Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Silver Phoenix Tavern - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Silver Phoenix Tavern

First topic message reminder :

Luksuzna, skupa kafana/krcma, u koju dolaze bogati gradjani Keona... Svake noci,
na ovom mestu, odrzavaju se razna desavanja, organizuju razne igre, cesto izbijaju tuce...
Bogatasi se okupljaju ovde kako bi sklapali razne poslovne sporazume i slicno...


Silver Phoenix Tavern - Page 2 7aecb9f24d1d94355b8294c1dcdba194

Opusteno , bilo je to davno zivot je takav ne mozemo da krojimo buducnost to je izmisljotima eto bar imas tetku sto je super ja moje nije video dugo , dugo vremena imam zivotg oca i brata , brat je skolarac mislim bar je bio dok sam ja bio tamo sa njim .

(Dozva konobada a onda naruci kuvanu isecenu hobotnicu to je obozavao da jede , konobar je doneo i Visarion je poceo da je jede polako a onda pogleda u Ria te mu rece .)

Hoces da probas mozda ti se svidi ?

Ispijao je jos jedan gutljaj I ako je bila napola gazirana casa,slusajuci Visarion sta govori i mogao se sloziti mada je imalo jos neverno u njemu barem je to pomislio.bas u trenutku kad je donet veliki tanjir isecenim hobotnicom u nekoliko minuta dok je gledao ka prozoru video je tanjir te uzme viljusku dok je bocnuo a onda probao,ukus je bio velicanstven.

ovo zapravo nije lose hobotnica,ovo zaista prija barem je veliki tanjir.

Zatim je pogledao zvezde dok je gledao ka prozoru iznenadjen je bio.

pogledaj zvezde!


Hobotnice su jako lekovite za jelo tako da ovo mozes da jedes u mom mestu su ih hvatali tako sto potope malo mesa u vodu a onda one dodju i upadnu u zamku , zvezde ?

(Visarion se okrenu prema prozoru te ugleda veoma lep prizor zvezde su isijavale na nebu kako sjajem tako svojom lepotom a onda Visarion upita Ria.)

Fasciniran si ? Volis da posmatras zvezde ? Ili je to samo sad .

(Nastavi da jede svoju hranu .)

Svidjao mu se smisao za hvatanjem hobotnice sto je veoma kul i takodje pametno,cinilo mu se da ima svasta da cuje od njega te se samo nadovezao,tako je popio jos jednu casu gaziranog a salvetu obrisao svoje ruke takodje i usta.

steta sto nisu imali skrge ali opet je to odlican mamac za hobotnice.

Razmisljaljuci da li mu je ovo prvi put da vidi zvezde mada barem ovde ocigledno.

Samo sad u ovom gradu.

Nastavio je jesti.

(Dok su vodili razgovor , Visarion je primetio jednog smesnog konobara koji ke bio malo trapav , nosio je pun posluzavnik pica a onda se sapleo i pao to je privuklo paznju svih blizih gostiju koji su refleksno pogledala u nespretnjakovica , a onda Visarion saputajuci rece priblizavajuci se Riju.)

Pogledaj onog trapavca sta uradi sve je prosuo po sebi .

(Visarion se malo nasmejao a onda ustao te podigao konobara na noge i rekao mu )

Sledeci put pazi da se ne povredis budi obzirniji .

Bas u trenutku dok je gledajuci konobara shvatajuvi da je sve prosuo po sevi sto bi nakon toga bio mokar al steta sto se nece osusiti tek tako brzo,iskreno mu je bilo smesno iako je ispustao tihi smeh barem.

steta sto se nece osusiti brzo ko suva zvezda cim je tolko mokar.

Nakon sto je proslo smejanje I kad su se ismejali opet je uzeo koji zalogaj pa onda rece.

Sa ozbirom da citas knjige I da si nacitan zanimljivo bi bilo izbaciti svoju knjigu pod nazivom "101 nacin kako biti trapav kao konobar"

Pa dobro nisam citao bas takve knjige citao sam svega nekoliko zaninljivih kao sto su Maska , Svarog itd u tom smislu znam da si bio sarkastican ali ovaj konobar ako je procitao i svoj ugovor dobro je toliko.

