Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Sistem Pećina Maratsu

First topic message reminder :

⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 10935626

Zavojiti sistem pećina čiji se poznati ulaz nalazi istočno od Himetsu kampa. Izuzetno je bogata kamenjem koje štrči iz njenih zidova i svetli raznim bojama zbog koncentracije chakre u samoj zemlji. Čim su se vesti o sjajećim predmetima raširile, ljudi su pohrlili u njih zbog poznatog izoblja sjaktećih minerala. Nezgoda, ispostavilo se, bila je u prevelikom broju tih minerala. Ljudi su jedino naišli na razočarenje kada bi kamenje koje su izneli prestalo da blješti samo nekoliko minuta nakon ekspedicije. Ipak, glasine o ogromnom bogatstvu‚ne jenjavaju lako, i ovo ostaje jedno od prometnijih mesta za potragu.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world370

Shin je dosta prokopao zahvaljujući lopati ali polako se i sama potrošila jer je izgubila na snagu.Pocela se lomiti i polako dostigla svoj pun potencijal pa je morao malo da je pojaca tehnikom.

#card133

Ovo ce dosta pomoci Shinu i ovom iskopavanju blaga koje valjda postoji jer malo gubi nadu.

Isprva bleda svetlost predmeta postajala je sve primetnija kako su mladi shinobiji zalazili dublje u rupu. Par njih se i dosetilo interesantnih načina da olakša svoj teret, koristeći ninjutsu na dovitljive načine. Yehudi je polako splasnula netrpeljivost, i sem što je odbijao da kopa sopstvenim rukama, osetio se kao deo ekipe. Otresao je doduše glavu kako bi sebi izbacio te misli iz glave. Nadao se da će idući trud biti dovoljan.

Malo sam se odmorio pretpostavljam da je vreme da se i ja pridruzim ostalima za kopanje.Sada ne radim jutsue samo cu da kopam sa drvetom ali cu kopati iz sve snage i sto brze mogu da zavrsavamo ovo jer nemam toliko izdrzljivosti za bas dugo kopanje dok sa druge strane ovi ostali imaju bas dosta izdrzljivosti.



The Strongest Medic
Ja i moj klon zajedno rukama kopamo  kako bi brže izdubili zemlju. Ajde Shine i Matsuda sve jace svetli.  Nadao se da ce jos malo uspeti da izvuce predmet. Predmet je sijao bas jakom svetloscu i zanimalo me je sta se nalazi ispod zemlje. Nastavio sam da kopam, uzbudilo me je što se bavim ozbiljnim ninja poslom.
Ja i moj klon zajedno rukama kopamo 
kako bi brže izdubili zemlju.
Ajde Shine i Matsuda sve jace svetli. 
Nadao se da ce jos malo uspeti da izvuce predmet.
Predmet je sijao bas jakom svetloscu i zanimalo me je sta se nalazi ispod zemlje.
Nastavio sam da kopam, uzbudilo me je što se bavim ozbiljnim ninja poslom.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world370

Odlucio je novu strategiju a to je stvoriti klonove kao i ostali uzeo je i napravio drvene klonove.Koji bi mu pomogli dok on odmara izasao je iz rupe i pustio ih je da rade njegov posao.Lopatu je dao jednom od njih i vredno su poceli da kopaju jos vecu rupu.

#card1220

Seo je i resio pojesti nesto sto je poneo od kuce sto je stavio u dep.

Kopam i kopam nikako da dodjem do nagrade koju trazimo.Mislim da sam ja jedini ovde koji uopste nema snage da kopa a kamo li da stvara jutsue,ali zbog tima moram izdrzati jer bas i ne zelim da izdam tim da ih ostavim da sami kopaju kad onaj vodja i onako nista ne radi.



