Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Victory Square

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Victory Square

Victory Square E671ee4fbb7ad2339be802d54585df8a

Trg pobede je jedno od glavnih mesta okupljanja gradjana Keona. Nedaleko je od gradske kuće, poprilično krcata, služi kao veoma dobru lokaciju za šetnju i razgledanje, kao i raznorazne kampanje, dešavanja i govore koje grad može u budućnosti da održava.

Kada je porlazio ulice tako je i naucio koja je i zapamtio ono sto ga je iznenadilo kada je video jednog coveka koji je hodao da mu isprica pric vezano za ovo mesto i ako nisu se tu ljudi setali mogoa je znati zanimljvive cinjenice i stvar koju je tek saznao,i ako se do sada nista nije desilo i odrzavalo jedino je zamisljaljuci da moze neko postati kraj prestola onaj najjaci,barem je kod njega bilo tako i ako se nije razumeo za ovaj svet,tako je otisao dalje.

Razmišljajući o stvarima koje se dešavaju oko njega nije obraćao pažnju na to kuda ide. Odjednom našao se u gužvi na sred pretpostavio je glavnog trga. Izvadio je mapu da bi se uverio u svoju pretpostavku i da bio je u pravu. Seo je na jednu klupu u parku i posmatrao ljude koji su prolazili trgom.

Zora je već svanula kada ga je neki čovek probudio kako bi se uverio da li je živ. Izgleda da ga je umor savladao, a verovatno ima i nekih posledica od tog oživljavanja. Stomak ga je upozorio da ništa nije jeo dan ipo pa se zaputio do najbližeg objekta te namene.

Brzo sam hodala ne bi li pobegla od onog kretena. Trebao mi je šećer ne bih li se malo smirila. Baš tu negde, na uglu skvera stajao je sladoledžija.

Kakvo olakšanje!


Prišla sam mu i uzela svoj omiljeni ukus - čokolada karamel.

Sela sam na najbližu klupu u hladu i zadovoljno ručkala, i dalje analizirajući situaciju od malo pre.

Video ju je kako sedi u parku na klupi i lize sladoled. Mozda nije bilo lepo sto joj je rekao da je lujka, ali nije mogao da odoli, a da joj ne kaze, jer je ocekivao burnu reakciju, ali ne u onolikoj meri. Prisao joj sa ledja iako je znao da ne voli to. Rekao je tiho, cisto da ona moze to da cuje.

"Izvini."-blago se trznula na njegov glas, a on potom sede pored nje i zagleda se u daljinu.

To je sve što imaš da kažeš?

Nisam se čak ni iznenadila što me je pratio. Nastavila sam da ližem svoj sladoled ignorišući Damona koji je seo do mene. Sunce se polako spuštalo, najavljujući noć.

Šta li mogu sutra raditi? Kako mi se čini, po onoj mapi koju su mi dali, postoje još neka mesta koja mogu posetiti...

"Upropastila si mi burek, trebalo bi da se ti meni izvinjavas."

Rekao je Damon u smehu pokusavajuci da obrne sitaciju u svoju korist. Cinilo se kao da je zaista bila dosta ljuta. Nije ocekivao da neko toliko moze da se uvredi zbog ne toliko ruzne reci potpunog stranca, ali je ipak morao da izgladi situaciju. Ona je prva osoba koju je upoznao u ovom gradu.

Mogao si ostati i poručiti drugi, ništa te nije sprečavalo.

Ukrstila sam ruke i bacila kutiju od sladoleda u kantu pored. Zvono na katedrali najavljivalo je veče. Bilo je osam sati. Poželela sam da odem kući i samo ležim uz neku knjigu, ali to nije bilo moguće sa ovim čovekom nad glavom.

Zašto me pratiš? - upitala sam ga grubo.

Tacno. Mogao je da naruci drugi, ali ne bi bio kao onaj koji je ona unistila na pocetku. Na njenu drugu recenicu je klimnuo glavom. Ustao je i rekao.

"Iskreno ne znam. Idem naci negde da spavam. Do sledeceg vidjena Ines."

Izvadio je cigaretu i zapalio je, a zatim i krenuo u nekom pravcu, ni sam ne znajuci gde, ali je morao naci mesto da prespava.

