Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Victory Square - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Victory Square

First topic message reminder :

Victory Square - Page 2 E671ee4fbb7ad2339be802d54585df8a

Trg pobede je jedno od glavnih mesta okupljanja gradjana Keona. Nedaleko je od gradske kuće, poprilično krcata, služi kao veoma dobru lokaciju za šetnju i razgledanje, kao i raznorazne kampanje, dešavanja i govore koje grad može u budućnosti da održava.

Hashirama se naglo uozbiljio kada nakon sto je cuo pitanje u vezi njegovog starog prijatelja i saborca. Procistio je grlo, te je rukom prosao kroz svoju crnu, dugu kosu. Reci su se slivale niz Hashiramin jezik u ozbiljnom ali mirnom tonu.


"Jin je bio shinobi za primer. Neko na koga sam jako ponosan i koji je vremenom postao moj uzor i najbolji prijatelj. Dao je svoj zivot da bi obezbedio sigurnost mog sveta i sprecio zlog Sakai-a i njegovu hordu samuraja da uniste sav Ninjutsu. Borili smo se rame uz rame tada u toj dolini. Cak ni tada, kada je gledao smrti u oci nije izgubio svoju harizmu, entuzijazam i humor. Docekao je sudnji cas rasirenih ruku, uz salu i sa osmehom na licu. Nadam se da cu ga sresti ovde, ako ga je sudbina poslala na isto mesto gde i mene."




Quote :

Theme :
Shvateci dok je saslusao pricu da je svako u svom svetu nesto izgubio a takodje desavale su se razlicite situacije,ali prica o njegovom drugu koji ga poznavao ga dirnulo sto je bio tako hrabar.mogao je skontati da taj svet shinobija poput nesto ratnika sa saborcima,i ako je Rirova glava glava pomalo bolela kad se poceo razmisljati za njegov svet njegovog sveta i ako ga je mrzelo ali se podsetilo neko pamcenje.zatim bi mu se obratio mirno.

Tvoji svet je bio poprilicno surov,naravno moje sauscesce zbog tvog druga.mada sto se mog sveta tice bili smo jaki kad smo se borili.sto kod nas se zove moc prijateljstva.

Hashirama je stajao na par metara od mladica, pazljivo slusajuci njegovo izlaganje.


"Surov, nego sta. Mislim da je svaki svet bio surov na svoj nacin ali ja to ne bih znao jer nisam upoznao druge svetove, niti znam koliko ih ima. Sve je ovo za mene poprilicno novo.


Pre nego sto je nastavio sa pricom, izvukao je jednu ruku iz dzepa i sa njom paklicu cigareta, zajedno sa zelenim upaljacem. Vesto ju je otvorio i zubima izvadio jednu cigaretu, paleci je iz cetvrtog puta i uz mnogo muke. Upaljac je bio pri kraju svog radnog veka sto je i logicno s obzirom da je izuzetno star.


"I mi smo bili jaki kada smo se borili. Medjutim, nasi protivnici nisu bili nista slabiji. Sta vise, neki su bili i jaci od nas. Zbog toga je bilo potrebno zrtvovati svoj zivot da bi zaustavio nekoga."



Quote :

Theme :
Gledajuci kako se muci da cigarom i ako naravno nije ni on bio pusac ali stajetuje,nekako je cekao da kaze nesto,mada ga je potpuno iznenadilo kada je poceo pricu za porazom i ako donekle nije imalo smisla ako ne vidis sta ce biti nakon toga i sta se sve moze videti,te je udzahnuo,nakon toga je progovorio.

Hrabro je to da se zrtvujes ali opet dok si u svom svetu bio i porazio tu zlu osobu da li si imao u tom trenutku misli kakav ce biti svet kada ne bude te osobe kada porazis i sta si sve mogao videti?mozda ce nakon toga biti mir u svetu ali lose stvari poput demona i djavola je kao poput ljudi samo sto je gore kad imas unutrasnjeg demona.

cekao je odgovor smireno ali bio je malo uzbudjen.

Hashirama je lezerno izvlacio dim cigarete. Deo je otisao u pluca a deo je napustio usnu duplju u formi krugova sacinjenih od dima. Pazljivo je slusao pitanje, ne cekajuci previse vremena da udostoji svog poznanika odgovorom.


