Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yanushima Šuma - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yanushima Šuma

First topic message reminder :

Ova šuma se prostire uz reku i kraj severnog dela ostrva. Ona je između mora i reke i u njoj borave mnoge unikatne vrste životinja kojih nigde na svetu uopšte nema. Bodljikavi kameleon boravi na ovim područijima i on u budlji ima dovoljno otrova da uspava odraslog čoveka. Takođe Žuti Medved takođe nalazi svoj dom u ovim šumama najčešće stojavši u manje gustim delovima kraj reke loveći ribu. Sama po sebi šuma nije nešto pretrano velika ali je vrlo bogat i lep prizor da se poseti i da se pogleda ljudskim okom.

Pet, ukupno je bilo pet nindzi, ukljucujuci i onog jaceg od ostalih. Brzo sam poceo raditi znakove rukama dok sam poboljsavao svoje sposobnosti spreman da ih sve ubijem. Odjednom, teren se potpuno resetovao, u daljini mogao se cuti plac dusa koje su bile izgubljene u ovom svetu, uzviknuo sam.
Svet Demona!
#card429
-50 ch
Resetujem teren
#card1366
Moje oci svetle crveno i dobijam veci fokus na moj genjutsu.
#card1316
-30 ch
radim poseban znak rukom koji zahvata sve ninje na terenu, genjutsu ima 500 base+400 int+200+100=1200 dmga ide na sve njih.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Yanushima Šuma - Page 3 #world182 Yanushima Šuma - Page 3 #world184 Yanushima Šuma - Page 3 #world189 Yanushima Šuma - Page 3 #world181

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Yanushima Šuma - Page 3 #world197

Skriveni :

Trojica njih padaju i ispaljuju napade na mene, medjutim oni nemaju efekta, moje telo pretvara se u latice ruza i ne osecam nikakav bol, apsolutno nema efekta. Jedan od njih uspeva da vrati moj sopstveni napad na mene. Sharinganom sa lakocom uzvracam nazad jos jaci napad nego pre.
#card1378
-30 ch
1200 base+400 int+200 dw+200 pasivna=2000 dmga genjutsua ide na preostalu dvojicu nindzi.
Veoma pateticno, moram priznati....
Video sam strah na njihovim licima dok su njihovi saborci padali na zemlju kao lutkice, bili su potpuno uplaseni.
Predajte se, sve ce biti gotovo brzo.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Yanushima Šuma - Page 3 #world181

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Yanushima Šuma - Page 3 #world192

Poslusali su moj savet, predali su se, i ubrzo umrli od mentalnog napora. Uspevaju da izvedu neke jadne napade ali to nije ni blizu da me ubije. Radim znakove rukama i stapam svoje telo sa zemljom, izbegavajuci sve.
Pocivajte u miru, nek vam je laka zemlja...
Rekao sam dok sam izbegao vodu, medjutim opet mokar krenuo sam susiti odecu od vode koja me je polila, kao i cistiti blato koje je ostalo na mojoj odeci.
#card116



Malevolent Pressence
: :