Ćutala sam sve vreme dok je Damon odlazio. Još sam bila pod utiskom. Pa ipak, kad sam čula da nema gde da prenoći, bilo mi ga je žao.

Imam ja slobodnu sobu. Više kao dnevna, ali bi poslužila ako si zainteresovan.

Rekla sam to glasno i jasno, iako se on već udaljio nekoliko metara.

Ukopao se u mestu kada je cuo njen glas iza sebe. Njena ponuda je bila vise nego velikodusna. Okrenuo se ka njoj.

"Sazaljevas se na mene. Inace bih se bunio ali posto mogu da biram izmedju tvoje ponude i spavanja na toj klupi, tako da cu ici kod tebe, hvala. Hoces jos jedan sladoled ili idemo?"

Pitao je potpuno ravnim tonom i uzeo jos dim cigare.

To je samo dobra volja. Neću, dosta mi je. Ne valja preterivati.

Ustala sam sa klupe i krenula u pravcu ulice u kojoj se nalazi moj skromni dom.

Ovim putem, hajde. Čudno mi je da ti grad nije obezbedio kuću...

Pokazala sam pravac u kom treba da krenemo ne bismo li stigli do mene.

"Kazem ti, kada sam dosao neki lik je ocigledno hteo da mi kaze nesto, ali morao sam da procesujem da sam umro i vratio se u zivot pa sam morao da popijem pice."

Rekao je dok je isao korak iza nje, posmatrajuci plavu dugu kosu.

Kakva greška. Ja sam se ispričala sa ljudima koji su mi pomogli da ustanem kad sam se pojavila. Čak su mi dali i mapu grada da mogu da se snalazim. Pored toga i dokumenta i ključ od nove kuće.

Laganim koracima zajedno smo otišli sa skvera.

Prateći svoj instikt i okupljanje rulje, stigao je tamo gde je i želeo. Centar grada koji je konstantno u gužvi. Znao je da tu može da nađe oglasnu tablu gde može da vidi prosečnu rentu za izdavanje apartmana-garsonjera. Našao je taman neku garsonjericu koja odgovara njegovom kriterijumu i zaputio se ka tamo snalaziće se nekako.

Bas kada je u trenutku dosao do ovog mesta bilo mu je poznato tako je I zvizdao da mu ne bude dosadno,vetar je dunuo kako kad a isto tako osecao u licu hladnocu Ali zaustavljeno kada je izdahao svoji vruci dah,tako se sklonio tog mesta gde je najcesce bio tamo vetar nastavljaljuci svojim putem.

Masa ljudi nastavila je ka trgu prateći tog jednog čoveka koji je galamio. Pričao je neke nepovezane stvari, ali izgleda da ga je masa obožavala pa je nastavio da prati rulju ne bi li saznao nešto više o događajima. Nije imao zanimacije, a kući mu se nije išlo pošto bi morao da bude sam u onolikoj kući. Ta situacija ga je deprimirala pa je naslonjen na neki drveni stub slušao šta ovaj čovek trabunja.

Broj reči: 87

Čvrsto je držala sve knjige koje je uzela iz biblioteke pazeći kuda hoda i slušajući glasne uzvike ljudi sa trga i nekog čoveka koji je vikao, rukama pri tom gestikulirajući svaku svoju reč.

*Galamdžija* Hitomi pomisli i zakikota se. Skoro svi u tom okruženju su gledali u show program koji je izazivao glasni čovek. Ona uzdahnu i odmaknu se što dalje od jadnog čoveka koji je žudeo za svom pažnjom koju je mogao da pridobije. „Heeej heej, stani“ Hitomi izgovori kada je shvatila kako joj sve što je nosila u rici krene da kliza, jer je suludo umislila da je put do kuće mnogo bliži. Bio bi, da je trčala možda sa sve tim teškim stvarima. Prazno mesto za sedenje, bio je kao dar sa neba. Spasio je i nju i njene knjige koje je položila odmah do sebe gledajući da slučajno ne zauzima mesto nekome. Skoro svi fanovi su stajali da podrže onog čoveka, a ona je sedeći podigla glavu što više može, da pogleda da slučajni ne zna nekoga iz mase, iako je jedino upoznala do sad onog sivokosog dečka Visariona. *Sad će sto posto da napravi neku veliku završnicu i naravno pozdravi svoje ljude, kaže im da dođu opet i da ga podrže na ovakvim skupovima i bla blaa..* Hitomi pomisli i nehajno frknu.