The Strongest Medic
Video je da su momci još malo zarili u rupu i svetlo je još malo jače počelo da svetli. Yehuda je želeo da ubrza čitav proces pa je odlučio da još jednu tehniku nacilja u sred rupe. Ispalio je tri vazdušna metka kako bi jama postala dublja. Bio je relativno pažljiv kako ne bi pogodio momke koji kopaju, ali ne bi pustio suzu ni da jeste. Stvar je išla dosta sporije nego što je želeo.
#card123

Već sam mnogo umoran 
i imam nešto malo energije u sebi. 
Radim već ovde nekoliko sati nikako mi nije dobro. 
Razmišljsam u sebi kako da ubrzam ovaj proces kopanja. 
Puff ne stade moj klon. 
Nastavio sam da kopam ovaj put puno brže predmet je bio 
sve bliži i sve sjaniji.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world370

Činilo se da, iako su sa kristalom bili relativno uspešni, kopanje ove rupe traje doveka. Čak i sa njegovom pomoći tim nije znatno brže napredovao. Umesto da izvuče iz toga neku korisnu lekciju, zaključio je da prosto više ne mora da pomaže. Krenuo je niz hodnik da nađe još neki predmet, ali se onda setio da nije pametno ostavljati ekipu samu sa blagom, pa se vratio nazad kako bi posmatrao kako im ide.

Počinjem da mislim da je vađenje kristala bilo mnogo lakše. 
Matsuda, Shine kako vam ide. 
Pitam ih da bi dobio bar malo motivacije da 
brže kopam. 
Vidim već počinje da mi se muti ispred očiju nije mi dobro. 
Ko zna koliko malo energije mi je ostali. 
Pokušavam da izgurasm svoj limit. 
Padam na pod skoro onesvešćen 
ponovo i nekako se dižem. 
Nastavljam da kopam sa 
malo preostale energije.

Sada cu pokusati da izvedem jedan napad koji ce mozda i pomoci oko kopanja ovoga.Posle ovoga ne znam da li cu moci nastaviti ili cu odmarati ali ipak vredi pokusati.Sve za tim radim.Ovaj jutsu je poprilicno solidan za kopanje jer struja ide kroz zemlju pa mozda nesto i uradim.

#card155
#card162



The Strongest Medic
Dok je sedao na povrsini ostali su crncili u onim rupama koje su kopali.A Shin je uzivao sedejuci i gledao je kako njegovi vredni klonovi kopaju svom brzinom rupe.Lepo se zasmejao i nastavio da bodri ceo tim i klonove

#card1212

Odlucio je da nekom od njih da malu pomoc a to je bila tehinka da ih malo ubrza u kopanju.

Ajmo Klonovi moji samo jako cepajte mozemo mi to !!!

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world361

I dalje trule klonovi i kopaju rupice za gospodara Shina dok osgali clanovi polako usporavaju.Malo je hteo da ih zabavi pa je Shin poceo da peva neke stare slovenske pesme koje je nekad davno slusao od bake.Usput je bacio koju tehniku za pomoc klonovima i doprinos ostalim.

#card1206

AJMO MOMCI NE DAJTE DUSE SAMO KOPAJTE I NE STAJTE !!!

Tako je nesto glasila mislio je Shin nije se mogao setiti cele.







Već sam počeo da gubim sangu 
i da umirem. 
Nastavio sam da kopam koliko kod ja bio u mogućnosti 
nisam odustajao ni u jednom trenutku. 
Mislio sam na veliku stvar koju činim za moju reputaciju u selu. 
Mislio sam na vođu koji veruje u mene. 
Mislio sam na moj život. 
Mislio sam na mog prađeda koji ne bi 
voleo da me vidi kako odustajem. 
Nastavio sam da kopam uprkos preforsiranošću mog tela. 
Spreman sam da dam sve za ovu misiju.




