Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 4

Hodnik - 4 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Došao sam sa Rejem i Murom u hodnik broj 4. Hodnik je bio ogroman. Normalno za zamak ovakve veličine. Verujem da je ovakvim ljudima dosadno u životu koji zive ovde. Ali nije ni bitno moje je da obavim misiju..Cekamo detalje misije i dok cekamo pitam Muru pa de si ti Muro kuco stara ocemo posle misije na ramen?
Upitao je sa osmehom na licu Zumorukato

Rej tebe dugo nisam video gde si bio svo ovo vreme?Upitao je Zumorukato

Sa Murom zamalo nisam usao u borbu onog dana a sada smo saborci kakva slucajnost...Mislim da je konačno prilika da se upoznamo i kako treba, a ne preko nasih imena i prezimena...Pomislio je zumorukato u sebi

Neverovatno kakva slucajnost Zumorukato i ja smo se bas pre neki dan upoznali ali to bas i nije bilo toliko dobro, a sada smo saborci u misiji, dolazili smo na nas hodnik koji je bio ogroman to je bio -4 sprat, naseg treceg saborca nisam poznavao ali evo prilike da se upoznamo "Hej Zumorukato nismo se videli od onog puta posle misije bi mogli na neki ramen sta kazes?" upitao sam Zumorukato i pruzio ruku nasem 3 saborcu da se upoznamo jer ga nisam poznavao...

Nakon dugog vremena, sudbina me ponovno spojila s Zumorukato, starim prijateljem. Naši pogledi su se sreli, a osmesi su se spontano pojavili na licima.

Zumorukato! Dugo se nismo videli. Kako si? Ja sam imao neke lične probleme. Ne bih sad o tome nije ni mesto ni vreme.

Nakon što je to rekao okrenu se ka drugom članu pružih mu ruku i predstavih se.

Moje ime je Rei, nismao se pre sretali jel da?

Muro Rei je jako dobar poznajem ga ..da ne posumnjas nesto..
Poznavajuci Mura otprilike morao sam odmah reci kako ne bi poceo sumnjicavo da ga propitkuje jer je rej tanak isto sa zivcima

Moze muro al ti castis ahhaha...Nego zanima me imate li neki los osecaj u vezi ove misije
?Muro jel se zna sta i kako kolko cekamo ovde?koga cuvamo?


Upitao je zumorukato znatizenljno

Rej druze stari...koliko je proslo? Vidis neko vreme sam genin uskoro cu polagati za cunina jedva cekam...
Slazem se ali ako ce ti biti lakse mozes mi ispricati nije kao da cemo celu noc visiti ovde...

Pomislih sta bi trebalo da ih pitam da im kazem..pa predlozim
Sta kazete na to da kad dobijemo detaljnije informacije o misiji da svako isprica neku svoju pricu kako bi smo se jos bolje svo troje upoznali jel se slazete?
Upitao je Zumorukato sa osmehom na licu

Upoznali smo se Rei i ja, "Drago mi je Rei ja sam Muro, dogovoreno ja castim, i da imam malo cudan osecaj u vezi ove misije kao da se nesto cudno sprema ne znam videcemo" imao sam neki cudan osecaj ali ako se budemo drzali svi zajedno nema razloga za brigu, posmatrao sam Zumorukato i delovao mi je i on malo zabrinuto...

Rej druze stari...koliko je proslo? Vidis neko vreme sam genin uskoro cu polagati za cunina jedva cekam...
Slazem se ali ako ce ti biti lakse mozes mi ispricati nije kao da cemo celu noc visiti ovde...

Pomislih sta bi trebalo da ih pitam da im kazem..pa predlozim
Sta kazete na to da kad dobijemo detaljnije informacije o misiji da svako isprica neku svoju pricu kako bi smo se jos bolje svo troje upoznali jel se slazete?
Upitao je Zumorukato sa osmehom na licu i ako je bio zabrinut sto ga Muro gleda zabrinuto

"Bas naprotiv mislim da cemo ovde biti celu noc i slazem se sa tvojom idejom svidja mi se ali moramo sacekati jos neke dateljnije informacije" Rei mi bas i nije delovao toliko druzeljubivo ali ko zna jos se nismo u potpunosti upoznali mozda mi se misljenje promeni videcemo ali za sad moramo sacekati jos informacija o misiji.

