Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kannabi Bridge - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kannabi Bridge

First topic message reminder :


Misija Kan - Id: 881 :


Most Kanabi.

Most koji spaja jedan deo šume sa drugim delom iste. Most služi radi snabdevanja sela i organizacija u ovim oblastima. Ispod mosta nalazi se neistražena rupa kojoj se ne zna dubina, okružen je drvećem šume oko koje nema nikakve zaštite. Most je starije gradnje i konstrukcije ali dosta očuvan.

Kannabi Bridge - Page 2 Kannabi_Bridge


"Jos samo malo..."
Mislio je u sebi dok su Ichikawa i Gekko ubili dva Tennina. Procenjivao je da zadnjem teninu, ujedno i njegovom protivniku nije ostalo jos puno vremena da zivi. Ugasio je sharingan Odmarajuci na ivici mosta i cekajuci da zadnji tenin umre i da napokon zavrse sa ovom misijom.
#card8
Ipak je rekao svojim saborcima posle toga.
"Ne spustajte svoj gard nikako, ne znamo sta ovaj lik jos moze da uradi."
Zatim je odlucio da se malo odmori i povrati izgubljenu energiju.



Malevolent Pressence
: :


Na Yurijeve reči ja i Gekko zauzimamo standardnu formaciju: stajemo ispred Yuri i čuvat ćemo ga po svaku cenu. Nadam se da će se ovo brzo završiti jer nekako nisam imao poveranja u Yurijevog prijatelja, koji je ipak do sada uradio sve što mu je rečeno ali nekako delovao je slabo i neiskusno. Sa Yurijem nastavljam umnu komunikaciju i dogovaramo ono što će se desiti posle smrti i ovog poslednjeg čuvara koji se beznačajno opirao. "Jesi li spreman Yuri?" upitah kada sam video da i poslednji tennin-čuvar popušta.


*Nemam od ćega da se branim jer me tennin nije napao a onaj napad od 350 ne može da probije Yurijeve podloge koji nas čuvaju*

Dok sam stajao pored Yurija i Ichikawe, osećao sam težinu svojih ranijih odluka.(iskljucujem mod i sharingan) Još pre samo nekoliko trenutaka, bio sam jedan od Shikinawinih najodanijih čuvara, a sada sam se našao na suprotnoj strani. Ali nisam imao izbora. Znao sam da Shikinawa više nije onaj čovek kome sam se zakleo na vernost.
Yurijeve reči su me ohrabrile. Osećao sam da je plan da pređem na njihovu stranu bilo ispravn. Dok se tenin bori do poslednjeg daha, u meni se borio osećaj krivice, ali i odlučnosti. Spreman sam. Pogledao sam Ichikawu i klimnuo glavom. "Ja sam spreman” tiho sam rekao, dok sam stiskao dršku mača, spreman da okončam ovu borbu i da se suočim sa onim što nas čeka posle. Ovoga puta, neću pokleknuti.
”Amm, na šta sam spreman?”Upitao sam Ichikawu.

*Nemam od ćega da se branim jer me tennin nije napao a onaj napad od 350 ne može da probije Yurijeve podloge koji nas čuvaju*

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world211

Ovo je bio zadnji trenutak zivota poslednjeg Tenina, gledao sam kako sa patnjom vristi i pokusava da se odupire neizvesnoj smrti. Zatim sam ga upitao.
"Koje su tvoje poslednje reci."
Mogao sam videti kako Ichikawa i Gekko gledaju Tennina sa neakvim sazaljenjem u ocima. Rekao sam na to.
"Nije vasa krivica momci, jednostavno se nasao na pogresnom mestu."
Uzdahnuo sam te sam ga sacekao da umre dok sam se naslonio na most gledajuci vodu koja tece ispod dok se polako bojila crvenom bojom od Tenina koje smo upravo ubili. Samo sam uzdahnuo.
#card8



Malevolent Pressence
: :


Poslednji tennin-čuvar pada mrtav. "Stvarno žalosno." Kada se ova cela agonija završila odlučio sam da je vreme da krenem ka kočiji ali pre toga: "Gekko? Vreme je da zapališ" Obratio sam se Yurijevom prijatelju koji je sada više postao smetnja našoj misiji.

