Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hitogashima - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hitogashima

First topic message reminder :

 Hitogashima - Page 2 UXNd22j

Dobrodošli na Hitogashimu, malo i misteriozno ostrvo smješteno usred otvorenog mora. Ostrvo je okruženo tamnim vodama koje se protežu dokle god oko može videti, stvarajući jezivu i preteću atmosferu. Samo ostrvo je stenovito i neplodno, sa oštrim liticama koje se ističu iz obale i gustom maglom koja lebdi nad zemljom.

The member 'Tamae' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 Hitogashima - Page 2 #world174  Hitogashima - Page 2 #world177  Hitogashima - Page 2 #world172

Nakon mog napada, odjednom me je obuzela strašna glad. Pomislila sam na suši rolnice ili svježi vruć ramen iz sela. Jedva čekam da se vratim kući i vidim Akai. Svašta imam da joj ispričam, o svim ljudima koje sam upoznala i iskustvima koje sam sve stekla. Trebala bih u povratku svratiti do neke radnje i kupiti joj neki suvenir, znam da bi se veoma obradovala.
...
Dva shinobija su primila napad, dok ga je jedan od njih izbjegao. Trebalo bi da su sva trojica pri kraju, dosta smo se gledali.

#card139



Bullet to your rose
The member 'Tamae' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 Hitogashima - Page 2 #world180  Hitogashima - Page 2 #world175  Hitogashima - Page 2 #world171

U redu je, na dobrom sam putu samo moram nastaviti. Ključ je u samom kontinuitetu kojeg se moram pridržavati, kao i uvijek sa Akai na mom umu. Nisu dostojni moje snage i mog stava koji me nikad neće napustiti. 

Uzimam Turtle Shield i postavljam ga ispred sebe radi odbrane.
#card384

#card186 
(Oblažem svoje tijelo munjom za dodatan dmg na moj potez munjom.)

#card158 
Iskorišćavam tehniku koja će uticati na svakog ko je na tlu  



Bullet to your rose
The member 'Tamae' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
 Hitogashima - Page 2 #world175  Hitogashima - Page 2 #world171  Hitogashima - Page 2 #world178