(Zavrsio je svoje jelo a onda je poslao novac i racun po konobaru te nastavio svoj dijlog sa prijateljem Riom.)

Cujem da je u ovom lokalu bila neka tuca znas li ko se tukao i sa kim ? Mislis da je bila neka ozbiljnija tuca ili ?

(Iskapio je svoje pice , nije vise bio ni zedan ni gladan islo mu se kuci ali je ostao jos malo da se isprica .)

Rio pomisleci da ce shvatiti salu vezano za ime knjige I ako je shvatio vise kao sarkazam,Pa dobro nije se naljutio oko toga,pojeduci i poslednji komad hobotnice jer nije ni mogao vise,bio je bolji nego a I ne toliko masniji kao burek sa sirom.tek se razmislio oko neke tuce i ako je cuo glasine.

sto se tice tuce cuo sam neke glasine da je bio ovde visoki covek od 3 metra i jedan decko koji ga je udario u rebra,vrlo zanimljivo kakav je to bio udarac a da mu nisu polomljena rebra.moze se reci da nije ozbiljna tuca,sta mislis?

Zagledao se u ostale ljude dok je gledao njihove gestikulacije tokom pricanje bilo je zanimljivo kakve grimase prave.

Kazes tri metra hm ... pa zaista visok covek sta da kazem nekako nasilje nije bas neko resenje al kad moras prosto moras , jednom davno sam bio izazvan na tucu pa sam morao da odreagujem al dobro nije to bila sad neka velika tuca ali eto desila , jesi ti imao neku takvu tucu .

(Pogledao je u sat a onda je odlucio da ce ostati jos malo .)

Ostacu jos malo pa cu da krenem...

Tucu?bas razmisljaljuci o tome secajuci se da je to nije bila neka tuca vise je bila u marketu tada je svoji pogled usmerio ka Visarionu I ako se slagao sa time da tuca nine resenje,al kad mora mora.i ako nije smatrao tucom ako je bio u marketu kad je bese sa likom koji nije imao zivaca pa ga sapleo lancima od bicikla.

tuca?Pa ne znam dal se moze nazivati tucom i ako se to desilo u marketu nekom,moze se reci da se sapleo i bio trapav kao konobar haha.

Tada se nasmejajuci cele te situacije tada.

Pa dobro eto i ti si imao neku , nego kasno je idem ja polako kuci drago mi je sto smo malo eto posedeli i ispricali se , dobra si osoba videcemo se nekad kad uhvatim slobodnog vremena posto sam se skoro uselio pa namestam stvari i tako to.

(Ustade te se pozdravi sa svojim prijateljem Riom a onda rece i podize ruku u znak pozdrava.)

Vidimo se Rio prijatno vece.

(Izlazi iz kafane .)

Dok je šetao ulicom u potrazi za nekim mesto gde bi mogao da postoji poker setio se onog lukuznog ugostiteljskog objekta u kojem je bio pre. Ako takvo nešto postoji negde u gradu trebalo bi da ima tu. Ušao je i odmah se zaputio ka šanku. Konobar je samo odmahivao glavom kao gest da nikada nije čuo za takvo nešto. Kako ne bi ispalo da je samo došao da pita to naručio je jedno piće popio i izašao.


Pozdravljajuci se da Visarionom tako je samo mahao dok je tako otisao bilo mu je drago da je upoznao nekog takvog kul coveka bili su jako razliciti sto mu se dosta svidelo,nakon sto je mahao tako je gledao u prozor a onda shvativsi da mora I on otici.ostavjajuci malo para da plati tako je izlazio sa kafane poslednji pogled je bio na trapavog konobara.

Ulica ga je dovela opet do ovog mesta. Činilo mu se da je ovaj grad Keon kao začarani krug. Samo se vrti oko istih mesta. Te pekara te ova kafana te kuća. Iako je dobio novu priliku za život ispočetka ne iskorišćava je lepo. Moraće oko toga da se pozabavi čim ostane sam sa svojim mislima nekada. Ušao je u kafanu koja je bila krcata. Jedini prazan sto nalazio se u uglu nešto manjeg obima pa je otišao tamo i sačekao da ga konobarica usluži. Svoj mač stavio je na drugu stolicu koja je ujedno bila i jedina preostala za tim stolom.

