Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Podnozje planine

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Podnozje planine

Jedno jutro mi se stvorila strasna ideja da odem na planinu i tu pocnem da treniram dok ne postanem legendarni ninja, kad mi se snovi ispune ja cu sici sa planine i pokazati svoje vestine braneci svoje selo i uciti druge seljane da brane sebe.

Dok sam isao gde me put nosi naisao sam na ovu predivnu planinu koja je imala prelep pejzaz nisam hteo da se penjem na planinu bio sam umoran od treninga tako da sam samo odlucio da nastavim da hodam ka svom putu da postanem najjaci ninja na svetu

ko je ovaj roze papagaj ovde, on je dosao do moje planine da odmara, al necu da ga diram izgleda jako a ja sam mrmut koji nema ni jednu moc. Eno je ovca to ce mi dobro posluziti ova 3 dana, nisam dugo jeo sveze meso

dok sam setao opet sam naleteo na ovu planinu dok sad nisam cuo onog sto se nije hteo odazove cuo sam ga da me je nazvao roze papagaj pa sam se morao odazvati

-sta je bilo imali nekih problema ovde

nisam hteo da ulazim u borbu valjda ce zelezi da se sprijatelji sa mnom

Opa mislio sam da me nece cuti kad sam mu rekao roze papagaj, nesto mi izgleda poznato ali ne znam od kuda.

-nema ali sta ces ti ovde kod mog sela

rekao sam mu u nadi da krene sa mnom u moju pustolovinu na ovu mracnu planinu

-u prolazu sam zelim da postanem najjaci ninja na svetu tek sam polozio ispit za genina ovih dana mnogo treniram i trudim se,mogu li da ti se pridruzim tvom treningu

mislio sam u sebi mozda je jaci od mene i moze nesto nobo da me nauci

-Realno mogli bi da treniramo zajedno, ja sam mislio da da ovde nakupimo hrane malo da imamo za planinu gore je hladno i ne znam da li ima puno hrane,
ja sam poneo ovu malu ovcu sa sobom

polozio je za genina sigurno nesto zna, trebao bi i ja ovih dana da polazem

Bilo mu je dosta tog ciklusa pa je naostrio glavu i zaleteo se pravo napred.Odjenom pada na glavu i oko sebe vidi da je u podnozju velike planine i ne Na sta da radi.Nije ni znao sta mu ze desava ovo je za njega bio veliki sok.

Kad bi uvideo vrh planine mogao je videti senku vrha i velike olujne gromove tamo gore.Ali ponovo kao da je osecao neku svetlost tamo gore i nesto sto ga priziva da dođe iako je opasno .

Sada kad nijr znao gde je i sta da radi uzeo je da se penje uz planine.Kao d aje imao bolje raditi nrgo bezari stalno odluio je ovo uraditi bez ikakvog straha i oklevanja.Tako je jako zgrabio i izdigao se dosta visoko i nastavio penjati a planinu

Vec je došao do neke fine visine planine alu opet delobalo je kao da nema napredovanje.Pitao se zasto ne moze da dođe do visnd gde je bila jeka pecina i koliko god pokusabali nema svrhe jednostavno ne moze da uspe.

Sada kada je video d aje uzalud poceo se spustati niz planinu.Laganim laganim spustanje radom nogica jen dva i tako sve do dole dok nije mogao slobodno skociti sa neke male visine i okrenuo se dok nije video da je planina jos beva

Sada kada se oporavio vratio se na mesto koje je imao u anu jer je tu oseti jako vezu kaja ga privlaci.Tako da je dosao tu da vidi o cemu se to radi ovde i sta se to desava.

Dosao je u podnozjr planine koje ga je dosta podseća na ono iz sna i vec je znao ovo mesto.Mogao je da luta ovde i da se ne izgubi ali u snu se seca da se penjao ovde.Kako bi nasao nešto vise tamo gore na vrhu.

