Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Banket Hala - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Banket Hala

First topic message reminder :

Ogromna banket hala koja se nastavlja kroz ceo kompleks. Kada se otvore sva vrata i sve prostorije hale se spoje u nju može stati oko 2000 ljudi.

Hala služi za važne dogadjaje poput rojalnih venčanja, gozbi, proslava ali i sahrana.

Banket Hala - Page 2 Japanese-style-banquet-hall-yunohana-prince-hotel-thumb

OVA HALA U SEBI IMA POSEBAN PEČAT KOJI JE STVORIO JAVNOSTI NEPOZNATI NINJA. SVAKI POKUŠAJ KORIŠĆENJA JUTSUA U CELOM OVOM KOMPLEKSU PONIŠTIĆE TAJ JUTSU I TELEPORTOVATI NINJU 12 KILOMETARA U NEPOZNATOM PRAVCU.



- Večni kreator nindža sveta -

Želeo sam da čujem Yuri,ja, nadao sam se da će raxumeti moje želje i težnje. Dok je došao u banket halu dao mi je eto dovoljno vremena da razmislim o tome šta mi je činiti sa svime.



Želim osvetu. Moja čast i snaga jecaju za osvetom. Gekko te je izdao, izdao je mene i umalo nisam poginuo.

Rekao sam Yuri,ju, rekao sam to na sav glas sa malo povišenim tonom. Nije mi bilo bitno ko će čuti ili ko će reagovati. Nestrpljivo sam čekao na odobrenje od strane Yuri,ja ali njegovo lice mi nije oktrivalo išta.

Gledao je u zemlju dok je slusao Ichikawine nagone za ubistvom i osvetom. Uzdahnuo je te je potom odgovorio.
"Šta mislis Ichikawa.... Hoće li ubistvo tog momka popraviti sve, znam da osecas sram zbog onoga sto se desilo, ali, upravo ta zelja za osvetom tera ovaj svet u nepovratnu spiralu ocaja i propasti."
Nakon cega je prekrstio ruke gledajući u pod sale.



Malevolent Pressence
: :

Videvši da me Yuri ne shvata i besan na sve što se dogodilo, odlučio sam da tropnem svojim dlanovima i dam par lekcija Yuri,ju:


Čast i obraz su jedine dve stvari koje su mi ostale i tvoj bedni prijatelj je uspeo da poruši moju čast i ukalja moj obraz.

Ljudi oko nas su polako počeli da reaguju, svi su do sada mogli shvatiti da je reč o nekoj žustroj raspravi izmedju mene i Yuri,ja ali niko nije želeo da se meša. Yuri mora da shvati da me je nemoguće odsvesti sa puta osvete i da je osveta jedina stvar koja može ponovo da postavi ravnotežu izmedju mog nemirnog duha i ranjenog tela. Kada sam Yuri,ju kazao sve ostalo što imam zakljućo sam sa još jednim prijateljskim pozdravom:

Yuri, stvarno si bio divan mentor i zaista sam mnogo naučio od tebe. Želim ti siguran povratak i nadam se da se naši putevi više nikada neće ukrstiti.