"Energija nastaje od pozitivnih i negativnih impulsa. To je jednostavno tako, balans mora da postoji. Onoga trenutka kada se on narusi i svetu preti unistenje, ljudi koji imaju moc sa njom poseduju i odredjeni nivo odgovornosti da ucine nesto. Ja ne mogu znati sta ce da se desi sa sigurnoscu. Medjutim, znam sta bi se desilo u tom trenutku da sam odlucio da ne odem u borbu i gledam kako Sakai sa svojom armijom samuraja unistava sve pred sobom i staje na put chakri koja sluzi za negovanje sveta u kojem smo se tada nalazili. Pokusavajuci da nametnes bilo kakvu vrstu sistema ili tiranije je rusenje balansa. Ono sto ti smatras za ispravno ne mora nuzno biti ispravno za sve ljude oko tebe i ne mozes nikoga naterati da prihvati tvoja ubedjenja. Demoni ce uvek postojati. U ljudima i van njih. To je nesto normalno i jednostavno neophodno. Medjutim, onoga trenutka kada je demona znatno vise nego ljudi, onda si duzan da zaustavis demone i smanjis njihov broj. Opet, zanimljiva cinjenica je da dobra nikada nema vise nego zla ili mi makar takav utisak imamo. Lose vesti i dela uvek putuju brze i udaraju snaznije od bilo kog dobrog dela. U ljudskoj prirodi je da opcini sebe crnilom i pridodaje nesreci na vrednosti, znatno vise nego sreci. Razlog tome je verovatno to sto se dobro ocekuje kao svakodnevnica i prirodna stvar a zlo je ipak i dalje prihvaceno kao nesto nadrealno. Jedno ne moze postojati bez drugog, niti ijedno moze biti zauvek ugaseno ali moze biti potisnuto vecom silom od te dve u datom trenutku. Ono sto je Sakai pokusao da uradi je bilo neprihvatljivo. Dosta dobrih ljudi je umiralo, a oni koji su ostali zivi bili su uplaseni za svoj zivot ukoliko koriste chakru za proizvodnju tehnika i moci ciji je ona resurs. To je uticalo na nas svet na mnogo nivoa i jednostavno nije smelo biti dozvoljeno da se nastavi. Sakai-ja vise nema ali nema vise ni mene ni Jin-a. Balans je opet tu i stvari ce se razvijati svojim prirodnim putem. Jednog dana ce se pojaviti neki novi Sakai i neki novi Hashirama i Jin koji ce pokusati da mu stanu na put i vrate balans svetu. To je jednostavno tako kako jeste i tome nema promene. Pitanje je samo koju stranu ko izabere za svoj zivotni put. Jedno je sigurno ako pricamo o egzistenciji - nikada ne znas kakav si covek zapravo do trenutka kada treba da se susretnes sa smrcu.


Hashirama je zavrsio svoj, mozda predugacak, govor, a sa njim i cigaretu koji je potom bacio na zemlju i zgazio svojom cizmom, gaseci njen zar.



Quote :

Theme :
Slusajuci to dugacko predavanje u kome je naravno govorio slusao je pazljivo kolko god je mogao i ako naravno vise je pomenuto lose stvari i ako naravno takvi su umrli unutra iz tog nekog razloga,naravno pritisak u kom dolazi do stanja gde pucaju i dobijaju takav motiv za necim lose mada opet bi i zavisilo od karaktera.da li stvarno zna sve o ljudskoj prirodi?nakon sto je zavrsio svoju rec tada on rece.

Nikad ne znas kakav ce neko covek postati i sta ce raditi u buducnosti cak i deca kada odrastaju mogu isto biti losa,sve zavisi kakav je svet u kome zivimo,mada onaj koji ima moc i naravno radi svakakve tiranije moze samo da naskodi i da ubija i da nevini nastradaju bez potrebe,jer kakva im njihova ideologija ako su im prazne reci i jedina zelja samo da uniste svet,i nista drugo cak ni ne razlikuju nista sem zla,mada zavisi kome je kakav cilj,i ako ce svakako lose vesti brzo stici kao odjek planine.

poceo je duvati opet onaj lagani vetar ali ovog puta drzeci kacket naravno da mu ne odleti kao prosli put.

Pazljivo je slusao Riromendo-ovo izlaganje. Njegove reci imale su smisla. Hashirami je bilo ocigledno da momak ima solidan pogled na svet.