Zasukao je rukave malo stegao mišiće i svojom novostecenom snagom skocuo na planinu u poceo se oenjati.Uopste mu lose nije islo jedini problem je sto nije imao gde da se vise penje to jest rupa za prste i noge.

Pokusao je ludost i skocio je i udario u stenu kako bi napravio mesto za prste ali noge su mu visile.Kada bi ga neko bideo reko bi da je majmun najverovatnije.Ova tehnika je koristila mnogo snage i energije koju jos treba da vrati nakon odmora.

Kao shinobi, morao se popesti pa pokušao sam da se popne na planinu. Korak po korak, savladavao sam strme staze i prepreke. Međutim, umor je prevladao i nisam uspo da stignem do vrha. Ipak, naučilo sam mnogo iz ovog iskustva osetio snagu volje koja me pokreće.


Iako nisam uspeo da se popnem na vrh, shvatio sam koliko je važno ne odustajati. Svaki neuspeh je samo korak ka sledećem pokušaju. Vratio sam se dole odlučan da treniram još više i postanem jači. Sledeći put, bio sam siguran, osvojiću tu planinu i dokazati sebi svoju snagu.

Lakim i tihim koracima prolazim uz podnožje planine. U tragu sam Stanjinim Riperima, opasnim šinobijima kojima se treba stati na put. Moj sivi kaput blendiran uz kamenje daje mi idealnu kamuflažu a mekane kožne cipele (od nekog legendarnog summona) su davale odličnu izolaciju od zvuka.

Kako ulazim u range mojih neprijatelja, osećam..



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Podnozje planine #world48

Četiri neprijatelja, pomalo raštrkanih. Trojica šinobija su bili dosta ispred četvrtog. Prvi je predpostavljam bio nešto jači, po obliku njegove chakre. Po osećaju, stojao je - očekivao me je. Nek mu bude.

Nakon nekoliko minuta, prilazim podnožju gde me neprijatelj s mačem čeka mirno. Pesak na terenu se uzdigao i mećava je krenula da vija. U sledećem momentu, protivnik je krenuo da tone u tlo.

#card1448 #card1420 #card1459



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world216

Kako je protivnik krenuo da leti ka meni, rastinje i granje je krenulo da zaustavlja njegov put, neutrališući njegov napad u potpunosti. Kako sam ga zaustavio, mogao je videti moj osmeh dok je pesak otpadao s moga tela. Nije uspeo ni zamah da nanese na meni.

#card1215 #card1451 #card26

Odskočio sam od neprijatelja, a potom mogao je osetiti kako se vodeni balon stvara oko njega.



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world216

Na pogled drugog napada moje sharingan oko je zablještalo - stvorio sam vodeni štit ispred sebe a potom spretno izbegao svaki protivnikov zamah brzim pokretima. Bio je jak protivnik. U procesu falbekovanja na drugu tačku (na nekih 10 metara) zamahujem rukom na šta pesak pod mojim nogama iskače ispred mene, pokušavajući da onesposobi moga neprijatelja.

#card1366 #card34 #card1367 #card1455



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world219

Ispred protivnikovog zmaja se rodilo korenje koje je neutralisalo protivnikovog zmaja a potom se povuklo nazad. Ispružio sam ruku, montirajući metalnu kandžu a potom iz nje umesto metala izleteo je vetar koji je pokušavao da ugrabi protivnika i onesposobi ga.

#card1217 #card395 #card127



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world216

Podigao sam svoju brzinu uz pomoć Shark Hiding Moda - a potom sam dozvolio protivniku da prodje kroz isto, otkrivajući da je sačinjeno od vode. Moje telo se regenerisalo u trenu, na šta bih odskočio od protivnika a potom ispalio kandžu ka njegovoj glavi, pokušavajući da ga onesvestim. U medjupotezu izmedju ubrzanja i imuniteta stvorio sam ledeno ogledalo na nekih 20 metara od protivnika, a potom sam odskočio do njega.

