Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Roruki temple

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Roruki temple


Hram još iz Haien ere, iako deluje kao napušteno mesto, nije. Hram čuva nekoliko sveštenika koji brinu o vredim artifaktima i relikvijama iz mnogih era i vremena. Hram se moli shinto boginji Inari i mesto je njenog obožavanja. Ovo je jedini ovakav hram na kontinentu.

Duboko u srcu ove doline, okruzene predivnom prirodom i bujnim zelenilom i jezerima, lezi Haruki hram, mesto neizmernog mira i duhovne moci. Gradjen vekovima unazad, ovaj hram je svedok vremena, kulture i jako vrednih artifacta koji se u njemu nalaze.
Nazalost je doslo tesko vreme za ovaj hram, jer je velika grupa chunina upala i ukrala vredne artifacte, medjutim, Hatchiro i Sanna se pojavljuju ispred hrama kako bi presreli grupu chunina, oprali ih od batina i vratili hramu njegove vrednosti.


Par momenata nakon sto su Hatchiro i Sanna dosli ispred hrama, iz hrama je krenula izlaziti grupa chunina, koja je pokusala pobeci sa vrednim artifactima koje je uzela, ali su pre toga morali proci pored ovo dvoje.


Izlazili su jedan za drugim, nakon sto su svi izasli, chunina je bilo....



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Roruki temple  #world66


"Kage dozvolite meni..." Rekao je Sanna implicirajući da kage treba da stane malo dalje iza njega i da će ovaj napraviti rusvaj.



#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card1348
Po roleplay,u već imam ghost seal koji sada aktiviram i imam 8 slotova.  

Grupa chunina se smeje i svi staju malo dalje ispred Sanne kako bi ga svi napali ali malo ove kuje znaju. Sanna koristi svoj najrazorniji napad.
#card85
Kako je njegov kage malo dalje iza njega ovaj napad nema nikakagv uticaj na Hatchira ali zato džinovska vatrena kugla pada na svih chunina koji se nalaze tu gde se nalaze


Hatchiro, na Sannovu molbu stao je par koraka iza njega kako bi on mogao izvesti svoj napad, medjutim Sanna se malo zaneo i napad je masivan i takodje ima uticaja i na Hatchira, on na sebe stavlja hp stit i staje u gard kako ne bi nastradao od napada, a pre toga pali Byakugan

#card1286 

Na sebe stavlja 300 stita od blata, plus 100 od pasivne zemlje koji ce upiti zag dmg od njegovog napada (300)
#card98

Zatim Hatchiro staje u gard, dizuci nogu i blokirajuci ceo napad
#card361 #card358

Napad koristim iskljucivo za odbranu pa time dobija dodatnih 500dmg, zbog znage napad ima 1300dmg 260zag
Sut spusta napad na 200dmg 80 zag, i moj stit zemlje upija sve ostalo

-Polako moj jusko, malo si se zaneo, nema veze, bitno je sto pre da sredimo ove chunine i vratimo se u selo-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world188 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world189 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world189


#card432
Biram zemlju.

#card108
Sve manje napade koji idu na mene i Hatchira blokiram tako što stvaram zidove koji nas brane. Skoro svi napadi koje chunini rade imaju 300 ili 350 demage, tako da su moji zidovi preživeli. Dva napada koji su apsorbovali moj demage od 1500 i koji idu na nas, ja izbegavam koristeći imunitet zemlje.
#card116

Ostajem sakriven u zemlji i samo napadi od čiste chakre mogu da me povrede.

Sanna je prizvao zid od 400 defa koji je ponistio sve manje napade, prosla su 2 napada od po 1500dmg koji idu i na mene i na njega (svako za sebe), za svaki slucaj stavljam jos stita na sebe ako nekim slucajem i zagarantovani vracaju, i ulazim u imunitet kako bih se odbranio od oba napada

#card144 
na sebi imam 500 hp i 200 defa stita
A zatim ulazim u imunitet, na mene ne uticu fizicki napadi, vec samo genjutsu
#card152

Byakugan aktivan al ne ulazem buff



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world190 Roruki temple  #world184 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world181 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world181 Roruki temple  #world186


#card432
U ovom potezu biram vatru.

