Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Urui Cult Overgrown Temple

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Urui Cult Overgrown Temple

Urui Cult Overgrown Temple 9edf69cf-8268-4fdd-83cc-5b6daa561e1e-anime-scenery-of-shinto-shrine-serenity-in-kyoto-wallpaper-2

Davno napišteni hram izgrađen duboko u šumi kako bi se monasi mogli potpuno lišiti iskušenja i pogodnosti savremenog života u svrhu postiyanja umnog i duhovnog uspeća. Preuzeo ga je misteriozni Urui kult, izazvavši opsežno negodovanje i nemir u okolnim selima.

Senshu je stigao sa priličnim osećajem nelagode, usput se naslušavši svakakvih priča u okolnim mestima. Iz jednog ga je čak otpratila rulja pokazujući neke čudne simbole, što od drveta i ostalih prostoh materijala, što improvizujući prstima i grančicama. Još nije bio siguran da li je to bila zaštita od kletve ili neka zla bajalica.

Iznenadio se prilazeći hramu činjenicom da je posve normalan. Potok kraj njega nije bio obojen krvlju, nije bilo ljudi u mračnim odorama koji poje molitve na mračnim i odurnim jezicima, niti je padina koja prilazi hramu bila prostrta ljudskim i životinjskim kostima.

Video je monaha kako mu užurbano ide u susret, i vodivši se pričama koje je čuo, stao u borbeni stav spreman da ga pruži po zemlji. Čekaj, čekaj! Čuo je od čovečuljka koji se činio skoro pa dobroćudno i nakon trenutka oklevanja odlučio se povladati instinktima i popustiti borbeni stav makar toliko da sasluša čoveka koji se činio kao da je u četrdesetima.

Čovek je pozvao Senshua unutra, poslužio ga čajem i slanim kolačima od preprženog pirinča i algi i stao objašnjavati situaciju. Senshu se prvi put osetio da se neko prema njemu odnosi kao prema ljudskom biću još otkako je odgnan, ili kako se to nešto manje odurnim izrazom prikrivalo, otpušten iz sopstvenog doma.

Monah mu je objasnio da je zahtev za misiju morao prikriti kao zahtev sela, jer zahtev sekte nikada ne bi neopaženo prošao kroz urede koji će ga dostaviti nekom shinobiju. Verovao je da se hajka već neko vreme sprema, i da je udar neminovan, te nije bilo mesta za rizik. Senshu se složio da je to bio mudar potez, misleći da bi zahtev morao proći kroz makar jedno od obližnjih mesta, gde bi verovatno bio spaljen kao deo nekog obreda zaštite protiv đavola.

Prilično je uživao u razgovoru sa gospodinom, i izgleda da su i ostali članovi crkvice shvatili da on nije pretnja, jer su se povremeno počeli pomaljati u prostoriji, na tremu, ili nešto dalje na posedu. Toliko se opustio da je informacija o očekivanom napadu više prošla kroz njega nego što ju je upio. Ipak, usloro se okolo čuo čudam šum i kloparanje drva i čelika. A taman je želeo da pita zašto se sekta smatra u toj meri opasnom. Izašao je ispred da osmotri situaciju.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Urui Cult Overgrown Temple #world61

Na Senshuovu sreću, borci u rulji mogli su se probrati u nekoliko linija, stoga je procenio da će moći da se boriu nekoliko talase umesto da nasrne na sve odjednom. Monasi su se pokrili u hram, a on je povezao sve neprijatelje i odaslao napad na njih.
#card170
#card165
Poslao je napad na trećeg od pet protivnika koji du se odmah ukazali.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world183 Urui Cult Overgrown Temple #world188 Urui Cult Overgrown Temple #world189 Urui Cult Overgrown Temple #world181 Urui Cult Overgrown Temple #world188

Izbegaonje najveći napad, odnosno onaj koji je i sam poslao tehnikom zamene. Potom je poslao pojačani napad vetra kako bi se sudario sa ostalim napadima i većim delom ih pojeo. Ostatak štete je junački podneo. Za kraj je bljesnuo kako bi zaslepeo sve protivnike.
#card1
#card135
#card137
#card163
#card161

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world188 Urui Cult Overgrown Temple #world184 Urui Cult Overgrown Temple #world188 Urui Cult Overgrown Temple #world181 Urui Cult Overgrown Temple #world183

Senshu se pronašao u koštacu. Neprijatelji nisu bili preterano jaki pojedinačno ali mnoštvo napada koje su slali predstavljali su mu problem. Nije mogao da se kdbrani izjedna od svega pa je morao da parča svoju ofanzivu i pravi nemile improvizacije. Ipak, uspeo je sebi ostaviti prostora za napad.
#card1
#card136
Negiram ova dva od 350, zamenom izbegavam ovaj od 300
Klon:
#card168
Negira 500 od ostalih 600, primam 100

#card358
Ubijam stunovane i napadam ostalu dvojicu.

