Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Luka Maglovite zemlje - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Luka Maglovite zemlje

First topic message reminder :

Luka Maglovite zemlje - Page 2 Fantasy-fog-port-ship-wallpaper-preview
Ovo mjesto je jedno od najtiših i najstrašnijih mjesta u cijelom svijetu.
Smo po sebi je staro i realno manje populisano za razliko od ostalih djelova,cijeli ambijent miriše na mrtve ljude.
Sam izgled karakteristiše jedan ogroman most na kojem je metal zarđan i izgleda ko da će da se uruši u bilo kojem momentu.

Protivnik je opet bez ikakve muke uspeo da izbegne moj napad. Ovog puta odlucio sam da mu posaljem napad korenjem kako bih možda na taj način uspeo da ga pogodim. Nisam više imao ideju sta da radim i nadao sam se da će ovo uspeti.

#card1214 #card8

Dmg 700.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje - Page 2 #world199

Još jedan u nizu napada koji je protinvik izbegao. Odradio sam znake rukama i cetiri lava lopte su poletele ka njemu. Nakon toga odradio sam se nadao da ću ovu borbu završiti i da ću konačno moći da odem da radim nešto drugo. Jedino mi je ostalo bogu da se pomolim.

#card1512

Dmg na protivnika je 1150.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Luka Maglovite zemlje - Page 2 #world191

I drugi protivnik konačno je bio poražen. Odradio sam zanke rukama i moje telo se spojilo sa zemljom oko mene. Konačno sam uspeo da ga ubijem. Nisma mogao da verujem da je taj trenutak došao. Ubrzo lutajuci tom luom naisao sam i na sina lidera kojeg sam trazio. Zajedno smo se zaputili nazad ka selu.

#card116