Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Silver Phoenix Tavern - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Silver Phoenix Tavern

First topic message reminder :

Luksuzna, skupa kafana/krcma, u koju dolaze bogati gradjani Keona... Svake noci,
na ovom mestu, odrzavaju se razna desavanja, organizuju razne igre, cesto izbijaju tuce...
Bogatasi se okupljaju ovde kako bi sklapali razne poslovne sporazume i slicno...


Silver Phoenix Tavern - Page 3 7aecb9f24d1d94355b8294c1dcdba194

E vidi, noc ce biti mozda duga. Predlazem da narucimo neko pecenje jer sam i ja ogladnela od kad sam videla da ti jedes. Ja placam.

Mahnula sam konobarici i dosla je odmah. Rekla sam joj sta zelim da nam donese. Kaze da ce za pet minuta, super, pomislih i klimnuh glavom.

Bolje ti meni kazi o tim tvojim bogovima. Ne znam nista o tome. Ja sam carobnica.

E pa super, posto i tako nemam nesto previse para hehe.

Obradovao se kada je shvatio da ce jesti jos, znao je da nema para za vise ali eto, nesto dobro sto je upoznao ovu devojku Ines.

Mm pa nema nista toliko da se prica. Zivimo u Gradu Dusa ,nas posao je bio da odvodimo smrtnike odnosno njihove duse u raj .Tako nekako ,nadam se da razumes ,nije bas lako za pohvatati.Teska pricica. A cek ,ti znas da bacas carolije ?

Nesto kao grobari jel? Nije lose, volela bih to da vidim. U stvari ne bih, onda bi to znacilo da cu umreti...

Uzela sam jos nekoliko dimova. Uskoro je stiglo i pecenje.

Navali mali. A inace da, bacam magije, posebno sam vesta sa kontrolom vatre, pa ako treba malo res peceno, tu sam.

Uf, pa ti nista nisi shvatila. Grobar je kada kopas grobove za tela smrtnika ,a ja uzimam duse kao car kao shinigami kontas?

Videvsi da je stiglo pecenje opet se obradovao i zaboravio da se malo iznerviaro ,uzeo je komad mesa i stavio u tanjir pa nastavio da prica.

A najs.. neka neka super je ovo meso, necu da zapalis i sto i mene i sebe pa onda da bude svasta ,bolje ovako, ne verujem ja u te tvoje carolijice.

Maaaa znam, ali slicna je tematika. Jel vi shinigamiji imate zene?

Izvadila sam poveci komad mesa i pocela da ga seckam na sitnije delove. Bas je lepo mirisalo. Ugasila sam cigaretu koja je skoro dogorela.

Pa znas kako, magija je vrlo fascinantna stvar. Moze se reci da je poseban oblik energije.

Mmm , da da .Ja sam imao po 3 devojke , a bio sam mali jos za zenu. Ali ono tako to ide kod nas uglavnom,blejica. Sto pitas ? Da nisi zainteresovana ?

Rece zagrizavsi meso koje mu je bilo u tanjiru.


Da kontam , zanimljiva stvar skroz. I tu magiju znaju svi iz vaseg sveta ?

Nisam, nisam. Imam ja svoje demone, ne trebaju mi jos i drugi.

Nastavila sam da grickam pecenje koje se topilo u ustima. Nisam ocekivala da ce biti ovako dobro.

Paaa, sto se tice magije, neki su bili talentovaniji od drugih, a neki nikada nisu ovladali njome. Nije to ni tako tesko, ali treba truda i vremena.

Hvala bogu.

Nasmeja se na svoju foricu i uzeo jos jedno meso iz posluzavnika.


Hocu i ja da budem madjionicar, mozes i mene to da naucis ?

Pitao je stvarno radoznalo ,ne bi mu nista falilo da pored maca zna da baca i par madjija ,bilo bi jako kul iskreno.

Mozda ce doci vreme za to, ali ne sad. Ja moram ici, kasno je. Ako bas budes zeleo da me potrazis, naci ces me ovde.

Izvadila sam mapu grada koju sam dobila kada sam ozivela i pokazala tackicu gde zivim. Ako bude toliko uporan da nauci, doci ce.

Obrisala sam usne i ruke o salvetu i ustala od stola. Prisla sam konobarici i platila za sve, a onda napustila lokal laganim koracima. Jaka glavobolja obuzela me je te veceri, ali nekako sam se dovukla kuci.