"Izvoli ovo." Yuri mi je mislima rekao da Gekku predam torbu koju smo pripremili za njega. U ovoj torbi su se nalazili neki osnovni nindža alati, mapa do Yurijevog skrovišta i nešto malo vode i hrane.

*Nemam od ćega da se branim jer me tennin nije napao a onaj napad od 350 ne može da probije Yurijeve podloge koji nas čuvaju*


Kako su poslednji tennini pali, misteriozna ruka pomiče zavesu i kroz prozorče maše ninjama pokazujući da odu, ostave kočiju na miru i spase živote svoje. Da li je to bio blef ili zapravo ninja dobrog srca niko od prisutnih na terenu nije mogao znati.

iii poslednji je pao! Kako očajna smrt za čuvara Daimyoa… Sada kada smo završili s njima moj posao je ovde gotov.. Predali su mi veću vrećicu s novcem. Pre nego što sam pobegao rekao sam:
”Budite pažljivi. I Yuri, želim da se nadjemo za nekoliko dana u šumi gde smo se prvi put sreli da uradimo jednu sitnicu hehe.”
Polako sam prošao između njih dvojce, tužno sam koračao. Karavan je bio odmah do njih a ja sam već bio udaljen.
‘Nadam se da nećete upasti u nevolje zbog ovoga!’ Rekao sam u sebi. Zastao sam na sekuntu te se okrenuo i vraćao se ka njima. ”Zaboravio sam jednu stvar.” Skinuo sam masku s lica i moja kose je krenula da se viori, gledao masku par sekundi te je bacio u reku koja je tekla pod mostom.
”Pa… To je to od mene, nemojte ovo da zajebete! Zbogom!!
Otrčao sam pozadi u šumu da ne bih gledao šta sledi. Međutim samo što sam krenuo neki čovek je mahao iz karavana šaljući signal da odemo, to nije bio Shikinawa… To me je dodatno podstaklo da pobegnem!!

*napad šiljka me ne pogadjaju od Yurievog štita, stojao sam pored Yuria kada je napad poslat. A idući napad me neće pogoditi jer sam otrčao u šumu.*

Kako je poslednji Tennin pao, ugledasmo ruku koja nam pokazuje da odemo. Kako je Yuri sada bio ozbiljan i nije hteo da zajebe svoj zadatak. Prekrstio je ruke i ostao je na svom mestu. Umno je rekao Ichikawi.
"Decace, mozes ostati ovde sa mnom, ili mozes otici, tvoja je odluka."
Govorio mu je u glavi dok je radio znakove rukama.
#card10
-30 ch
Osecao je ceo teren svojim senzorom zeleci da zna koliko se to ljudi nalazi u kociji. U isto vreme vracao je sebi istrosenu chakru dok je gledao Ichikawu.
Gekko je otisao i ostali su samo njih dvojica ovde.
#card8
"Bojim se da nas posao ovde jos nije gotov..."
Rekao je nepoznatoj osobi.



Malevolent Pressence
: :

Još uvek sam u svom modu struje i borbenom stavu tako da sam spreman apsolutno na sve što će se dogoditi. Yuri i ja smo mentalno povezani tako da znam sve što i on zna (mislim na chakra sense). Posle kratke borbe uhvatio sam duboko važduh i rekao Yuri,ju (naravno mentalnom vezom): "Reci kada i napašću ga odmah."

Možda se do sada nisam dovoljno dokazao ali sam sada siguran da želim da se borim, želim da isprobam sebe, želim da isprobam svoje veštine na nekome ko može da mi se suprotstavi. Siguran sam da uz Yurijevu pomoć možemo da izvršimo zadatak i da možemo da pobedimo daimya. Kao znak potvrde i želje vičem njegovo ime ne bi li ovaj daimyo shvatio da ne idemo nikuda!