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world181 Urui Cult Overgrown Temple #world187

Napokon je uspeo da sreže broj na borbu jedan na jedan koja mu je najviše i odgovarala. Odbranio se od dva napada tako što je ponovio svoj udarac nogom, a potom odlučio da napadne poslednjeg snažnim udarcem.
#card360
#card358
#card362
Slot manje zbog pasivne
#card336 kombinujem sa proslim

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world181

Naposletku je uspeo srediti i poslednjeg lika koji mu je pretio u prvom talasu, rulja je i dalje grajala ali to što je porazio prvi talas boraca definitivno je bio udar na moral. Dok su se kolebali, Senshu je izbegao poslednjo napad koji mu je pretio i uhvatio trenutak u kom ce predahnuti.
#card1

Trenutak nejasnoće koji je Senshu izazvao i gužvi brzo će nestati, i on je to dobro video. Nemajući druge, pripremio se za bitku oporavivsi svoju istrošenu snagu u onolikoj meri u kolikoj čarobne tabletice to mogu da učine, što nikako nije zanemarljivo.
2x
#card379

Još jednom je probao trik sa početka borbe, mada je ovaj put imao manje protivnika jer se rulja proredila, a neki su još imali rezerve oko toga da li je pametno mapasti. Kako će se ovaj pit suočiti sa tri protivnika, odabrao je da gađa prvog.
#card170
#card168

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world187 Urui Cult Overgrown Temple #world187 Urui Cult Overgrown Temple #world184

Napad se nije pokazao preterano uspešnim, kao što između ostalog nije uspeo ni prethodnog puta. Odlučio je vinuti se u vazduh i time se postavio kso manje više nedodirljiv za napade protivnika. Odozgo je bljesnuo svetlošću kako bi zaslepeo gospodu dole.
#card138
#card163

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world189 Urui Cult Overgrown Temple #world184 Urui Cult Overgrown Temple #world186

Uspeo je da pobegne od svih napada koji su vraceni na njega tako što se samo pomerio u vazduhu i zatvorio oči. Onda se survao na zemlju i u kombinaciji sa jakim idarcem razneo zemlju, sredio dvojicu i poslao napad na podlednjeg koji je još uvem bio pri sebi.
#card364
#card358

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world181

Senshu je utanjio protivničke linije do samog kraja, ostavivsi sebi jos samo par protivnika koje je do kraja skolila neodlučnost. Činilo se da žele da se okrenu i beže, ali ostatak mase i surovi grupni mentalitet to nije dozvoljavao. Senshu je želeo da sačeka znake agresije pre nego što se sam zaleti. Za sada je zamenom izbegao napad.
#card1

Mentalitet rulje je čini se slomio preostalu dvojicu i krenuli su trčati ka Senshuu. Sreća pa je bio spreman da pokrene kontru i preseče ih pre nego što će imati pravo prvog udarca. Ukombinovao je snažan vetroviti napad koji će oduvati ratnike koji su mu poslednji pretili.
#card137
#card135

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world188 Urui Cult Overgrown Temple #world189

Krenuli su opasno napadati, upravo time što su vratili Senshuov opasan napad. Nije imao druge da iskombinuje nešto slabiju ofanzivu sa klonom kako bi obrisao veći deo štete koji mu preti. Primio je ostatak napada i napao drugog od dvojice, onog koji se do sada uspostavio kao veća pretnja.

