Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavna kancelarija - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavna kancelarija

First topic message reminder :

Kancelarija Kagea sela skrivenog u vodopadu je monumentalna prostorija koja odražava moć i autoritet vođe sela. Na zidovima se prostiru raskošni tepisi sa uzorcima koji prikazuju istoriju sela i njegove najslavnije trenutke. U centru prostorije se nalazi impozantna stolica, izrađena od najfinijeg drveta i ukrašena dragocenim kamenjem.

Veliki prozor na suprotnom zidu pruža spektakularan pogled na selo, dok se sunčeva svetlost prelama kroz vodene prskalice, stvarajući prelep prizor koji oduzima dah. Na vrhu prozora, ponosno stoji veliki simbol sela, izrađen od najkvalitetnijeg mermera. Simbol predstavlja srce sela, simbol njegove snage, ponosa i tradicije.

Glavna kancelarija - Page 3 Z

Pored prozora se nalazi radni sto Kagea, prekriven papirima i dokumentima koji svedoče o svakodnevnim poslovima i odlukama vođe. Na stolu se nalazi i mali držač za pera, izrađen od prefinjenog jantara, simbolizujući mudrost i odlučnost vođe.

"Razumem," rekoh dajući do znanja da sam shvatio šta je kage hteo da kaže. "Spreman sam da krenem na festival kada god Vi kažete. Ako želite da se odmorite pre samog puta biću u svojoj kući, lekajući Vaš poziv."

Nadao sam se da ćemo na put krenuti što ranije. Sve te misije i posao koji sam odradio za svoje selo donosili su pored fizičkog i duhovni umor. Trebao mi je odmor i mala razonoda, a festival je zvučao kao pravo mesto za to. Nakon izgovorene poslednje rečenice otpozdravio sam kagea glavom i krenuo ka vratima kancelarije.

Kako je krenuo ka vratima kancelarije, zaseo sam za svoju stolicu i nastavio raditi dosadni posao oko papirologije. Ali sam se u poslednjem trenutku prisetio nečega, što sam bio zaboravio da napomenem.

I još jedna stvar

Rekao sam, na šta je Yasgar zastao na momenat odmah pred vratima kancelarije. Stajao je i radoznalo me je gledao, iščekujući ono što ću naredno da izgovorim.

Armani Esau... oko njega ne moraš da se ustručavaš. On je prijatelj našeg sela, zato je i skinut sa naših poternica.

Dodao sam, na to umalo da zaboravim. Potom, uzeo sam svitak i počeo pisati poruku stražarima, koju ću im predati odmah nakon što izađem iz kancelarije. Reč je bila o Tsumijevoj nagradi za dobro odrađenu misiju koja će mu biti dostavljena na kućnu adresu.
(100 000rya, 70 tokena, 19 skrolova)

Za sat vremena biću na kapiji, onda možemo krenuti

Trebalo mi je još malo vremena kako bih završio još neke važne stvari oko papirologije, nakon toga možemo obići festival koji traje još neko vreme.

Yasgar je na moju vest o Armaniju, kao i o mestu nalaska klimnuo glavom, a potom izašao iz kancelarije.



Glavna kancelarija - Page 3 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Već nekoliko dana prošlo je od kako sam se vratio u selo, ništa neuobičajeno se nije dešavalo, svaki dan radio sam svoja zaduženja. Provodeći svoje vreme u kancelariji imao sam nešto što mi je odvraćalo pažnu sa mog rada. Mnogo vremena je prošlo od kako nisam čuo ni traga i glasa o Yashinu, prošle su nedelje, čak i meseci od kako smo se prošli put videli. Iako sam bio svestan njegovog jutsu arsenala kao i njegovih veština, bojao sam se onog najgoreg. Dal je njegova smrt ili izdaja bila u pitanju nisam mogao biti siguran, možda je negde zarobljen, nisam mogao znati sa obzirom da nikakvu poruku od njega skorašnje nisam dobio, mogao bi biti bilo gde u svetu. 

Takođe, prošlo je nekoliko nedelja od kako se Tim 2 nije vratio sa svoje misije špijuniranja na koju smo svi išli, verovao sam da nije bilo moguće da tako olako padnu, ali sama činjenica da ni od njih nisam ništa čuo vodila me je na misao da su zarobljeni ili mrtvi. Nadao sam se da to nije bio slučaj jer bi to bio jak udarac za selo vodopada, kao da sam gubitak Yashina nije bio dovoljan, a sada i gubitak trojice vernih shinobija preko toga.

 Nisam želeo gubiti svu nadu, iako je ovoliko odsustvo u shinobi svetu značila kao sigurna smrt. Morao sam se nekako uveriti i saznati šta se desilo sa njima, ali na našu sreću makar smo znali njihovu poslednju lokaciju na kojoj su bili, gde sam ih ja lično i poslao. Morao sam poslati nekoga da proveri to mesto kako bismo bili sigurni.  Ustao sam sa svog stola i došao do vrata kancelarije, otvorio sam ih i obratio se stražarima.

Dovedite mi Tsumija ovamo

Uz jedan klim glave razumeli su moju naredbu i smesta su krenuli da ga pronađu i dovedu u što kraćem vremenskom roku.



Glavna kancelarija - Page 3 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
...

Strazari su mi pokucali na vrata kuce i rekli mi kako me je Genji pozvao u njegovu kancelariju. Odmah sam se uputio da vidim o cemu se radi i kolika je hitnoca ovog poziva. Nasao sam se pred vratima kancelarije, pokucao i lagano usao.