Broj reči: 251

Hodao sam sa Market Place-a. Kako sam prolazio ulicama, naisao sam na neko mesto gde je bil odosta ljudi. Prisao sam blize da vidim sta se dogadja. Lepo mesto sa dosta ljudi. Svidja mi se, mozda bih mogao da ostanem jos malo. Razgledao sam okolo kao da sam trazio nesto, ali samo sam gledao ljude, da bih znao ko kakvo srce ima.

Broj reči: 63

Napustivši cvetnu baštu, put me je doveo do glavnog trga, meni dobro poznatog mesta. Kao što sam i očekivala, mnoštvo ljudi okupilo se na ovom mestu kao centru dešavanja. Samo je jedna klupa bila prazna pa odlučih da je brže bolje zauzmem. Iako je tu baš opeklo sunce, što je bio logičan odgovor zašto je prazna, prijalo mi je da sednem i posmatram taj brzi haos koji se dešava na širokoj ulici.

Broj reči: 82

Bio sam u trgu, idlucio sam da negde sednem, ali sve klupe su zauzete. Video sam jednu klupu na kojoj je jos bilo mesta. Tu je sedela neka devojka, verovatno je zauzeto ali bolje da pitam. Dosao sam do klupe te upitao sam devojku koja je tu sedela.

-Cao, je l' slobodno?

Upitao sam je te zatim sacekao odgovor koji ce verovatno biti da.

Broj reči: 66

Pa koliko ja vidim, niko ne sedi pored, al' mogu se ja raširiti pa je zauzeti celu, nije problem.

Strašno sam mrzela to pitanje kada te pitaju da li je zauzeto mesto. Ako vidiš da niko ne sedi, imaš puno pravo da smestiš svoj gluteus na to mesto, bez da kažeš i jednu reč. Uh, opet sam se iznervirala.

Nasmešila sam se lažno i pokazala rukom pored praznog mesta.

Broj reči: 77

Vidim da je neka saljiva devojka, bolje da sednem pre nego sto me neko prestigne. Seo sam pored nje, zatim sam hteo da se izvinim sto sam je malo iznervirao. Pa sam joj rekao.

-Izvinjavam se sto sam te uznemirio sad, nego sam mislio da cuvas nekom mesto pa sam samo pitao.

Kladim se da ce sada da ustane i ode kao i svaka devojka sa kojom sam pricao.

Broj reči: 71

Ne znam samo kako si zaključio da si me uznemirio ali u redu. Navići ćeš se već na grub svet oko sebe.

Prekrstila sam ruke i odmerila ovog nepoznatog momka. Biće da je ovo nekakav džin a ne momak, s obzirom da ima pa bar tri metra visine, a o kilaži ne želim ni da mislim. No dobro, bar sam se sklonila od nepoželjne osobe.

Broj reči: 74

Da da, izgleda da sam pogresio kao i uvek. Pa dobeo, dogadja se svakom. Nisam ni prvi ni poslednji koji ce pogresiti. Mozda bih trebao nesto da kazem.

-Izvini na tome, nisam spavao dosta dugo pa sam izmoren i ne znam sta pricam.

Izvadio sam cigaru iz dzepa bunde i zapalio je. Ova cigara je jedina stvar koja me drzi budnim. Cekao sam odgovor od devojke, ali ne ocekujem odgovor.

Broj reči: 72

Bas u trenutku dok je isao ulicama i ulicama tako je stigao ponovo do trga,bio je malo siri samo sto se nije guzvao sa ljudima i sudarao,lakse mu bilo hodanje da pogleda ponovo ovo mesto jer mu se moze.ubrzo nakon toga otisao je drugim putem ulicama jer pocelo se praviti neki cirkus ili ovi sto su svirali na trgu.

Pa šta tražiš na ulici u ovo doba? Jesi li pošao nekim poslom negde? Zašto se nisi dovoljno odmorio kod kuće? Lako je izvinjavati se. Šalim se.