Izlazim iz imuniteta i radim sledeće:

#card103  
Stvaram zid koji štiti mene i takikage od ovih besmislenih napada.

"Takikage-sama da l imi dozvoljavate." Želeo je Sanna da sam dokrajči sve svoje protivnike ali njegov kage ga zaustavi.  Sanna je shvatio svoje zaduženje samo ostaje iza zida i čeka da vidi šta će to Hatchiro uraditi.



Na sebi jos ovaj potez imam 200 defa od tehnike vetra, dodajem jos 200 narednom karticom
#card1291
(200defa od 200 snage, sada imam 400 za svaki slucaj jer nisam sig dal nas Sanna moze odbraniti obojicu onim zidom)


Zatim Hatchiro se pomera koji korak od tog zida kako njegov naredni napad ne bi isao na isti, staje u gard, fokusira chakru u svoj dlan
#card1301 #card1302
#card137


a zatim ispaljuje talas od 1100dmg na svakog chunina, svako od njih se brani za sebe, napad ih takodje prati
#card1289



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world184 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world187 Roruki temple  #world183 Roruki temple  #world185 Roruki temple  #world182 Roruki temple  #world184


Sanna je bio zadivljen kako njegov kage ubija protivničke nindže i ludo ih baca na sve strane. Sanna je bio slab u borilačkim veštinama, tako da, ovaj prizor mu je došao kao iz bajke. Kada je ostao jedan chunin živ, Sanna je poželeo akciju.

#card114
Letim gore visoko kako bih izbegao sve napade i bolje se pozicionirao da ubijem ovoga jednog baticu.

#card58
Upijam vatru koja je na terenu. (25) i bacam na njega moju kul vatrenu glavu.
#card73
Demage ove tehnike je sada 800. UBIJAM TE KUJO!


7 od 8 chunina je poslalo svoje poslednje bedne napade na Hatchira i SannuHatchiro uzlece od zemlje olaksavajuci svoje telo, izbegavajuci sve napade do 400dmg
#card114

Hatchiro spaja svog zemljanog zmaja sa Sanninim i time ce kombinovani napad imati 1300dmg i pratice protivnika
#card102



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world187

I dalje izbegavamo njegove napade jer obojica letimo, prosli napad prati protivnika dok se ne odbrani tako da ce ga napasti jos ovaj potez, Hatchiro i Sanna su sedeli i gledali kako se chunin bori za svoj zivot xD



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Roruki temple  #world186

Pomeram se u stranu i izbegavam kujine napade. (morali smo da požurimo jer brat Hatchiro žuri na posao).



Posle duge i iscrpne borbe  oko njih je ležala gomila mrtvih tela, Sanna je rekao (zamolio) Takikage,a da odmori dok ovaj pokupi sva tela i vrati sve relikvije. Iz nekog njemu neobjašnjivog razloga želeo je da vrati ovo sakralno mesto mira u stanje pre ovog džumbusa. Sanna radi sve a Hatchiro odmara.

Obojica izbegavamo njegov napad jer jos uvek letimo, njegovi senboni samo promasuju mene i Sannu, napad koji ga je pratio ga pogadja i nindza pada na pod, Sanna i Hatchiro su uzeli artifacte koje su ovi chunini ukrali, te ih je odneo nazad u Haruki hram, zavrsavajuci njihovu misiju, bilo je vreme da se njih dvojica vrate nazad u selo



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Yashin je stupio u stari hram iz Haien ere, osećajući svečanu atmosferu koja je okruživala ovo sveto mesto. Iako je izgledao skromno spolja, unutrašnjost hrama otkrivala je blago i tajne koje su čuvane generacijama.

Sveštenici koji su brinuli o hramu pozdravili su ga sa poštovanjem dok je ulazio. Kroz hodnike i dvorane hrama, Yashin je video artefakte i relikvije iz prošlosti, svaki sa svojom pričom i značenjem. Svetlost sveća igrala je po zidovima, bacajući senke koje su dodavale mističnost ovom mestu.

