Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Podnozje planine - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Podnozje planine

First topic message reminder :

Jedno jutro mi se stvorila strasna ideja da odem na planinu i tu pocnem da treniram dok ne postanem legendarni ninja, kad mi se snovi ispune ja cu sici sa planine i pokazati svoje vestine braneci svoje selo i uciti druge seljane da brane sebe.

Protivnik je samo nastavio sa njegovim dosadnim izbegavanjima, nije mi iskreno bilo toliko zanimljivo više. Mogao sam osećati kako mi tragovi chakre od one trojice polako nestaje. Bilo je vreme da priveden kraju ovu borbu. Ispred protivnikovog napada nikla je peščana struktura koja ga je skoro ublažila. Jednim zamahom krenuo sam da šaljem led, drugim vetar koji je nastavio u punoj snazi ka protivniku

#card1454 #card1418 #card129

1050 dmg led tj 1006 dmg a potom nastavlja jak vetar od 600 dmg



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Podnozje planine - Page 2 #world220

Protivnik je pao konačno, ali ne bez borbe. Poslao je masivan napad čiste chakre ka meni, ali kad je mene malo čiste chakre zaustavilo. Prvo bih poslao nešto jači talas peska ka svome protivniku koji će ublažiti njegov napad za dobar iznos. Potom, stvaram chakra barijeru koja će ublažiti protivnikov zagarantovani dodatno i za kraj stvaram strukturu od leda koja će da neutrališe ostatak napada.

#card411 #card1446 #card239 #card1406

dmg je 2450, defense je 700 i ledena struktura ima 600 healtha.

Trojica tenina su pobegla iz mog rangea, ali naći ću ih, znam pravac u kojem su krenuli.



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
Budući da su mi ovi tik izašli iz rangea, bilo je vreme da nestanem dalje. Brzim pokretima krenuo sam u poslednjem poznatom pravcu kojim su krenuli. Uzimao sam nešto malo slobodnog vremena da pristojim na kojoj jačoj grani kako bih povratio to malo chakre što mi je falilo prenego što sam nastavio da se krećem u njihovom pravcu.

#card8



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
Polako prilazeći, mogao sam da osećam blede tragove chakre. Bili su blizu. Kako sam im se približavao, imao sam luksuz da još po malo odmorim, pošto ipak sigurno je bilo da ću ih sustići. Kako sam se dovoljno odmorio, nastavio sam u njihovom pravcu punom snagom. Neće mi dugo trebati da ih sustignem.

#card8



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
Nekih 10 minuta je prošlo a ja sam uspeo da ih konačno prestignem. Našao sam se ispred trojice. Raširio sam ruke na šta je pesak krenuo masivno da niče po terenu. Nebo se polako namrštilo i mećava je krenula da veje preko moga peska. U narednom momentu, sva trojica tonu u tlo.

#card1448 #card1420 #card1459



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Podnozje planine - Page 2 #world201 Podnozje planine - Page 2 #world208 Podnozje planine - Page 2 #world213

Jednom su krenuli da pucaju kanali, a ostala dvojica su samo želela da im ih lično popucam. Pojavili su se iza mene al njihovi napadi nažalost nisu imali nikakvog uticaja na moje peščano telo. Repozicionirao sam se nešto dalje od njih, a potom poslao dve ruke od vetra ka prvom i trećem neprijatelju. Drugi je bio sam sebi neprijatelj.

#card1456 #card4 #card127



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Podnozje planine - Page 2 #world211 Podnozje planine - Page 2 #world214 Podnozje planine - Page 2 #world205

Uspeo sam dovoljno da zbunim protivnike da još jedan od njih trojice padne. Stvorio sam ledeno ogledalo u koje sam ušao. Mračna chakra me je obavila sa željom da završim ovu borbu što pre. Ojačavam svoj napad korenjem i šaljem ga ka svim svojim neprijateljima.

#card1417 #card422 #card411 #card1214

Korenje ima 2450 dmg.



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Podnozje planine - Page 2 #world189 Podnozje planine - Page 2 #world189

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Podnozje planine - Page 2 #world206 Podnozje planine - Page 2 #world204

Budući da sam se malo zeznuo, obložio bih svoje telo chakra štitom a potom ušao u imunitet vetra, ne dozvoljavajući njihovim napadima da mi uopšte pridju. Ostao sam u istom stanju, želeo sam da svedočim padu drugog tenina kojem su pucali chakra kanali.

#card239 #card152



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Podnozje planine - Page 2 #world189 Podnozje planine - Page 2 #world189

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Podnozje planine - Page 2 #world212 Podnozje planine - Page 2 #world212

Kako su napadi od svih protivnika posustali, bilo je vreme da i ja uzvratim svojom ofanzivom. Jedan peščani talas za svu gospodu i vodeni balon kao kolateralna ako ne prodje napad na tenina. Borba se brzo razvijala, nadao sam se da ću je uskoro završiti.

#card1446 #card26

Talas peska ima 1250 dmg.



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Podnozje planine - Page 2 #world186 Podnozje planine - Page 2 #world188

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Podnozje planine - Page 2 #world203

Moje telo se stapa s vodom, čineći me imunim na četiri od pet napada. Napad od čiste chakre sam neutralisao još jednim peščanim talasom koji je nastavio nešto jačim damageom ka svim prisutnim neprijateljima. Borba je bila već uveliko gotova, bilo je vreme samo da se još počisti slaba opozicija (chunin).

#card49 #card1461

Damage nakon što sand Burial prodje kroz chakra napad je 1000.



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Podnozje planine - Page 2 #world186

Poslednji protivnikov napad nije imao više uticaja na mene a ja sam takodje uspeo da dodjem k sebi posle dark dark selfa. Bio sam svedok njene moći. Senboni su samo prošli kroz moje vodeno telo, usporavajući prilikom izlaska iz njega dok konačno nisu pali nešto iza mene. Uveravajući se da je misija gotova, napustio sam ovaj predeo u oblaku dima.

#card21



Podnozje planine - Page 2 NyUixBx