Malko sam se našalila ali neću više. Ostalo mi je malo hrane što sam jutros spakovala, a malo po malo golubovi su se okupljali oko nas. Odlučih da izvadim hranu i cepkam je na sitne komade. Nisam ih bacala preblizu, nego taman toliko da se mogu skupiti a da ne smetaju ljudima. Bilo je lepo.

Broj reči: 93

Postavlja mnogo pitanja, ali se sali ako nista drugo. Ali odgovoricu joj, nego nesto me zacudilo. Hranila je golubove, nisam hteo da se pomeram da ih ne uplasim, iako nisu previse blizu mozda me vide da sam ovoliki pa se uplase.

-Nisam ovde poslom, niti ista drugo, jednostavno volim duge setnje. Nego, ti volis golubove? Ja bih hteo da ih hranim ali me se uvek uplase.

Pusio sam svoju cigaru, a devojka je hranila golubove.

Broj reči: 77

Hitomi je prvi put ugledala mrtvo telo kada je imala samo 4 godine. Možda jedna od najbizarnijih stvari kod toga je što telo još uvek izgleda ljudski.

Sada upravo, ona čita na Trgu pobede o tim stvarima posle smrti, o tome kako telo truli vremenom. Čita o tome kako na osnovu krvavih tragova na zemlji možemo saznati da li je posekotina na vratu ili posekotina na torzou tela bila kobna po tog ljudskog stvora.

Ali knjige ne govore o tome kako mrtvo telo ne izgleda ljudski, ne pišu o tome kako mrtvo telo izgleda kao osoba. Ispod oka su počele da se stvaraju linije, i duboki nabori iznad njenog nosa koje su ukazivale na to da se ova devojka već neko vreme mršti. Još uvek na njenoj levoj ruci, mogu se naći ostaci od laka, to je ista ruka koja jako stiska obod knjige.

Hitomi je prvi put ugledala mrtvo telo kada je imala samo 4 godine. 4 godine kada ugleda prvi put svog duha. Nije to jedan od onih duhova koji vas prate, ali je to jedan od onih koji vam ostaju u podsvesti.
On je bio plavušan, a kosa mu je čudno bila podšišana sa obe strane, na neki način na koji niko ne bi želeo da bude ošišan. Verovatno je neko koristio nož mesto makaza. Pogađala je da je u pitanju stariji maloletnik, na osnovu njegove strukture kostiju, njegove visine, i količini stresa koja je bila skupljena na njegovom licu. On je i dalje tada gledao zemlju svojim široko otvorenim očima, ali ne i iznenađenim pogledom. Iskusan neki pogled, kao da je to telo doživljavalo sve te posekotine nebrojeno mnogo puta.
I tu je počela da traži sličnosti sa nekim koga poznaje.. možda nekim rođakom? Ili poznanik nekog rođaka... Struktura građe joj se činila jako poznato, ali boja kože nije se uklapala uz njenu sliku u podsvesti.


„Eh..“ Hitomi trepnu, i dalje bolno svesna oživljenih uspomena na mrtvo telo stranca. Nije saznala ni njegovo ime na kraju..
Pogledala je oko sebe da vidi šta se dešava sa ljudima okupljenim na trgu. Niko nije gledao u njenom pravcu. To joj nije ni bilo tako bitno sada...
Nežno se podigla sa mesta na kom je sedela, i sa svojom knjigom i duhom uspomena odlučila da ode i osveži ostatak dana nečim prijatnijim od doživljenog..

Broj reči: 425

Posle duže šetnje niz ulice grada konačno je došao do nekog malo interesantnijeg mesta. Za razliku od prethodnog puta kada je trg bio krcat ljudima ovog puta slika je bila potpuno drugačija. Svega par ljudi koji su žurno koračali svojim kućama i po koja zalutala mačka se mogla videti. Ostatke koji su se tokom dana gomilali po trgu sada je vetar nosi u samo njemu poznatom pravcu. Osetio je glad pa je produžio dalje.

Kada bi dosao do trga u kojem se nalazio gledao je to mesto kojem je prosli put bio ali ipak taj trg mu je postao dosadan sa ozbiro mda je vise puta prolazio a opet mu je posebno po tome sto je tada prvi put video,razmisjajuci da dovede ovde devojku na sastanak kada bi nasao taman.otisao je dalje.