(Usao je u kafanu , kafana bese ponovo puna razmisljao je da se vrati ali ugleda jedno prazno mesto prema kom se uputio bilo mu je malo cudno jer svaki put kad bi usao upoznao bi nekog , razmisljao je kako ovaj grad kao da se trudi da upoznate sto vise ljude , svoj mac nosio je okacen o rame ali primeti coveka narandzaste kose koji takodje ima mac , priblizio se te upitao istog coveka .)

Izvini mogu da sednem ovde ? Kafana je ponovo krcata...

još uvek je čekao konobaricu kada ga je nepoznata osoba bele kose upitala za mesto. Želeo je da bude sam, ali izgleda da to u ovom mestu nije moguće. Pogledom je prešao preko cele kafane ne bi li slučajno našao neko drugo mesto za neznanca. Kako nečeg takvog nije bilo mrzovoljno je sklonio mač sa stolice ustupajući mesto.

"Izvoli sedi."

Reče mu pokazivajući rukom na prazno mesto.

(Klimnu glavom u znak zahvalnosti a onda sede te podize ruku da naruci nesto , konobar je prisao i upitao Visarion sta bi popio , narucio je kao i obicno za pocetak casu alkoholnog pica da se malo osvezi .)

Cesto dolazis ovde ?

(Visarion upita coveka koji je sedeo preko puta njega.)

Silver Phoenix Tavern - Page 2 Anime-11

(A onda uze par gutljaj pica.)


"Svega par puta sam bio ovde. Previše je otmeno po mom ukusu."

Odmah nakon što je konobar došao naručio je i on nešto alkoholno za piće. Trebalo mu je nešto žestoko ovog jutra. Malo je bolje zagledao svog sagovornika i primetio mač na njegovim leđima.

"I ti ga koristiš?"

Upitao je uzimajući gutljaj odmah nakon pitanja.

Nakon sto je zavrsio svoje pivo, kao i svoj topli obrok.
Polako je poceo da razmislja o bekstvu s obzirom na to da nije imao
novca da plati sve sto je pojeo i popio. Obratio se Aizenu...


"Ja odlazim, hvala na razgovoru, moracu da primenim plan bekstva,
nemoj da me cinkaris. Mozda se sretnemo ponovo, pozdrav."


Potom se obratio konobarici..

"Izvinjavam se mlada damo, da li mozete da mi pokazete gde
je toalet, bio bih vam zahvalan..."


Konobarica mu je pokazala put do toaleta. Racunajuci na opciju da
tamo postoji bar jedan prozor odlucio je da se tim putem iskrade napolje
i uspeo je. Imao je srece, ali i da nije bilo prozora, on bi uspeo da nadje
nacin da pobegne napolje... Krenuo je svojoj kuci...

(Pogledao je u stranu , a onda podigao mac te rekao .)

Da koristim ga , volim da radim sa ostricama a ti ?

(Visarion pokaza rukom prema njegovom maču .)

A ti ? I ti ga koristis ? Izvini nisam se predstavio moje ime je Visarion kako je tvoje ime prijatelju ?

(Visarion poruci ponovo isto pice i poruci ponovo kuvanu hobotnicu , obozavao je da doruckujem hobotnicu.)

Kao i što je predpostavio. Pitanje je bilo samo mamac kak bi otkrio nešto više. Ako koristi mač velike su šanse da su iz istog sveta, a do sada nije upoznao takvu osobu u ovom gradu.

"Da i ja ga koristim. Ichigo mi je ime."

Njegov sagovornik donosio je prebrze zaključke da su već prijatelji. Nije kao da se znaju 10ak minuta ili tako nešto, ali nij hteo da ispadne nekulturan pa je taj deo prećutao.

Ichigo kazes ? Hm ... pa zvuci mi jako poznato ali stvarni nisam siguran .

(Malo se protegao te pogledao oko sebe kafana je i dalje bila puna ljudi .)