Prošlo je baš dugo ni ne brojim više. Ja sam za to vreme već dva puta pao čunin ispite.

Rekao sam to sa jako bolnim izrazom na licu.

Ne znam kao ste vi momciali ja sam spremio i hranu i vodu za sebe jer nisam siguran kakva je ovo misila i oćemo li uopšte imat hrane i vode pogotovo ne znam jeli ona koju nam i budu dali otrovana. I naučio sam da spavam sa jednim otvorenim okom da me ništa ne iznenedi to je dugo bio deo mog treninga. Moslim ova misija mi deluje da će biti opasna.

Hodajući hodnikom nailazete na račvanje koje ima dva puta, levi i desni. Sa leve strane vidite crveni par očiju kako isijava preteći iz mraka. Desna strana puta deluje čisto i bezbedno za nastavak putovanja. Drugačiji izbor donosi drugačiji ishod. 


Hodnik - 4 Evileyes-1

Rei pao cunin ispite dva puta? to me cudi koliko sam cuo on je odlican nindza i imao je dobre rezultate kao genin...

Stvarno? pa nisam to znao..bas mi je zao al to ne treba da te pogadja jer ces poloziti neka ti to bude motivacija da postanes sve bolji i bolji i polozis taj ispit mozemo cak zajedno trenirati nakon misije...ako ti je za utehu ovo mi je druga misija...ja sam jos daleko od polaganja ispita..
Rekao je to malo smoreno Zumorukato...
Da u pravu si uvek postoji rizik zato sam ja poneo zapakovani ramen i vodu...jel se zna kada ce biti vecera mogli bi da malo pronjuskamo da vidimo da li se neko mota oko hrane i tako to...

"Takodje ja sam isto spremio i vodu i hranu a sto je jos bitnije spremio sam sebe 100%, imam jako cuudan osecaj u vezi ove misije kao da ce nesto lose da se desi, ono sto znam da ce definitivno biti dosta akcije i moramo u svakom trenutku biti spremni i Rei mozda cu da te razocaram ali mislim da veceras definitivno neces moci da spavas moramo biti na oprezu svo vreme..." gledavsi ih ozbiljno sam im rekao svoje misljenje.

Stojim na račvanju hodnika, razmišljajući o sledećem koraku. Na levoj strani primećujem crveni sjaj očiju koji izranja iz mraka, stvarajući preteću atmosferu. To bi moglo značiti izazov, možda i opasnost, ali i potencijalne nagrade. Sa desne strane, put izgleda mirno i sigurno, obećavajući bezbedan nastavak.

Odlučujem se konzultovati sa svojim kolegama.

Šta mislite, tim? Levo ili desno? Crvene oči na levoj strani izgledaju zastrašujuće, ali tamo bi moglo biti nečega vrednog. Sa desne strane, put deluje bezbedan, ali možda i dosadan. Šta predlažete?

Svi razmenjujemo poglede, pokušavajući doneti kolektivnu odluku koja će nas voditi ka najboljem ishodu našeg putovanja.

Dobro sam razmislio o ovome i definitivno me je zainteresovala avantura sa leve strane da odemo do crvenih ociju, ali ni desni put ne obecava jer ko zna sta se u mraku krije..."Meni je sve jedno mozda bi trebali da idemo da resimo odmah na levu stranu te crvene oci jer sta ako je sa desne strane neka zamka" reko sam im ostrim pogledom ocima.

Stojim na račvanju hodnika sa Rejem i murom i Osecam prisustvo zle cakre. Na levoj strani primećujem crveni sjaj ociju koji izranja iz mraka stvarajuci pretecu atmosferu. To bi moglo znaciti da ce sigurno doci do borbe moram ali moram odmah reci Muru i Reju

Rej,Muro-osecam prisustvo izuzetno zle cakre a i pogledajte levo vide se crvene oci da nije to neko iz uciha klana Muro?ajmo se skloniti i smisliti strategiju
Rekao je Zumorukato zabrinuto

Sa blagim razočaranjem jer me je jako zanimalo sta se nalazi sa desne strane i sta su te misteriozne oči odgovorio sam im.

Zar vas stvarno ne interesuje sta se nalazi sa desne strane, znam da je opasno i da nas verovatno ceka teška borba a možda i sigurna smrt ali mene ubija znatiželja.

