Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Restoran pokojnog Kireia - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Restoran pokojnog Kireia

First topic message reminder :

Restoran pokojnog Kireia - Page 3 Eo2Wtx6

(u restoranu živi Kirei -kuća Kireia-)
-Mali restoran je otvoren od strane Uchiha porodice. Civilna porodica je ovo mjesto vodila i usavršavala i skoro su prenjeli svoj biznis. Meni sa receptima koji karakterišu ovaj region, usavršavan je i prenošen na svoju novu nadu mladog Kireia. Uz prijatnu i opuštenu atmosferu restoran pruža tople obroke koji ispunjuju čovjeka snagom i duševnim mirom.


Radni sati:
Pon-Pet 07:00 - 22:00
Subota 07:00 - 16:00
Nedelja - ne radimo

Pa drago mi je što si i i za druženje. Naravno sada kada smo se upoznali viđat ćemo se u selu.

Nakon što je i on popio svoje pivo mahnuo je konobarici i naručio nam još jednu turu.

Ah da nisam to spomenuo, ja sam iz Kaguya klana. Hvala za pivo al ovo da bude zadnje haha ipak treća tura mi je ovo, a i nisam toliki fan alkohola

Vazi brate ,jos ovo i kraj ,svakako i ja moram da idem .
Sad cu biti cesce u selu uzeo sam nekoliko slobodnih dana da malo odmorim ,jer sam stvarno premoren.
Popio sam ostatak piva na eks i pozdravio Karinkushija.
Izvini me sad bih morao da odem ,bilo mi je drago.