Znaci i ti si se doselio ovamo ? Cim ne poznajes teren toliko dobro ?

(Hobotnica je bila ukusna Visarion je poceo da je jede polako , uzivao je u svakom zalogaju , nije bio neki gurman ali je zaista umeo da ceni dobru i ukusnu hranu.)

"Možda poznaješ još nekog Ichiga. Ja nikada u životu nisam čuo za tvoje ime."

Uzeo je još jedan gutljaj nakon što je prokomentarisao izjvau svog sagovornika. Kako je od jutros već jeo nije hteo da naručuje ništa slično, ali i ona hobotnica mu je zgadila svaku želju za obrokom narednih 3 dana bar.

"Tačno je da sam dospeo ovde na čudan način, ali nikada nisam rekao da ne poznajem grad. Kako si to zaključio?"

Ispio je još jedan gutljaj i vratio čašu na sto.

Čudan način , pa nesto mnogo ovde zaudara ? Mislim usao sam jednom u kafanu bila je puna upoznao sam coveka sa slicom pricom dospeo ovde ne zna ni sam kako ne seca se , sto je jos gora stvar tako je i kod mene dospeo sam ovde ni sam ne znam kako , kad sam usao ovde ista stvar puna kafana i samo 1 mesto prazno kod tebe , kao da se sve price vrte u istom toku samo se lica ljudi manjaju zaista cudno...

(Ponovo je poceo da cuje glasove u svojoj glavi ali je pokusao da sakrije to .)

Izvini sto ovako brbljam ali mnogo mi je cudno...

(Nastavio je da jede svoju hranu , ispijajuci svoje pice do dna , narucio je jos nekoliko.)

"Pretpostavljam da je to samo slučajnost. Kao što si rekao taj prethodni susret čovek nije znao kako je dospeo ovde, a ja znam samo sam rekao da je čudan način na koji sam dospeo."

Nikada nije bio neki teoretičar zavera, nije voleo te priče koje ljudi izmišljaju kako bi im bilo zanimljivije u bednim životima. Verovao je samo onome što vidi sopstvenim očima ili oseti na sopstvenoj koži.

"Nema potrebe da se izvinjavaš, svi mi volimo da radimo nešto."

Čaša mu je bila prazna pa je pozvao konobaricu koja je radila zajedno sa još jednim konobarom u ovom objektu.

Prosto upoznao sam jos par ljudi koji tvrde da imaju prekide secanja u svom zivotu sto je zaista cudno jer se to meni desilo nekoliko puta , ovaj grad sam po sebi ima neku cudnu formu prosto ne mozes da zalutas uvek te vrati na tacku odakle si krenuo.

(Zavrsio je sa jelim mrzeo je da jede dok govori pa bi prilikom svake recenice ostavljao komadi hobotnice u tanjir te rekao sta misli a onda tek jeo .)

Plavokosi lik koji je usao u kafanu pre nekoliko minuta je moj poznanik jako , jako cudna osoba..

"Nisam imao iskustva sa tavkim vraćanjem u krug. Mislim verovatno je grad zajedno sa ulicama konstruisan na taj način da ne možeš da zalutaš, a što se tiče sećanja možda si pretrpeo neki šok ili te je neko udario u glavu. Verovatno i posledice borbe ostavljaju uticaj na nas. Ne odmah direkno, ali kroz vreme vrlo verovarno."

Sagovornik je izgleda baš zagrizao za tu priču o čudnim dešavanjima. Jedino što se Ichigo seća da je čudno je taj povratak u život nazad. Taj plavi kamen ima neku moć, ali nikada niko nije uspeo da opiše šta se dešava nakon smrti. Možda je ovo sve i normalno.

"Hvala ti puno malena."

Zahvalio se slatkoj crnokosoj konobarici koja mu je donela piće. Iako nije bila baš njegov tip bila je i više nego slatka.

Stvarno ne znam od šokova sam pretrpeo samo jedan ali mislim da nije moguca da tako nesto utice da ti unisti pola zivota , nego da skrenemo sa teme , koliko dugo se sluzis mačem ? Mislim od kad ucis da ga koristis ?

