organizacija u ovim oblastima. Ispod mosta nalazi se neistražena rupa kojoj se ne zna dubina, okružen je drvećem šume oko koje nema nikakve zaštite. Most je starije gradnje i konstrukcije ali dosta očuvan.

Kannabi Bridge - Page 3 Kannabi_Bridge


Svi se bore osim mene. Gekko je možda uspeo i da me zadivi upravo svojom odbranom ali još uvek ga gledam sa prezrenjem. Ne mogu da verujem da je ovakva kukavica i da nas je pre samo par sati izdao. Mentalnom vezom govorim Yuriju: "Šta ćemo da uradimo sa njim"


Pošto se ništa nije desilo ni ovoga poteza, samo održavam svoj mod munje i radim rest
#card8

Kannabi Bridge - Page 3 4250_400

Nibboru vidi da ovako nikada neće završiti borbu, izbegava sve poslate napade i menja taktiku. Prvo će poraziti Yurija, potom Ichikawu i potom Gekka.

[Više neće tući naizmenično već mete redom dok ih ne ubije.]

Njegovo telo je obložila chakra koja mu daje 200dmg na sve napade do kraja borbe.

Čak smo i mi primetili da ce Nibboru pokusati da promeni taktiku, poceo sam se spremati za njegove napade dok sam na njega bacao jaki baraž genjutsua. U ovom trenutku imao sam priliku da se konektujem sa Gekkom psihickom vezom tako da sam to odmah uradio.
#card1307
-30ch palim ovo I konektujem se sa Gekkom
#card1314
-30 ch
400 base+600+400+300=1700 dmga genjutsu ide na Nibbora.
#card8
Zatim se odmaram i pokusavam da povratim potrosenu energiju i chakru.
"Verujem u vas!



Malevolent Pressence
: :
Borba je jako žestoka i ugalj samo odlaže svoju smrt. Yuri idalje baca svoje genjutsue, a ugljenisani lik samo ih poništava… Šta li će dalje biti. Ostio sam Yurievu ruku na svojoj glavi. Konektovao se sa mnom. Uhuu, kako je kul pričati s nekim a ni ne izgovaraš reči. Ček, da li čuje baš sve šta pomislim? Uitao sam se malo zabrinuto. Zar stvarno ima toliko povrrenja u nas… Ma dok ugljenisani ne napada mogu odmoriti kratko, ali da ne spuštam gard nikako.
Za slot održavam mod munje
#card8
vraćam 30 ch zbog moda munje i sharingana, a energija mi je na maxu.

Izraz na licu ugljenisanog se totalno promenio, izgledao je kao da se uozbiljio. Ichikawa je video da se nesto u njegovoj taktici promenilo, samo je gledao u Yurija i u tom trenutku sva trojica su znali sta se sprema. Znali su da ce se fokusirati na njega dok ga ne ubije. Ichikawa se poceo odmarati kako bi sacuvao potrebnu snagu za dalju bitku."Ne brini se, Yuri
#card8

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 3 #world223

Nakon sto sam bacio jak baraz genjutsua na Nibborua on je samo stao kao statua dok je radio znakove rukama. Nakon toga se zaleteo ga meni velikom brzinom povecavajuci svoju borbenu sposobnost te krenuo da me presece mačem, na sta ja odgovaram.
#card1366
Palim sharingan I biram brzinu
Njegov zagarantovani je smanjen na 400
#card1367
100 eng
Nakon toga vesto izbegavam njegov zamah dok u isto vreme svoje telo oblazem zemljom ponistavajuci zag od brzine.
#card98
20 ch
#card379
Zatim jedem jednu pilulu
#card1324
20 ch maxujem kireinu tako da imam bonus 500 dmga na yamanaka genjutsu do kraja borbe.
#card1318
Zatim bacam ovaj genjutsu i on ima
400 base+600 int+400+400=1800 dmga genjutsua ide na njega
"Racunam na vas!"



Malevolent Pressence
: :
Borbra se žestoko nastavlja, yuria je malo zakačio mač ugljenisanog ali nije naneo nikakvu štetu koju mogu primetiti, potom je yuri i pilulu pojeo. Odlično, više nije toliko brza borba, mada mogu primetiti da sve više cilja na Yuria, verovato je primetio da je on naš voða i njega pokušava smaknuti prvog… Hehe, nije svestan kakav je Yuri kad poludi i krene bacati genjutsue kao manijak.
Odtžavam mod munje za 1 slot
#card8
vraćam 30 ch jer održavam mod munje i sharingan. 5 slotova
Zanimljiv je ovaj ugljenisani, čak su mu napadi možda malkice jači. Hmh… To idalje ne predstavlja toliki problem.

