Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Sistem Pećina Maratsu

First topic message reminder :

⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 10935626

Zavojiti sistem pećina čiji se poznati ulaz nalazi istočno od Himetsu kampa. Izuzetno je bogata kamenjem koje štrči iz njenih zidova i svetli raznim bojama zbog koncentracije chakre u samoj zemlji. Čim su se vesti o sjajećim predmetima raširile, ljudi su pohrlili u njih zbog poznatog izoblja sjaktećih minerala. Nezgoda, ispostavilo se, bila je u prevelikom broju tih minerala. Ljudi su jedino naišli na razočarenje kada bi kamenje koje su izneli prestalo da blješti samo nekoliko minuta nakon ekspedicije. Ipak, glasine o ogromnom bogatstvu‚ne jenjavaju lako, i ovo ostaje jedno od prometnijih mesta za potragu.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world368

Primetio je da ga jedan od momaka doziva. Isprva je pomislio da se momak prevario i da je samo pomešao jedan od svetlećih kristala pećine sa svetlećim predmetom, ali u stvari je Yehuda bio taj koji se vara. Bilo je jasno da je predmet jedan od one vrste za kojom su tragali i momak je pronašao put. Da li je sve vreme u stvari trebao prepustiti njima potragu? Prišavši tački, odlučio je sam otvoriti put ka predmetu time što će pokušati da otopi kamen koji ga je opkruživao.

#card60

Nastavio sam po podu da tražim
predmet. 
Ali ga nikde nije bilo. 
Video sam nešto svetli u daljini, 
ali to je bio samo komad metala
 koji je sijao. 
Nastavio sam dublje da tragam 
 ali nikde nije bilo predmeta. 
Odlučio sam amlo da se odmorim.

Kada je vodja dosao odlucio je sto brze da stvori put do predmeta da se ne bismo toliko mucili oko kopanja.Ali taj njegov pokusaj je bio bezuspesan jer se jos uvek nije video predmet skriven ispod tog kristala.Ali svetlost je bila sve jača i jača pa smo odlucili da sto brze zavrsavamo.

#card155
#card162

Video je Shin da vođa preduzima nekr mere i poceo da radi svojr sam.Hteo mu se pridruži ti ali bio je preokupiran svetlucavim kamenjrm kojr jr nasao na podu. Mada grizla ga je savest pomalo zbog toga.Samo je bio okupljen kamenjrm pa ga je brzo stavio u džep i krenuo za ostalim da se nebi odvajao.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world364

Shin je lutao po pecini dok ga ponovo ne omete nesto.Bio je dosta lakoveran po pitanju ovakvih prevara i laznih nada.Hteo je naci nesto vredno u ovoj pecini sto bi dam mogao da odnese kuci i cuva ga negde.

Onda bi se osvrcao za svaki tracak sjajnih materijala iz daljine nrbi gubio ni sekund odma bi ih zaskocio. Ipak nije jos uvek uspeo da nadje ista pravise vredno.

Kopao sam i lopatom i rukama i sa jutsuima i pomislio sam da smo sve blizi i blizi jer je svetlost koja je izlazila iz tog kristala sve vise i vise sijala.Onda sam pokusao da da kopam jos brze ali sam pao jer nisam imao vise snage da kopam pa sam morao malo odmoriti.

Vodjo ti ako bi mogao sada da malo kopas jer ja stvarno moram malo da se domorim.

Pogledao je mladog momka sa neprikrivenom dozom gađenja. Razmislio je na trenutak i samo da ga spali, ali do tada se dokazao korisnim pa je kupio sebi malo prostora za milosrđe. Slabić i prostak, da nije kopao golim rukama možda i ne bi bio umoran. Kada bi se samo ljudi odnosili prema sebi kao shinobijima a ne kao najamnicima, kako bi sve bilo lakše. Opet, bilo je neporecivo da je stvar koju traže blizu, a vremena za kuđenje bilo je napretek, ali tek kasnije. Chakrom je pokušao izbiti predmet iz zemlje.

#card99

Vartio sam se iz male potrage po
pećini. 
Shavtio sam da opet moram da kopam. 
Uzeo sam lopatu i počeo da kopam. 
Mukotrpan rad ponovo počinje.
Bez nekog velikog odmora nastavio sam da kopam. 
Video sam nešto svetli ali nisam baš obraćao
naručito pažnje.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world371

Umesto da predmet iskoči iz zemlje, zemlja oko njega se urušila nazad i vratila ih suštinski na početak. Yehuda je morao priznati da je verovatno on krivac za to, ali to sigurno neće obelodaniti.

