Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 4 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 4

First topic message reminder :

Hodnik - 4 - Page 2 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

"Uvau svaka cast dobro razmisljate meni sad malo ne radi mozak ne mogu bas da razmisljam najbolje jer ne znam puno o njima ostavljam na vama " izgovarajuci to pada mi na pamet jedna stvar na pamet a to je senka, zanimljivo kako mi je samo sinolo u glavu da je mozda senka a i moglo bi biti pa hajde da probam uzviknuo sam "Senka!" i strpljivo cekajuci odgovor uz dosta nade da sam mozda pogodio...

Vrata ostaju mirna, ne pokazujući nijedan znak da će se pomeriti. Slova za pređašnju zagonetku zamrljala se i krenula se izobličavati i pomerati, formirajući novu zagonetku.

Proleće i leto
Videli smo obučene
I u jesen od jadnika
Sve košulje su pocepane

Ne može biti senka odouše ovisno o čoveku ali senka ima i ruke i noge na sve to deo sa presvlačenem i menjanjem nema nikakve povezanosti sa senkama a čak i da se senka menja nije ona rešenje nego ono što stvara tu senku.

Odgovorio sam kritički i sa dosta logike ali još uvek ne znajuči vrvo rešenje zagonetke na vratima.

Znaš li još nešto o sendzu klanu i o tom Haširami?

Zumorukato razmislja duboko u sebi i ne moze nicega vise da se seti te kaze
Ne Rei to je sve sto znam ja bih rekao da je odgovor drvo iz razloga zato sto je prvi predstavnik Senju klana imao drveni stil pa mi to nekako ima logike a i cela njihova istorija se svodi na mrznju sa ucihama tako da Muro ne bih se slozio sa tobom da je u pitanju senka...Rei moj konacan odgovor ili drvo ili mrznja ne znam da li moze biti nesto drugo...

Drvo, to je to. Što se ranije nismo toga setili hahahaaha.

Uzbuđeno sam rekao čekajući da se vrata otvore i da vidimo šta će se desiti, šta se analzi iza njih. Nakon toga sam se glasno nasmejao ispunjen nekakvon neobjašnjivom srećom i euforijom.

Vrata pred vama se otvaraju. Put ispred vas osvetljen je bakljama, a po podu možete videti tragove peska. U daljini vidite nešto nalik na duha sa maskom.

Hodnik - 4 - Page 2 5a0519e64cdefda02ac749c29e13eb29

Sta je ovo, neka maska i tragovi peska ovo moze biti veoma kompliovano... "Rei hajde ti kreni vidi sta je to mi smo ovde pazimo ledja ako nesto krene po zlu docicemo po tebe veruj mi necemo te ostaviti ali znam zasto ti kazem da ti proveris...." rekao sam Reju da krene prvi iz razloga jer ako je neka zamka ne smemo da upadnemo Zamorukato ili ja koji smo dosta jaci od Reija i ne smemo da rizikujemo a ako on upadne mozemo ga lako izbaviti...

Hm malo zastrasujuce maska i tragovi peska osecam lose prisustvo..neka zla cakra..pitam li se da li opet dolazi do borbe..
Slazem se Rei kreni slobodno cuvamo ti ledja Muro i ja
Zumorukato vadi kunai iz zadnjeg desnog dzepa i osmatra situaciju te smislja strategiju dok ga muro prati

Kakve ste vi kukavice evo iću ja prvi.

I tako sam pomalo uplašen iako se to uopšte ne vidi na meni ktenuo prema letecoj maski ili taome nečemo što podseća na duha. Na putu do tamo bio sam jako oprezan jer je na podu bio pesaki i mislio sam da me tamo čeka neki nindza peska ili neke zamke po putu.

Kako mladi Rei priđe duh se uzdiše i počinje da priča.

"U vrelom pesku, tim od troje prati stope koje vode do skrivene piramide."

Srećan sto me to stvorenje nije napalo vičem prijateljima

Vidite li nekakve stope u pesku, trebamo da ih pratimo dok ne stignemo do nekakve piramide.

Vikao sam im uzbuđen krenuvši da i sam pratim stope dok me oni ne stigoše, a zatim nastavišmo svatrojica prativši ih sve dok ne stogošmo do tamo, do te piramide.

Ukoliko Rei nastavi sam, put bi mu nekim nevidljivim zidom bio blokiran. Izgleda da je potrebno da sva trojica nastave zajedno ili nikako.