"Nikada nisam ni rekao da znam kakav ce neko biti u buducnosti. Sve sto znam je kakav neko jeste trenutno onda kada analiziram njegova dela i nikome ne stajem na put dok njegova dela ne pocnu da ugrozavaju slobodu i zivot drugih ljudi. Jedno od shinobi pravila je da moramo stati u zastitu onih koji se ne mogu samostalno braniti u trenutku kada im veca sila od njih samih preti. Ne mozes biti neutralan u vozu koji se krece, nazalost. "



Quote :

Theme :
Kuliraja.

bilo mu je zaista zanimljivo sto se tice njegove price i ako je iz njegovog ugla mogao prepostaviti da vise zna filozofiju izmedju zivota i smrti,da li su ninje takve kao sto on govori da li su to poput kodeksa poput pravde,ne ne ustvari mozda,nije ni sam znao te ga je upitao nakon sto je saslusao.

Da li su vasi kodeksi ninje da zivite i da umrete u slucaju da sprecite zarad slobode sa vasim dostojanstvom?koji je tvoji kodeks ninje sigurno je razlicit za nekoga.

bilo je poprilicno zanimljivo da slusa o onome iz necije perspektive.

"Nasi kodeksi su sacinjeni od vise stvari, koje se u sustini svode na isto. U sutini, da. Shinobi zivi i umire vodeci se tim kodeksima od pocetka pa do kraja svog bivstva. Medjutim, i mi sami nekada odstupamo od tih kodeksa zarad etike. Misija nije uvek vaznija od zivota saborca, jer kada se jedan zivot ugasi to je tragedija i gubitak koji se ne moze nadomestiti nikakvom misijom. Doduse, to opet zavisi od toga kakva je misija za neke ljude. Za mene ne. Dosta puta sam bio kaznjavan jer sam dovodio u pitanje uspeh misije zbog toga sto sam svoja sredstva i sposobnosti usmeravao ka odrzavanju saborca u zivotu. Ali mene nije bilo briga. Ja sam radio ono sto sam smatrao ispravnim i nikada se zbog toga nisam pokajao."



Quote :

Theme :
Bilo je jos cudnije kada je pricao o etici i ako naravno etika i kodeks su bili dva razlicita pojma,bilo je zadivljujuce da je mogao tako nesto da cuje bilo je bas kuliraja,naravno nije mogao zamisliti da je taj svet kompleksan.na sekundu pogledao bi levo i desno i nazad da vidi malo trg a onda je pogled bio ka Hashirami dok rece,nadajuci se da mu nece biti tesko da odgovori na ovo pitanje,imali su razlicit pogled na svet.

Zanimljivo,nego a ljudi koji nisu bili ninje kakvi su oni bili u sistemu vrednosti tog doba da li su imali manje privilegije nego sto ste vi vise imali?

Duboki uzdah prethodio je recima koje su pruzale odgovor znatizeljnom mladicu.


"Ne bih rekao da su Shinobi-ji bili privilegovani u bilo kom smislu te reci. Nama je bilo tesko da osnivamo porodice, oni su to mogli da rade bez ogranicenja. Takodje, svoje slobodno vreme su mogli da posvete bilo kom hobiju u kojem su uzivali, a mi retko kada smo imali slobodno vreme. Tada bismo uglavnom odmarali, meditirali ili ucili o istoriji naseg sveta, Chakri i Ninjutsu. Oni su bili tu da zive normalan zivot, a mi smo bili tu da ih nadgledamo i cuvamo citav svet, drzeci balans netaknutim."


Hashirama bese znatizeljan koliko i Riromendo. Zeleo je znati vise o njemu.


"Nego, dosta o meni, druskane. Ko si ti? Odakle ti dolazis?"



Quote :

Theme :
Kada je zavrsio sa svojom pricom bilo je zanimljivo kakav su oni zivot ziveli i ako nine cuo da se zali pa dobro.doslo je pitanje koje je njemu postavio tada rece i ako nije znao dal ce razumeti.

ako mislis sta sam, onda sam carobnjak,ono znas baca se malo magija malo onoga onoga tako da postoji razni korisnici,neko koristi crnu magiju a neko normalnu zavisi kakav je korisnik,ali ono odakle ja dolazim pa magicno je.

Cekajuci reakciju jedva cekao da vidi Dal ce se malo zbuniti da postane smesno a mozda shvati.

Hashirama je slusao Riromendo-a dok je govorio o svom svetu i odakle on potice i koje su njegove sposobnosti. Magija mu nije bila poznata ali je mogao da napravi konekciju sa chakrom u nekim stvarima.