“skriveni” :

S osmehom sam gledao u Yuria, te mu rekao
” Bedak… heheee! Dakle… Primetio si ha? Zaista jako si intaligentan ili ti se posrećilo.
Ja više ne znajući na kojoj sam strani, totalno sam se izgubio, počeo sam napadati i svoje druge saborce…
”Vatajtee moje goleme ručicee od vetra!
Moram nešto smisliti brzo, dosta su u prednosti… Dosta su jači i intaligentniji od mene! Da li će ovo biti moj kraj ako ih ne uhvatim? Hmm neka bude kako bude! Ako poginem, biće časno!
” Hajdeee Yurii, Ichikawa! Da vas vidim!! Nešto vam ne stoje te maske inače, hehehe.
Smejao sam se dok me je adrenalin obuzimao znajući da će ovo biti moja najopasnija borba ikada! Dok mi prolaze sećanja s Yuriem… Sve je palo u vodu od ovog trenutka!


Kannabi Bridge - Page 2 7098670fe1eb62760531319ed7896c89ce1b18b0_00

Kroz vrata kočije izlazi Nibboru Ichi, npc Yunin koji je po nagovoru Uchiha Stona došao kao gost na ovom putovanju.

[Ichikawa ima 6 slotova da se odbrani od Gekkovog napada i uradi šta želi (jer ih nije iskoristio, Yuri jeste). Potom Nibboru i Gekko imaju potez.]



Odjednom dok smo Yuri ja iščekivali svog protivnika sa ledja na nas i neočekivano lete dve ruke od vetra. Njihova snaga nije bila nešto posebno ali je ovaj napad najviše zatekao Yurija. "Ovo mora da je tvoj drug." Prokomentarisao sam mentalnom vezom dok sam se okrenuo i odbranio sebe i Yuri,ja. (mi smo jedan pored drugoga tako da je ovo moguće).

#card203
Smanjujem cd combat stance,u i ovim prokujem svoj bushido. (20 energy i 1 slot)

#card189
#card9
Pošto sam prokovao svoj bushido sada mogu dva puta da zamahnem, i to i radim kako bih isekao obe vetrovite šake. Svaki moj zamah ima i više nego dovoljno demage da nas odbrani od tvojih napada. Svaki zamah ima 200 od oružja + 300 od ⋆ Swing Strength ⋆ + 400 od moda munje i od pasivne tehnike munje + 300 od bushida. (1200). (40 energy i 4 slota).

Posle odbrane okrećem se ka kočiji iz koje izlazi nekakav ogroman crni džin. "Ma da li je ovo moguće..." rekao sam kao vid kuknjave jer je apsolutno sve pošlo po zlu, baš ono čemu se nismo nadali.

IMAM 50 BONE SHIELD

Sve je pocelo da ide juzno jako brzo. Yuri nije imao puno toga sto moze da uradi vec je samo upalio svoj sharingan dok ga je Ichikawa branio od ostalih napada koje je Gekko bacio na njih. Zatim je rekao.
"Nisam mislio da ce se ovako zavrsiti, Gekko."
#card1366
Palim sharingan i pripremam se za borbu koju ocekujemo.
Kao sto sam rekao Ichikawa nas brani od ostalih napada te ja odlucujem da samo stojim i gledam.



Malevolent Pressence
: :
Uchiha, smatram da nisi pokazao dovoljan kvalitet vidom ove smicalice koju si uradio. Kada završim sa njima ti si sledeći.

Nibboru se nasmejao. Bio je to značajno vešt ninja. Kočija sa Shikinawom je takodje nestala i potom bila je vidljiva u daljini kako odlazi.