(Pogledao je par puta okolo cinilo mu se da je njegov poznanik otisao do toaleta iscekivao je njegov izlazak jer je kod njega ostala jedna knjiga koja je pripadala Visarionu.)

Taman kada mu je tema postaja interesantana belokosi je rešio da je promeni. Pa dobro možda nije čovek koji stojji iza svojih stavova toliko čvrsto, pomislio je u sebi. Šta da se radi, a i rano je tako da nije vreme za takve teme možda.

"U principu od kada postanem svestan svog postojanja, a to ti je negde oko treće godine. Od toliko vežbanja bila bi sramota da se ne služim dobro. Pretpostavljam da je i tvoj odgovor na to pitanje sličan?"

Ako se desi da je odgovor sličan mogućnost da su dospeli ovde iz istog sveta će skočiti skoro na 100%.

Od trece godind ? Svaka cast iskreno u pocetku bio sam jako nestasno dete nista me nije privlacilo i onda sam video par klinaca kako se mačuju trščanim štapovima , izgledalo mi je zanimljivo otisao sam do mog oca koji nije bio u pocetku da krenem sa ucenjem tako neke agresivne vestine ali popustio je i dopustio mi je da krenem to je bila pa negde šeststa godina sta znam .

(Uze par gutljaja pica pa nastavi.)

Ali deca gde sam ja porastao da kazem iz tog mesta svi su uceli da koriste mačeve ili neke sitnije ostrije predmete za gadjanje.

"Aha tako znači. Priča ti je interesantnija od moje. Ja sam od malena znao samo za trening, sve do nekog kasnijeg perioda kada sam na kraju sazreo."

Izgleda da ipak nije iz istog sveta. U svim okolnim mestima pa i u njegovom insistiralo se na učenju dece od malena. Shinigami je odgovoran zadatak i kako bi ga u potpunoisti ispunio mora biti i više nego spreman na razne izazove.

"Inače od kada si ovde, koliko je prošlo od kada si dospeo u ovaj grad?"

Ispio je još jedan gutljaj i vratio čašu na sto.

Od kad sam dospeo ne znam ne mogu da se setim znam samo da nije mnogo vremena proslo kazem ti zaista , zaista imam tu neku mrlju u secanju svega sto se secam svetlo , glas i puf znam zvuci kao neka jako klasicna bajka ali ja to ne mogu da objasnim. Dakle samo za trening znas ? Verovatno bi i ja znao da mi je porodica bila kakva je trebala biti.

(Bilo je nekoliko praznih casa na stolu , Visarion je narucio jos koje kako bi se malo razdrmao , *Ichigo je zaista zanimljiva osoba ostacu jos malo* pomisli Visarion.)

"Jel ti poznat neki plavi kristal možda? Ne znam samo za trening. Kažem ti da sam do neke 18te bio takav, ali ne više."

Predpostavio je da su na isti način dospeli u ovaj svet. To mu je bilo sasvim logično objasnjenje. Možda je to taj raj o kojem je par puta čuo dok je bio na proputovanjima kroz svoju zemlju. Nije kao da će u skorije vreme doći do zaključka pa nije hteo da zamara misli sa tim sada. Ispio je do dna i odložio čašu dajući do znanja da želi da naruči još jednu konobarici.

(Hmm... plavi kristal ? Kako mi to zvuci poznato kao da sam negde cuo to.)

Ako ti nije problem da mi ga opises gaista mi zuvici suvise poznato , kao da sam to cuo ranije ili ne znam ne bih da te slazem ali me bih mogao da se zakunem da poznajem tako nesto , zasto pitas ?

(Odgovorio je Visarion veoma cudnim tonom.)

Do duse vidjao sam ljude koji su nosili plave kristale oko vrata kao ukras ili amajliju ali sumnjam da ti mislis na to.

Potrošio je mnogo para ovdje i prilicno popio. Nakon dugo vremena sjedenja vise se bio ukocio. Odlucio je da napusti lokal. Uredno je platio, pozdravio se, a zatim krenuo ka izlazu. Dok je bio na vratima, okrenuo se, zastao, te poceo da gleda u nasminkane bogatase. Razmislio je o tome kakav je njima zivot, ali to mu se nije svidjelo. Samo se okrenuo i izasao.

