Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Luka Maglovite zemlje

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Luka Maglovite zemlje

Luka Maglovite zemlje Fantasy-fog-port-ship-wallpaper-preview
Ovo mjesto je jedno od najtiših i najstrašnijih mjesta u cijelom svijetu.
Smo po sebi je staro i realno manje populisano za razliko od ostalih djelova,cijeli ambijent miriše na mrtve ljude.
Sam izgled karakteristiše jedan ogroman most na kojem je metal zarđan i izgleda ko da će da se uruši u bilo kojem momentu.

Stižem na mjesto spreman da se borim protiv bilo koga ko mi se nađe na putu.
Tokom čitavog puta ne moga da shvatim ali osjećam da me neko posmatra,malo me ježi."...Znam da si tu,ne moraš da se kriješ od mene." Zakikotao sam se i pogledao prema jednom smjeru.
#card1405
Bacam klan tehniku Yuki klana koja smanjuje temperaturu oko mene ali takođe stvara jedan ice stack poslije bacanja bilo koje Yuki tehnike.
#card353
#card1407
Vadim svoju katanu a zatim je pokrivam ledom.
Spreman sam da se tučem!

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Luka Maglovite zemlje #world49

Spazio sam genine i nasmijao se,puštajući njih da počnu napad. Bila je band aod 4 genina koju sam vrv da mogu sasvim lagano da pobjedim gledajući da sam sad jači.
Luka Maglovite zemlje B45687cb986ee63f7ed92d01f5171933.500x500x1
Pokazao sam srednjak četvorici genina,izazivajući ih na bitku koja će odrediti ko je jači.

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world172 Luka Maglovite zemlje #world176 Luka Maglovite zemlje #world176 Luka Maglovite zemlje #world174

#card1406
Kreiram strukturu od  leda i u nju ložim 40 čakre. (4 puta po 150)
Ova struktura ima 600 healtha i brani me od tvog napada.
Nakon tvog napada struktura i dalje stoji sa 340 healtha.

#card1418
Stvaram i bacam ledene šiljke,ponovo ložim max 30 čakre i koristim onaj ice stack koji sam dobio od Yuki pasivne kada sam napravio strukturu i dodajem je u napad što joj daje dodatnih 200 dmg-a napad daje ukupno 800 dmg-a ako te pogodi(što vrv hoće zato što si botara teška)
Luka Maglovite zemlje B45687cb986ee63f7ed92d01f5171933.500x500x1
Izbjegni ovo idiote!

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world174 Luka Maglovite zemlje #world172 Luka Maglovite zemlje #world171 Luka Maglovite zemlje #world180

Nažalost tvoj napad ne uspijeva da me pogodi.
Umjesto toga pogađa moju strukturu koja ima 340 healtha i nakon tvog napada i dalje stoji sa preostalih 40 healtha.
Hah...čak i u poslednjim trenutcima...ti i dlaje ne uspijevaš da me pobjediš.
A sad....odjednom sam pogledao u poslednjeg Genina i iskezio se gledajući ga kako drhti.
#card353
Izvlačim katanu i krećem trčati ka njemu.
#card15
Napadam te katanom koja dealuje 150 dmg-a ako se napad poveže i troši 30 moje energije.

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world178

#card1
Ulažem 10 čakre i na mjesto gdje sam ja bio sad stoji samo komad drveta.
#card353
#card15
Opet se krecem ka tebi i zamahujem katanu ka tebi.
Napad katane daje 150 dmg-a ako te kontaktira

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world178

Opet a?
#card1
Izbjegavam tvoj napad i ulazem 10 čakre,ostalo mi je 250 čakre.
#card353
#card15
Napadam te katanom,trebalo bi da prestaneš izbjegavati i suočiš se sa sudbinom.

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world180

Sad samo bježiš a? Kukavice,i si razočarenje shinobija i svojih kolega.
#card1418
Stvaram ledene šiljke,u njih ulažem samo 10 čakre tako da napad daje samo 200 dmg-a.

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Maglovite zemlje #world173

Znači moje riječi su te inspirisale,slatko.
Moj napad te pogađa pošto ga nisi izbjegao.
#card1
Tvoje munje me pogađaju,samo da bi se otkrilo da sam bacio supstituciju.
Na podu leži mala grana,prevaren si.
U tvojim posljednim momentima sećaš se svog cijelog života i umireš.
Zbogom.
Polako se krećem nazad ka skloništu.
Bilo je zabavno.

Tomohiro je stajao na pristaništu luke Maglovite Zemlje, gde gusta magla obavija sve oko sebe, skrivajući horizonte i stvarajući zlokobnu atmosferu. Luka je bila poznata po svojoj misterioznosti i nepredvidivosti, sa maglom koja je delovala kao da skriva mračne tajne. Zvukovi su bili prigušeni, a mirisi mora i soli mešali su se sa vlagom koja je prožimala vazduh.

