Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Napustena fabrika - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Napustena fabrika

First topic message reminder :

Nspustena fabrika se nalazi u regiji 63. U ovu fabrika niko nije dolazio vec 15 godina. Ona je nekad radila i proizvodila najsurovija SHINOBI oruzija ali je prije 10 godina ukinuta i prekinuta da radom neki cak kazu da je unistena do temelja. Ko god je istrazi dobice velike nagrade...

Pao je i zadnji genin srećniji nisam mogao da budem. Pokupio sam svoje prnje i otišao sa ovog mesta. Ovde više nisam imao šta da tražim. Mogu da kažem samo jedno ovo je bio teški smor za mene. Četeri genina koja ne mogu nikako da umru, ali eto i to sam rešio. Nisam mogao da verujem da u sebi imam takvu sposobnosti da se na ovaj način mogu boriti. Shvatio sam da je ovo je jednostavno moj put. Ispuniću svoj cilj nekada u životu. Vreme je da se oprostim od ovog mesta i odem dalje. 



Sand Coffin