Hajde idemo i mi za njim nije nikakva zamka ne smemo ga ostaviti samog Zamorukato idemo sa njim… rekavši Zamorukatu i krenuvši prema Reju oprezno gledajući da ne vidim neke tragove slucajno.

Odjednom, pod pod njima se otvori i oni krenuše da padaju i padaju i padaju, činilo se kao čitava večnost a bilo je svega par metara i treptaj oka. Iz hodnika dočekali su se na vruć pesak, a sunčevi zraci koji se odbijaše od tlo, pržilo im je tikve. Nalazili su se u pustinji.

Hodnik - 4 - Page 2 RTAmK15

Slazem se mi smo tim...Nastavicemo svo troje zajedno spremite se momci ko zna sta nas sada ceka...
Rekao je zabrinuto Zumorukato te se hvata za donji desni desni dzep i drzi kunai

"Upravu si trebamo nastaviti svi zajedno kao tim, hajde evo vidim tragove idemo za njima..." ko zna gde nas sad ovo vodi i gde idemo, ko zna sta nas ceka ali probacemo da se sto vise drzimo zajedno i da se ne razdvajamo, dok sam im govorio imao sam bolan izraz lica zbog vrelog peska...

Kao što je predložio pratili smo tragove i posle onog propadanja kroz pod.

Ljudi čini mi se da vidim nešto što liči na piramidu pogledajte tamo.

Viknuo sam uzbuđeno pokazivajući prstom u tom prvcu, nakon što sam je slučajno ugledao, i odma smo krenuli ka tamo da vidimo jeli to to, ohrabrujuće je bilo to što su i koraci vodili u istom pravcu.

Jao oni su ludi prate tragove ovo je sigurno put do borbe ali ajde raticu ih...ko zna gde nas sad ovo vodi i gde idemo, ko zna sta nas ceka ali probacemo da se sto vise drzimo zajedno i da se ne razdvajamo
Razmisljao je Zumorukato u sebi....
Momci bez straha samo pratimo tragove i videcemo sta ce se desiti
Rekao je motivisano Zumorukato

Najednom, tragovi koje vidite dele se u tri strane.

Prijatelji šta ćemo sad put se deli na 3 dela hoćemo i mi da se podelimo ili idemo svi zajedno?

Pitao sam zbunjen ne znajući šta da radimo. Mislio sam da bi bilo dobro da istrazimo sve puteve ali to bi moglo biti preopasno. Takođe naj slavi sam u grupi bar mislim da jesam i iako se to nimalo ne vidi na meni bio me je malo strah razdvajanja.

Sta je ovo sada se put deli na 3 dela, sta cemo sad... "Momci imam ideju ali ne znam da li ce vam se svideti ovako da idemo Rei i ja u sredinu a Zamorukato posto je jak da ide sam desno ili levo pa ako se neko nadje u nevolji neka se dere ili neka uputi neku poruku da treba pomoc na primer ako mi budemo u problemu zvacemo tebe Zamorukato a ako ti budes u problemu zovi nas."

Ja ipak mislim da treba da idemo svi zajedno ili da se svi razdvojimo jer nema smisla da ostavljamo samo jedan put prazan. Delimo se i obilazimo sva 3 ili idemo svi kroz jedan, ali ja bih preporučio ovo drugo.

Rekao sam to ozbiljnim glasom sa velikom odlučnošcu da se ne razdvajamo po mogućnosti.

Rei je zvucao samouvereno pa sam ga poslusao onda idemo kako smo prvo rekli svi zajedno "Okej Rei upravu si idemo svi zajedno putem u sredini!!" nisam bio siguran sta da ocekujem ali sam znao da sigurno nece biti nista lepo a ocekivao sam sve najgore...

Onda idemo sredinom.

I tako smo se sva trojica složila i krenula srednjim putem da bi izbegli opasnost koja se moze javiti usled razdvajanja. Bio sam zadovoljan tom odlukom jer mi je slutilo na zamke ili da nas ceka zaseda a mozda i nesto trece. Krnuvši srednjim putem jedva sam cekao da vidim šta će biti na njegovom kraju.

Nastavljate pravo neko vreme, a onda se tragovi odjednom okreću u polukrugu i kreću unazad. Peščana oluja se diže i smanjuje vidljivost, i ukoliko želite da pratite tragove koji se pojavljuju morate užurbano ići za njima.

Požurite momci priblizava se oluja mogla bi da sakrije tragove.