"Huh, magija, a? U mom svetu, ljudi koji nisu bili upoznati sa Chakrom, smatrali su nas carobnjacima iako to nije imalo veze sa magijom, vec sa pravilnom kontrolom unutrasnje sile koja lezi u svima nama. Kroz pravilnu kontrolu mogao si da je manifestujes na razne nacine. Kao sto rekoh, svet magije je meni nepoznat ali deluje izuzetno zanimljivo."



Quote :

Theme :
Bila mu je smesna predrasuda sto su ljudi pomislili da su carobnjaci jer koriste cakru,naravno nije naglas ali je u sebi,a onda rece.

Eh ko im kriv kad nisu izucili da kontrolisu cakru kao vi.

Tad se seti bese kad je pomenuo slobodno vreme nije znao da li su trenirali neki sport te se podseti u njegov svet sport.

da li je kod vas bio neki sport tokom slobodnog vremena?na primer jel postoji kod vas vazdusni fudbal posto je jako zanimljivo sport koji sam igrao,ogradjeno je teren magijom na nekoj visini a lopta je od cvrstog vetra koji lebdi pa to zovemo vazdusni fudbal.

Izdahnuo je od lepog vazduha dok je cekao odgovor.

Hashirama je gledao u Riromendu-a. Nakon sto je klimnuo glavom,obratio se mirnim tonom.

"Oprosti,ali ne mogu nastaviti dalje ovaj razgovor. Moram ici. Drago mi je da smo se upoznali. Zelim ti sve najbolje i do sledeceg vidjenja."

Nakon toga Hashirama je krenuo svojim putem.



Quote :

Theme :
Nakon nekog vremena primetio je i cuo ono sto je Hasirama govorio bilo mu pomalo i zao sto nisu mogli nastaviti i dalje pricati i ako je dobio odgovor klimanjem glavom.eh dosadno,mada bilo mu zanimljivo da i on takodje ode dalje da vidi sta sve ima i da se jos proseta.

Pa vidimo se.

nakon toga nastavio je svojim putem dok se koncentrisao na druge stvari tada je poceo setati,Hashirama mu je delovalo kao kuliraja lik.

Jedan deo grada je zamenio za drugi. Put ga odvede do trga pobede gde se nekako besciljno vrteo po trgu među sve one ljude koji su najverovatnije za razliku od njega imali neki cilj. Došao je do jednog manjeg mesta gde je bila jedna ploča podignuta koja je bila idealna da se tu malo smesti, seo je potom. Prolazila mu je kroz glavu neka doza dosade sa neravnomernim nervozama.

Odlucivsi doci malo do trga jer mu je falilo da opet gleda to mesto kao sto je prosli put upoznao nekoga ovde,ma ko ce ga znati dal ce videti ponovo Hashiramu.od tolkog hodanja bilo mu vruce na glavi posto je ipak imalo malo sunca,namestivsi kacket i bilo je taman kako treba da bude.zastao je da kupi kikiriki koji su bili slani platio je a zatim je gledao malo ostale ljude dok se naslonio na jedno drvo u stojecem polozaju ne lezecem.

Udahnuo je kratko, to je po njemu označavalo da nakon specijalne misije je nekako sve usporilo i do te mere stalo da mu ništa pod interesantnim nije spadalo. Otkako su se vratili on nije ništa posebno radio što ga je podsetilo da svoje telo mora održavati i snagu mu uvećavati, što bi se moglo isto reći za imanje koje je aktivirao kada se tamo pojavio Na hranu nije ni mislio, niti mu je stomak davao ikakve znakove.

Ukus kikirija mu je bio slan ali dobar,razmisljaljuci malo o tome na nebu dok je gledao kakvih sve ljudi ima i dal ih ima u ovom gradu a da su doslli od nekud i ako je mislio da ima jos gradova poput ovoga.nakon razmisljanje prekinule su ga ptice,te kako ih oterao video je jednog momka koji sedi na plocniku a davno nije video da neko sedi na plocniku.ubrzo stavi kikiriki u dzepu i u koraku se priblizio sve dok nije dosao do 5 metara i obratio se.

Hej da li je sve u redu?donekle izgledas kao da si depresivan,da li mogu da ti napravim drustvo.

Cekajuci njegov odgovor.

Pažnju mu je skrenula jedna osoba koja mu se odjednom približila na nekih 5-6 metara od onog mesta na kom je sedeo. Pomalo zamišljen i negde u svome svetu je bivao prekinut u tome i pogleda tu osobu kojoj dade kraći odgovor.