Skoro pa napamet znao je put koji ga od pekare vodi do tog trga. Baš se pitao da li će i ovog puta da zatekne nekog govornika kako propoveda i laže narod ili ne. Za divno čudo i njegovo veliko iznenađenje na trgu je bilo veoma malo ljudi. Samim tim nije bilo nikoga ko se obraćao toj šačici ljudi. Posedeo je malo na klupi, a onda odlučio da krene.

Pobednički trg, bio je prvo mesto koje se našlo na njenom putu. Posmatrala je sam centar sedeći na velikoj drvenoj klupi, većoj skoro duplo više od nje same. Ona je zvakala neku vrstu štanglice sa dodatkom svakojakog zrnevlja i gledala u totalno suprotnom pravcu od onog koji je privlačio većini ljudi koji su se tu skupljali. Predpostavljala je da baš tako, ima najmanje šanse da privuče bespotrebnu pažnju. U blizini se nalazio put koji je vodio do šetališta i mesta gde je upoznala momka od pre neki dan. Nedostajalo joj je to a i želela je neko mesto da se malo pritaji, a sam centar i nije bio baš idealan za to. Pre nego što se udavi u štanglici, ustala je brinući se usput da li će pronaći put kojim je išla ranije.

Stigao je do trga gde je naravno poceo sedeti gledajuci u sat koji je bio na nekom vrhom zgrade a takodje gledajuci vremena kada je otisao iz svoje kuce.dok je sedeo i razmisljao tada su prosla za njega barem 10 minuta sve dok nije pogledoa na sat da je vec tolko proslo,odnda bi ustao i otisao na ulice jer se dosta setao.

Kisuke je lagano stigao na trg pobjede.To je bio relativno lijep trg mada nista soecijalno.Kisuke je vise volio prirodu nego ovo,mada i trg je bio lijep.Hladan vjetar je duvao,Kisuke je lagano krenuo dalje.Nije znao gde ce dalje pa je samo isao pravo.

Kisuke je dosao do trga pobjede gde se nije zadrzavao dugo posto je vec bio tu.Samo je nastavio sa setnjom i upozanavnjem grada.Hladan sjeverac je duvao a kisukea je opet uhvatilo u ledjima.Malo je ubrzao sa setnjom

Sandokan je sada došao do sada nekakvog skvera.Malo je zastao da razgleda,ali ga ni to baš nije uzbuđivalo.TAko je išao i išao,ali ga ništa nije zainterosovalo.Idući tako još 5 minuta odlučio je nastaviti dalje.Nadajući da će naći nešto zanimjlivije nastavio je opet sada trćeći nastaviti dalje.

Videvsi jednu ulicu koja je bila poput trga sto m use zaista svidelo tako je pogledao ljude oko sebe i bio je na drugoj strani kako bi mogoa da sedne na neku klupu bilo je slobodnog mesta.namesti oje kacket dobro i taman je jeo burek sa sirom i pio pepsi a nakon sto je proslo tih 5 minuta smaznuo je i bacio u kantu kesu a pepsi je bio za sobom dok je isao dalje da trazi ostalo.

Setajuci i razgledajuci ulice Keona, Hashirama se nasao na Victory Square-u. Susta suprotnost od onoga sto je video na Poor Man's Street-u docekala ga je ovde. Trg bese raskosan i lep. Sve je delovalo uredjeno i prepuno ljudi. Guzva je bila zanimljiva Hashirami, obzirom na to da je mogao da je iskoristi da bi se utopio u masu i tako ostao neprimetan. Medjutim, nakon malo razgledanja, odlucio je da se vrati svom toplom domu.



Quote :

Theme :
Dok je mogao i dalje piti svoji pepsi dok je u trenutku popio tu limenku bacio ju je u kantu i nakon toga izlazio je na drugu stranu koja je bila suprotna od one koju je dosao,malo se izdvoji od mase ljudi a takodje je opet bilo naravno nije bio medju njima ali je ih bilo,vetar je poceo da duva koji je bio malo jak te je oduvao njegov kacket koji se zakacio na malo nizoj grani negde iznad glave njegove,dok je sa svoje dve ruke malo pokrio kosu da mu se ne vidi rog ko zna sta ce pomisliti i videvsi jednog cudnog osobu koja ima odelo ali kao poput ratnika,te mu se priblizi na 4 metara dok mu se obratio.