U jednom trenutku, Yurijeve oci pocele su svetleti crvenom bojom, njegovi refleksi su se znacajno povecali. Izbegao je napade koje je Ugljenisani bacio na njega sa lakocom. Bio sam impresioniran time sto je Yuri bio toliko spretan u obe oblasti klanova koje je posedovao, kao da je znao sve o njima. To je dokazalo da smo ozabrali pravu osobu za naseg vodju."Samo napred!
#card8

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 3 #world224

Nakon sto sam bacio genjutsu na njega video sam kako se u trenutku pretvara u cist vazduh I sa lakocom ga izbegava. Dok je to radio, takodje je na mene bacio specijalni napad kojeg sam ja veoma lako izbegao.
#card116
Uvlacim se u zemlju opet prokovajuci moju pasivnu zemlje i izbegavajuci sav dmg koji je isao na mene.
Nakon toga izlazim i bacam jaki genjutsu na njega.
#card1316
30 ch
500 base+600+400+400=1900 dmga genjutsu



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 3 #world217

Na zalost... Opet je izbegao moj genjutsu napad buffovajuci se dodatno. Zatim sam poceo raditi znake rukama pojacavajuci svoj genjutsu dodatno, nadao sam se da cu moci skoro da ga oborim i nastavim sa svojim daljnjim tokom misije.
#card220
Genjutsu ima ukupno
700+600+400=1700 dmga genjutsu ide na njega
#card8
Zatim odmaram i povracam potrosenu chakru



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 3 #world225

Udarcom noge uspeo je ponistiti moj genjutsu te se za manje od sekunde stvorio iza mene u nadi da mi polomi kičmu. Brzo radim znakove rukama i stvaram barijeru oko sebe koja me brani od toga.
#card45
60 ch 4 slota
#card379
Jedem pilulu
#card1323
Zatim bacam jedan mnogo jak genjutsu na njega koji ima
Base 600+600+400+400=2000 dmga genjutsua dva poteza na njega ide
100 ch 1 slot
Primam malo dmga, valja se malo.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 3 #world220

Nakon sto sam na njega bacio svoj najjaci genjutsu, pao je na zemlju u velikim bolovima dok sam  bio na granici padanja zahvaljujuci njegovom udarcu u kicmu. Medjutim, pre nego sto je primio dmg, na mene je ispalio napad velike jacine. Tada sam prvi put osetio strah, Poceo sam brzo raditi znakove rukama stvarajuci zemljane zidove koji ce me koliko toliko zastititi. Video sam kako je Ichikawa pao na zemlju te sam znao da mu odmah moramo pomoci ja i Gekko. Uzviknuo sam Gekkou.
"Treba mi tvoja pomoc!"
#card107
-40 ch (50)
100 def 800 hp
#card108
-90 ch (2 slota)
Stvaram oko mene,Gekkoa i Ichikawe i branim se od zag (800)
sa 2800 dmga njegov napad pada na 1900 dmga 0 zag
prokujem ganzanex



Malevolent Pressence
: :
Šta!? Zadobio sam ozbiljan udarac, ali kako!? Kad!?… Uh, kreće mi se vrteti u glavi i gubim ravnotežu. Vidim da opet ispaljuje onaj napad zmaja s ogromnom chakrom. Rana je ogromna, i ne deluje kao da se sada desila… Znači ranije u borbi me je pogodio nečim, možda od adrenalina nisam osetio. AAAA!! Kako užasno boli. Yuri je ponovo postavio zemljane štitove. Nema šanse da će izdržati! S obzirom da polako gubim nesvest nemam puno vremena. Ovo će jako puno chakre zahtevati ali moram izdržati. Krećem raditi znakove rukama dok mi Yuri govori da mu treba pomoć.
Ichikawa je pao… Nisam ni ja ništa bolji…
Stajem ispred Yuria.
#card4
Stajem ispred Yuria. 50 ene
Još ova tehnika i gotov sam, padam sigurno.
Isključujem mod munje i sharingan.
#card153
pošto napad ima manje od 2000 dmg ja sa 300 ch ovim uspešno blokiram ostatak dmga. 4 slota 300 ch
Pao sam na zemlju svestan svega ali gotovo nepokretan.