[U nastavku borbe Nibboruovi protivnici će izvoditi opcije za NPC Yunina. Ovaj Yunin ne može biti stunovan. Fokus napada Yunina će biti Yuri - Ichikawa - Gekko]

The member 'Narator' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world222

Nakon sto je crna majmuncina izasla iz kocije Yuri je poceo da se smeje dok ga je gledao. Video je da se on podsmejava Yuriju i njegovim saborcima te nije hteo da to dozvoli. Odlucio je reci Gekkou.
"Jos uvek nije kasno da nam se okrenes, samo nemoj to da radis vise."
Nakon cega je pogledao Gekka sazaljeno kako ne zna na koju stranu da ode.
Na Yurija je u tom trenutku ispaljen veliki napad munje. Yuri se zatim ukopava u zemlju i izbegava sve to.
#card116
-40 ch (2 slota)
Ulazim u zemlju i izbegavam napade munje, nakon toga izlazim i stajem u defanzivni stav.
Ukupno sam skupio 200 hp stita od ganzana
#card429
-50 ch (3 slota)
Sve nas prebacujem u svet demona u kojem sam ja jaci, ceo teren biva preplavljen dusama bez doma.
#card1369
-30 ch (1 slot)
sada imam 600 inteligencije
#card1316
-30 ch (1 slot)
Napadam samo crncugu posto ce nam se Gekko pridruziti.
500 base+600 int+200 pasivna genjutsua+200 zabranjena=1500 dmga genjutsua na Yunina



Malevolent Pressence
: :
Dok sam stajao pred Ichikawom i Yurijem, osećao sam kako me težina moje izdaje pritiska. Nije bilo lako doneti ovu odluku, ali bilo je neophodno. “Ichikawa, Yuri“ počeo sam, sklanjajući pogled,
“Znam da me možda nikada nećete potpuno razumeti ili oprostiti. Znao sam šta radim kad sam vam se suprotstavio, ali sada shvatam da je to bila greška. Shvatio sam da je pokušaj bio pogrešan.“

Pogledao sam ih u oči, rešen da pokažem svoju iskrenost.
“Izdao sam vas, ali sada sam ovde da ispravim to. Stajem na vašu stranu. Zajedno ćemo eliminisati ovog ugljenisanog. Znam da reči nisu dovoljne, ali nadam se da će vam moja dela dokazati lojalnost. Nakon što ga sredimo, predaću se vašoj volji..“
Stisnuo sam mač čvrsto, spreman da se borim rame uz rame s njima, odlučan da pokažem da sam vredan njihovog poverenja koje sam možda izgubio.
#card186
Ponovo palim mod, ovo aktivira i pasivnu pa ni dodaje  400 na kenjutsu. za 2 slota i 10 ch
#card164
Na sledeci napad imam dodatnih 200 dmg i oblozen mi je mač munjom. 10 ch i slot
#card205
Zadrzavam 200 dmg. 20 ch i slot
#card133
Naredna 5 poteza imam dodatnih 150 dmg.
Čekam svoj red da napadnem Yunina.



Kada sam video da se ovaj Yurijev prijatelj vraća iz šume i daje neke besmislene i jadne izgovore obuzeo me je toliki bes. Nastavljam da govorim nešto Yuriju (svojom mentalnom konekciju) a onda je ovaj nepoznati tamnoputi nindža pokušao da pogodi Yurija razornim zrakom, ovaj zrak je bio toliko precizan da je išao samo na Yurija. Izgleda da je znao da je on vodja naše misije i želeo je prvo da se dočepa njega.

Kada sam video da Yuri radi znakove rukama imali smo već plan.

Održavaj svoj mod munje (20 chakre i 1 slot)

#card205
#card166
Potom ulazim u tsuki stance i ovaj buff munje zadržavam do kraja borbe (50 chakre i 2 slota)


Mentalnom vezom govorim: "Yuri ne brini, spreman sam za sve njegove naredne napade."

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world218

Nakon sto se Ugljenisani oslobodio mog genjutsua nekom jacom verzijom cancel tehnike uozbiljio sam se. Poceo sam raditi masu znakova rukama a iz mene se pocela oslobadjati velika kolicina chakre.
#card1383
-30 ch (1 slot)
Bacam ovaj genjutsu na Yunina i on ima 650 base+600 int+200 pasivna+200 zabranjena=1650 dmga genjutsua ide na njega.
#card1324
-20 ch (0 slotova)
Posto se on odbranio od mog genjutsu napada dobijam dodatnih 100 dmga na njih.
#card48
-300 ch (4 slota)
Oko mene se stvara velika kolicina vode koja ce mi nakon nekoliko poteza povratiti 500 chakre.
#card1320
-30 ch ucim Ichikawu Multiple earth wall tehniku (2 slota)
Zatim se prodrao iz sveg glasa

"Momci, pobrinite se da ne umrete, ostavite ga meni na neko vreme."