#card161
On radi
#card168
Ja kombinujem sa njim
#card132
#card362

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world181 Urui Cult Overgrown Temple #world185

Senshuu se malo i smučila borba, te se radovao što je uspeo onesvestiti još jednog od protivnika koji su stajali ispred njega. I poslednji je bio na izmaku snaga, osećao je to. Izbegao je jedan od dva napada koja su poslati zamenom, a potom napao nogom, probivši kroz poslat napad i dodavši malo dodatne štete na kraju burgijicom.
#card1
#card358
#card341

The member 'Senshu Hyuga' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world182

Izmoren i iznerviran, gledao je kako poslednji čovek pada ničice. Izbegao je poslednji napad a onda je i sam seo među srušene ljude i gledao poslednje dronjke grupe kako se raštrkavaju i gube u neodređenoj daljini. Gledajući oko sebe osetio je mešavinu ponosa i gađenja. Sa jedne strane, definitivno je bio nindža kojim će se porodica ponositi, što je značilo da se može vratiti kući, sa druge, pitao se da li je život tumaranja, udaranja, i tumaranja po tuđem nahođenju dok se na putu ne ispreči neko snažniji zaista ono što želi za sebe. Osetio je ruku na ramenu.
#card1

Dobio je poziv da se vrati unutra. Video je sektaše kako prilaze i vidaju rane palima, što mu je malo zgasnulo osećaj krivice koji je osećao povodom toga što je tukao manje ili više nedužne, zastranele u svojim namerama ali odlučne da odbrane ono što je ispravno. Unutra je seo za isti stočić kao i malopre, sa istim čovekom. Tek što se našao u sobici, nanovo se osetio ponovo sigurnim. Začudio se koliko ga potpuno je taj skoro prozirni papirni zid odsecao od sveta koji se pruža sa njegove druge strane. Neodređena jeza mu je prošla niz kičmu. Počeo se raspitivati o uverenjima sekte, no jedino uverenje koje je dobio je da ne treba tada da se brine sada oko toga sada kada je umoran. Kako im je već učinio medveđu uslugu, objasnio je starac, pokloniće mu knjigu, a za sada je dovoljno da se okrepi pićem. U trenutku kada je gospodin išao do police, Senshuu se učinilo da na ledjima jedne od knjiga čita S. Hyuga, mada je brzo otpisao to kao potpunu ludost. Nelagoda mu svakako nije dozvolila da se zadrži još previše dugo, premda je morao . Primio je knjigu ali je na starčevo usrdno insistiranje da ostane je uspeo da se otrgne. Uprkos umoru, noć u obližnjem konaku držala je malo sna, i proveo je većinu vremena premećući i okrećući knjigu po rukama, bez hrabrosti da je otvori.

Hodao je obalom i hodao... S jedne strane, očajnički tražeći mjesto da se odmori,  a s druge strane sve više uživajući u prirodnim prizorima ove oblasti. Gledao je u horizont, poželjevši da može da leti kao ptica, da se vine u nebo i gleda more i obalu odozgo.


Manjak odmarališta ga je malo zabrinjavao, ali opet ovdje je bilo skroz malo ljudi. Odlučio je da uđe dublje u šumu, nadajući se da nađe makar neku staru kućicu što bi ga podsjećala na njegovu. Nasmijao se samome sebi što je to pomislio.


Odjednom, ugledao je jedan hram. Oprezno mu je prišao, jer je čuo da nisu svi hramovi i monasi koji se u njima nalaze gostoprimljivi. Jedan od monaha ga je ugledao i prišao mu. Ishimoto se ponadao da će mu ovi ponuditi hranu i neki smještaj, iako se stidio dok je to tražio od njih.


Monasi su bili i više nego ljubazni. Našli su mu sobu u kojoj bi se mogao odmoriti, i bili su spremni da podijele i onu skromnu hranu što su imali sa njim. Ishimoto im se zahvalio, rekavši da i on slijedi sličan put njihovom. Iako je imao dosta mana, Ishimoto se smatrao monahom na svoj način kada je krenuo ovim putem. Iako nema svoj hram, odlučio je da makar imitira neke osobine i navike običnih monaha, kao npr. ustezanje od hrane, vegetarijanstvo, skromno življenje itd. Još samo kada bi duhan ostavio...


Ishimoto ih je zamolio da prenoći kod njih, objasnivši kako je došao iz daleka i kako ga sutra očekuje veoma važna misija za koju bi trebao biti odmoran. Monasi su ga razumjeli i nisu ga mogli odbiti.

Ishimoto se probudio naspavan. To mu je bilo čudno.. zašto je ovako bio opušten? Da li se zapravo plaši nečega? Da li se njegova podsvijest toliko opustila ovu noć misleći da će sutrašnji dan biti njegov posljednji? 