Hej kacket mi se upravo zaglavio na grani mozes da ga dohvatis.

Hashirama se uputio ka svojoj kuci kada zacu glas iza sebe, kao da njemu govori. Okrenuo se i video mladica ispred sebe, kako drzi ruku na glavi, kao da krije nesto ili ga mozda cak i boli. Mladic je postavio pitanje Hashirami a on je, bez mnogo razmisljanja, klimnuvis glavom potvrdno, bacio par pogleda oko sebe trazeci kacket i granu na kojoj se on nalazi. Cim je locirao kacket, Hashirama je poceo da fokusira chakru u svoja stopala. Uz eksplozivan trk i jak skok, nasao se na grani na kojoj je bio kacket. Nakon sto se kacket nasao u njegovim rukama, Hashirama je graciozno, saltom, spustio sebe sa drveta, docekavsi se spretno na zemlju, poput macke. Ocistio je kacket od moguce prljavstine, prisao cudnovatom momku i pruzio ruku koja je drzala njegov dragoceni odevni predmet.

"Izvoli. Potrudi se da stegnes kacket malo jace, da ga vetar ne bi oduvao sledeci put"

Rekao je uz blagi osmeh.




Quote :

Theme :
Kuuuuliraja.

bio je u pravu kada je na to mislio kao ratnik i ako nije video neku takvu vrsta moci da se neko popne na drvo i ako je graciozno uradio kao i salto naravno imalo je jos stvari koji je video a da su cak bolje od toga,mada opet je i bilo neverovatno.nakon sto mu pruzio kacket tad bi samo jednu svoju ruku prebacio malo blize ka svojoj kosi dok je drugu uzeo kacket i nakon toga uzevsi kajs od kacketa opipao je i bio zadivljen kako nema prasine isto malo i otresao, te je ponovo vratio na svoju glavu te ga je pogledao i rekao.

pa ovo je bilo neocekivano da vidim da se neko penje na drvetu jel to neka tvoja moc mozda haha?,inace hvala.

tad ga je pogledao u oci i cekao njegov odgovor.





"Hmmm.. Ne bih rekao da je to moc, vise je sposobnost. Vidis, iz sveta iz kojeg ja dolazim, u svim zivim bicima postoji nesto sto se zove 'chakra'. Kada covek nauci da kontrolise tu chakru, on moze da je koristi na razne nacine, za razne stvari. Na primer da hoda po vodi, penje se uz ravnu povrsinu, pa cak i da stoji na plafonu poput slepog misa. Nadao sam se da cu ovde naici na jos nekog ko je, poput mene, dosao iz tog sveta. Medjutim, do sada nisam bio te srece."


Hashirama je zastao na trenutak, nakon sto je shvatio da govori previse totalnom strancu i da bi sledece reci trebalo pazljivo da bira. Uz kratki uzdah, propracen blagim osmehom, reci ponovo pocese da se nizu iz mladicevih usta.


"Nisam se predstavio. Krajnje nepristojno sa moje strane, oprosti. Ja sam Hashirama. Mogu li znati tvoje ime?"



Quote :

Theme :
Sa ozbirom kako je tekao razgovor mogoa je slusati malo o toj chakri sto mu je bilo jasno i ako nije mogao da prepozna da li je to vrsta moci ili sposobnost sa chakrom sto mu je opet bilo jasno da je mogoa da dolazi iz nekog drugog sveta ali nije zeleo da odma prepostavi jer barem zasad je hteo da tekne sve normalno a da barem ne dobije neki blam koji ce ga biti sramota.nakon toga on se takodje prestavio.

Zovem se Riromendo.a sto se tice chakre znam za to ali nisam znao da postoji takva sposobnost mada sam u trenutku pomislio da je to moc.

tad se priseti da li je on uopste dugo u ovom gradu.

Koliko si dugo u ovom gradu?

Hashirama se zamislio. Desnom sakom je pocesao svoju cosavu bradu, dok je pogled i dalje bio fiksiran na Riromendu.