Malevolent Pressence
: :
/Yunin kojeg sam bacio se ne važi jer nisam trebao ja da ga bacim/
Dok sam posmatrao Yurija i Ichikawu kako se polako obračunavaju s ugljenisanim, osećao sam potrebu da se pripremim za svoj napad. Ovaj protivnik je snažan, i nisam želeo da rizikujem. Dok sam čvrsto držao svoj mač i fokusirao se na svoju unutrašnju energiju. Duboko sam udahnuo i osetio kako chakra teče kroz moje telo, koncentrišući je u mač.
#card166
Oblažavam mač munjom pa na 2 poteza imam dodatnih 200 dmg. 1 slot 20 ch
#card1371
Pošto je mač obložen munjom ovim dodajem 100 dmg na mač do kraja borbe. 1 slot 20 ch
#card203
Manjujem tsikuri stancu cd za 2. 1 slot i 20 ch.
#card1366
Ponovo palim sharingan i uzimam 100 brzine. 1 slot i 10 ch.
Osetio sam kako se moć pojačava, kao da se mač i ja stapamo u jedno. Bio sam spreman da dam svoj doprinos u ovoj borbi, i da završimo ovo što su Yuri i Ichikawa započeli. Nema povratka.


Činjenica da moram da se borim sa izdajnikom rame uz rame mi je toliko smetala, pa napao nas je preko nekoliko minuta ali, s obzirom da je crnja pretnja neizbežna, shvatio sam da prvo moramo da se pobrinemo za našeg prijatelja. U njegov pogledu sam video da nešto smera i izgleda da planira da napadne ili mene ili ovog izdajnika.


Yuri spreman sam za njegov sledeći napad.



#card8
Dok sam se pripremao za njegov udarac odlučio sam da se odmorim i povratim izgubljenu chakru i energiju.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world219

Dok je gledao kako crnja napada Gekkoa odlucio sam se ojacati i uraditi kontra ofanzivu. Uradio sam znak rukama koji je oznacavao da ce jaki genjutsu upravo poci na protivnika.
#card1318
-30 ch (1 slot)
400 base+100 kireina+600 int+200 zab+200 pas=1500 dmga genjutsu ide na npca
U isto vreme sam racunao da ce se Gekko uspesno odbraniti od ovog napada, bio je cak i slabiji od napada kojeg je Yunin poslao meni.
Water regeneration 1/3
#card1368
-30 ch (2 slota)
Pripremam se za borbu i biram protiv ninjutsu napada
"Budite spremni na sve!"
Uzviknuo sam davajuci podrsku svojim saborcima.



Malevolent Pressence
: :


Dok sam gledao protivnika, osećao sam kako se napetost u vazduhu povećava. Oči su mi pratile svaki njegov pokret, svaku promenu u položaju tela. Bilo je jasno da se sprema za napad. Čekao sam, spreman da reagujem u trenutku kada krene. Odjednom, kao munja, jurnuo je ka meni zmaj od chakre s namerom da me ubije na prvu.
#card144
Branim se od zagarantovanog i na zmaju ostaje 200 dmg i cista ch. 2 slota i 50 ch
#card138
Polećem te izbegavam i preostali dmg. 2 slota i 20 ch.

U deliću sekunde odbranio sam se i poleteo izbegavajući njegovoz zmaja za dlaku. Njegov napad je bio brz, ali moja reakcija brža. Čekam sledeći potez


Nadao sam se da će zmaj pogoditi Gekka ali ništa se nije dogodilo, nažalost. Kako je vreme prolazilo shvatih da ovaj crnja skoro i da nema slabih tačaka ali u neprestanoj komunikaciji sa Yurijem razvili smo plan koji bi trebalo uskoro da ga slomi. Kada je Gekko izbegao zmaja koji je bio od čiste chakre jurio ka njemu Yuri je u deliću sekunde ponovo napao, što je meni samo ostavilo dovoljno vremena da se još više ojačam i spremim.

