Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sala za sastanke - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sala za sastanke

First topic message reminder :

Sala za sastanke - Page 3 62a9f2977f97e61af7120b85-5e73ecc37c782904101773
Sala u kojoj se donose najbitnije odluke, odluke koje ce uticati na samu buducnost sela, sva planiranja i strategije izlaze upravo sa ovog mesta, mesto na kome se testira strateska sposobnost najmudrijih lidera i mudraca ovoga sela. Svaki sastanak je ispunjen ozbiljnoscu i tezinom, jer izbori napravljeni unutar ovih zidova nose sa sobom veliku odgovornost i posledice.



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Izgradnja sela huh to je iznenadjujuce jer sam mislio da ce selo vodopada biti jedino selo ali ko bi rekao.Mislim da nece biti lako da saznamo te informacije jer ko zna kakva je tamo straza sta sve moze da bude okolina i ostalo.Ali me je iznenadilo da sam ponovo sa matsudom:

(Ahh taj matsuda kad sam ga prvi put video grozan neki momak)

(Nemoj tako brate iskreno nikad nisam video sta je ispod njegove maske)

Primetio je da treba biti jos jedan clan koji nije bio tu a prvim put cujem za njega mozda se matsuda upoznao sa njim.Matsuda je mahao rukama ka meni verovatno me je video te sam prisao ka njemu i rekao:

Aj ispred zgrade.




࿊ TWIN DEMONS OF HYUUGA ࿊

Sedeo sam mirno u svojoj stolici sa naslonjenim rukama na sto, i pazljivo sam slusao Kageove reci, po njegovom glasu i nacinu kako pokusava da nam to docara, vidi se da ova situacija nije za salu i da je moramo shvatiti krajnje ozbiljno. Nase selo dosta zavisi od toga sta ce se u buducnosti desiti i sta ce biti sa njim, zeleo sam da branim ovo selo, svom svojom snagom jer je ono moj dom vec dugo vremena, secam se jos kada sam na pocetku dosao, niko nije mogao da mi garantuje sigurnost sem Takigakurea. Vidim kuda ovo vodi, pogledao sam papir koji nam je pokazao, odnosno kako nas je raspodelio u timove da krenemo na zadatke, a obojica ninji su meni bila nepoznata ali smo se na izlazu iz sale pronasli i razmenili imena kao i par reci i uputili se do kapije gde cemo se malo vise zadrzati nego ovde.
Krenuo sam sa svojim novim timom do kapije sela gde cemo se vise i bolje upoznati, odnosno gde cemo vise vremena provesti zajedno...
"Kage! Mozete racunati na nas."
Sala za sastanke - Page 3 Tumblr_oxnne2TyqU1v5sogro1_r1_540

Nakon nekoliko trenutaka, svi su napustili kancelariju i zaputili se ka kapiji sela. Jedina dva čoveka u kancelariji bili smo ja i Tsumi, kome sam bio spreman da udelim poseban zadatak. Nisam hteo da trošim previše vremena te sam ga odmah uputio.

A sad Tsumi, tvoje zaduženje je...

Krenuo sam da otkopčavam rajsferšlus.

Da ideš sa mnom na istu misiju, ali u tajnosti. Ne bi bilo pametno da se pročuje da je i sam Takikage tamo, nikada ne znaš ko ti je neprijatelj...

Otkopčao sam rajsferšlus torbice do kraja, a potom izvadio svoju masku i stavio je na lice, kao i nagrnuo kapuljaču svog kaputa, kako bih bio sakriven od neželjenih pogleda.
Sala za sastanke - Page 3 Main-qimg-9ac09f6b3144fde966fddba9378309bd-lq

Idemo, kretaćemo se malo iza naših timova.

Potom smo se zaputili van sale za sastanke prema kapiji sela.

Maska :



Sala za sastanke - Page 3 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Genji i ja ostali smo zadnji kako bi mi poverio poseban tajni zadatak u ovoj ekspediciji. Taj zadatak odnosio se da idem zajedno sa njim. Razumeo sam njegov plan do detalja i krenuli smo zajedno da izlazimo iz sale za sastanke.

"I vise nego jasno, Genji."

On je vec stavio svoju masku, ja mozda nisam imao kaput ali maska je bila tu.

#card328

Stavljam masku na lice dok laganim hodom izlazimo iz sale za sastanke.

"Izgleda da neces biti jedini maskirani u ovoj misiji. Pozurimo malo.."

* Tsumi i Genji uputili su se ka kapiji *