Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo u oblacima - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo u oblacima

First topic message reminder :

Zbog velikih nevremenskih prilika ovo selo je izabralo da se ostanovi na vrhovima planine koji prelaze iznad niskih oblaka otežanih kišom.
Ali u zadnje vrjeme grupa shinobija je pronašla ovo selo i dlučila da ih terorizira za svoju dobit.
Elementarne zvijeri su pod njihovom komandom napadale selo ako bi pokazalo ikakvu namjeru nesuradnje.
Zbog toga su bili prisiljeni da zovu u pomoć od strane vanjskih sila.
Selo u oblacima  - Page 2 Desktop-wallpaper-chinese-mountain-village-above-the-clouds-fantasy-china-mountains

Samorio me je čim je izveo svoj napad šiljaka kojim je poništio moje peščane tehine, znao sam odmah da neće biti brze borbe nego ću morati da se namučim, to mi se nikako nije radilo. Nisam baš bio spreman da ostajem dugo na ovom mestu tako da sam morao da ubrzam borbu. Dobro odigrano, samo bi voleo da si mali jači, kume. Rekao sam ovo i potegao moj dalji potez. Krenuo sam u izvođenje znakova rukama. 


#card1453 #card1460 #card1457 
Imam pesak na terenu i to 300 levela tako da su moji napadi Santona jači za 300 dmg. Koristim boost i dobijam još 200 dmg, koristim napad. Poletanjem izbegavam napad jonina.
Na jonina ide 1000 dmg.



Sand Coffin
The member 'Managawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo u oblacima  - Page 2 #world192

Ninja sa kojim sam se borio umro je u sekundi kada ga je mij napad dotako. Nisam mogao da verujem, ali i to je gotovo. Mogu da s zaputim put sela i da se malo odmorimmneko vreme dok ne dođe vreme da odem opet na neku misiju poput ove. Vidim da mi je ovaj jonin poslao napad te nastojim da se odbranim izveo sam par znakova ruku i stvorio svoju odbranu. 


#card1454
Stvaram ovo u pravcu joninovog napada. 



Sand Coffin