Videvši da nam se približava oluja krenuli smo da trčimo sva trojica prateći tragove nebi li pobegli od oluje i da nam se tragovi zbog iste ne bi izbrisali. Ne znam jesam li ikad ovako brzo trčao kao sad. Čak nisam ni znao da sam tako brz. Ubrzo stigli smo do kraja puta pobegavši od oluje.

O ne oluja sta ako svi tragovi nestanu "Rei Zamorukato pozurite trcite oluja moramo sto pre da stignemo ne odustaj te" rekao sam uzurbano i zabrinuto mojim prijateljima dok sam trcao pun sprint da nam se tragovi nebi izbrisali u nadi da cemo uspeti...

Oluja se toliko pogoršava da pesak kreće da vas seče i vidljivost smanjuje na minimum. Gubite 50 hp po potezu. Koraci i dalje nastavljaju a vi osećate da vam nešto pritajeno preti.

Pošto mi intuicija govori da je u vazduu nešto preteće odlucujem da to malo proverim.

#card130

Odlucujem da malo poboljšam vidljivost koliko je to moguće.


#card10

Posle toga odlučijem da proverim ima li koga u blizini pomocu Chakra Sensa.
Ove dve tanike su mi potrošile dosta chakre ali vredelo, meni je najbitnije da smo ja i moji saborci bezbedni.

Opa Rei, ovo me je iznenadilo dobro si se resio oluje pomislih a onda mu kazem "Bravo Rei dobar si moram da priznam da si me iznenadio da si se tako lako resio oluje" Dobar je ovaj element vetra koristan je u dosta situacija a i jak je pomislih...

Slažem se dobro je što sam se rešio oluje i nisam očekivao da će biti ovako lako. Doduše ipak mi treba neki minut da odmorim od toga.

#card8

Posle toga uzeli smo malo da odmorimo samo koji minut. Bilo mi je drago što sam se rešio oluje bilo je to bravo olakpšanje a i mogli smo lakše da vidimo ako nam nešto preti. Nakon odmora sva trojica smo krenuli dalje.

Dok odmarate koraci za koje je napomenuto da brzo idu vam odmiču. Povećajte svoju brzinu ili bacajte opciju uspeh/neuspeh da ih ponovo pronađete.

Posto nam se put izgubio odlucili smo da okusamo srecu i da probamo da pronadjemo "Sta mislis hocemo li uspeti da nadjemo put nazad ja se nadam da cemo naci i to vrlo brzo jer mi se ne ostaje ovde vise." pogledao sam ga pogledom koji obecava.

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Hodnik - 4 - Page 2 #world1

Požljivo sam gledao ne bi li ponovo našao tragove i posle nekoliko minuta jesam.

Evo ih tragovi hajde da nastavimo ovuda.

Viknuo sam kolegama čim sam našao tragove. Bilo je to pravo olakšanje pošto sam mislio da ih je oluja odnela. Kad sam im viknuo dotrčali su do mene i sva trojica smo ponovo krenuli da ih pratimo brzim korakom.

Ah, stigli ste! Napokon ste stigli! Govori veseo glas, isprva bestelesan.

Pred vama se polako ukazuje poznato stvorenje. Prvo vidite masku, a zatim i duguljasto crno i senkovito telo koje se pri dnu rastače ni u šta. Maska, ispostavlja se, je u stvari lice, i izražava jasne znake sreće. Sa pojavom duha, pustinja oko vas nestaje, polako ali sigurno. Tamo gde vam se činilo da je maločas bilo vedro nebo ostaje samo studeni zid od tamnosivog mermera. Svugde po prostoriji vidite treperenje ružičaste barijere koja polako nestaje i sa sobom odnosi i iluziju koja vas je sve vreme mučila.

Hodnik - 4 - Page 2 E11f1d25c6be4475e96087fd255d4c38

Veseli duh je igrao naokolo, plutao je po vazduhu, pravio saltoe i piruete u izrazu neograničene sreće. Kada se nešto primirio, opet vam se obratio. Prijatelji, moji mladi odlučni prijjatelji, ni ne znate koliku ste kletvu skinuli sa mene. Pesak podno duha pokvasile su suze, premda ih niste videli kako klize niz njegovo belo lice. Zla porodica Nitatsu zarobila me je pre... pa ni ne znam pre koliko, mora da ima stotinu godina. Lutao sam ovom prostorijom, tek na mahove slobodan da izađem i kažem koju reč onima za koje mislim da su dovoljno hrabri da me liše mog ropstva. Na pod je, vidite, postavljen dugačak niz poluga koje se moraju pritisnuti da bi barijera bila aktivna. Zla mera koja je osigurala da je moja muka gora utoliko što mojoj nadi ne da da popusti. I vi, divni, prečasni ljudi, napokon ste poslušali jedno skromno i sablasno stvorenje. Divnog li dana! Duh je narastao tako da vrh njegovog tela dodiruje plafon, a potom se smanjio, kao postiđen..