"Hmm kako bi to opisao. Velika soba u čijem se središtu nalazi kristal plavičaste boje. Ogroman je i možeš da osetiš neku energiju kako struji oko njega. To bi bilo to, ne znam kako drugačije da ti ga opišem."

Iako je Ichigo znao i šta znači kamen i šta se desilo verovatno i sa njegovim sagovornikom još uvek ga je držao u neizvesnosti. Hteo je da vidi koliko će daleko da idu ovako.

"Ne, ne mislim na oglice. Ovaj kamen je ogroman."

Broj reči: 97

Zao mi je zaista Ichigo ali ne mogu da se setim neke takve stvari , posto zurik vidimo se nekad u skorijok buducnosti , pa cu pokusati da se setim neceg tako senzacionalnog.

(Ustavsi uzeo je dvoj mac te ostavio pare kojim bi platio svoj racun , stavio je mac o svoje rame a onda podigao ruku u znak pozdrava.)

Pa vidimo se Ichigo !

(Izasao je ubrzanim korako sa mislima u svojoj glavi koje su bile kao roj pcela , mislio
je o tome kako je naleteo na osobu koja se podudara sa njegovim svetom.)

Broj reči: 103

Iznenadio se tako naprsnom reakcijom njegovog belokosog sagovornika. Verovatno je pogodio lošu temu za razgovor i malo ga zbunio da tako odjednom ustane. Ako ništa drugo bar je ostao sam.

Prošlo je neko vreme, čaše ispred njega su se nagomilale, a kičma se ukočila od sedenja. Bilo je vreme da pođe kući. Platio je račun uzeo svoj mač sa stola i zaputio se prema vratima. Zateturao se malo, ali ubrzo je povratio ravnotežu i napustio lokal.

Broj reči: 88

(konacno, nakon desetak minuta trazenja, naisao sam na neku poprilicno otmenu krcmu.. Vrata su bila ogromna, kao i sama krcma.. Kada sma usao bio sam ocaran, svirepe preklapajuce boje crveno narandzaste savrseno su se uklapale uz sank.. Sam pogled na nekoliko mustarija ubedio me je da se ovde nalaze samo neki bogatasi i olosi.. Puni zlata, kovanica, lancica i tako dalje.. Zaseo sam, ugodno se smestio i narucio whisky.. Znao sam da je nezdrav, ali kao da sam sa tim picem imao nekakvu cudnu povezanost, mozda sam je ucestalo pio u proslom zivotu, mozda sam bio alkoholicar.. Ispio sam ga u nekoliko minuta, i uzivao u predivnoj aromi, te mi na pamet padose ideja, ukoliko budem dolazio ovde cesce, i pio whisky, mozda uspem probuditi svoja proslozivotna secanja.. To bi bilo sjajno. Kada sam dobio racun zaprepastio sam se, ovoliko novca za jedno pice je katastrofalno, huh, svasta.. Ne verujem da cu ovde svratiti ikad vise.. Isplatio sam s onim novcanikom od bakice koji je Shinrai ukrao, te lagano izasao iz krcme uputivsi se ka svojoj kuci).

Taiseiu je prošao ceo dan šetajući gradom, upoznao je dosta novih ljudi i bio je srećan zbog toga. Odlučio je da poseti ovaj tavan kako bi jeo nešto,pošto je umirao od gladi. Seo je za sto u uglu, gledajući šta da naruči ,kada je konobar prolazio povukao ga je za rukav i naručio.

Moliću jedan sokić, ustvari dva sokića od jagode i špagete.


Pogledao je opet u meni i rekao.

Što brže ako je moguće.

Ušla sam malko odmoriti od treninga i opustiti se. I dalje sam bila pod utiskom zbog svog neprirodnog ophođenja, ali štajetuje. Već sa vrata mi se javio konobar i uputio me ka jednom stolu blizu ugla. Sela sam i poručila svoje piće, a onda ugledala neko dete u ćošku.

Hej mali, gde su ti roditelji? - upitala sam.