Haha.. zašto se plašiš budalo? Ako želiš da postigneš sve svoje ciljeve koje si sebi zacrtao, morat ćeš se susresti sa puno većim i težim izazovima od ovih sada. Ne možeš da priuštiš sebi da se plašiš odlaska u ovu misiju. Naprijed se mora ići, jer nazad se nema kud.


Da li je ovo sve možda bila samo Ishimotova intuicija? Možda neka slutnja da se stvari neće baš odviti po protokolu? Ne bi ga začudilo.. ipak mu se to već desilo u skorije vrijeme.


Ishimoto je obukao svoj kimono, a preko njega svoj Shukaku oklop. Znao je da je danas taj dan. Neki osjećaj mu je govorio da se zamonaši u ovom hramu, da ostavi sve iza sebe i združi se sa ovom časnom grupom. Ali nije dugo razmišljao o tome. Znao je samo da su to samo nekakvi lažni scenariji u njegovoj glavi koji se ne mogu desiti. A pravi scenarij.. je bio njegov trenutni život. Onaj koji gleda svojim okom. Put shinobija.


Zahvalio se monasima na gostoprimstvu, i izrazio je želju da opet dođe. Možda nekada...

Nakon kraceg hodanja kroz livadu, naisao je na jos jednu sumu. Odmah se obradovao i krenuo da skace ponovo sa krosnje na krosnju, Ovoga puta je bio mozda cak i jos brzi, krenuo je da dobija osecaj za to. Naisao je do nekakvog napustenog hrama, ali mu je delovao previse jezivo da se tu zadrzi, tako da je samo nastavio dalje.


Neki mučni i jadni seljani koji su jedva pobegli iz kandži ludačkog bratstva unajmili su nekoliko nas yakuza da rešimo njihov problem. Naime, grupa nindži veoma vešta u genjutsu kontroliše i manipuliše čitavim jednim selom na rubu teritorije sela Vodopada, nažalost, nezaštićeni i sa malo novaca nisu mogli da se obrate takikage,u pa su se zato obratili nama. Jedan od moje braće je saznao da grupa nindži boravi u jednom napuštenom hramu, nije znao njihov broj kao ni da li je to cela grupa nindži ali mene su poslali da ispitam ovaj hram i uništim grupu. Nisam bio zadovoljan izgledom ovog hrama, sve je izgledalo sablasno tako da sam prišao hramu veoma oprezno i pogledao u glavni deo hrama kada je tamo stajala grupa nindži.



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Urui Cult Overgrown Temple #world51



Grupa od šest nindži je delovala jako, odmah na licu mesta zaključujem da su jonini u pitanju. Nisam želeo da rizikujem te sam pratio malo njihove pokrete, šta rade, kuda idu i kakve su njihove straže. Posle toga sam doneo zaključak: prvo ću napasti dvojicu jonina koji uvek čuvaju glavni deo hrama, potom su naredu dvojica jonina koji čuvaju kule hrama i na kraju ću se boriti protiv njihovog vodje i njegovog pomoćnika.


Vreme je da zaplešemo.

Rekao sam dok sam izlazio iz senke jednog kutka, dvojica jonina su zanemeli isprva a potom su shvatili da sam tu došao zbog njih i onog što su uradili. Posle niza nekih uvreda pitali su me za ime ali dobili su moje kaguya sečivo.

#card1386
Vadim svoje omiljeno kaguya sečivo. (30 chakre i 1 slot)

#card186
Ulazim u mod struje, ovim ujedno prokujem i pasivnu tehniku munje (biram kenjutsu). (20 chakre i 2 slota)

#card1392
Zalećem se na jonina broj 1. Demage mog napada je 1100. (200 hp, 40 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world198 Urui Cult Overgrown Temple #world196



Intenzivna borba je krenula, jonin koji je bio jači drznuo se da mi pridje i napadne me svojim kusaangiem, dok me je on napao svojim mačem drugi je bez imalo milosti bacio razorni laser na nas. Ovo mora da je izazvalo pometnju u hramu. Hram je počeo da se trese i po malčice urušava, znao sam da ovo nije dobro.


Teror nedužnih ljudi vam neće proći tako lako. Došao sam ovde da vas uništim sve i oslobodim ove jadne i nezaštićene ljude.

Rekoh na sav glas dok sam blokirao napad drugog jonina a njih dvojica su se samo nasmejala na moje reči i opet suvrala niz uvreda na moj račun ne bi li se osećali bolje.