Ti mali bledi, što mlataraš tom lopatom tako nesmotreno. Vidi šta si uradio! Nazad na posao svi!

Viknuo je na Aburoa čiji rad verovatno nije ni doprineo ni oduzeo od onoga što se dogodilo. Iz nervoze se sklonio i dozvolio nesmotrenim momcima da nastave da rovare za onime što su svi tražili.

Kada je Shin cuo vođin neustrasiv glas odma se zaledio iako nista nije uradio.Osvrnuose i video kako se prcina urusila i kako se vođa vice Aburu da se trebamo vratiti nazad na mrkotrpni posao od pre.

Sto se bas i nije svidelo Shinu taman je odmorio od kopanja i sad treba ponovo da guli ruke i noge.Hteo je ubrzati proces pa je uzeo koju tehniku da olaksa sebi posao i da pomogne.Ponovo je napravio lopatu koja je sada bila malo jaca ali i dosta naprednija od prošle.

#card1208

Nisam ti ja mu kriv 
što se sve vratilo na mesto. 
Počinjem polako
 da mislim
 da si nas sve 
ovde dovukao kako bi smo radili tvoj posao. 
Dok mi ovde skapavamo
 ti sediš tu i ništa ne radiš. 
Jedna stvar koju mrzim
 jesu ljudi poput tebe vođo. 
Dok te ne vidim da kopaš sa nama neću
da radim. 
Rekao sam vođi dok sam pokušavao da 
napravim kakvu takvu rupu. 
Nisam imao puno snage. 
Vođa me je mnogo nervirao. 
Moram da nađem način 
da što pre završim ovo. 
Jer nemogu da ga trpim više. 
Vođo dolazi ovde smesta. 
Ne zanima me koji si rank 
Ili koliko si jak
tim smo
tako da prema tome dođi da pomogneš. 
Rekao sam vođi dok sam pomagao Matsudi i Shinu
da otkopaju rupu.

Dok sam se odmarao samo sam čuo da se nešto obrušilo kada sam pogledao to je bilo na mestu gde kopamo.Svetlost se probijala kroz pukotine tog krša.Gledao sam unaokolo i razmisljao o tome da sad moramo i ovo da čistimo da bi smo nastavili sa kopanjem.
Čuo sam vodju kako se dere da se svi vratimo na kopanjezgrabio sam lopatu koja je bila u blizini i krenuo da kopam iz početka. Kopao sam sto sam brze mogao.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world362

Njegov fitilj je dostizao kraj kada se mali radnik počeo drati na njega. Mrzeo ga je, kaže. I treba da ga mrzi, to pravo je zaslužio svojom slabošću. Ipak, neki redosled autoriteta morao je postojati, i ovakvi ispadi se nisu olako shvatali.

Preporučujem ti da skratiš jezik ne bi li tebe morali da otkopavaju za nekoliko stotina godina.

Odgovorio je, održavši izraz lica koji je odavao jedino mutnoću emocija i nejasnost namera. Još jedan veći ispad i nameravao je ispuniti svoje obećanje.

Shina nisu zanimale nesuglasice u timu pa je cutao i stao sa strane i cekao ih da se pomire dok je u ruke drzao svoju vernu lopatu.Koju bi trebao ponovo ojacato tehikom jer to nebi bilo loše po njega i lopatu .Problrm je bio sto je Shin izmicao chakri za upotrebu pa nije mogao toliko da je koristi.Tako da je seo i malo po malo kopao jer nije mogao cekati ostale da rese stvari.

Kopali smo i kopali ali nikako bas mnogo da napredujemo skoro smo se vratili tamo gde smo stali.Nas trojica smo kopali koliko smo god mogli.Dok smo kopali Aburo se malo posvadjao sa vodjom ali to je verovatno od umora bar tako ja misli.Nisam se toliko obazirao na to nego vec nastavio da kopam punom snagom.