Nažalost, moram vas zamoliti još jednu stvar. Kroz ona vrata, zlokobna i nepomerljiva, nalazi se moj dobar, najbolji prijatelj. Osuđen na istu kob ko ja, čak i goru zbog njegovog potisnutog i ovladanog uma. Stvor pun besa, i više nego dobro zasluženost. Moja sudbina je ispunjena, i niti koje me vežu za ovaj svet se raspliću. Uistinu, vidite da duh postaje sve prozirniji. Molim vas, vi najhrabriji i najblistaviji junaci, ukoliko nađete način da prođete, osigurajte da moj prijatelj bude spasen. Uz zadovoljan osmeh pun poverenja, duh nestaje.

Pred vama se nalaze vrata (1.000.000 HP)

Ne znam za vas momci ali ja bih da idemo da mu pomognemo. Mislim ja ću ići čak i ako vi necete.

Rekao sam to jako odlučno videvši kakojo ovaj duh našao svoj mir nakon što smo ga nekako spasili. Krenuo sam prema vratima da vidim ila li neki način da se otvore. I tako sma gledao neko vreme čekajući da mi odgovore da vidim da li će i oni ići samnom da mu pomognemo.

Prateći monstrume kroz zamak, svedočeći njihovom nemilosrdnom uništavanju što Masayu i nije bilo nešto briga, jedino što ga je zanimalo je tajna tog zamka. Došavši u neku komoru, Masaya pomisli u sebi, ova komora skriva nešto što će mi pomoći ili u najgorem slučaju naštetiti.
Prolazeći i kroz komoru, stižu u hodnik ali ne njihov koji su čuvali, Masaya pogleda u desno i ugleda vrata koja su ista kao ulazna vrata u njihovom hodniku, a iznad piše broj 4. Tu su zastali zajedno sa stvorenjima na trenutak,
"Hamasaki, imam osećaj da ćemo uskoro pronaći nešto."
Još jedan hodnik znači moguće još shinobija, pomisli Masaya u sebi.

Nije bilo bas toliko pratiti monstrume koji unsitavaju veliki deo zamka medjutim uspeli smo. Stizemo u komoru taman kad sam pomislio da mozemo odmoriti monstrumi prolazee i pokazuju nam put do novog hodnika ali ne naseg u pitanju je hodnik broj 4, gde se verovatno nalazi jos nasih kolega sinobija.

Pomislih u sebi zasto su nas stvorenja cak do ovde dovela sta smeraju? Moram ostati fokusiran.

Zadihan sa ozbiljnim pogledom odgovaram Masayi:

"Verovatno i ocemo ali ipak ostani fokusiran ne znamo zasto su nas ova stvorenja dovela bas do hodnika 4!"

Spustam glavu na pod i polako disem, Hamasaki pokusava da se odmori dok moze.

Masaya i Hamasaki ogromnom četom peščanih čudovišta probijaju u prostoriju gde su Rei i Muro. Divljački kreću da se sudaraju sa vratima, i po tom sudaru nestaju. Na kraju njihovog mahnitog udaranja ostaje samo šačica - šest od početnih sto čudovišta, ali probijate u jednu veliku kružnu prostoriju. Isprva se ne vidi jasno zbog peščane oluje, ali u daljini sve jasnije i jasnije vidite ogromnu zver - Shukakua.

Hodnik - 4 - Page 2 Shukaku

Monstrumi i dalje trče ka njemu.

Posle jakog sudara, otvara oči i ugleda pored Hamasakija još dva shinobija, jednog od njih je poznavao, Muro. Ispred sebe od otprilike stotinu stvorenja ostalo je samo šestoro a daleko u daljini ugledao je nešto ogromno, osetivši neku nadmoćnu energiju. Šest stvorenja kreće ka monstrumu u daljini a Masaya ni sekunde nije čekao već odma za njima. Što su se više približavali Masaya je ugledao taj oblik, taj rep, SHUKAKU. Masayine oči, sledile su se gledajući u Shukakua, ali to ga nije zaustavljao da nastavi ići ka njemu, ni sam nije znao zašto, pretpostavljao je da ide u opasnost ali nije htio stati. Na sekundu je pogledao iza da vidi da li ga Hamasaki i ostala dvojica prate a zatim odmah vratio pogled na jednorepog.