"Ne ne bih rekao da je neko iz mog klana osetio bih njegovu cakru ovo ne mozemo znati sta je, meni je sve jedno za sta god se vi odlucite ja sam za..." Pogledao sam ih direktno u oci ulivajuci im dosta poverenja, slazem se da se mozda trebamo povuci i smisliti taktiku ali ono sto je jos vaznije da se stalno drzimo zajedno jer nikad ne znamo kad nas i sta nas moze napasti.

ja predlazem da nas dvoje odemo levo a da neko ostane da cuva ledja da li mislite da je to pametno Muro,Rej?
Zumorukatu je ipak u glavi da bi mozda trebali ici desno kako bi izbegli borbu ali opet na obe strane je rizik ako odemo levo sigurno cemo uci u neku borbu bar tako mislim...ako odemo desno opet snosimo rizik da nas napadne ko god sa ledja...cekacu da vidim sta oni kazu i da krenemo...
rekao je zumorukato

"Hajde onda Zamorukato i ja idemo na crvene oci a ti Rei nam cuvaj ledja jel u redu" krenuli smo prema crvenim ocima a kroz mene je prolazila sve veca i veca jeza jer nisam imao pojma sta moze biti, jer znam da moze bukvalno biti bilo sta ako nam bude bila potrebna pomoc dracemo se...

Mogu da prihvatim tu ideju ja ću da čuvam ljeđa i iću polako za vama jer ne treba da se razdvajamo previše.

Rekao sam to sa oduševljenejm jer sam i aj hteo da istražimo te crvene oči. Jako sam uzbudjen.

Pošto ste krenuli levim putem na vas iskače ogroman pas(NPC CHUNIN) koji vas napada.

The member 'Narator' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 4 #world189

Isli smo na levu stranu prema crvenim ocima kad ono iskace pas od 400 hp-a kojeg moramo da ubijemo odlucio sam da ga prvi napadnem i da ga testiram da vidim da li mogu da ga ubijem ako ne budem uspeo tu su moji saborci da mi pomognu
bacam fireball na njega(valjda ce biti dovoljno) #card66

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hodnik - 4 #world185

Uspeo sam da ga ubijem ali moram i da se odbranim od njegovih 300 dmg-a ali za to imam resenje i nije problem nadam se da ce i moji saborci moci bez problema da se odbrane, ne bi trebalo da im ovaj pas stvara problem jer ako se od toga ne odbrane sta cemo sa nekim jacima....
branim se od 300 dmg-a #card1

Kako me je prepao taj pas. Napao nas je alimoj prijatelj ga je lagano ubijo vatrenom loptom, ali on je zatresao zemlju i napao moje prijatelje i mene sa 300 napada. Sto bi me odma ubilo da nisam na vreme iskoristio zamenu uloživši 20 chakre u nju da bi me odbrnila od svih 300 napada.

#card1

Uspeli smo da ga resimo ali dok se ne pojavi novi problem moram se odmoriti i vratiti cakru da bi bio spreman za sledeci izazov "Vidite da nije bilo nista strasno, moglo je biti mnogo gore, resili smo prvi izazov i prvu prepreku nadam se da ste ponosni na sebe :]"
odmaram se dok se ne pojavi novi problem #card8

Kako me prepade ovaj pas iskoristio sam zamenu u koju ulazem 20 chakre da se odbranim  od svi 300 dmg

#card1

Posle zanimljive bitke uspeli smo da pobedimo zahvaljujuci Muruu stvarno je odlican nindza i kaze mu
Muro iznenadio si me svaka ti cast sada cu se malo odmoriti
Rekao je Zumorukato sa osmehom na licu i vraca cakru na maksimum uz pomoc reseta
#card8

S obzirom na intenzitet napada pasa, donosimo odluku o privremenom odmoru kako bismo obnovili energiju i strategizirali. Sadamo na pod prolaza da možemo odmoriti i oporaviti se. Fokusiramo na sopstveno blagostanje i mentalnu pripremu. Ovaj trenutak predaha pruža nam vredno vreme za refleksiju i planiranje sledećih koraka kako bismo efikasno savladali prepreke koje nas očekuju u daljem putovanju.