Divus je stigao u regiju Kagehoshi alijance, ozloglašena grupa koja je sada imala dovoljno veliku metu na svojoj glavi kako bi zainteresovala Divusa. Nisu ga mnogo interesovali detalji jer je sama misija bila eliminacijskog tipa, a pošto mu je falilo malo dobre akcije odlučio je da krene odma od glave zmije. Jedino što je prije toga napravio je obavio kratki pregled Roruki hrama da prebroji članove tima tog lidera.



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Roruki temple  #world51

Dok je pregledao Roruki hram začuo je malo jači udar nedaleko u maloj šumi pored. Zaputio se odma u tom pravcu pokušavajući da ostane maksimalno skriven. Kada se probio kroz obraslu vegetaciju imao je šta i da vidi, lider Kagehorashi organizacije je izvodio neke trening vježbe. Nije izgledao nešto građen fizički ali je vjerovatno bio veoma vješt u nekim drugim stvarima. Bez puno okljevenja Divus je krenuo u akciju.

#card1366
Palim opasno crveno oko 100INT da budem pametan

#card127
Kandža od vjetra na protivnika



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Roruki temple  #world212

Lider je očigledno bio veoma fokusiran na svoj trening tako da nije imao pojma da mu se Divus prikrao iza leđa. Kada je već bilo kasno okrenuo se i gledao u njegovom pravcu dok je vjetrovita kandža letjela prema njemu. U trenutku prije kontakta on je uspio da stvori ogromne šiljke iz zemlje koji su konstanto izbijali i probijali sve u okolini. Već je bio suočen sa ovakvim taktikama pa mu ni odbrana od njih nije bila neki veći problem.

#card19 #card330
Ubijam protivnika jednim laganim pokretom

#card108
400DEF ogromni bunker sa svih strana



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Divus je tako sad već monotono sjedio u sigurnosti svog bunkera. Nije mario mnogo za protivnicima koji se možda mogu pojaviti jer je znao da sad kada zmija - odnosno ova organizacija više nema svoju glavu, može nastati do ogromnog kaosa među nižim rankovima kako se pokušavaju domoći vlasti. Iskoristio je vrijeme u bunkeru kako bi se odmorio i povratio ovo malo snage koju je iskoristio.

Bunker 400DEF - me brani od šiljaka



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Divus sjedi u tami bunkera, osluškujući eho udaraca vanjskih šiljaka. Misli mu lutaju ka prošlim misijama i lekcijama naučenim u borbi. Promatra mapuu malom smotuljku zajedno sa svim ostalim informacijama misije, svjestan da mora ostati korak ispred. Tišina ispunjava tamu čitavog bunkera.

Bunker 400DEF - me brani od šiljaka



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Sklopljenih očiju, Divus meditira u tišini bunkera. Zvuci vanjskih šiljaka ne smetaju njegovom fokusu. Osjeća energiju koja kola kroz njegove vene, pronalazeći snagu u miru. Iako je vrlo često gubio živce bez potrebe u ovim trenutcima mir je održavao njegovu koncentraciju i fokusirao ga na dalje korake ove misije.

#card8

Bunker 400DEF - me brani od šiljaka



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Unutar sigurnosti bunkera, Divus posmatra plamen sveće. Misli mu lebde ka njegovim preostalim protivnicima. Svaka prepreka je prilika za rast, ostaje smiren i fokusiran.  Vanjski šiljci odjekuju poput bubnjeva rata, ali unutra je mir. Priprema se za sljedeću borbu, znajući da je odmor ključan za snagu i uspjeh.

#card8

Bunker 400DEF - me brani od šiljaka



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Divus je laganim koracima izašao iz svog bunkera nakon što je u tišini osluškujući bio uvjeren da su zemljani šiljci prestali da izbadaju teren. Toplo sunce ga je na trenutak zaslijepilo, gledao je posljedice koje su ovi šiljci ostavili na samu prirodu oko hrama. Sada kada je glava zmije bila skinuta vrijeme je bilo da očisti sve niže činovnike. Tjelo mrtvog lidera je bilo okruženo od strane tri činovnika nižeg ranga. Divus je bez mnogo okljevanja krenuo u boj.

#card127
Na svakog protivnika po jedna kandža



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world191 Roruki temple  #world199 Roruki temple  #world192

Očigledno su mislili da je onaj koji je napao njihovog lidera iz nekog razloga već pobjegao. Dvije od tri Divusove vjetrovite kandže su zgrabile mete prema kojima su išle dok je nekim čudom jedan on njih uspio da izbjegne tu tehniku. U momentima kada su padali na tlo uspjeli su da izbace neke od svojih jutsua ali njihova jačina je bila značajno manja.

