Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hodnik - 4 - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hodnik - 4

First topic message reminder :

Hodnik - 4 - Page 3 8d1f2c071ed105d87616d0976ac7d051

Hodnik u zamku pruža jedinstven doživljaj koji vodi kroz vreme i istoriju. Oivičen zidovima impozantnih kamennih blokova, hodnik odražava grandioznost i eleganciju srednjovekovne arhitekture. Visoki svodovi s diskretnim detaljima prenose osećaj uzvišenosti dok prolazite kroz prostrane koridore.

Stvorenje staje ispred i kontrira napad.
Masaya shvata da protivnik nije slab, i da stvarno ima nameru da ih ubije te i on postaje ozbiljan. Imali su sreće što ih je stvorenje spasilo ali sada su svi izgubili dobar dio chakre jer su napravili ozbiljan napad,
#card66
#card74
800dmg

Neverovatno ovaj nindza nije slab uopste pa se moramo uozbiljiti i raditi kao tim moram probati nesto sto ce mu oduzeti puno health-a
nadam se da ce ovo biti dovoljno i da cemo ga se sto pre resiti #card69
posle toga cu probati ovo #card74
sve ukupan damage koji nanosim je 900

Nekako je uspeo da izbegne prošli napad ali nadam se da će ga ovaj pogoditi.

Prvo sam bacio teniku Wind Palm da ga malo zadržim.

#card127

Zatim sam odlucio da ga napadnem sa Beast Tearing Palm tehnikom koja sad nanaosi 400dmg zbog prethodni napada vetrom koje sam izveo. Onda sam ga napao sa Taijutsu Force kojinmi je odneo 200 energije i 2 slota za 200dmg.

#card126

#card13

Sveukupno nanoseci 600dmg.

Neverovatno koliko je ovo stvorenje jako, uspelo je da nam kontrira onakav napad nema veze moji saborci su ponovo napali sada je opet vreme za mene!

Vreme je da koristim svoju dobro poznatu tehniku, Hamasaki koristi ruke te koristi tehniku:

#card93

-20 chr
250dmg

Nadam se da ce ovo biti dovoljno, nemamo jos puno stvorenja koje mogu da nas spase!

The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hodnik - 4 - Page 3 #world202

Stvorenje staje ispred i odbija napad

Masaya, ne znajući šta više može učiniti jer protivnik odbija sve, čak i protiv četvorice a jedan od shinobija više nema snage ni da stoji, morao je dati sve od sebe.
Gledajući u stvorenja, kojih da nema u tom trenutku, bili bi mrtvi još od prošlog napada, Masaya gleda u vojnika, vojnik gleda u njega, sada moraju dati sve od sebe jer sve što ga deli od jednorepog je stvorenje od peska.
#card65
#card75
i za kraj najljepše.
#card73
900dmg

Nakon mnogo ispaljenih napada jako sam se umorio i ostao bez dosta chakre tako da sam se sklonio malo u stranu od mitke da bi se odmorio o obnovio deo energije i chakre nadam se da moji saborci mogu da se postaraju za trenutnu situaciju i da nas barem odbrane.

#card8

Jak je i to poprilicno pokusacu malo da pomognem svojim prijateljima sa nekim damegom da probamo ovako...
prvo upijam vatru sa terena #card58
zatim bacam #card73 i nanosim 800 dmg-a nadam se da je dovoljno za sad...

Sta? Kako je ovoliko jak, moracu da probam nesto novo, nisam hteo da koristim ovu tehniku ali moracu da probam, ovo je poslednaj prepreka do zveri, presli smo ovoliko a sada da izgubimo nema sanse.

Ipak jedan od mojih saboraca je iscrpljen, ovo sada postaje jos teze!

#card96

Saljem tri vuka od blata, sada moras da padnes!

-60 chr
900dmg

The member 'Hamasaki Sadao' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hodnik - 4 - Page 3 #world210

U sred vaše borbe nešto doleće toliko brzo da ga ni ne vidite dok nije maltene ispred vas. Mala crna masa preletela je preko kilometrima duge podzemne prostorije u trenutku. Vi samo videte gustu loptu chakre kako raste i razara čeličnog vojnika koji je malopre pred vama stajao, komadajući ga u milion parčića, a onda i te parčiće pretvarajući u prah. Tamo gde je on bio, sada je samo ogroman krater.

#card988

Vi se ne branite. Idući post u Shukaku Room.