Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Rocky Beach - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Rocky Beach

First topic message reminder :

Rocky Beach - Page 2 WNQjYyo

Stenovita plaža se nalazi na severoistoku shinobi kontinenta, tik uz rub sveta. Plaža je pusta i bez ljudskog naselja, što je čini savršenim odredištem za one koji traže samoću i izolaciju.

Jeddnog od ninji sam upravo uhvatio u moj genjutsu te sam ga ubio ostali su se oslobodili moram da se branim sada. Stvaram jednog klona koi se postavlja ispred mene#card11, pa koristim tehniku zamene #card1 munjevito se salecem ka vama vadum kunai te pokusavam da probodem jednog od vas#card1375#card330

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Rocky Beach - Page 2 #world179 Rocky Beach - Page 2 #world177

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Rocky Beach - Page 2 #world184

#card2 izmacinjam se te izbegavam vase napade stavljam alat na ruku koi baca rakete i pucam na vas sve#card340 uzimam u ruke tantoo #card334 i napadan te.

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Rocky Beach - Page 2 #world171 Rocky Beach - Page 2 #world171

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Rocky Beach - Page 2 #world190

Okej resio sam se ove dvojice ostao si samo jos ti navali sada. Uzimam u ruke igle bacam sest igli od jednom#card332 i spremam se da te dokrajcim.

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Rocky Beach - Page 2 #world190

Uzimam bow i palim strelu na tebe #card335 blujem vatrenu loptu na tebe #card1373 oblazem oruzije chakrom i zalecem se na tebe kunaijem#card1371#card330 i zalecem se na tebe da te probijem #card15

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Rocky Beach - Page 2 #world184

Konacno sam se resio sve cetvorice sada mogu da nastavim da setam plazom i dok njih jedu vrane ja ih gledam svojim sharinganom i polako odlazim.

Ahaa