#card8
Ponovo se odmaram a zatim,

#card203
Stajem u otvoreni stil borbe, smanjujem cd tsuki stance

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world218

Video sam da sam trenutno bio jedina sansa za pobedu ovog ugljenisanog. Poceo sam dodatno pojacavati moc mog genjutsua radeci razne znakove rukama.
#card1324
-20 ch (0 slotova)

Trenutno 200 dmg na yamanaka genjutsu.
#card1314
400 base+200+600+200+200=1600 dmga genjutsu ide na ugljenisanog majmuna.
Zatim govorim svojim saborcima u znak podrske.
"Racunam na vas ako ja padnem."
Nakon cega sam cekao da vidim sta ce sledece uraditi dok sam gledao Gekkoa.
Water regen 2/3
#card8



Malevolent Pressence
: :
Posmatram samo kako vešto izbegava svaki napad i svaki yuriev genjutsu… ‘Ne znam ga lično, ali ovaj ugljenisani lik nije za zajebanciju’ rekoh sam sebi… Čak i u ovom svetu demona pod Yurievim genjutsuom, on s lakoćom sve ponoštava. Moram još ojačati svoj mač kako bih mogao bar nešto preduzeti kada Yuri bude bio na ivici svoje chakre.
#card166
Oblažavam svoj mač munjom 200 dmg 2 poteza. 1 slot i 20 ch
#card205
Ulazim u ovaj stav i zadržavam ovaj buff od 200 dmg. 1 slot i 30 ch

Čekam sledeći potez. Napam se da će ugljenisani uskoro pasti… Za sada ne pokazuje nikakvu slabost što me zabrinjava.

Gledao sam kako je Yunin sa lakocom izbegavao Yurijeve genjutsu napade dok sam pokusavao da se sto vise ojacam. I dalje sam gledao Gekkoa sa mrznjom u sebi dok sam razmisljao o tome da je sve moglo biti drugacije da Yuri nije upalio senzor. Preko umne veze rekao sam Yuriju. "Hvala ti." Iznenada tako da nije ocekivao. Zatim sam se nastavio ojacavati.
#card205
-30 ch (1 slot)
ulazim u Tsukiri stance i uzimam sledeci buff
#card166
-30 ch (1 slot)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world216

Nakon sto je opet blokirao moj napad poceo sam se malo nervirati. Hteo sam ga sto pre ubiti dok sam pustao da se moji saborci pojacaju. On se u jednom trenutku zaleteo na Ichikawu svom snagom i krenuo ga je poseci sa svojom ostricom. Samo sam gledao dok sam racunao na Ichikawu da se odbrani od njegovog napada.
#card220
-30 ch (1 slot)
500 base+600+200+200=1500 dmga genjutsu ide na njega
Nakon toga sam se odaljio od njega i stao iza mojih saboraca.
#card4
I za kraj odmaram kako bih povratio sve sto sam iskoristio.
#card8
Water regen 3/3
"Racunam na vas!"
Uzviknuo sam.



Malevolent Pressence
: :
‘Dokle višeee’ rekoh kao oblik kuknjave u sebi… Počinjem da besnim, a njemu se ništa nije desilo. Ni izraz lica nije promenio. Možda je i on na ivici chakre nego neće nam pokazati svoju slabost.. Hehe. ‘Ugljenisanii, uskoro je tvoj kraj’ Rekoh u sebi sav srećan dok me roka adrenalin. Mada ipak me zabrinjava koliko izrzava…
#card203
Smanjujem cd constant combat stancu. 1 slot 20 ene
#card1371
Prošao joj je cd, a s obzirom da sam zadržao munju na maču opet mogu obložiti, +100 dmg do kraja borbe na mač. 1 slot i 20 ch
#card202
Vracam 50 ene. 1 slot
Čekam da vidim šta će se dalje dešavati..