Može, što da ne.
- reče to nekim pomalo dosadnim glasom.

Kada mu je dopustio da sedne,priblizio bi se da sedne ali u nekoj meri tako da nije bilo blizu,videvsi osobu izgledao je bas kuliraja,nije ni znao ni dal voli kikiriki koji je imao u dzepu mada nije ni hteo sad da vadi.

izgledas bas kuliraja,da li si ti neki ratnik ili samo treniras borilacke vestine,prepostavljam po odeci pa ono.

Cekao je njegov odgovor.

Prišao je još bliže i seo je malo na tom betonu, samo što je bio malo dalje od njega. Pratio ga je pogledom analizirajući tu osobu i primeti da nosi kačket na glavi. Mogao je lako primetiti da je taj kačket malo zaboden iznutra i vidi se da su dva manja dela kačketa išla ka gore kao da prekrivaju nešto oštro ispod kačketa što bi se moglo nalaziti na glavi, to ga natera da ga upita.

Kao da ti neki šiljci bodu taj kačket, šta imaš ti to ispod, rogove? - upita ga malo znatiželjno

Pogledajuci u osobu koji cak ni ime nije znao ipak je primetio da je znatizeljan hah pa dobro,cekao je sta ce sledece da radi sa grimasom lica,na to bi se nasmejao kada je spomenuo rogove jer cak nije ni ima osta da krije od toga kad tad bi neko provalio ko iam dobro oko.

Mozda haha.

tada je polako izvadivsi kacke jer ga je mrzelo ponovo da namesta pokazujuci mu rogove i cekajuci njegovu reakciju kako bi reagovao na to a zatim je nazad vratio na glavi kao da se nista nije dogodilo.

Pa kako ti se cini,ili si poptuno iznenadjen?

Nakon njegovog otkrivanja da stvarno poseduje rogove na glavi koji su za njega pomalo bili čudni jer ih po prvi put u novom životu vidi. Kada bi uporedio sa onim rogatim stvorenjima iz prvog života koje su istrebljavali zbog njihovih nasilnih radnji opasnih po živote ljudi ovo bi bilo potpuno drugačije, što mu dade da se malo zapita.

Ne bi se reklo, viđao sam gore stvari, a da čovek ima rogove je mala beba u poređenju sa takvim stvarima. Kako se zoveš, momče?

Po izgledu je bio dosta mlađi od njega.

Videvsi da covek nije reagovao kao da mu opet nije ni bilo stalo do zivota pamti ga kao covek sa crvenom odecom.u trenutku toga ga upita za time sto je bilo odlicna prilika da barem i njega upozna,razmisljao je sta da bude zanimljivo u njihovom razgovoru hmmm.

Ja sam Riromendo a koje je tvoje cenjeno ime?

tada je izvadio kesicu kikirika iz dzepa dok je drza u rukama te ga naravno upita koju vrstu voli mozda on ni ne voli slano ko zna.

Nego volis li slani kikiriki?ili mozda ljuto volis,kupio sam u onoj prodavnici tamo.

tada okrece glavu ka toj prodavnici a zatim opet pogledavsi u njega.

Bilo je i vreme da se upoznaju onako kako dolikuje kada dve osobe uđu u konverzaciju jedna sa drugom. Ubrzo nakon njegovog otkrivenog imena, u trenutku kada se predstavio, on reče.

Možeš me zvati Genjo.

Onda je izvadio kesicu koja je bila providna i mogao je jasno videti da tu ima kikiriki, te odgovori.

Dugo ga nisam jeo, ali je dobar.

Bilo je divno kada je saznao da se zove Genjo.u tom trenutku kada je imao u ruke kesicu kikirikija tako je lagano i polako iscepao i stavio na beton gde je izgledao poput stolnjaka mada opet bili su rastrkani na vrhove i skoro da su popadali pa je bilo resenje da podeli na pola njegova strana i njegova bilo je vise i nego dovoljno kako bi njih dvojica mogli normalno da uzmu barem je za njega bilo lakse.tako je uzeo griz.

bavis li se nekim hobiem,ili nesto drugo poput istrazivanja gde nalazis svoje odgovore na svoja pitanja?

nije pricoa punim ustima ali nakon toga je jeo dok mu je to prijalo.