#card432
Shuffle na Dust

#card116
Ulazim u imunitet kako bi se odbranio od napada

#card95 #card94
Stvaram klonexa od 2 slota koji ide sa stun tehnikom na preostalog protivnika

#card1093
Dvije zrake, obe oblik kocke po 800DMG na ovu dvojicu koji su stunovani



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world197

Dva napada koja je poslao na protivnike koji su bili pod stun efektom su izbrisali i reducirali njihova tijela na atomskom levelu, moglo bi se reći da on njih nije ostala čak ni prašina. Dok je protivnik koji je ostao oči u oči protiv Divusa očigledno bio spreman na dužu borbu. Izbjegao je njegovog klona veoma efektino i čak u procesu odbrani poslao napad koji je na prvi pogled izgledao kao eksplozija čiste chakre.

#card432
Shuffle na Vatru

#card74 #card72
4 glave oko mene, i jedan mali pauk iza mene

#card66
Ogromna lopta  sa 3 glave u njoj se sudara sa protivnikovom eksplozijom i međusobno se poništavaju

#card69
Direkt na protivnika ide zmaj sa 1 glavom i paukom - 1000DMG



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world193

I tako momenat manje koncentracije ili šta već je doveo protivnika do vrhunca njegove brobe. Ogromna vatrena lopta je napravila veliku eksploziju kada se pomješala sa njegovim napadom koji je poslao. Dim i energija koja je oslobođena je bila dovoljna vizuelna prepreka da protivnik u momentu misli da je siguran a onda je vateni zmaj veoma velikom brzinom udario na mjesto gdje je on stajao. Iako sada već reš pečen protivnik je uspio da formira veću količinu kišnih i munjevitih gromova.

#card108
800DEF oblik suncobrana me brani od svih gromova



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Divus se kreće tiho poput sjenke, kružeći oko Roruki hrama. Njegove oči prate svaki pokret u okolini, tražeći znakove preostalih neprijatelja. Napetost u zraku je opipljiva dok osluškuje svaki šum, spreman za trenutni napad. Jedan dio prirode oko hrama je sada već bio dobro uništen i spaljen.



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Skriven iza gustog grmlja, Divus promatra ulaz u hram. Svjetlost i jačina sunčeve energije osvjetljava teren dok pažljivo skenira područje. Koraci su mu lagani, gotovo nečujni, dok se kreće u potrazi za preostalim neprijateljima, oslanjajući se na svoje instinkte i trening. Koristio je ove trenutke kako bi na trenutak predahnuo i bio spreman da efektivije obavi idući susret.



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Krećući se uz zidove hrama, Divus osjeća hladan vjetar na koži. Cvrkut ptica koji je dopirao sa polja mu je bio veoma poznat dok pažljivo osluškuje svaki šum. Oči mu se fokusiraju na najmanji pokret, tražeći znakove preostala tri neprijatelja. Priprema se za trenutak kada će morati djelovati brzo i odlučno.



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Veoma glasni urlici su odjeknuli hramom a dolazili su sa vanjske strane, tri različita glasa. Divusu je bilo jasno o čemu je riječ, izgleda da su preostala tri bandita tek došli do hrama, i vjerovatno su sada u stanju šoka zbog onoga što su pred hramom mogli da vide a to su bila 4 tijela naslagana kao komadi drveta jedno na drugom od strane Divusa. Došao je taj trenutak da privede misiju kraju, sada su sami bez lidera bili odgovorni za svoje života.

#card127
Na svakog protivnika po jedna ruka



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world199 Roruki temple  #world192 Roruki temple  #world199

Ovi su očigledno imali malo više iskustva, počeli su odbrani i samim tim borbu sa nekom čudnom taktikom cunamija i apsorbovanja napada. Ovi koji su sa strana apsorovali napade su bili sigurni od Divusovih tehnika dok je mlađani gospodin u sredini bio u velikom problemu. U momentu kontakta njegovog tijela i vjetrene ruke njegovo tijelo je ušlo u stanje nepomičnog šoka.