Dok je prolazio pored starih skladišta i napuštenih brodova, Tomohiro je pažljivo tražio tragove minerala. Njegovo iskustvo i znanje o kristalima vodili su ga kroz maglovite ulice i dokove, gde je svaki kamen i svaka stena mogli skrivati vredne kristale.

Pele je kročio na tlo Luke maglovite zemlje, a hladan vetar mu je prolazio kroz kosti. Tišina je bila gotovo opipljiva, prekidana samo šumom talasa koji su udarali o stari, zarđali most. Pogledao je oko sebe, upijajući prizor. Magla je obavijala mesto, a miris truleži i zaborava ispunjavao vazduh. Na trenutak, osećao je težinu prošlosti. Svaka senka koja se kretala u magli delovala je kao duhovi onih koji su nekada koračali ovim mestom. Pitanje se nametnulo: šta se ovde zaista dogodilo? Osetio je uzbuđenje u stomaku, željan da istraži.

Pele se popio na stari most, metal je škripao pod njegovim nogama. Ispod njega, talasi su se sudarali s kamenjem, stvarajući mračne melodije. Pogledao je u daljinu, gde se horizont stapao s maglom, a sve je izgledalo nestvarno. Svaki deo mosta bio je prekriven rđom, kao da se bori protiv propadanja. Osetio je jezu, ali nije se povukao. „Koje tajne skrivaš?“ pomislio je, pretražujući svaki deo pogleda. Magla je obavijala krajolik, stvarajući osećaj misterije i opasnosti. Odjednom, čuo je tihi šaptao vetar koji je nosio priče zaboravljenih duša.

Pele se spustio s mosta, šetajući uz obalu. Svaki korak je bio oprezan, kao da je tlo pod njim ispod njega. Magla se skupljala, stvarajući iluziju da se sve kreće. Pogledao je prema napred, gde su stari drveni čamci ležali napola potopljeni. Njihova pojave su izgledale kao uspavani čuvari prošlosti. „Šta se ovde desilo?“ ponovo se zapitao, osećajući da ga misterija privlači. Okrenuo se prema obali, gde su tamni obronci izgledali kao oči koje ga posmatraju. Tišina je bila opasna, ali i privlačna, kao magnet koji ga vuče dublje u nepoznato.

Dok je tumarao, Pele je naišao na staru olupinu broda. Gvožđe je bilo zarđalo, a drvo je trulilo. Osećao je hladan zrak kako prolazi kroz rupe u trupu. U tom trenutku, prošlost ga je obavila. „Kakve se priče kriju u ovim zidovima?“ pomislio je, oslanjajući se na olupinu. Osetio je potrebu da dodirne drvo, kao da će ga povezati s onim koji je nekada plovio ovim vodama. Svaka čestica ovog mesta pričala je priču o izgubljenim snovima i tajnama. Dok je osluškivao tišinu, činilo se da magla šapće. Bilo je vreme da krene dalje.

Pele je odlučio da napusti luku, srce mu je kucalo od uzbuđenja i straha. Gledajući u maglu koja se polako podizala, osetio je kako ga vuče napred, u nepoznato. „Sve što sam video, nosiću sa sobom“, pomislio je, dok se okretao prema mostu. Napustio je olupinu i krenuo ka izlazu, svaka stopa lagano klizila kroz tihu maglu. Ispod njega, voda je šumila, kao da se oprašta s njim. Sa svakim korakom, osećao je da se distancira od prošlosti, spreman da istraži nove horizonte. Luka je ostala za njim, ali se njene senke vraćale u mislima.

/Flashback misija/

Po informacijama koje sam dobio ninje koje su otele sina jednog od lidera sela koje se nalazilo nedaleko od sela skrivenog u vodopadu. Misija mi je bila dodeljena odmah nakon razgovora sa kageom u kojem mi je objasnio kako da se ponašam ako naletim na protivničkog ninju. Kako ovo nisu bili pripadnici sela kiše čim sam ih video odradio sam znake rukama i senju šuma je krenula ka protivnicima.

#card1222

Dmg je 1200.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world193 Luka Maglovite zemlje #world199

Jedan protivnik je pao, dok se drugi još držao uspevši da se odbrani od šume i korenjea koje je letelo prema njemu. Odmah sam odradio dodatne znake rukama i ka protivniku poslao vatrenog zmaja ojačan vatrenim paukom. Pre svega toga moje telo postalo ječista lava.

#card1022 #card69 #card72

Tri slota u imunitet. Dmg je 1000.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world200

Protivnik je još jedno uspešno izbegao moj napad. Kako na njega nisu radili obični napadi probao sam sa napadom lave koji sam posedovao. Odradio sam znake rukama i ka njemu je poleteo talas lave rušeći gotovo sve pred sobom i paleći teren oko nas. Nadao sam se da ovo neće uspeti tako lako da izbegne i da ću ovu borbu privesti kraju.