"Drago mi je da sam te upoznao, Riromendo. Juce sam stigao u ovaj grad i zaista nemam pojma zasto sam ovde i sta se tacno desava ali nameravam da saznam. Vreme je, verujem, na mojoj strani. Koliko dugo si ti vec ovde?"



Quote :

Theme :
To bas zvuci kao nesto korisno da saznas kako si ovde dospeo,mada sto se mene tice ne znam ni ja nisam gledao u sat al znam da sam tek isto ovde dosao,jedino sto znam da je ovo jako mesto drugacije a takodje da je burek sa sirom dobar haha,mogao bi i ti probati.

tek se setio nakon sto je pomenuo burek sa sirom da su mu malo ruke masne i da nije nekako obrisao uopste lepo i dal je uopste brisao.O boze ali ipak se najeo.nakon toga mu rece.

Mada ti se odvajas od ostalih masa ljudi jer ipak ne moze svako da se penje i uradi salto na drvetu.

tad se nasmejao jer je mogao znati da je drugaciji kolko m use cinilo.

Hashirama se nasmejao nakon sto je Riromendo pomenuo burek.


"Mogu ti reci da burek sa sirom jos uvek nisam probao. Medjutim, burek sa mesom je zadovoljio sva moja gurmanska cula. Ja licno preferiram uvek onaj sa mesom ali retko gde se moze naci kvalitetan. Previse soje i luka stavljaju za moj ukus."


Mladic zavuce obe sake u dzepove svojih pantalona. Gard se spustio i tenzija je nestala. U prisustvu Riromenda se osecao prijatno. 'Da li sam nasao prijatelja?', pomislio je, pre nego sto se vratio u realnost. 'Ne smem spustati gard tako olako. Ne zna se kakve opasnosti ovaj grad pruza i sta me sve ocekuje u ovom svetu.' Unutrasnji monolog je buktao unutar Hashirame.



Quote :

Theme :
Nakon sto je slusao kriticno razmisljanje u vezi hrane to bi ga donekle i smorilo i ako je imao Hasirama imao delikatno misljenje u kome je objektivno sto ga i pomalo razumeo ali ipak hrana je hrana,gledajuci ga dok je zamisljeno zamislio na trenutak kakvu hranu su mu pripremili gde je previse stavljeno,mada bilo bi kuliraja kad bi snjim nekad isao da jedu neku hranu sigurno bi se nazdrao koliko bi bilo ukusno.u sekundi je primetio neku macku na drvetu koja je mahala repom te se seti kad je spomeno Chakru i hteo je pretvoriti u foru,tako da izenandno rece i ako nije znao kako ce reagovati sa ozbirom da ga tek upoznao ali nije mogao odoleti.

Hej slusaj ovu foru sad.kako se zove chakra koja mjauce?pa Mackra.

sacekao je da vidi kako ce da reaguje.

Cuvsi Riromendo-ovu foru, Hashirama nije mogao da izdrzi vec je poceo grohotom da se smeje, uhvativsi se za stomak koji je poceo da se grci u jednom trenutku. Nakon skoro dva minuta nekontrolisanog smeha, suze su krenule da se slivaju niz blede obraze shinobi-ja.


"Riromendo. Podsecas me na jednog shinobi-ja kojeg sam davno poznavao. Jin je posedovao humor slican tebi i biti sa njim u situacijama gde bi trebalo da se odrzava ozbiljnost bilo je ravno nemogucem.



Quote :

Theme :
Kada se Hashirama poceo smejati nije se ni on mogoa sudrzati a da se ne smeje jer ga je zarazilo da cak nije znao zasto se uopste smeje,jedino su od svih na ovom trgu smejali da se moglo cuti ali iapk mu je prijalo,te nakon toga sto je uzeo vazduh konacno je bilo sve normalno.mogao se cuditi i pogledati ga koliko mu je taj prijatelj znacio da ga je podsecao na njega nije znao kako da reaguje na ovo i ako je cak bilo to dobro mada ko zna sta se desavalo njemu.

hm shvatam,znaci ti taj tvoji prijatelj jel da.kakav je bio covek kada si ga poznavao?

kada je pomenuo shinobi shvatajuci da nije znao sta to znaci i ako bi imao priliku da ovo kroz pitanje sazna kakvi su bili ljudi i kakav je bio on takodje,mogoa je prepostaviti da je bio castan shinobi.