* Tsumi ulazi u kancelariju i odmah je ugledao Genjija *

Genji je sedeo mirno, ali njegov izraz lica govori mi kao da me ceka nesto veoma mracno. Krenuo je da zapali njegovu cigaru, nesto sto je uobicajeno za njegov karakter, prazna stolica ispred njega bila je indirektan govornik da trebam da sednem.

* Tsumi prilazi i seda na stolicu *

U kancelariji preovladavala je hladna tisina. Imam osecaj da sam povratak sa ekspedicije nije prosao kao sto smo predvideli.

Zvao si me, Genji..

Odazvao sam se veoma brzo, nije proslo dugo, a vec deluje da cu dobiti svoju novu misiju. Gledao sam u Genjija ocekivajuci njegov odgovor dok je on lagano palio svoju cigaru.

Znao sam da je postojala mogućnost žrtvi na toj misiji, ali nikada nisam verovao da će jedan ceo tim nastradati, nadao sam se da nisam u pravu. Par trenutaka nisam ni obraćao pažnju na Tsumija, bio sam previše izgubljen u svojim mislima. Krivio sam sebe jer su njihovi životi bili u rukama mojih odluka zbog kojih su se i našli na tom mestu. Možda da sam sklopio bolji tim možda bi se sve bolje odvilo, ali u tom trenutku nismo imali previše opcija. Sada to nije važno, nisam hteo prerano donositi zaključke jer sam možda i grešio oko njihove sudbine.

Tsumi...

Rekao sam tihim, takođe i hladnim glasom. Bio sam dosta uznemiren oko ove situacije.

Od tima 2 i dalje nismo čuli ni traga ni glasa, verujem da su negde zarobljeni ili da su izgubili svoje živote na misiji.

Toliko odsustvo sa misije nije moglo da sluti na dobro, pomislio sam.

Dajem ti lokaciju na koju su poslati, zaputi se tamo i probaj da otkriješ šta se desilo. Takođe, povedi nekog sa sobom ako to želiš.

Zapisao sam koordinate lokacije na papirić koji sam potom gurnuo na kraj druge strane stola na kojoj se Tsumi nalazio.



Glavna kancelarija - Page 3 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Izgleda da se Tim 2 jos uvek nije vratio. Slutio sam na najgore, ali mislim da cu ipak morati sam da se uverim u to. Nisam pomisljao da bilo koga mesam u ovu ekspediciju jer je rizicno otici tamo samo po sebi, a kamo li da cimam nekog nizeg ranka da ide sa mnom.

Jasno.. Idem istog trena.

Vreme je bilo da ponovo stavim svoju masku na lice i uputim se u sam ulaz Amegakure-a, ali ovoga puta sam.

#card328
* Tsumi stavlja masku na lice i upucuje se ka vratima *

Glavna kancelarija - Page 3 Tumblr_mm70n1uuWJ1qifmivo1_500

Ocekuj da cu se brzo vratiti.

* Tsumi izlazi iz kancelarije i upucuje se ka datim koordinatama *

https://www.youtube.com/watch?v=jqWs4l8l0Zs

Kageove Nove Krpice

Esau
Genji

Prišao sam mu kako bih isprobao njegovo delo koje je napravio od igle i konca. Pomogao mi je da ga obučem tako što ga je raširio i pridržao kako bih mogao provući svoje ruke kroz rukave. Bilo je to čisto belo odelo napravljeno od najboljeg postojećeg materijala, na pogled prelepo, osećaj dok ga nosiš još lepši. Sve je bilo perfektno odrađeno, svaki konac je u milimetar bio precizno provučen tako da je svaki deo odela bio tu gde treba po meri. Prelepo - pomislio sam.
Glavna kancelarija - Page 3 SsCjETm
Šta reći... koju posluku porati

Pripitost me je malo udarila, dobar je to bio sake sa kojim smo se družili prošlih nekoliko sati, nas tri musketara.

Da li si sam sebe prevazišao sada ne znam, ali si zato prevazišao moja očekivanja, hvala ti na ovome.

Napokon sam dobio jedno kvalitetno odelo koje mogu nostiti svakodnevno, sva moja odela koja imam bila su generalno klasična, elegantna, veoma slična, ali ni jedno nije bilo ovakvog kroja.



Glavna kancelarija - Page 3 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Ispravio bih Genjievu kravatu a potom ispravio tkaninu u predelu ramena. Prešao bih svojim mekim dlanovima po njegovom svilenom odelu. Šeširi nisu baš bili moj forte, ali sam se potrudio oko njega - i trud se isplatio. Odkoračio bih nakon nameštanja, gledajući ga od glave do pete

'Skoro izgledaš bolje od mene.'

Rekao bih s blagim osmehom. U sledećim trenucima krenuo sam da zevam. Pogledao sam ka prozoru, videvši da je sunce polako zalazilo. Svi ti sati provedeni s Genjiem su delovali kao minuti.

'Mislim da je vreme da krenem u svoj smeštaj. Mogli bi smo sutra da se nadjemo za ručak.'

Dao sam mu predlog, zanima me kakvu kuizinu praktikuju u vodopadu. Pokupio bih svoje koferče, a potom krenuo da radim znakove ruku.

'Vidimo se sutra, Genji.'

#card21

Nestao sam u obliku dima iz njegove kancelarije.



Glavna kancelarija - Page 3 NyUixBx
pokucao sam na vrata ali niko nije odgovorio onda opet i nista onda sam odlucio da sacekam 5 minuta ali niko ne dolazi ali cu za sad sacekati 10etak minuta a ako se niko ne pojavi krenucu prema tribinama da vidim da li mogu da upoznam nekog novog