Nakon sto smo se ja i Gekko odbranili od Nibbochuovog napada znao sam da smo vec bili dovoljno iscrpljeni i da treba da se malo odmorimo. Dosao sam do Nobbochua stavljajuci mu dlan na celo. U tom trenutku saznao sam sve potrebne informacije, gde je poslao Shikanawu da se sakrije i slicno.
"Gekko, moras nositi Ichikawu, znam da nece biti srecan, ali tako je kako je..."
#card1310
#card330 #card19
Ubijam Nibbochua



Malevolent Pressence
: :
Nakon sto sam zavrsio sa Nibbochuom ja, Gekko i Ichikawa otisli smo duboko u sumu pored mosta. Nasao sam drva za potpalu dok je Gekko uhvatio zeca kako bi pojeli nesto. Ichikawa jos uvek nije ustajao a ja sam razmisljao sta cemo sledece da uradimo. Sedeo sam na trupcu dok sam smisljao strategiju.
#card8



Malevolent Pressence
: :
Dok sam jeo zecetinu u isto vreme sam i smisljao plan, Nibbochuovo telo koje je bilo blizu nas se vec po malo ubudjalo te sam ga odlucio Udaljiti negde i zakopati. Iskopao sam rupu svojim rukama dok sam spustao Nibbochua unutra. Usput sam mu govorio.
"Bio si dobar protivnik, spavaj lepo...."
#card8



Malevolent Pressence
: :
Nakon sto sam uradio ono sto sam morao, odlucio sam odraditi finalne pripreme pre nego sto odemo da ubijemo Shikinawu. Spakovao sam sve svoje nindza alate te sam ugasio vatru koja je vec dugo gorela kako bi prestali da privlacimo paznju. Zatim sam rekao Gekkou dok sam uzimao ranac.
"Hajde, treba da krenemo...
#card8
Povratio sam svu chakru i energiju ovaj potez



Malevolent Pressence
: :
Zavalio sam se na veći kamen prekriven mahovinom, duboko u šumi, osećajući kako mi se telo polako opušta. Stavio sam Ichikawu da leži na travi pored mene. Sunčevi zraci se probijaju kroz guste krošnje iznad mene, stvarajući isprekidane šare svetlosti na tlu. Posle haosa bitke, ovaj trenutak mira je kao eliksir za moje telo koje ne osećam da se oporavlja. Vetar lagano furli kroz drveće, hladi moje umorno lice. Dišem duboko, pokušavajući da utonem u ovaj trenutak, svestan da je predah kratkotrajan. Ali sada, u ovom trenutku, sve brige su daleko. Ogladneli smo pa sam otižao uloviti nešto, stećom po nas naleteo je jedan zeko. Nesrećno po njega pokidali smo ga odmah i najeli se. Fina je bila zečetina moram priznati.

Odlučio sam malo prileći u travi, gledajući u nebo koje se nazire kroz granje. Oblaci polako klize, a ja se osećam kao da je i moj um počeo da plovi s njima, daleko od teških misli. Ptičji cvrkut i šum lišća u vetru postaju melodija koju nisam znao da mi je potrebna. Ruke su mi još uvek teške od borbe, ali svaki udisaj donosi olakšanje. Fokusiram se na osećaj trave ispod sebe, na miris sveže zemlje, dok nisam osetio da se ugljenisani nije malo usmrdeo… Pokušavam ne obraćati pažnju na smrad i dozvoljavam da me ovaj trenutak povezanosti s prirodom obuzme. Osećam kako se moji napeti mišići polako opuštaju. Ovaj predah je upravo ono što mi je trebalo.

Krenuli smo nazad, nosim Ichikawu na svojim ledjima i prolazimo pored malog potoka, zastao sam te uronio ruke u hladnu vodu, osećajući kako se napetost polako topi. Voda je kristalno čista, i njen žubor mi deluje kao lek za um. Pratim kretanje potoka i pitam se gde li vodi, a sunčevi zraci koji igraju po površini vode me gotovo hipnotišu. Osećam kako mi se misli usporavaju, kako napetost iz borbe polako nestaje. Duboko udahnem, osećajući miris borovine i mokrog lišća. Ovaj trenutak tišine, skriven daleko od ostatka sveta, je sve što mi je potrebno da se ponovo povežem sa sobom. Spreman sam za ono što sledi.