The Strongest Medic
Kada sam čou vođine reči
pomislio sam
da li je zajsta vredno da umrem zbog
neke tamo rupe. 
Odlučio sam da nastavim da kopam 
uprkos osećanju nepravde. 
Prisetio sam se zašto sam uopšte ovde. 
Da bar amlo poboljašam svoj ugled u selu, 
a ne da umrem od ruke tenina. 
Nastavio sam da kopam 
razmišljao sam 
kad će vođa da prizna da je slabić. 
Shvatio sam da sve vreme nosi masku. 
Nešto ga je mučilo. 
Nisam dalje mislio samo sam nastavio 
da kopam. 
Več osećao umor. 
Ali sam nastavio.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world368

Zadovoljan načinom na koji se situacija primirila, mogao je opet osetiti dozu zadovoljstva oko toga što momci kopači prave dobar napredak. I dalje mu nije bilo baš potpuno jasno zašto se prosto više ne oslone na tehnike, ali nije želeo upitivati metode koje su radile. Na kraju krajeva, zar nije njegova upotreba ninjutsua poništila deo rada koji su već izvršili? Nastavio je da nadzire kopanje.

Dok smo kopali odjednom sam video nesto nalik nekoj drvenoj kutiji.Pozurio sam i iskopao sam je i uzeo da vidim sta je u pitanju.
Izasao sam i rupe i pokazao ostalima sta sam nasao.Na njoj je bio katanac ali to naravno nije prestavljao problem za četiri obučena šniobija.Obili smo katanac i otvorili kutiju sa radoznalošcu.Kada smo je otvorili bila je puna zemlje istresao sam je sa nadom da se mozda nesto krije unutra ali ipak nije bilo nista.Mlo razocaran seo sam da odmorim.



The Strongest Medic
Nekako su se smirili i vođa je opet vodio grupu kao i na pocetku sto njemu i dolikuje.Sada je Shin krenuo u vece dubinr sa svojom lopatom koju ce morati ojacato tehnikom.Mogao ih je ostaviti da bi se fokusiraao na kopanje jer su sada dobro.

#card133

Sada je vec druga prica mogao je da iskopa sve ovo sam.Mozda se i sali ali ovo je velika promena za njega i lopatu.

Pre nego što ju je video, osetio je kapljice na ruci. Sama besmislenost toga trgla ga je i uzbunila. Podzemna voda? Ako sada probije pećinu... Digao je glavu iznad sebe, spreman da možda vidi svoj poslednji trenutak. Ipak, taj poslednji trenutak nije video. Tavanicu pećine zamenio je gust oblak iz kog su kapi kiše padale i rasplinjavale se na podu. Besmisleno, pomislio je, zaista besmisleno, ali opet nije mogao zaključiti šta se zapravo dešava.

(Makoto Nagano i Washi Oliva)

The member 'Yehuda Kaguya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world1

Nastavio sam da kopam. 
Video sam da se približavam predmetu. 
Sijanje je bilo sve jače i jače. 
Počeo sam da kopam najbrže što sam mogao. 
Nisam mislio ni našta. 
Samo da iskopam predmet. 
Već sam bio iznemogao. 
Udario sam lopatom. 
Ništa se nije desilo nastavio sam da kopam.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world371

Miris zlata u pecini je sbe bio jaci kao da samo nije iskopano i da ceka .Shinov instikt se naglo probudio iz spavanja i krenuo ludacki da kopa.Ubrzao se ne samo on vec svi su dobili moral i krenuli sve jacei
I jace da kopaju.Skoro da su nasli ono sto su trazli citavo ovo vreme bilo im je ispred nosa.

Nikad brže nisam kopao. 
Dobio sam motivaciju da što pre nađem ovaj
predmet i da odem sa ove misije. 
Počeo sam da kopam. 
Osećao sam da ono što tražimo da je 
blizu. 
Koliko će mo još biti ovde? 
Upitao sam moje saborce. 
Nastavio sam da kopam.

Kada sam se odmorio osetio sam da bih mogao sada sve ovo sam iskopati jer mi je bila zelja da ovo nadjemo i da se sto pre razilazimo.Dok sam kopao osetio sam blagu glad i razmisljao o tome da kada se budem vratio sa ove misije odem u ototsu ramen na najbolju porciju ikada.Sa takvom misli sam poceo jos brze da kopam sa Aburom i Shinom.

Kiša je minula i Yehuda se dozvao pameti. Iluzija, bilo je očigledno u retrospektivi. Kako tako prosti trikovi mogu sasvim da pomute um. Krenuo je premetati po džepovima i vrećama i osetio ih nešto lakšim sem... Ostavio je oružije skriveno, nema potrebe baškariti se time. Doduše, video je da su radnici orni, pa nije ni bilo potrebe za skrivanjem.