Pogledao je na mapi gde Ines zivi ,malo je slab sa snalazenjem u prostoru ali je verovao da ce se snaci. Pozdravio se sa Ines i zavrsio svoj obrok. Ostao je jos malo pijuci svoj drugi sokic od jagode slusajuci muziku. Posle nekoliko sati odlucio je da krene, otisao je do konobara zeleci da plati ali je shvatio je da je Ines platila na svu srecu posto i tako nije imao dovoljno para. Uputio se prema izlazu i nastavio svojim putem.

Hendrickson je lagano usao kroz vrata "Silver Phoenix tavern-a",sjeo je za sank kod konobara te porucio nesto jace.Popio je u jednom cugu pa narucio opet.Polako se sjecao svega sto se desilo pre ovoga.Platio je pa popio.Izasao je napolje.

Pravo sa ulice iz prethodne kafane, Hashirama ulazi u sledecu, pod nazivom Silver Phoenix Tavern. Za razliku od prosle, ova je delovala dosta luksuzno i skupo. Svetlost u prostoriji bila je izuzetno prirodna i prijatna. Face su delovale prijatnije i stolice udobnije. Nakon sto se smestio, uzeo je cenovnik u pokusaju da izabere pice. Cene su bile enomrno visoke i prevelike za njegov plitak dzep. Mladic se osmehnuo, ostavio cenovnik, ustao i napustio predivni lokal, odlazeci na glavnu ulicu jos jednom.



Quote :

Theme :
Prolazio bi ovamo do kafane koji se zvao silver phoenix tavern sto mu je bilo zanimljivo ime a takodje je imao dalje limenku i burek u kesi kojoj je nosio za sobom naravno nije hteo odma vruce ali ipak dok je prolazio video je izvan a moglo se videti kroz stakl oda ljudi piju i da su verovatno prijatni i otisao negde da se odmori da jede burek i pije pepsi.

Isao je prema kafani kako bi razgledao okolo tog mesta kakvo je i kakvi su ljudi,pri ulaz je otvorio vrata i ako su ljudi sedeli i uzivali i tako uzivali mada bilo je zanimljivo i ako nije hteo nista naruci kad ga konobar pozvao te je samo otisao i nastavio je dalje svojim putem prema pekari.

Kisuke je usao u Kafanu,prvi put od kako se vratio sa misije.Sjeo je za jedan sto,te porucio pice.Kisuke je sjedio sam za tim stolom.Pored njega na stolici je bio njegov stap.Kada je konobar donjeo pice kisuke ga je odma iskapio.

Jojo je dosao u skupu kafanu da se napije,kupio je najskuplje vino i seo i pio malo po malo dok nije zaboravio ko je.

Kill bi dosao do jednog taverna u nadi da ce da upozna nekog prijatelja sa kojim bi se mogao druziti. Dosao bi tamo i ugledao jednog snaznog tipa, pa bi mu uzviknuo:

Hej ti, mogu li da sednem sa tobom ?

Jojo je pio i pio da zaboravi sta se dogadja,dosao mu je neki smokljan i pitao ga da sedne,Josephov mozak nije dobro funkcionisao ali je rekao.

Oi,slobodno,kako se zoves druze.

Nakon sto bi Kill pitao nepoznatog coveka da li moze da sedne sa njim taj covek bi mu rekao da moze i pitao ga kako se zove. Kill bi seo pa mu rekao:

Ja sam Killua Zoldyck, ti ?

Misteriozni covek je seo sa Jojoom,predstavio se jojou.

Moje ime je Joseph Joester,reci mi..da li znas zasto smo ovde??

Ozbiljno ga je pogledao dok je uzeo srk piva i uzeo naocare iz dzepa i stavio ih.

Nakon sto je Killua seo pored nepoznatog coveka, te su se obojica predstaviili Kill je narucio sebi pivo jedno. Nakon toga je odgovorio coveku:

Ne znam stvarno, ja sam se odjednom teleportovao?

Nakon toga bi Kill pitao Jojo-a:

Hoces li da se ubuduce druzimo i to, vidim da i ti volis pivo kao i ja.

Malac je rekao Jojou da se stvorio tu,jojo se secao svoje smrti te mu to dodje cudno,a onda ga malac upita.

Pa naravno da mozemo,treba i meni neko sa kime mogu da pricam.

Jojo je uzeo pivo koje je sakrio ispod stola,bacio ga je kuilu u ruke.

Da vidimo koliko brzo vatas.

Kill je pitao Jojoa i on mu je odgovorio i rekao je da trebaju da se druze. Jojo je otisao, pa je i Kill odlucio da krene negde da se proseta. Posrkao je svo pivo, obukao se, te izasao napolje.

Jojo video da se Kuillu ne pije i otisao je razocarano,Jojo je uzeo guc i otisao a da nije ni platio postenom coveku koji mu je dao svo ovo pice.