#card192
Napad kusanagijem izbegavam ovim a potom
#card191
Ulazim u svoj borbeni stav, ovim ujedno prokujem i bushido (80 energy i 3 slota)

#card674
#card190
Prvo smanjujem slot svom sledećem zamahu, potom puštam chakru kroz moje oružje i jako udaram protivnika koji je ispred mene. Svom snagom lomim sve što je oko nas. Demage mog zamaha je 1750. (50 energy 20 chakre i 1 slot)

#card189
Od drugog napada se branim tako što zrak koji je išao na mene presecam na pola i u potpunosti poništavam zamah. Moj zamah ima 1400 demage. (20 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world193 Urui Cult Overgrown Temple #world197



Dvojica jonina koji su čuvali ovaj deo hrama su zaista bili vešti. Sve vreme mi je bilo čudno zašto su seljani neprestano govorili da je ova grupa bila vešta u iluzijama kada mu i praktičnih terenskih veština nije manjkalo. Nastavili su da me napadaju jakim i čestim napadima munje i eksplozijama. Ovo će naneti još veću štetu hramu u kojem se nalazimo sada.

#card205
#card164
Ulazim u tsuki stance, prokujem svoj bushido ali ujedno zadržavam i ovaj buff do kraja borbe. (50 chakre i 2 slota)

#card201
Zbog svog survival instict,a imam slot više i ovo je bio pravi trenutak da ga iskoristim. Stvaram masivni tornado koji će u potpunosti uništiti glavne prostorije hrama i naneti masivnu i razornu štetu. Odbraniću se od ovih napada i ostatak demage ide na oba jonina. Demage mog tornada je 400 osnovnih + 300 od snage + 400 od struje + 300 od bushida + 500. (1900) Pošto se moj napad sudario sa napadima jonina na dvojicu jonina nastavlja 300 demage. (50 energy i 4 slota)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world198 Urui Cult Overgrown Temple #world192


Jedan od jonina je preživeo ozbiljne povrede te je posle udara sa tornadom počeo obilno i ozbiljno da krvari. Verovatno će i umreti od ovih posledica. Drugi, delovao je i starije i ovaj put je uspešno izbegao moj napad i napao me je ponovo svojom dosadnom i glupom tehnikom lasera. Hvala Bogu pa će se ovo uskoro završiti. Tornado je u potpunosti uništio glavnu prostoriju.


#card152
Izbegao sam napad svojih neprijatelja tako što sam postao vetar. Svi njihovi napadi su se samo odbili od mene i nestali. (150 chakre i 4 slota)

#card420
Izlazim iz troje i onda krećem u svoju ofanzivu. Jonin koji je u prošlom potezu podlegao ranama tornada počet će obilno da krvari i za 2 poteza pašće na 150 hp. (20 chakre i 1 slot)

#card1391
Koristim svojih trenutnih 50 bone shield,a da smanjim cd ovoj tehnici. Zamahujem na jonina broj 1 i napadam ga sa 800 demage. (70 energy 1 slot)

#card1392
Jonina broj dva probam da ubodem svojim kaguya oružjem i demage je isto 800. (40 energy i 1 slot)






The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world193 Urui Cult Overgrown Temple #world199



Jedan jonin je konačno pao, pre nego što umire uspeo je uspešno da aktivira tehniku oblaka. Drugi je i dalje obilno krvario ali se uspešno odbranio od mojih napada i uz to me još i napao nekom čudnovatom kuglom. Konačno sam mogao malo više da predahnem jonin koji je očito bio jači nije uspeo ovog puta da mi pomogne a sa drugim znam kako ću.


#card195
Ulazim u svoj defanzivni stav, ujedno prokujem i bushido
#card204
Svaki moj zamah ima 1200 demage, sasvim dovoljno da me odbrani od oba napada koja idu na mene. (50 chakre 60 energy i 3 slota)

#card159
Ispaljujem ovu munjevitu zver kako bih dokrajčio svog protivnika. (10 chakre i 1 slot)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world200


Moj neprijatelj je neumorno pokušavao da ostane u igri ali mu nije polazilo za rukom, ovaj put čak nije stigao ni da me napadne. Doduše, ojačao je svoje telo nekom glupom tehnikom i onda je počeo ludački da se smeje: verovatno misli da će ovo završiti u sledećem napadu i zato moram dobro da se pripremim.

#card162
Nadao sam se da će umreti sa sledećim napadom! (10 chakre i 1 slot)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Urui Cult Overgrown Temple #world200