Nije mi uspela tehnika kojom sam zeleo da iskopam zemlju.Mozda munja nije bila bas najbolji izbor.Nestajalo mi je doduse ideja, a nisam hteo da se ostatak tima ljuti na mene.Vratio sam se na prostiji nacin. Krenuo sam opet da kopam svojim rukama.Prsti su poceli jako da me bole jer vec dugo kopamo ovu rupu.Pitao sam se da li ce sledeci predmet ici lakse.

Ovaj put nisu uspeli da izdube rupu ali makar im se ivice nisu urušile i zatrpale ih nazad. Yehuda se i prislonio na jedan od kristala koji su formirali oblik krune okolo kako mu se noge ne bi previše umorile od konstantnog stajanja u jednom istom mestu. Proveo je tako par sekundi, ali ga je previše kopkalo šta se dole nalazi. Videvši da momcima ne ide baš najbolje, opet je odlučio da pripomogne. Bacio je vatrenu tehniku kako bi otopio zemlju.

#card60

The member 'Yehuda Kaguya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world370

Malo sam se uplasio jer je nas vodja bacio napad pored mene.Napadom nije puno produbio rupu, ali nam je bar malo pomogao jer je otopio zemlju.Sada sam skoro mogao da vidim oblik predmeta ispod zemlje.Jos samo malo da kopamo i stigli smo do predmeta.Hteo sam da mi Aburo i Shin malo vise pomognu jer mi se malo cinilo kao da zabusavaju.

Klonovi su se dobro nosili sa Shinovim zadatkom tako da je on sada odlucio malo da odmori.Iskoristivsi malo resta i chakra sensa da vidi imali opasnosti okolo.I onda bi se prepustio uzivanju i opustanju u pecinji koja jednostavno moze opustiti coveka.
#card10
#card8
Onda se Shin ubacio u mod gde nije cuo nikoga sem samog sebe.Klonovi nastavljaju kopanje i sve u krug i u krug.

Bio je već iznuren od svojih ponovnih pokušaja da pomogne mladićima. Više mentalno doduše nego fizički, jer kažu da je čekanje zapravo najviše umaralo. Lako je onima dole koji kopaju zapravo, njemu je najteže bilo koji je morao da mozga. Aburo je bio sledeći koji će zariti komad zemlje i Yehudi se javilo neko čudno predskazanje da će baš on otkriti predmet koji ih čeka.

Na izmaku sam snaga.
Spremam se za najgore. 
Razmišaljam o cilju. 
Nesem sad da padnem. 
Kad sam došao ovoliko daleko. 
Izdrži rekao sam sebi. 
Idi dalje. 
Ova misija nema smisla ako ne daš sve od sebe.
Sad ili nikad.
Udaram lopatom zadnji put. 
Padam na zemlju. 

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world364

Pogledao je u rupu skoro u neverici, šokiran što su momci napokon prodrli do svetlećeg skrola koji su toliko dugo kopali. Skoro pa da je pomislio da je to opsena. Svakako, taj predmet je imao neko sumnjivo svojstvo. Stvorio je klona koji je otišao do skrola i pokupio ga kako bi ga doneo nazad Yehudi (ako skrol nešto radi uradiće klonu). Yehuda je spakovao skrol u džep i napokon pošao do idućeg predmeta. Pokazao je ekipi ka plafonu.

Ono nam je iduća meta ljudi. Udrite.

Dok je Shin odmarao njegovi klonovi au polako gubili snage u iskopavanju ali to ga nije zanimalo.Rekeao je sebi da mora biti strog gazda ako hoce dobre rezultate u iskopavanju.

Zanemeo je i ostao smiren dok je duboko disao i odmarao svoje telo duhovno.Bolje i to nrgo da radi ovaj dosadan posao iskopavnja necega sto mozda postoji

Kada smo nasli skroll ispod one svetlosti gde smo kopali,vodja nas je odveo do drugog mesta gde treba da kopamo.Malo sam se iznenadio kada sam video da je pokazao rukom ka plafonu i rekao da je to sledeća meta za iskopavanje.Pokusao sam da se setim kako da se popnem gore i setio sam se da bih mogao iskoristiti čakru u svojim stopalima.Popeo sam se do mete i krenuo da kopam.

