Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hyu Kafic - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hyu Kafic

First topic message reminder :

Kafic koji se nalazi na zauzetijem dijelu sela gdje se posla uvijek moze naci, na cosku bloka je i vrlo je vidljiv prolaznicima ulice. Dio je zgrade koja ima 5 spratova i kafic se nalazi na prvom da svako moze da ga lagano pristupi, ima crvene zidove i ima stolove i stolice samo unutra.

“Kad god budes htio navrati ja sam pretezno kuci.
Kako razgovaram sa njim vidi se da je lagn tip da s niim moze da se razgovara o svakakvim temama. I tako je proslo neko vrijeme i ja sam morai da krenem i kazem mu ja :
”Izvini , morao bih da krenem , moram da nagranim konja i da nalijem bastu, kad budes raspoloze navrati.”

Nagnuo sam se napred i klimnuo glavom s osmehom. "Naravno, navratiću prvom prilikom. Drago mi je što smo se upoznali, Akina. Uživaj u ostatku dana, i ne zaboravi da preneseš pozdrave Sori."

Dok sam ga posmatrao kako izlazi iz kafića, osetio sam da je ovo bilo jedno od onih retkih spontanih prijateljstava koja se brzo razvijaju. Možda ću uskoro imati priliku da ga posetim i bolje upoznam taj miran život koji vodi.

“ Naravno prenijecu joj pozdrave ,bilo mi je drago.”
I tako sam izasao iz karica i na putu do kuce sabira utiske,uzivao sam u razgovoru sa njim , dugo se nisam ovako se nekim ispricao, imam osjecaj da je ovo bocetak dugog prijateljstva.

Dok je sunce polako penjalo na horizont, grad se budio, a ulice su se postepeno punile životom. U tom spokojnom jutarnjem trenutku, sve oko mene delovalo je kao da se sprema za novi početak. Dok sam se šetao kroz park, osećao sam miris svežeg jutarnjeg vazduha i čuo tihe zvuke ptica koje su pevale u drveću. Svaka kap rose na lišću činila je da svet izgleda svežije i živahnije.

Kada sam stigao do obližnjeg kafića, naručio sam kafu i uživao u prvom gutljaju toplog napitka koji je pružao utehu i energiju. S osmehom na licu, posmatrao sam prolaznike, svestan da svaka osoba nosi svoju priču i izazove. Dok je svet oko mene postajao sve živahniji, osećao sam se spreman za sve što će dan doneti, sa osećajem optimizma i nade za nove prilike.

Dok sam sedeo u kafiću i uživao u svojoj kafi, pogledao sam kroz prozor i posmatrao kako se grad budi. Ljudi su izlazili iz svojih domova, krećući se u svojim svakodnevnim rutinama. Deca su trčala prema školi, dok su radnici prolazili u pravcu svojih kancelarija. Zvukovi grada – smeh, razgovor, koraci – stvarali su umirujuću pozadinu koja je doprinela mom opuštanju.

Kafa je bila savršeno pripremljena, njen miris i toplina pružali su osećaj udobnosti. Pored mene, sitni detalji u kafiću, poput cveća na stolu i nježno osvetljenje, doprinosili su prijatnoj atmosferi. Dok sam se opuštao, planirao sam šta ću raditi tokom dana i razmišljao o svim mogućnostima koje donosi novi početak. S energijom i pozitivnim mislima, bio sam spreman da započnem svoj dan, noseći sa sobom osećaj nade i radosti za sve što dolazi.

Dok sam uživao u toplom gutljaju kafe, svet oko mene se razvijao u punoj snazi jutra. Svaka scena izvan prozora delovala je kao deo savršene slike – svetlost koja se probijala kroz grane drveća, ljudi koji su se kretali sa svrhom, i zvuk gradskog života koji je rastao iz tišine. Osetio sam se delom te svakodnevne dinamike, dok sam razmišljao o svojim planovima za dan.

Prolaznici su se srećno smeškali, a mirisi svežeg pekarskog hleba i cvetnog aranžmana dopirali su iz kafića, stvarajući prijatnu atmosferu. Dok sam se upuštao u razmišljanje o svojim zadacima, primetio sam koliko je važno uzeti trenutak za sebe i ceniti male stvari koje čine svaki dan posebnim.

Zamislio sam kako će dan teći, ispunjen novim prilikama i izazovima. Sa svakim gutljajem kafe, osećao sam kako se pripremam za sve što me očekuje, osnažen i inspirisan da dam najbolje od sebe. Osećao sam mir i optimizam, spreman da uđem u novu avanturu koju dan donosi.

Kada sam završio sa kafom i uživao u poslednjem gutljaju toplog napitka, ustao sam sa stolice i obukao jaknu. Osetio sam da me ispunjava osećaj zadovoljstva, a miran početak dana bio je savršeno postavljen za sve što je predamnom. Uzeo sam svoju torbu, koja je ležala pored stola, i krenuo ka izlazu.

Dok sam izlazio iz kafića, osvetljenje koje je prolazilo kroz prozor činilo je da prostor izgleda još prijatnije. Na izlazu sam se okrenuo i još jednom posmatrao prijatnu atmosferu kafića, zahvalan na trenutku opuštanja pre nego što nastavim s danom. Na ulici, osvežavajući povetarac bio je prijatan, a zvukovi grada vraćali su me u svakodnevni ritam.

Krećući se ka svom sledećem odredištu, osećao sam se spreman i motivisan, s novom energijom i optimizmom da ispunim sve zadatke i izazove koji me čekaju.

Posle duzeg vremena stizem ispred kafica i ugledam prazno mesto sedam i u tom momentu ugledam konobaricu:
 CAO, MOGU LI DA NARUCIM?
NARAVNO STA ZRLITE!?
MOZE JEDAN SAKE.
Sake mu je stigao. Pipkam se po dzepu i trazim ryo da platim, u dzepu bu se nalazilo 5000ryoa izvadio sam 1500ryo i dao konobarici.'HVALA'
Popio sam moj sake i izasao.

Ušao sam u kafić kod Hyu-a, osećajući prijatan miris prženih zrna kafe i svežeg drveta koje je krasilo unutrašnjost. Svetlo je bilo prigušeno, a atmosfera opuštajuća. Sleteo sam do šanka, gde me je pozdravio konobar sa toplim osmehom.

„Dobrodošli! Šta mogu da vam donesem?“ upitao je ljubazno.

„Zdravo,“ rekoh, spustivši kapu sa glave i zauzevši mesto na bar stolu. „Želeo bih da naručim sake, molim vas. I jedan mali tanjir čipsa, ako imate.“

Konobar je klimnuo glavom i brzo se povukao da ispuni moju narudžbu. Dok sam čekao, opazio sam kako se razgovori razlivaju u ugodnom škripanju stolica i smehu posetilaca. Počeo sam se opuštati, znajući da ću uskoro uživati u svom omiljenom piću i jednostavnom zadovoljstvu koje kafić kod Hyu-a nudi.