Tamnoputi nindža je ovaj put prvi put targetirao mene i umalo nisam izvukao deblji kraj. Silina njegovog udarca je bila ogromna, brzina oštrice je bila nemerljiva i da se već duže nisam pripremao za ovo izgubio bih sada glavu. Njegovo sečivo je samo preseklo moje telo od vetra, iluzija jer sam u trenutku postao nedodirljiv.

#card152
S obzirom da sam nedodirljiv i zagarantovani demage od 900 je blokiran. (150 chakre i 4 slota)




The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world221

#card1324
(-20 ch)
Nakon sto sam ga neuspešno pogodio jednim od svojih jačih genjutsua , sa neba se spustila velika oluja chakre, odlučili smo se malo odmoriti dok ne prodje s obzirom da nemamo puno izbora. Samo sam rekao svojim saborcima.
"Pripremite se..."
Dok sam pazljivo posmatrao protivnika i u isto vreme gledao svoje saborce.
#card8
Takodje dobijam chakru od water regeneration



Malevolent Pressence
: :
Što više odugovlači borbu, shvatam da je ugljenisani jak ninja, šteta što će umreti uskoro. Samo izbegava i poništava napade, samo odlaže njegovu smrt. Počeo je bacati i olujne napade koji neutrališu naše napade. Kada ga ubijemo tako ću ga slatko išamarati…
#card8
vracam 50ch i energije. 5 slotova
#card203
Smanjujem cd true strike stancu. 1 slot 20 ene
Pošto je ovo 3. put da smanjujem cd ovim stavom, dobijam +200 na kenjutsu do kraja borbe.
Šta li će sledeće uraditi ugljenisani… Nadam se da Yuri idalje može fino napadati, ako ne, ovim tempom i njegovim izdržavanjem nikada ga nećemo ubiti…

Nakon sto je protivnik sa lakocom blokirao Yurijev genjutsu, olujni oblaci poceli su se stvarati na terenu. Sva trojica smo znali da ni jedan nas napad nece imati efektivnost te sam uradio isto sto i Yuri , odmorim se i odgovorio."U redu!"
#card8
Nakon toga seo sam na zemlju odmarajuci se i uzimajuci vreme da regenerisem energiju.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world220

U jesnom trenutku, video sam da je ugljenisani u svojoj desnoj ruci skupio veliku kolicinu energije, znao sam da na nas dolazi napad velike razmere. Morao sam koristiti svoju najjacu odbranu, takodje znajuci da to nece biti dovoljno, morace i moji saborci da mi pomognu. Stajem pored njih i radim sledece.
#card120
Ulazem 60 ch (70 uchiha pasivna)
#card1316
-30 ch
Bacam ovaj napad i on ima
500 base+600 int+200+200+300=1800 dmga genjutsu ide na njega

"Verujem u vas!



Malevolent Pressence
: :
U trenutku sam se živ zaledio, nikad nisam video ovakav napad sa ovakvom chakrom… Primećujem da ako napad ovim putem nastavi pogađa Yuria. Nisam siguran da Yuri moze sam zaustaviti ovaj napad. A nisam dovoljno ojačao mač… Nema veze, ublažiću ga koliko mogu! Hmm, Yuri je stvorio jak zid moram priznati, ali neće zaustaviti ovu silu! Moram brzo reagovati.
Za 1 slot održavam mod munje! ostaje mi 5 slotova
#card195
Ulazim u odbranbeni stav i dobijam 400 dmg za odbranu. 1 slot 30 ene.
#card1372
400 preciznosti na jedan potez. 2 slota i 30 ch
#card197
Nakon što ze Yuriev zid slomio zamahom ispaljujem talas chakre, ovo se tretira kao ninjutsu. 2 slota 30 ch

150 base+ 150 wind vacum+ 200 prvi munja buff+ 200 drugi munja buff+ 200 oštrenje buffom iz uchihe 2 puta+200 od reflex stanca+ 300 bushido+ 400 mod munje + 400 true strike stance+ 400 preciznosti