#card4

#card4 
Kada sam video gde je 
sledeće mesto gde kopamo 
odlučio sam da se popnem pomoću 
čakre u nogama. 
Bio sam umoran od kopanja. 
Pa sam odlučio da malo odspava u 
slepi miš pozi. 
Lepo sam se odmorio 
i sad sam spreman za rad
pomislio sam.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world366

Kopao sam i kopao svojim rukama koje su me strašno bolele sve sporije i sporije sve dok se nisam dosetio da mogu obloziti svoje telo strujom i tako kopati brze.Sada je islo mnogo lakse i brze to sam radio dok je Aburo spavao i odmarao se.Eh,sada je moj red malo da odmorim rekao sam Aburo-u dok sam silazio sa plafona.

#card155

Šta već si završio. 
Pitao sam Matsudu dok sam 
se spremao da opet počenem da kopam. 
Uzeo sam lopatu u ruke dok se 
Matsuda odmarao. 
Počeo sam da kopam i već 
je počela da se stvara mala rupa. 

Bilo mu je prosto neverovatno da je radnicima prvi instinkt uprkos tome što su morali da poseduju makar neke naprednije shinobi sposobnosti bio da se popnu na plafon i kopaju nagore. Njihova odlučnost je bila skoro pa inspirišuća pogotovo sa obzirom na to da su se i do sada zamarali kopanjem. Još čudnije je bilo što je uspevalo.

Napravite mesta.

Rekao je pre nego što je ispalio napad u rupu na plafonu.

#card126

Kada se odmorio pogledao je Sgin oko sebe i video da dobro napreduju clanovi tima i vođa.Hteo im je pomoci ali je samo produbio svoju rupu novom tehnikom koju je napravio.

#card126

Malo vetra nece škoditi ovome poslu dok je to rekao vođa je takođe pravio i igrao se sa vetrovima.Posmehnuo se vođi ali rekao je takođe nije lose nije losee.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world367

Dok sam se odmarao gledao sam kako ostali clanovi tima i vodja kopaju.Izgledalo mi je kao da se vodja i Shin nisu bas toliko umorili od kopanja kao Aburo i ja.Posle nekog vremena odlucio sam da ustanem i da im malo i ja nastavim pomagati.Kada sam se ponovo popeo gore na plafon rupa je nekako izgledala bas duboka ali ipak nisam jos nista video.Sada krecem da kopam sa lopatom koju sam nasao dok sam se odmarao.

Shinova stopala su se bas ispraljala i uganula postala su cela plava.Mada nije mnogo radio ipak se vidi da je pomogao sto ga je usrecilo i resio se pomoci.Ovog puta je on odlucio da uradi nesto uzeo je krila i odleteo do rupe koju treba kopati.

#card138

Poleteo je do rupe zgrabio stap i laganim pomeranjem u kruh busio rupu.Osecao jr miris zlata u plafonu iako je mozda bilo daleko Shin bi ga sigurno nasao.

Već dugo kopam ne mogu više 
da izdržim. 
Već sam previše umoran od vađenja kristala i
kopanja prve rupe. 
Ne mogu još dugo da izdržim. 
Pomislio sam
da odusatanem da se predam. 
Ali osećaj smrti na misiji je zvučao jako primamljivo, 
te sam odlučio da se isforsiram do kraja.

Činilo se da se trojica momaka ohrabrilo kada su videli da je njihov prethodni trud urodio plodom. Yehudi se odakle je gledao činio kao sasvim dovoljan trud da dovede do predmeta, čak i bez toga da se on dalje zamara. Našao je poveliki kristal blizu sebe i naslonio se na njega kako ne bi zamarao noge. Ipak, iako se predmet činio nadohvat ruke, taj osećaj ga je mnogo puta tog dana prevario. Ne i tada, nadao se.