Čekajući svoju narudžbinu ,video je neku ženu kako mu dobacuje neprikladan komentar za njegove godine. Malo je sačekao pa odgovorio.

Evo kući, čekaju da se vratim,a gde su tebi deca? Jel ih tražiš ovde ili?

Taisei je uglavnom vraćao prozivke na svoj račun, jeste bio dete i on je to znao ,ali bio je siguran da je bio zreliji od polovine njegovih vršnjaka.

Nemam ih jos uvek, hvala na pitanju.

Upravo mi je konobar doneo moje picence. To je bio cokoladni liker, moje omiljeno pice.

Pa, koliko ti je godina maleni?

Ispila sam gutljaj likera i izvadila cigarete na sto. Izvadila sam jednu iz pakle i zapalila sibicom.

A pa lepo, ne delujete tako.Imam 15 godina, a vi koliko imate?

Odgovorio je nepoznatoj ženi koja je sedela sama za stolom. Videvši da se konobar negde izgubio sa njegovom narudzbinom odlučio je da reaguje.


Nemam celu noć ljudi ,molim vas požurite.

Pa ja nisam toliko starija od tebe, ne moras da mi persiras. Gde si se smucao ovako kasno pa da dolazis ovde? Nesto si mi mnogo sumnjiv.

Uzela sam dim cigarete i zabacila kosu. Osecala sam se zaista kao roditelj, ali namera mi je bila samo da zezam ovog momka i nista vise, tako da me nije mnogo bilo briga.

Aa izvini onda.Ne delujes tako pa zato. Kako sumnjiv bre? Ja evo ništa ,blejim tu i tamo, igram se i tako. I ti si meni sumnjiva.

Konačno je njegova hrana stigla kao i sokići bio je srećan kao malo dete. Kada je konobar spustio tanjir uzeo je sokiće i tanjir i prešao kod nepoznate zene za sto.


E ja sam Taisei , drago mi je.


Seo je za sto onako kao da se ništa čudno nije desilo i krenuo je da jede,zatim je izgovorio.

Ako možeš da ugasiš cigaretu ,smeta mi. Hvala.

Pa eto tako sumnjiv. Valjda bi trebalo da si u krevetu u ovo vreme. Eh, ja kad sam bila tvojih godina... u osam se bilo kod kuce, u devet popijem mleko i da te ne vide roditelji. Ali to je bilo u proslom zivotu naravno. Ovo danas je sve lude i bahato. I necu da ugasim cigaretu, nigde ne pise da je zabranjeno.

Nesto sam se unervozila pa sam se malo istresla na njemu.

Ja sam Ines, ali sumnjam da ti je drago sto si me upoznao.

A koliko vi godina imate ,kada ste tako prepametni gospodjo?

Nije baš reagovao na izjavu dotične Ines,ali nije moglo ništa trenutno da ga uznemiruje dok je jeo svoje špagete i pio svoj sokič,naravno osim cigarete koji je dim išao pravo u njega.

Pa nije mi baš drago ,ali ajde šta je tu je. Znači i vi ste iz nekog prošlog života ovde? Kakav je to svet bio neki prepun cvetića i leptirića?

Reče i uzme još jedan gutljaj soka od jagode.

Imam dvadeset, i za sad sam gospodjica. Opusti se dete, zajebavam se, moram s nekim u ovo doba pricati. Necu spavati celo vece. Moj prosli svet je bio vrlo surov, tako da je ovo bombonica naspram toga. Jel se ti secas svog? - upitah.

Uvukla sam ponovo nekoliko dimova.

A u redu onda gospodjice. Zanimljiv je taj tvoj svet, nekako mi slici na onaj moj.

Zamislio se gledavši u tanjir, pojeo je sve spagete jako brzo i to mu se nije dopalo, ali je nastavio sa pricom.

Silver Phoenix Tavern - Page 2 Original

Ja sam iz sveta shinigamija , kao mi smo neki bogovi smrti i tako to, nista spec. Salim se ,bas smo kul onako dosta, kao ja, ali to sada nije bitno. Kakav je tvoj svet bio ,pa pričaaaaj bre..