#card8

Ubili smo psa koji je bio veoma slab a zatim vratili na hodnik gde smo bili prvi put, uzeo sam sendvic iz torbe i vodu, i pojeo i popio i cekao sam sledece naredjenje za misiju koje trebamo uraditi a do tad sam strpljivo cekao sledece upute za misiju sa moja dva prijatelja, oni ce leci da spavaju a ja cu strazariti...

Nakon odmora od napada pasa, odlučujemo se za spavanje u hodniku. Iako smo umorni, ja ostavljam jedno oko otvoreno, budan za svaki mogući izazov. Ne čuvam stražu, ali sam ipak oprezan. Muro čuva stražu, osiguravajući da nam tim ostane bezbedan tokom noći. Naš odmor je kratak, ali važno je održavati opreznost u nepredvidivim situacijama.

Nakon što ste savladali cuka i nastavili dalje, pred vama su gvozdena vrata bez kvake. Na njima stoji zbunjujući natpis:


"Ne nosim kaput, a oblačim se svake godine. Bez ruku i nogu, ali putujem daleko. Ko sam ja?"


Jedini put dalje niz hodnik vodio je kroz ta vrata. U suprotnom morate ići nazad. 


(Morate dati odgovor na zagonetku kroz RP. Vaši likovi treba da dođu do zaključka. I ako guglujete odgovor, nemojte ga baš odmah pisati onako očigledno)

Hmmm jedini put kazes, "Rei sta mislis sta bi moglo biti" moramo dobro da razmislimo sta moze da bude ali cak i da otvorimo ko zna sta ce da nas saceka iza tih vrata i verovatno nas i tamo ceka nova borba i nov problem ali mi smo spremni na to i siguran sam da cemo nas 3 zajedno uspeti i ovo da resimo...

Odmahujući glavom sa razočaranjem odgovaram.

Nemam pojma sta bi to moglo biti. U najgorem slučaju možemo da se vratimo nazad, ali onda smo dzabe prelazili toliki put.

Pokušavam da smislim bilo šta i analiziram natpis na vratima ali bezuspešno prosto mi ništa ne pada na pamet što me čini jako frustriranim.

Razmisljao sam i razmisljao, frustriralo me je imao sam par odgovora ali nisam bio siguran nastavio sam da razmisljam i da se trudim da pronadjem odgovor, ali nije bilo lako nije ni Rei imao odgovor pa smo samo nastavili da razmisljamo i da trazimo odgovor...

Razmisljao sam i razmisljao pokusao sam da smislim neki odgovoram kad mi je palo na pamet kalendar, mislio to je to i uzviknuo sam kao odgovor "Kalendar!!" Mislio sam da je to to bio sam veoma samouveren i cekao sam da vidim da li je to to bio sam veoma uveren i definitivno sam mislio da je to to, bio sam ubedjen...

Pa bravo kalendar je sto posto nema šta drugo da bude. Ne znam kako se ja toga nisam prvi setio.

Viknuo sam uzbuđeno nadajući se da će se sad nešto desiti i ova vrata otvoriti da možemo nastaviti dalje umesto da se bezveze vraćamo nazad, a već smo prešli ovoliki put.

Hmmm jedini put kazes...oboje misle da je kalendar ja mislim da je nesto drugo moramo dobro da razmislimo sta moze da bude ali cak i da otvorimo ko zna sta ce da nas saceka iza tih vrata i verovatno nas i tamo ceka nova borba ali bicemo spremni moramo proci kako ovaj put ne bi bio uzalidan...rekli su da misle da je odgovor kalendar pa slozicu se sa njima ipak smo tim...
Neka osgovor bude kalendar slazem se sa vama momci pa da vidimo sta nas ceka spremite se
Zumorukato kaze uzbudjeno te vadi kunai iz donjeg desnog dzepa za svaki slucaj da bude spreman ako nastane problem.

Vrata ostaju mirna za sada, ali kao da su nestrpljiva da se otvore, na njima počinju tinjati sitna svetalca. Kada se približite, možete uvideti da su sitna svetla u obliku obeležja Senju klana.

Sobzirom da se vrata nisu otvorila i to znači da nije u pitanju kalendar bio sam jako zbunjen.