The member 'Yehuda Kaguya' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world369

Skrol je ispao iz plafona i Yehuda je bio spreman da ga do;eka i smesti kod sebe, isto kao i prethodni. Shinobiji sa kojima je sarađivao pokazali su se kao iznenađujuće prikladni za zadatak. Toliko da je polako počinjao da misli da mogu biti upotrebljivi i u budućnosti. Ipak, za tako nešto fizikalisanje nije bio dovoljan dokaz. Odlučio je u svrhu provere da im zada nešto teži zadatak.

Na vama je da pronađete idući predmet. Ako se pokažete korisnim možda ćemo sarađivati i u budućnosti.

Kada smo nasli scroll koji se nalazio u plafonu spustio sam se dole i seo da malo odmorim i popijem vode.Odmah čim sam čuo da je vodja rekao da mi trazimo sledeći predmet ustao sam i krenuo da gledam oko kako bih nasao nesto sto mi izgleda sumnjivo.Otisao sam malo dublje da vidim sta ima ali jos uvek nisam nista nasao sto mi je izgledalo kao da bi tu moglo nesto da bude.

Ispade svitak i Shin odma ustade na noge samo je cuo o nekuda da ako rade moza budi bili tim i nadalje.Te reci su podignule entuziazam Shina i samo je nastavio da radi posao jer mu se u ovoj ekipi svidelo.Svi sz bili vredni radnici i ljudi kao i Shin samo sto je vođa malo odustsjao ali ipak radio deo posla.

Oprostio mu je Shin i nastavio srecnim osmehom vrednog radnika.

Svitk je pao na pod. 
Još jedan zadatak usprešan. 
Bio sam mnogo umoran od kopanja i svega. 
Čuo sam vođu kako kaže da će ko možda 
sarađivati u budućnosti. 
To me je obradovalo i počeo sam da tražim sledeći predmet. 

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Sistem Pećina Maratsu - Page 2 #world372

Kada su ostali nasli nesto bitno Shin se zainteresovao pa je izasao iz rupe koju je dubio do besvesti.Cim je izasao primetio je drugaciju atmosferu to jest pozitivnu koja je dolazila od svih njih zajedno.Izgleda da su se bas usrecili tim kristalom sto su nasli ali dobro i Shin jr bio srecan zbog njihovog uspeha.

Samo malo vremana sam 
potrošio tražeći ovaj 
komad dijamanta. 
Našao sam ga čim sam izašao iz rupe. 
Najmanje sam se pomučio oko ovoga. 
Šta nam je sledeći zadatak? 
Pitao sam šefa. 
Koji deleovao zadovoljno.

Iznenadio se kada je bledi dečak pronašao jedan od kristala o kojima se kolala priča i to tako bez pomuke. Prišao je i pokupio ga. Njegova podozrenja o trojici mladića činila su se istinitim. Još bolje, to je značilo da on skoro nimalo više nije morao da se zamara. Lagodno se šetkao dublje niz pećinu, diveći se bioluminescenciji kristala po zidovima. Da li se to tako uopšte može nazvati sa obzirom na to da je izvor chakra? Nije ni bitno. Usputno je razgledao ne bi li našao još nešto što odudara.

Nastavite kao do sada. Ide vam, očigledno.

Reče šef da nastavimo kao i do sada jer nam ide dobro.Malo sam odlucio da se prosetam niz pecinu da vidim ima li jos nesto zanimljivo za pogledati i uzeti i naravno vredno.Dok sam tako šetao niz pećinu video sam neki veoma čudan kristal koji mi je odmah privukao paznju.Na prvi pogled iz njega je izbijala neka veoma jaka svetlost.Kada sam to video olucio sam da pozovem vodju i ostale da krenemo da kopamo i vidimo sta je to.