Onu kesicu sa kikirikijem što je držao u svoj zahvatu je spustio i iscepao kesicu na pola da je više otvori i ponudio ga. On uze malo kikirikija koji mu povrati osećaj za ukus. Prošlo je nekoliko dana otkako je zadnji put nešto jeo pa mu je ovo došlo taman.

Slabo, nema se vreme za hobije, više se fokusiram da preživim u ovom novom svetu.

To ga podseti da ga upita.

Šta je s tobom, jesi li oduvek ovde ili si i ti došao kroz reinkarnaciju?

Vec ga je zabolela noga i naravno due od ovog sedenja na tvrdom betonu tako je i odlucio da ustane da bi malo protego noge i ako je stojao na istom mestu dok je gledao malo oko sebe ljude a onda vrateci pogled ka njemu dok je uzimao svoji kikiriki,bilo je iznenadjeno pitanje,jer otkud to da ga to sad upita.

I hobiji ti mogu pomoci tokom prezivljavanja u novom svetu kako bi primenio,mada svaki dan je prezivljavanje od kad se rodis.mada to je tvoja stvar.

udisao je svez vazduh koji je bio mali povearac koji je dolazio odnekud te rece.

Pa recimo ono drugo,a mogu i prepostaviti ta si i ti takodje.sigurno je tvoji svet bio zanimljiv ili mozda sa avanturom.

Ustade Riromendo da protegne noge dok je jeo kikiriki pa je onda neki povetarac tako dunuo da mu je jednostavno prijao. Nalet vazduha mu njegovu dugu, plavu kosu ponese i ide mu direktno u lice kao da ga je osvežavao pre nego što je odgovorio.

Može se tako reći.

Onda uze još malo kikirikija sa one pocepane kese koja se nalazila na betonu pored njega.

Tada kada je osetio da kikiriki kojem je jeo skoro pa da se najeo od toga kikiriki mu bio prijatan te je uzeo jos jedan komad i ako jei malo jos malo ali opet hteo da odmori od toga,u prisustvu njega tada je skinuo kacket jer mu nije treao kada je stavio u dzep bilo je komotno sad.

Da li se nesto izdesavalo dok si bio ovde?neku svoju pricu ispricat.

tad je jos uvek stajao dok je gledao malo po malo ovaj trg pa se vrati ka tome da cuje nesto od njega.

Malo mu mrak na oči pade čim se pitanje odnosilona priču koja zahteva pozadinu. O tome nikome ni reč nije govorio, samo kratku verziju, i to samo jednom. Zatvorio je oči i prstima pređe preko njih, smrči mu se pogled i ustade sa tog betona.

Hvala ti na dobrom razgovoru i društvu, izvini moram da idem sada.

Pokušao je čistiti svoj um dok su kroz isti prolazili crne misli, ne crnije od one proklete tame koja izjede svet i privede joj kraj kom posvedoči u svojim poslednjim trenucima. Nestade sa tog mesta, ko zna gde ode.

Razgovor nije ni nesto dugo trajao bila je steta sto je morao da ode tako da je samo mahao i ako mu bilo drago da deli snekim kikiriki jer nije ni sam mogao pojesti.op izgleda da ima jos malo,ostavio bi da bude na tom mestu ukoliko eko bude gladan za onog ko nema.nastavio je ka kuci ici.

Kisuke je posle dugoh vremena izasao napolje,otisao je do trga pobjede kako bi uzivao u ovom prelijepom jutru.Sjeo je na klupicu,iz pakle je izvadio jedni cigaretu,te ju je zapalio.Pusio je tako cigaretu te gledao suncano nebo.Na njemu nije bilo ni najmanneg oblacka.

Nakon par mjeseci, Shin se odlucio aktivirati i poci u setnju.Posto ovih dana uopste nije izlazio iz kuce zbog pandemije koja je vladala uslijed nekog virusa, Shin je provodio svoje dane u kuci pisajuci knjige, praveci bitove, muziku i slicno.Bio je kreativan iako atmosfera nije ispracala tu njegovu kreativnost.Setkao se nedaleko od svoje kuce gdje su bile postavljene klupe na kojima se moglo sjesti i odmoriti.Prolazio je pored istih kada je ugledao momka koji pusi cigaretu i uziva u pogledima.Odlucio se upoznati s njim pruzeci mu ruku popracenu smijeskom uz par rijeci

Dobar dan.Moje ime je Shin...slobodno?

Te slobodnom rukom pokaza na mjesto pored osobe koja je sjedila.