Izgleda da nije kalendar u pitanju čim se vrata ne otvaraju. Ali ja nemam pojma sta bi moglo da bude. Hajde da malo analiziramo natpis i neka neko od vas pogleda piše li još nešto na vratima.

Da vidimo, prema mojoj nekoj intuici samo mogu da kazem da deo sa kaputom nije bitan samo hoće da kaze da ta stvar ili šta god je rešenje ima neki godišni ciklus.

vrata se nisu otvorila hm i to znači da sam bio u pravu da nije u pitanju kalendar bio sam jako zbunjen. Sta bi moglo biti

Sada sam se setio da sa m u biblioteci citao malo i o Senju klanu mozda ova zagonetka ima veze sa tim mogao bih da im kazem to to je vazna informacija za ovu misiju.

Da vidimo, prema mojoj nekoj intuici samo mogu da kazem da mislim da je mozda sunce ili mesec... recicu im to...

Rei,Muro citao sam neke stvari o Senju klanu i ova zagonetka kao da sam procitao nesto o tome kao neka poslovica nisam siguran ali mislim da ima veze sa senju klanom...
Rekao je zamisljeno zumorukato

To bi moglo biti baš od koristi sobzirom da se na vratima nalazi simbol sendzu kalna. Možda bbaš i jeste jedna od njiovi zagonetki. Šta mislite jel ceo zamak pripada njima?

Odgovorio sam uzbuđeno jer smo konačno ponaovo bili na tragu rešenja zagonetke i otvaranju misteriozni vrata. Jedva sam čekao da vidim šta moje kolege imaju da kažu.

NEVEROVATNO, iznenadio sam se nije kalendar bio sam pomalo zbunjen na prvu ruku ali kad sam video da ima veze sa senju klanom krenuo sam da razmisljam šta bi to moglo biti pa sam rekao “Rei, Zamorukato šta vi mislite imate li neke ideje o ovome i hajde malo bolje da pogledamo možda se još nešto krije” rekao sam im zbunjenim pogledom pitajući se šta bi sad moglo biti posto bas i nisam toliko čitao o Senju klanovima.

Sta bi to moglo biti razmislja zumorukato
Rei ja sam rekao da jeste tj mislim ali ovaj simbol na vratima mora biti neki deo odgovora,Rei odlicno zapazanje mozda je stvarno njihov zamak...Sad da vidimo-Muro,Rei sta znate o tom klanu sem da su dobri sa mojim klanom -To je jako bitno da zakljucimo sta znamo o njihovom klanu i zapisemo sve sto nakupimo od informacija mozda nas to navede na odgovor
Rekao je Zumorukato malo sefovski nastrojen...

Ne znamo mnogo o njima ali jedino sto znam jeste da se oni i klan uciha bas i ne vole ali to nam nema nikakve koristi, hajde razmišljaj te šta bi moglo da bude da sto pre predjemo i ovo spreman sam na sve, šta god da nas tu čeka imam veliku želju da ovo sto pre zavrsimo…

Momci gledajte kada sam citao u biblioteci o istoriji klanova sinobija...Za Senju klan sam procitao da Senju klan je bio klan sa hiljadu tehnika, jer su bili poznavaoci svih vrsta dzicua. Najpoznatiji član klana je bio njihov vodja Haširama Senju. Posedovao je jedinstveni drveni stil što ga je učinilo najmoćnijim nindžom svog vremena.
Sta mislite da moze biti upitao je zumorukato

Moguće da je nešto vezano za to, a moguće da je u pitanju mržnja u pitanju pošto mržna ne nosi kaput, a kako vreme protiče sve je veća, nema ni ruke ni noge ali uvek stiže daleko. Šta mislite o tome?

Uzviknuo sam sa nadom da sam konačno našao rešenje proklete zagonetke za vrata.

hm zanimljivo razmisljanje Rei rekao je zumorukato
U vreme pre osnivanja nindza sela Sendzu su bili jedan od mnogih klanova i Jedini klan koji im je bio jednak po snazi bio je Učiha klan odnosno tvoj klan Muro. Kada bi jedna strana unajmila Sendzue druga bi unajmila Učihe i obrnuto. Ovo je dovelo do rivalstva izmedju dva klana i još konkrentnije između njihovih vodja.
Rekao je zumorukato deo kojeg se dodatno setio u sebi...