The member 'Yehuda Kaguya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world371

Zagledao je okolinu i video pomalo zabrinutog vođu zbog necega razmišljao je da mu priđe.Ali video je da se vratio starom sebi mozda mu samo nije dobro ili se umorio od posla.Dok je nastavio dubiti rupu video je dosta ruda bakra i ostalih metala mislio je da moze da ih uzme za sebe i odnese kuci ali nije ime gde da ih stavi nazalost.Mlrao ih se oprostiti i nastsviti kopanje bez njih bas su mu se svideli.

Dok sam kopao sve vreme sam sve vise i vise usporavao jer sam bio sve gladniji i gladniji.Posustajao sam u kopanju ali zbog tima i toga da brze izadjem iz ove pecine nastavljao sam da kopam.Umalo se nisam srusio od gladi pa sam morao da izadjem iz rupe i da nadjem nesto da pojedem.

Jel ima neko nesto za jelo umirem od gladi?

Već sam bio puno gladan
Čuo sam Matsudu kako govori da je 
gladan. 
Kad sam video da nisam jedini koji je 
gladan upitao sam 
Šefe ima li hrane za nas gladne? 
Nastavio sam da kopam. 
Bio sam već jako umoran. 
Nisam znao gde se nalazim samo 
sam kopao. 
Odlučio sam da malo odmorim.

Krenuli su već da se prenemažu oko svega mogućeg. Siguran znak iscrpljenosti. Da su samo malo mudrije postupili... Nema veze, hranu, valjda, nije mogao da im uskrati. Mogao je da je odloži doduše, vreme nije bilo na njihovoj strani. Pretpostavio je da će ih pećina uskoro odbaciti.

Ješćete kada i ja. Kada završimo sa zadatkom. Odsečno ih je obavestio.

Približio se još jednom, željan da što pre u rukama ima još jednu vredninu.
#card57

The member 'Yehuda Kaguya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 3 #world365

Još jedan odron zatrpao je predmet toliko da ga više nije bilo potrebno tražiti. U svojim šetnjama, Yehuda je shvatio da dalje niz tunel nema više vrednina, bar ne u delu gde bi bilo moguće zaći bez rizika od užasne i klaustrofobične smrti. Frknuo je, ne preterano zadovoljan onime što će poneti kući, isključujući onu oštricu koja je bila najvrednija stvar koju je ikada ugledao, a to je za nekoga iz Rokuhire bila poteška činjenica. Podelio je nagrade skoro pa sasvim ravne časti i razgledao još jednom ovu trojicu. Zaključio je da od njih može napraviti dobre podanike, a sigurno će se ispostaviti da su mu takvi preko potrebni. Za sada je, doduše, samo jedan bio zreo.

Shine, možeš poći sa mnom. U Rokuhiri će ti biti obezbeđen dom, obroci i razvitak. Ostali, vredni ste radnici ali makar za sada, tu se vaša korisnost završava. Zbogom.

#card21

Kada se jos jednom zemlja obrusila na predmet vise sam izgubio volju da ga otkopavam bacio sam lopatu i seo na pod.
Vodja i Shin su otisli a Aburo i ja smo ostali.Ubrzo nakon toga i nas dvojica smo posli ka izlazu iz pecine kako bi nakon ove mukotrpne misije lepo otisli kućama i odmorili se.

Pa Aburo to je to za danas ja sada idem kući pa će mo se naći neki drugi put da se ponovo druzimo i radimo misije zajedno.Sada moram da krenem vidimo se.

Dok stojim pred ulazom u pećinu, osjećam uzbuđenje kako raste u meni. Tama koja se proteže predamnom mami me da istražim dubine ovog prirodnog čuda. Ulazim unutra, a moji koraci odjekuju u tišini. Svjetlost koja prodire kroz pukotine stijena stvara igru sjena i osvjetljava neobične oblike stalaktita i stalagmita. Osjećam se kao da sam u drugom svijetu, daleko od vanjskog svijeta i vremena. Zrak u pećini je svjež i pun mirisa zemlje. Svaki kutak ovog podzemnog svijeta krije svoju tajnu i svoju ljepotu. Dok istražujem ovaj mistični prostor, osjećam se ponizno i osvježeno, svjestan da sam dio nečeg mnogo većeg od sebe.