Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sake Bar - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sake Bar

First topic message reminder :

Sake Bar - Page 2 19WeCZ2

Jedan od lokalnih barova poznatih po služenju izvanrednog domaćeg sakea. Možete doći i opustiti se uz veseli ambijent i razne zanimljive ukuse sakea koji uključuju - jagodu, pomorandžu i limun (yuzu), breskvu (ume), pomorandžu samu i jedan od klasičnijih ukusa - pirinač.

Bar takodje nudi opciju prenoćišta za njene najpijanije goste koja nije baš najjeftinija.

Nije ni bitno. Popio je svoj sake, narucio drugi. Isto. Popio ga je na eks da bi prisao sanku i Silviji licno platio uz dobru napojnicu. Ako ne uslugom makar je svojom pojavom pricinila da mu ovaj izlazak u kafanu bude ugodan. Voleo je da vidi zenu sa dobrim dekolteom. A ko to ne voli pitam ja vas? I narednih par sati kroz misli su mu se one provlacile, a taj oblik trazio ocima... al eto nema ga sad postaje samo secanje koje bledi. Secace se Pele Silvije u to se ne sumlja. Zaputio se u nepoznato.


Posle lepo provedenot dana i prve Ryujieve reci odlucila sam to proslaviti.Svratila sam na moje omiljeno mesto da popijem malo sakea ali u umerenim kolicinama.
Usla sam unutra gde je izrazito bilo tiho sto mi je prijalo bilo je svega par ljudi.
Sela sam za sto koji ie najblizi sanku da bi mi konobar sto pre prisao.Kada je prisao upitao me je:
,,Sta cete popiti??,,

Na sto sam rekla:

Moze meni jedan sake i jedna casa vode.

Na to je konobar klimnuo glavom i otisao po nasu narudzbinu.



  SABAKU NO RYONA  

Ubrzo konobar je doneo moj sake i casu vode koju sam odmah dala Ryujiu.Takodje upitala sam konobara pre nego sto je otisao:

Mogu li dobiti par listova papira mozda??

Na sto se konobar ponovo nasmejao i pruzio mi ih sa sanka na sto sam se ja zahvalila nagnuci se blago prema njemu.
Kada sam napojila Ryujia spustila sam ga na stolicu i dala mu one kamencice sa plaze da se igra dok ja obavim nesto.
Zelim da napisem pisma svojim prijateljima da imaju ako se nesto meni desi na onom dogadjaju sto mi je doktor pomenuo.
Uzela sam papir i olovku i pocela da razmisljam te sam se ubrzo izgubila u mislima.



  SABAKU NO RYONA  

Moje misli same su pisale na papir i odlucila sam napisati pismo Moriheiu.
Jer u njega imam ubedljivo najvise poverenja cim sam odlucila onu tajnu poveriti njemu.
Znam da je svaki odlazak na neko mesto mac sa dve ostrice tako da sam htela da se osiguram za nesto.

Pismo :

Zatim sam eksirala sake pa ubacila to pismo u svoju torbicu.
Platila sam racun te napustila lokal ubrzo sa Ryujiem u narucju jer ako bi duze ostala popila bi jos…



  SABAKU NO RYONA  
Iscrpljen od dugog putovanja dolazim u sake bar.Sjedam za mali stolic u cosku.Dolazi konobar i pita.
Dobar dan sta zelite popiti?
Odgovaram:
Moze jedan sake
Konobar odlazi i donosi mi sake.
Bio sam umoran tako da sam ovde i prenocio.