Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Napustena fabrika

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Napustena fabrika

Nspustena fabrika se nalazi u regiji 63. U ovu fabrika niko nije dolazio vec 15 godina. Ona je nekad radila i proizvodila najsurovija SHINOBI oruzija ali je prije 10 godina ukinuta i prekinuta da radom neki cak kazu da je unistena do temelja. Ko god je istrazi dobice velike nagrade...

Dawn nakon nekoliko neuspjesnih misija stize u regiji 63 u Napušteni fabrika. Ova fabrika nije radila vec 10 godina i niko od tada nije dolazio u nju. Neki kazu da je legenda ali Dawn vjeruje da ce naci uspješno ovu fabrika i da ce napokon uspješno uraditi misiju. Trazio je i trazio satima i napokon...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napustena fabrika #world368

Trazio je i trazio ali napokon je nasao Napuštenu gradjevinu. Znao je da je to fabrika u kojoj su se proizvodila najsurovija SHINOBI oruzija ikada. Dawn je znao da mu je ova jedins sansa ako uradi uspješno misiju da preživi. Usao je u fabrika u kojoj je bilo dosta oruzija i soba. Usao je u prvu sobu u kojoj je vidio neke maceve i tajnoviti kovčeg...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napustena fabrika #world365

Vidio je sobu u kojoj su bili macevi i kovčeg kada je usao u sobu odlučio je da otvori taj mali i misteriozni kovčeg. Prvo se ramisljao ali je onda rekao:Dosao sam ovdje da uspješno uradim misiju a ne da se bojim necega rekao je. Poceo je da otvara mali kovčeg i kada ga je otvorio u njemu je nasao samo jedan misteriozni kljuc nepravilnog oblika. Poceo je svuda po fabrici da traži neka vrsta koja tom kljuc odgovaraju...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napustena fabrika #world368

Poceo je da traži vrata kojima odgovara taj kljuc . Trazio je svuda u jednu prostoriju,drugu trecu... Poceo je da gubi nadu ali je tada rekao:Tako sam blizu da završim misiju ne smijem sada da odustanemo moram da nadjem ta prokleta vrata!!! Napokon je naletio na jednu skrivenu prostoriju i vidio je neka misteriozna vrata kada je stavio kljuc u bravu usao je...

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Napustena fabrika #world362

Ispred skladišta na ostrvu sam našao skladište koje se nalazilo u dubokoj šumi, sve informacije su već bile provjerite i potvrdjene. Bez puno odugovlačenja S nabrijanim mačom i još nabrijanijim sobom, zamahnuo sam iza skladišta i moj mač je presjekao kroz kolibicu gdje se nalazila moja meta.

#card186#card166#card160#card205#card15

1250DMG 300BRZ



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world209

#card1372#card195#card15#card416#card123
Zadržao sam lightning weapon sa tsukiri sada uzimam 400 prec na ken i u stavu se branim protiv napada sa 1850DMG, oslabljeni napad izbjegavam pojavljujem se pored njega i ispaljujem metak vazduha od 2000DMG.
Metak se povećao i postao veći udarajući u smjeru mete.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world204

#card203#card15#card379#card397
Smanjujem Cd na tsukiri stav i zamahujem na neprijatelja sa 1200 i jedem 2 pilule omotavam bandaže oko ruku.
Tennin gazda je bio previše zauzet odbranom da mi uzvrati išta pa sam nastavio sa laganim napadima nadodajući pritisak na njega bez da se previše zamaram. Opušteno rutinski i bez emocija je još jedan zamah pao na nesrećnika.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world204

Malo po malo se gazda gurao u ćoše bez izlaska nije još puno ostalo, kako kažu treba udariti dok je željezo vrelo. Sa još jednim opasnim zamahom. Ovaj još jači od prošlog udara precizno ka slabim tačkama gazde. Sve već previše puta vidjeno da bbi se pojavila ikakva reakcija na licu uchihe.

#card207#card191

Zamah ima 1700 Dmg



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world204

Bilo je vrjeme da ovo dovršimo sa zamahom ka dole oštrica usjana zrakama sunca je oštrim zvukom pala na tennina kao na komad drveta. Blaga eksplozio preašine se pojavilo okolo dva borca ishod ovog okršaja sakriven od očiju svjeta. Prašin i komadi zidova i tla su polako legli na zemlju odavajući situaciju unutar prašine.
#card203#card15
Napad ima 1500Dmg



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world201

U imunitetu zaobilazim pokušaje napada ovog gazde koji pokazuje svoju veliku mentalnu snagu i želju za životom da pod svaku cjenu preživi čovjeka koji mu je na vrata uletio kao prerodna katastrofa. Nakon vještog izbjegavanja još jedan zamah je pao na njegovo tjelo. Ne srećnik nije imao vremena da reaguje.
#card1366#card1367#card191#card15



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world203

Tennin se naježio zbog opasne situacije, izbjegavši nekako napad za dlaku pokušao je da okrene situaciju medjutim moj zamah ga je zaustavio u koracima. Nema kud bježati sad, već sam previše vremena uložio u ovo da te igdje pustim. Napad od 1200 dmg je sasjekao vazduh na putu do gazde.