#card432
Shuffle na Dust

#card116
Ulazim u imunitet i kada me svi napadi pogode izlazim ponovo

#card1098
Mjenjam valjak za loptu

#card1093
Tri zrake, svaka oblik lopte, svaka na po jednog protivnika - 950DMG



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world199 Roruki temple  #world193

Mala kapljica znoja je skliznula niz Divusov obraz a u momentu kada je ona dodirnula tlo 3 zrake koje su išle na protivnike su udarile direktno u svoje mete. Odnosno samo dvije, preostali bandit je nastavio sa tehnikom apsorbcije i uzvraćanja. Sada kada je na terenu situacijala postala brojčano jednaka izvazvala je osmjeh na Divusovom licu. Znao je da sada može opuštenije i malo da se poigra sa ovim protivnikom koji je ostao, ali se prvo morao odbraniti.

#card97 #card108
Stvaram bunker od 1000DEF sa malim otvorom sa zadnje strane, a naprijed mali okular čisto da vidim protivnika

#card95 #card94
Pravim klonexa od 2 slota u bunkeru koji će uroniti u zemlju i krenuti prema protivniku sa stun tehnikom



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world199

Protivnik se nije dao omesti, iako nije vidio Divusa očigledno je osjetio prisutnost njegovo klona. Možda je očekivao napad pa je zato ponovo koristio tehniku absorpcije ali direktnog napada ovaj put nije bilo. Gledao je kako protivnik uspješno izbjegava njegovog klona dok je razmišljao kako da postupi dalje u ovoj borbi.

#card432
Shuffle na Vatru

Kada me bunker odbrani od napada izlazim i stajem pored njega na trenutak

#card72 #card69
Pauka dodajem zmaju koji ide na protivnika jako - 900DMG

Nakon čega se vraćam u bunker



Roruki temple  Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Roruki temple  #world193

Kombinacija pauka i zmaja je bila više nego dovoljna da spali tijelo protivnika koji je mislio da će Divus da nastavi borbu defanzivno sa tehnikama kontrole. Njegovo užareno tijelo je palo na pod, a Divus je sačekao u svom bukeru da kiša gromova prođe kako bi izašao. Nakon što je pregledao okolinu i uvjerio se da nema više niti jednog člana organizacije kojeg treba smaketi, pokupio je sve dokaze i nagradu i zaputio se dalje ka svojim putovanjima.



Roruki temple  Output-onlinegiftools
Radna nedelja je započela odlično, prvo nešto lakša misija koju sam rešio kroz pola sata, a sada nešto delikatnija operacija ekstrakcije i osiguravanja mete. Shiroi Kitsune klan je opet bio u akciji - zauzeli su Roruki hram i zarobili sve monahe u njega, ili, barem su oni tako mislili. U poslednjem trenu, jedan od monaha je uspeo izbaciti svoju chakru i sakriti se medju žitaricama, prikrivajući svoje prisustvo. Uspeo je da pobegne i obavesti obližnja sela, koja su prosledjivala opasnu misiju dalje i dalje, sve dok ona nije došla u moje ruke. Informacija još nije stigla do Kitsune klana, što je meni predstavljalo blagu prednost - možda sam mogao da ih uhvatim spuštenog garda i iznenadim - cilj je bio da monasi izadju živi i nepovredjeni.



Roruki temple  NyUixBx
Prolazio sam polako kroz zeleno žito - bilo je skoro spremno za žetvu, trebao je još koji mesec da se malo osuši. Gledao sam da budem što neprimetniji. Mogao se čuti tih šum žita, u prednost mi je takodje išao povetarac koji je duvao često, maskirajući moje šumove svojim prirodnijim. Za sad sve je bilo okej, korak za korakom mogao sam polako hvatati tragove chakre uz pomoć hajper sensa. U daljini, mogao se videti oronuli Roruki hram. Zašto je Kitsune klan uopšte ovde bio.. Dal im je trebao novac? Vera od ovih ništa ne znači, ne verujem da bi dobili neku veću sumu, najverovatnije su videli monahe kao laku metu te odlučili da okuse svoju sreću s nešto lakšom pljačkom.



Roruki temple  NyUixBx