#card1018 #card8

Dmg je 800.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world200

Još jednom protivnik je uspeo da izbegne moj napad a da se ne pomuči ni malo. Opet sam odradio znake rukama i stvorio vatrenu loptu koja se zaputula ka protivniku. Verovao sam da će ovaj napad da ga pogodi i da ću konačno uspeti da spasim sina tog coveka koji je zatrazio pomoc naseg sela. 

#card66 #card8

Dmg 700.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world200

Još jedan u nizu napada uspešno je bio izbegnut od strane mog protivnika. Imao sam sreću zato što se suzdržava i ne napada me već samo izbegava moje napade, što mi je dalo dovoljno vremena za pripremu mog sledećeg poteza. Odradio sam znake rukama i ka protivniku je poletelo korenje. Možda ga ovo uspe pogoditi konačno.

#card1214 #card8

Dmg je 700.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world196

Konačno protivnik je prešao u ofanzivu tako što je brzim pomeranjem izbegao moj napad i stvorio se iza mene. Odradio sam znake rukama i šuma ga je uhvatila u nameri da me poseče i tako onesposobila njegov napad. Nakon toga bacio sam napad vatre koji je trebao da sprži protivnika.

#card1215 #card57

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world195

Protivnik je bio dokačen mojim napadom, ali nisam uspeo u potpunosti da ga pobedim. Odradio sam znake rukama i ispred mene se stvorio zid koji je negirao sve napade koji su bačeni na mene, a nakon toga sam poslao još jedan u nizu napada na protivnika. Ovog puta bilo je to drveno koplje.

#card1208 #card1212 #card8

Dmg 700. Njegov hp 500.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world199

Opet je drveno koplje nestalo pred mojim očima, ali ne zadugo protivnik ga je vratio nazad još jačeg. Odradio sam znake rukama i blokirao napad koji je išao na mene, a nakon toga bacio jedan napad ka protivniku. Nadao sam se da će ova dosadna borba ubrzo biti privedena kraju.

#card103 #card96 #card89

HP stit 100, dmg 600, hp protivnika 500.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world196

Šablon protivnikovih napada se ponvaljao iznova i iznova, ovog puta je moj napad izbegao na sličan način stvarajuči se iza mene. Odmah sam podigao zid koji me je odbranio od napada, a nakon toga sam poslao još jedan napad ka protivniku u nadi da će biti dovoljno da ga pobedim ovog puta.

#card107 #card99

Dmg je 700, hp protivnika 500.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world197

Zid drveni stvorio se ispred mene blokirajući napad koji je protivnik uputio prema meni. Nakon stvorenog zida uzleteo sam i poslao ka protiniku jedan razorni napad. Nadao sam se da će ovog puta uspeti da ga pogodi i da je mojoj patnji došao kraj. Misli su mi bile fokusirane na borbu, ali borba je postala jako dosadna.

#card1210 #card114 #card69 #card72

Dmg je 1100. Vatra na terenu 50.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world196

Protivnik se opet stvorio iza mene iako sam bio u vazduhu. Odmah sam odradio znake rukama i stvorio kupolu oko sebe koja me je zaštitila od njegovog napada, a onda odmah nakon toga odradio dodatno znake rukama i prema njemu bacio napad koji ga je jurio dok je padao ka zemlji. Odleteo sam od njega pre svog napada.

#card108 #card102

Dmg je 1110.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world199

Prvim svojim napadom sam uspšešno blokirao njegov, a nakon toga sam odardio dodatne znake rukama i ka njemu poslao vatrenu glavu koja je imala za cilj da ga obriše sa lica zemlje. Nadao sam se da će ovaj napad sada stvarno da ga pogodi pošto mi je ponestajalo kečeva u rukavu za nastavak borbe.

#card1206 #card66

Dmg drugog napada je 900.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world195

Još jedan u nizu napada bio je delimično učinkovit. Na protivnika sam poslao napad koji ga je dokačio, ali ti zemljani šiljci su uspeli da ga odbrane. Ostalo mu je još vrlo malo snage za dalju borbu, a i ja sam bio pri isteku svoje chakre. Trebalo je ovo što pre privesti kraju i završiti sa ovim.

#card78 #card69 #card74

Dmg je 1200. Blokira i nastavlja na njega 600.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world199

Još jedan u nizu napada uspešno je bio odbranjen od strane protivnika. Opet mi je pred očima moj napad nestao i na mene je vraćen ovoga puta dosta slabiji nego do sada. Nadao sam se da će napad koji sam sada poslao na protivnika biti dovoljan da ga dokrajiči. Vuk se zaleteo ka njemu.

#card1022 #card96

Dmg je 600. Tri slota u imunitet

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje #world200