2600 DMG
Hihihii! Moj napad bio dovoljno jak da zadrži ovu silu.

Dok su dvojica mojih saboraca pokušavali da odbiji ovaj specijalni udarac ja sam želeo da sačuvam svog vodju misije -Yurija. SPECIJALNI UDARAC je prvo udario u ogromni zid a potom ostatak chakre je udario u Gekkov napad. (Gekko je u stvari imao 2600 demage tako da je napad potpuno blokiran)

Pošto ja ni ovaj potez ne moram ništa raditi, prvo održavam mod munje a omda radim rest tehniku (nisam u mogućnosti da stavim kartice ili napišem svoje vrednosti sada).


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world218

Nakon sto me je Gekko uspesno odbranio samo sam izustio.
"Hvala, znao sam da mogu racunati na tebe."
Zatim je poceo raditi razne znakove rukama spremajuci se da uradi jedan veoma zahtevan i jak genjutsu.
#card1383
-30 ch
650 base+600+400=1650 dmga genjutsu ide na ovog lika
#card8
Zatim se odmaram u nadi da se oporavim i povratim nesto energije i volje za zivotom.
Gledao sam u Gekkoa i Ichikawu sa ponosom bivajuci zahvalan za ono sto su ucinili za mene. Ugljenisani za to vreme nije radio puno, u glavnom se pojacavao.



Malevolent Pressence
: :
Sav srećan u nadi da je to to, izgleda da ugljenisani lik idalje ima chakre da se brani… Briga me uspeo sam blokirati najjači napad koji sam ikada video!! Izgleda da ne napada? Da li se on nama podsmejava na fin način tako što se samo brani… Aaa mozda nema snage da napadaa! ‘Nagazi ga sad Yuri’ rekoh u sebi. Bolje bi bilo sada da odmorim od ovog napada, jako sam se napregao, puče mi nešto u kičmi.
#card8
Vracam 50 ch i 50 ene. 5 slotova
od samurai resta mi se takodje vraca 50 ene
Za preostali jedan slot održavam mod munje.

Još jedan veoma dosadan lik. Iako je sve vreme izbegavao Yurijeve napada Yuri nije davao meni ili Gekku priliku da se borimo, izgleda da je mislio da nismo dovoljno spremni za borbu. Yuri mi je još jednom da priliku da ae odmorim, osećam se skoro puno, spreman sam za borbu. Obraćam se Yurijem našom mentalnom vezom.


Održavam mod munje i odmaram
#card8

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Kannabi Bridge - Page 2 #world219

On se opet odbranio od mog genjutsua ali sam znao da treba da nastavim jer je to jedini nacin na koji mozemo da pobedimo. Nastavio sam bacati jaki genjutsu dok sam se fokusirao da ostavim moje saborce odmorne. U tom trenutku na Gekkoa je isao napad zmaja za kojeg se on spremao, samo sam rekao.
"Pazi se!
#card220
-30ch
Gasim sharingan i ovaj napad ima 1500 dmga genjutsua.



Malevolent Pressence
: :
Izgleda da nas ipak ne provocira… Kako izdržava ove napadee. Čekaj malo!? Baca ponovo istog zmaja ka meni? Haha, tačno je to isti zmaj kao i ranije… Znači ništa specijalno. Mogu ga lako izbeći samo da se malo fokusiram.
Za 1 slot održavam mod munje
#card149
Primećujem da je zmaj neobično brz.(500 zag vodiću ga kao da je od brzine) dodajem sebi 100 brzine da bih imao na 3 poteza 500 brzine(300 base+100 sharingan+100 ovaj buff) Tako da ne primam zagarantovani. 30 ch
#card189
Zamah za 2 slota i 20 ene

150 base+200 prvi munja buff+ 200 drugi munja buff+ 200 oštrenje buffom iz uchihe 2 puta+200 od reflex stanca+ 400 mod munje+400 true strike stance

1550 DMG
Odbranio sam se od zmaja
Zagarantovani računam da je brzina, aaa s obzirom da sada imam 500 brzine. Njegov zagarantovani me ne dotiče ;)