#card39 #card1417 #card49 #card395



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world219

Lakim korakom moje telo se preslikava na ogledalo. Par zamaha i peščani talas je napustio ogledalo, ciljajući pravo ka zmaju kako bi ga neutralisao. Nakon neutralisanja, širim ruke na šta se tlo terena omekšava, omogućavajući protivniku da tone u njega.

#card1446 #card1459

1100 dmg

(e da ne odrzavam sharingan vec x poteza)



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world218

Moje telo se u momentu stapa s peskom, pripremajući se za protivnikov sledeći napad. Tlo se uzdrmalo a pritisak chakre se mogao osetiti u vazduhu. Kako bih pokusao da usporim protivnika, ispruzio sam svoju desnu ruku koja se preslikala van ogledala a potom krenula da formira vodeni mehur oko njega.

#card1456 #card26



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world221

Kako je protivnik odlučio da me sjebe, moje telo je ubrzo bilo ogrnuto regenerativnom vodenom sferom. Nisam bio baš neki fan protivnikovih smicalica sa olujom, al neka mu za sad. Gledam u protivnika, spreman za dalju borbu koje će da usledi.

#card48



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world217

Sa svojim hajper sensom mogao sam osetiti promenu u protivnikovoj chakri. Taktika se od ovog momenta menja. Uz brze znakove rukama i još brže zamahe šaljem peščani talas i granje iza njega ka protivniku, nadajući se da će biti dovoljno da ga ubiju.

#card1446 #card1206

Prvi napad ima 1350, drugi ima 1050



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world221

Budući da protivnik nije izgleda imao želju da se bori, iskoristio bih dramsku pauzu da se odmorim i regenerisem to malo chakre sto imam. Priseo bih u ogledalu, gledajući svaki protivnikov potez, spreman da odreagujem na bilo šta što baci na mene.

#card8

Water regen - 2/3



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world217

Protivnik je takodje iskoristio pauzu da se odmori. Završavam pauzu, a potom šaljem talas leda a za njim peščani ekstremitet. Ako ništa, protivnik mi nije zadavao glavobolju za sad, borba je tekla nešto sporije nego obično i manje razornije.

#card1418 #card1452

Talas leda ima 1050 dmg, ekstremitet od peska ima 1150.



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world216

Ledeno ogledalo je niklo ispred protivnikovog zamaha, a potom je gusto šiblje i granja ga zaustavilo u mestu. Nije stvarno mislio da će uspeti da dopre do mene, zar ne? Obavio sam šal oko mene i aktivirao ga, a potom

#card1215 #card1415 #card576 #card1214

900 def od glaciala, damage korenja je 1550 i ide sferno od mene, izbegavajuci moje siblje ka protivniku



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world221

Opet, protivnik je odložio bitku. Nisam imao šta da radim trenutno, oluja koja je bila nad terenom omogućavala je moje napade njenom silinom. Stojao sam u svome ogledalu, prikupljajući nazad chakru dok sam čekao protivnikov odgovor. Nadam se da neće iskoristiti priliku.

#card8



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world218

Moje telo se stopilo s peskom u preparaciji za protivnikov napad. Krenuo sam da radim brzo znakove rukama, pokušavajući da ga ubijem prenego što bilo šta pokuša. Zamahujem rukom na šta ledeni zmaj kreće sa moje pozicije ka protivniku

#card1456 #card1414 #card1452

900 dmg zmaj i 1050 dmg ekstremitet



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world216

Protivnik proleće kroz napada, na kraju kroz moje telo koje se samo rasipa od peska. Nisi imao sreće moj prijatelju. Odskočio bih do ledenog ogledala koje se stvorilo usled poništavanja moga napada a potom sam nastavio sa napadom korenja ka protivniku.

#card1214

1550 dmg.



Podnozje planine NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine #world224