Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fishing Pond - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fishing Pond

First topic message reminder :

Fishing Pond - Page 2 Water-paintings-touhou-dress-forest-fish-hat-scenic-drawings-maribel-han-usami-renko-anime-girls-fan-nature-forests-hd-art-wallpaper-preview

Mirno, zabačeno jezerce nedaleko od Keona i terena za treniranje. Nije toliko poznato po gradu, ali u uskom krugu iskusnih pecaroša jeste po raznovrsnim ribama koje ovde borave. Dovoljno je udaljeno da se ne čuje čovečja buka, te je prikladno mesto za nekoga ko žudi za malo tišine i mira.

Nakon njegovih reči skoro da se nije ništa desilo sem njenog zakašljavanja. Imao je neki osećaj da je više bio upućen toj drugoj polovini koja nije vidno reagovala, ali negde duboko verovatno i jeste, pretpostavljao je. Da li mu se smejala, odgovorila ili neka treća reakcija a da on nije čuo nije mogao znati, znao je samo da u nekim slučajevima takav alter ego može da preuzme telo i da se zameni sa prvobitnim duhom, očekivao je to, ali nije imao sreće da progovori sa tom drugom osobom.

Možda joj izgleda malo smešno što pokušavam da joj se obratim a da je ne vidim, nema veze.

Izvadila je neku maramu i zavezala ju je oko vrata. Onda je izvadila jedan papirić i nešto je ispisala na isti, pružajući mu ga. On ga uze i pročita, tu je pisala njena adresa da je može posetiti.

Dobro.

Onda mu se ona pokloni pristojno i on to učini glavom spuštajući je blago.

Vidimo se.

U tom trenu dune vetar koji oboma ponese njihove žute kose. Ona otide odavde, on ode u drugom pravcu.

Killua bi dosao do mesta gde se dogovorio sa Dariom da pecaju, Killui ne bi to bio prvi put da ide na pecanje. Poneo bi svu opremu koju je trebao, takodje se dogovorio sa Dariom da ponese hranu.

Dario je dotrcavao do jezera da pecasa Killuom,Dario je nosio jako puno hrane i za rbie i za njih,Dario je video Killua u daljiniali dok mu je prilazio zapeo se o granu i pao,ispustio je malo hrane i zadihan dosao do KIlue

Kill bi cekao Daria dok se ne bi pojavio, Dario se pojavio pa bi mu rekao Kill:

Cao buraz, nismo se dugo videli! Sta si poneo od hrane, ja sam poneo pecaljke, hranilice, mrezu i tako to.

Kill bi nakon toga cekao Daria da mu pokaze sta on ima kod sebe.

[color=#ff3300]Kada je dario dosao do Killua ovaj ga upita sta ima od 'rane,REce njemu Dario malo razocarano

Pa malo mi je ispalo ali bice dovoljno posto ipak ide na moj racun.


Zatim dario izvadi dedinu rakiju i uzme guc.

Nakon sto je Kill pitao Daria da mu pokaze hranu, on mu je rekaao da mu je ispalo malo ali da ce biti dovoljno. Pita ga Kill:

Je' si poneo pive i rakije ?

Nakon toga Kill bi jos malo cekao pa ce tek onda pokazati gde pecaju.

Killua je pito Daria jel poneo alkohol na sta ce njemu Dario

Vina i rakije,bozic je kod kapije,evo ti jedna.

Baci njemu dario dedinu rakiju dok su isli do mesta za pecanje.

Nakon sto je Dario rekao jedan deo pesmice i dao Killui rakiju, Kill mu je rekao:

'Ajde uzimaj te stvari i prati me, zauzeo sam nam mesto.

Nakon toga Killua dize svoje stvari i krece da ih nosi prema tom mestu.

Dario i Killua su se kretali ka mestu sa teretom u rukama,Dario se nijeni pomucio ali zbog Killuove velicine mora da mu je bilo tesko,konacno su stigli i ostavili stvari.

Kill i Dario bi se kretali ka zakazanom mestu, pa su stigli:

Evo nas stigli smo!

Uzviknuo bi Killua, pa bi opet rekao:

OStavi ovde stvari.

Nakon toga Killua bi ostavio stvari i krenuo bi se raspakivati.

Kada su stigli na lokaciju otpakovali su se i krenuli sa pecanjem,Dario je uradio 10 sklekova kao pripremu a zatim uzeo jedan sendvic koji mu je majka napravila i pojeo ga je u 2 zalogaja.

Nakon sto bi se raspakovali Kill i Dario, Kill bi rekao Dariu da mu da hranu za ribice da bi mogao da peca. Kill bi izvadio dva staba, za obojicu i krenuo da ih namesta. Kill bi cekao da mu da hrane.

Killua je hteo da krene da peca a bio je gladan,Dario mu je dobacio jedan batak iz torbe,uzeo je stap za pecanje i guc jednog piva,pa rece

hajde da krenemo sa ovim hocemo li.

Nakon sto je Kill trazio od Daria da mu dobaci hranu za ribe Dario bi mu bacio batak, pa bi mu Killua rekao:

Sta ce mi batak konju, trebamo ribe da pecamo a ne bezkucnike !

Nakon toga Kill dolazi i pretura Dariovu torbu kako bi nasao hranu za ribe.

Hej,hej ja sam mislio da si ti bio gladan,naci ces hranu za ribe tu,verovatno.

Zatim Dario dodje do torbe da vidi kako ide malom Killui sa pretragom.

Nakon sto je Dario bacio Killui batak, Kill je krenuo da pretura po torbi. Killua je tu nasao malo hrane za ribe i krenuo da ih stavlja na stap:

Prvo cu ja zabaciti, pa onda ti. Nemoj ni slucajno da se deres i da bacas blizu moje udice.

Nakon toga Killua se sprema da zabaci.

Dario je uzeo svoju hranu seo i cekao da Killua baci,kada je Killua konacno bacio u desno Dario je bacio u levo da ne budu blizu.Dario je voleo da prica ali sada nije smeo sto je jedva uspeo

Da vidimo sta ce biti.

Killua se spremio napokon da zabaci. pa je rekao:

Gledaj i uci kako se zabacuje !

Nakon toga Killua iz sve snage baca stap koji leti i upada u vodi. Nakon toga Killua je cekao da Dario zabaci svoj stap.

Kada je Killua zabacio Dario je zabacio u suprotnu stranu daimaju vece sanse da uhvate ribu.

Uci ti.

Bacio je iz sve snage da bi mogao da se pohvali