#card191#card15



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world206

#card194#card164#card205#card15#card189
Njegove lude chakra loptice me nisu dotakle al zato je moj zamah opasno udarao. Još jednom jako i precizno u glavu. Koliko ima ovaj gazda energije da bježi do je nešto vrjedno zabilježiti u istoriju da buduće generacije mogu da se ugledaju na njega. Zamah je očistio kolibu bolje nego bilo koja metla ali pod cjenu infrastrukture.


1400DMG 190 zag negiram primam  
drugi napad ide na njega 1400 isto negira 190



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world201

#card203#card160#card182#card123
Dva metka vazduha je imao namjeru da učini čovjeka ispred mene u modernu umjetnost dok sam u imunitetu izbjegao napade tvoga mača. Dva metak je radvojio svjetlost od eksplozivne kuglice i ide ka šefu sa 1400. Od kuće ni vc šolja više nije ostala, sad se čovjek treba zapitati da li više vrjedi živjeti. DO kad više.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world210

#card203#card189#card15
 S jednim se zamahom branim ok lopte svjetlucajuće smrti negiram zag drugim zamahom se branim od senbona i poslednjim napadam tennina sa 1600DMG. Odakle ovaj gazda izvlači volju za ovolikom borbom nije mi jasno. A šta je sad tu je, pare misije nisu vrjedne ovolike zajebancije ali šta sad mogu. Svoj ugled ne mogu kvaritisa ne uspješnom misiom.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world201

#card1367#card15
Sharinganom sam zapazio sve pokrete šefa i predvidio njegove namjere, zbog ovoga me ni jedan napad nije dotakao i sa zamahom sam provukao mač kroz njegove mlitave tehnike. Jedva vidljivom brzinom mač je pao na njegov vrat. Vzduh se nije stigao skloniti ispred njegovog puta i biva presječen na dvije strane odavajući budućnost protivničkog vrata.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world213

#card195#card144#card15#card1375

Prvi zamah 2300 poništava dva zmaja i nakon što ih je zid vjetra oslabio u njega ulažem chakru dodajem 300 hp štita drugi napad ima 2450 i ide ka šefu



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
⦿ Napustena fabrika #world203

Nakon što je pokušao oslabiti moj napad uvdjeo je smrtonosnu grešku koju je počinio. Zamah se nije mogao zaustaviti, nastavio je dalje kao prirodna kataklizma i podjelio sve pred sobom u dva. U svojim zadnjim momentima šef se samo zapitao kako može da vidi unazad dok mu je tjelo okrenuto unaprjed, da bi kasnije vidjeo sam svoje bezglavo tjelo.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon dugog puta došao sam do mesta gde me je moja misija dovela. Trebao sam da neđem četiri veoma problematična genina. Prema mojim informacijama, pravili su velike probleme seljanima ovog mesta. To ne bi trebalo da je mguće, ali sad ću im stati u kraj. Ovo bi trebalo da bude veoma brzo završeno. Naravno da sam morao da ih pronađem, nisu oni uvek negde na otvorenom. I tako sam krenuo u potragu za grupom genina. 



Sand Coffin
Tako sam počeo da lutam po ovom napuštenom skladišu u potrazi za geninima. "Ovo će da potraje." Pomislio sam dok sam se kretao dublje unutar stare fabrike. Imao sam neki jako čudan osećaj. Pitao sam se da li ja činin ispravnu stvar. Da li je ovo ono što jedan ninja poput mene želi. Da prekine nasilje sa nasiljem. Nisam imao odgovor na to samo sam nastavio da tragam za odbeglim čunininima. Uspeo sam na kraju da ih nađem, skrivali su se u glavnoj kancelariji, tako da sam mogao da ih besproblema pobijem. 



Sand Coffin
Vidim vas malci. Vreme je da se pozdravite od kriminala. Rekao sam ovo i spremio sam se za moj napad. Odlučio sam da ću da lemam jednog po jednog da ih lepo vaspitam. Ovako se ne ponašaju prave ninje. Rekao sam im ovo krenuo sam da izvodim znakove rukuma. Stvorio sam jedan peščani napad i posalo na jednog od genina. Ajde da te vidim.  Nastavio sam da ih provociram. Jednostavno sam voleo ovakav način borbe. 
#card1448
Podižem 50 nivoa peska na terenu. 
Izvodim znakove rukuma i šajem peščani napad. 150 nivoa peska.
#card1446 
350 dmg-a na genina. 
Da te vidim kako bežiš sad ahhh, ima da te ubijem. Izgovorio sam ove reči i čekao reakciju genina. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world177