Sta se ovo dogodilo jeli ono Masaya, sta je ovo kakva je ovo ogromna cakra i sta je ono jeli to "SUKAKU!!" Neverovatno sta se sve dogodilo i to tako brzo video sam Masayu mog druga kako ide prema njemu i video sam jos jednog koga nisam poznavao rekao sam Reju "Rei polazi pogledaj ovo sta se desava onaj tamo sa crvenom kosom je moj drug Masaya a ono je Sukaku sta li se dogadja pozuri idemo kod njih..." Gledao sam hladno Reija dok sam mu govorio da moramo otici do njih...

Odjednom se mnogo stvari izdešavalo i pojavila se repata zver Shukaku ispredn nas. Takodje pojavili su se i jos neki likovi koje nisam poznavao. Onda mi je Muro rekao da je jedan od njih njegov drug. Valjda onaj sa crvenom kosom, kako reče da se zove Masaya ili tako nešto.

Hajdemo inače ćemo biti u velikoj opasnosti ovako razdvojeni. Nadam se samo da su normalni i ne planiraju nešto ludo.

Nastavljamo da pratimo monstrume koji se sudaraju o vrata i nestaju i na kraju ih ostaje 6, naleteli smo na jos dva sinobija ne znam ko su ali nema vremena za upoznavanje, jer u daljini videlo se nesto a to je bio Shukaku, nisam mogao da verujem sav sam se sledio, nakon par sekundi vidim Masayu kako se okrece te vraca pogled.

Nazad vise nije moglo da se ide, zajedno sa monstrumima nastavili smo pravo na tu zver, mozda je ovo kraj ali povratka nema!

Nervoznim glasom i krupnim pogledom govorim Masayi:

"Masaya vidis li ti isto sto i ja, ovo mozdaa nije bila najbolja ideja ali nema nazad spremi se ovo ce biti opako!"

Iz peska izlazi jedan vojnik, poslednja mera zaštite protiv razbojnika. Stvor je mešavina chakre i zupčaničkih mehanizama koji se neprestano pokreću. Pokreti su mu trzavi i mehanički.

Borite se protiv NPC Tenina od 2500 HP. Monstrumi vam pomažu. Možete iskoristiti jednog monstruma da blokira sve što je NPC uradio u potezu sem izbegavanja. Imate 6 čudovišta na raspolaganju.

Dok trči ka Šukaku-u primeti da se razbesneo i da je rukom, velikom silom udario od zemlju. Masaya previše fokusiran na Shukakua udara u stvorenje koje prati,stalo je ni sam Masaya nije znao zašto dok nije primetio da se pesak ispred njih miče. Odjednom iz peska izlazi struktura, kao neki vojnik, ostevši ogromnu čakru koja izvire iz njega, samo što je ovaj bio besan, nije dao da se prodje, čak ni stvorenjima. Stvorenja su stala u borbeni stav, a ja sam se odmah zaleteo na peščanog vojnika znajući da ovo neće biti lak protivnik.
#card57
ispalivši vatru ka njemu promrmljao je,
"Neće me ništa sada zaustaviti, pa ni ti."
800dmg

Hah nova borba kazes Masaya je napao nesto ne znam sta je to bilo ali je definitivno jako pa cu mu pomoci pa ga napadam i ja
#card57 trosim 70 cakre to je 700 dmg-a!!definitivno ne znam sta Masaya i njegov drug nameravaju da urade ali potrudicu se da to otkrijem..

Ljudi moramo da pobedimo ovog robo vojnika. Deluje mi kao težak protivnik moraćemo da se udružimo svi da ka uništimo.

Prvo sto radim jeste da prizivam vetrovitog klona.

#card128

Onda ja izvodim Wind Dragon, a moj klon izvodi Great Sickle Vessel.

#card135

#card132

Sve ukupno sam mu naneo 900dmg

Dok smo jurili ka Shukaku, monstrumi su naglo stali i mi zajedno sa njima, primetili smo da se pesak pomera i iz njega izlazi neka struktura nalik vojniku nije bila druzeljubiva kao ovi monstrumi, velika cakra koja se osecala nije bila na nasoj stran, sve je bilo jasno moramo da ga se otarasimo sa obzirom da nas je sada 4 ne bi trebalo da imamo problema.

Nisam nista ostavio slucaju, Masaya je prvi napao sada je vreme za mene!

#card90

-40eng
200dmg


The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hodnik - 4 - Page 2 #world213