U trenutku genin je izbegao moj napad i ubo me je tanto nožem. Sad ću da ga pošaljem u drugu dimenziju. Brzim znakovima rukuma pored sebe stvaram klona. Koji je isti ja, samo bez mog šarma. Klon kreče da izvodi znakove rukama i stvara peščani napad koji ide na genina. Videće mo čija majka crnu vunu prede. Rekao sam geninu da ga isprovociram. Biće lepo videti kako gubi ovu borbu. 
#card11
Stvaram klona dva slota ima. 
#card1452
Klon izvodi ovaj napad. 
Na genina ide 550 dmg. 
Kada je klon uradio svoje došao je red na mene. Izveo sam brze znakove rukama i postavio sam peščanu oluju koja će da gađa jednog po jednog genina.
#card1449
Gađa će jednog po jednog genina kako se budu borili sam mnom. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world171

Al je ovaj mali nešto mnogo opasan. Da mu nisu još trojca ostala ne bi znao šta ću. Ali eto moram da nastavim da se borim. Opet nisam mogao da se odbranim od napada te sam ga primio. Nasatavio sam borbu sa naredim ninjom. Ovaj izgledao malo jače, ali i njega ću da ubijem. Niko mi neće ostati dužan. Ajde dođi da te vidim šta možeš. Rekao sam ovo i krenuo sam da se približavam mom protivniku i da mu zalepim jedan aprekat kakav nikada nije video. 
#card13
Slot i 50 energije. Prišao sam perotivniku i udario aprekat. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world179

Ova bagra me je počela žestoko nervirati. Svaki je izbegavao moje napade. Ovaj je izbegao i ololuju i moj napad. Neće njemu biti lepo nikako kad bude bio dva metra pod zemljom. Išli su mi sva četvorica na živce. Nisam mogao, a da se ne nerviram. Ne znam kako je moguće uvek da mi ovo urade. Nisu fer. Nastavio sam borbom i opet sam poslao jedan vrlo snažan pešćani napad ka geninu. Sad ga barem mogu ubiti. VIdimo se nekada mališa. Rekao sam ovo i napao ga.
#card1446
550 dmg-a na genina. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world171

#card1
Izbegavam geninov napad i odo da se negde zavučem da malo regenerišem energije i čakre jer sam na izmaku svih sanaga. Nisam očekivao da ova borba voliko potraje. Naravno da sam znao da će biti malo teško boriti se ali ovliko teško to je samo veoma ne zamislivo. Morao sam nekako da vidim kako će ovi genin da reaguju kada vide da sam pobegao da se povratim u život. 
#card8



Sand Coffin
Odlučio sam da iskoristim još vreme i da se odmorim baš onako kako treba da se rehabilitujem u potpunosti. Naravno to bi značilo ponovna borba protiv genina i sve iz početka. Ta pomisao mi se nikako nije sviđala. Morao sam ovo da završim što pre mogu. Ne đelim da potrošim još puno vremena na ovo. Moram ovo da rešim što je pre moguće. Morao sam da ubrzam moje odmoranje. Jer već mi je moja pozicija bila ugržena. Ona dvojca su me tražila. Nadam se da će me još ovaj put sotaviti na miru. 
#card8
Odmaram da nakupim čakru i energiju. 



Sand Coffin
Iskočio sam iz svig bezbednog zaklona i povikao. Alo kumovi sad ste mrtvi. Što ste hodali hodali ste! Rekao sam ovo i stao sam da radim znakove rukama. Stvorio sam pored sebe peščanog klona koji me je kopirao ali na svoj način. Izvodio je znakove rukama i stvorio je jedan veoma snažan napad. Video sam to i nisam hteo ništa dalje. Neka im sad će da pomru sigurno. Nisam smeo da rizikujem više. Klon je bio spreman napad je upućen na dvojcu genina. Ko preživi pričaće. Rekao sam ovo i čekao reakciju genina.
#card1450
30ch 3 slota. 
#card1457
900 dmg-a na genine. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world172 ⦿ Napustena fabrika #world178

Jel više ovo realno. Opet je jedan uspeo da se izvuče. E pa neće moći. Sad me je već veoma izbervirao. Morao sam da ga ubijem kako sam znao i umeo. Zalaetieo sam se prema njemu i krenuo sam da mu udarim uperkat. Morao sam. Nije mi bilo druge, morao sam i ja da poka7em koliko sam agresivan. Nervirao me je, a ja sam morao da ga naučim jednu veoma važnu životnu lekciju. Udraio sam ašrekat i čekao njegovu reakciju. 
#card5
Postavljam štit oko sebe 50ch 200 def. 
#card13
Udaram geninu aperkat. 



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
⦿ Napustena fabrika #world171