Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | City Streets - Page 6

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

City Streets

First topic message reminder :

City Streets - Page 6 02d9244e448b93a25dd27c15aa27f379

Ulice grada Keona su prostrane, široke, obezbedjene i obezbedjuju najbrži prolaz od naseljenog mesta Keona do ostalih periferija u njemu.

To ga podseti na sve one iz njegovog sveta koji su razne stvari stvarale, i pored muzike. Takvi su bili pravi umetnici u zemaljskom svetu koji su stvarali iz svojih duša, ono što im je davalo volju i ono za šta su se interesovali. Onda je Miv izvadio dve flaše piva i stavio ih je na klupu, nudeći ga.

Može, ne bi trebalo škoditi jedna.

Miv je sipao u case obojci pivo te uzeo svoju casu i podiga je u vis.

Ziveli.

Nakon toga je sacekao i Genjao da podigne casu kako bi nazdravili. Pena se penila na vrhu case taman do samog otvora. Izgledalo je divno i Miv je jedvacekao da osvesi svoje grlo.

Teskim koracima se kretao kroz ulice Keona sve ovo ga je iscrpilo vise nego sto je mislio da ce.Mada jos uvjek nije gotovo.Nece stati sve dok ne vidi sva mjesta u Keonu.Krenuo je dalje.Mada noge su ga izdavale malo po malo.

Kada je Miv sipao pivo u njihove čaše, on uze svoju a i Genjo takođe. Čaša je bila hladna zajedno sa pivom unutra. Miv onda podiže čašu da nazdrave pa i on isto načini, međutim je i dalje to u sebi imao, te kontrole koje je držao u sebi.

Ajde živeli.

Ipak je imao zbog čega da nazdravi, bila mu je pružena nova šansa za život, na tome je bio barem zahvalan. Ali nije zaboravljao, malo je prosuo pivo na zemlji namerno.

Pri udarcu casu o casu prosu se malo Pivo iz case ali nema veze, to tako obicno biva. Miv nagnu malo te ispi cetvrtinu. Hladna tecnost slivala mu se niz grlo osvezavajuci ga.

Dobro je rekao bih. Osvezava.

Nakon toga spusti casu na improvizovani sto odnosno klupu te gleda u Genjoa i rece.

Pa kako se snalazis?

Takođe, kako su se čuknuli opet se pivo malo razlilo i prolilo na klupu što je čest slučaj pri kucanju čaša i nazdravljivanju, a onda je pivo sunuo u sebe. Svežina tog piva mu je bila prava, na nivou, baš onoliko koliko je trebala.

Snalazim se kako mogu i kako moram. Kada sam stigao imao sam kod sebe tek toliko da malo preživim, dobro je pa sam po nešto uložio za dobre stvari koje mi daju veći dobitak. A ti?

Miv uze jos jedan gutljaj piva te ga spusti na klupu i rece sa smehom.

Dobro se snalazim cim locem pivo hahaha, salu na stranu, snasao sam se moglo bi se reci.

U jednom trenutku Miv se zamisli i nervozno krene lupkati prstima po klupi. Drveno tupkanje se culo tek toliko da ga moze cuti Miv i Genjo. Nesto ga je mucilo ali ni sam nije mogao prepoznati sta.

Polako je ispijao ono pivo u čaši koju nije ispuštao iz svog zahvata. Samo u jednom trenutku, taj trenutak tišine kada su se zvuci ispijanja piva mogli čuti, lupkanje prstima o klupu su se priključili i komešali se. Pogleda ga u oči na sekund i reče.

Nervoza?

Gledajuci u nebo i nervozno lupkajujci prstima tok misli mu prekinu reci Genjoa.

Da, moglo bi se reci. Ono sto nam je onaj covek rekao kod onog kristala, borba protiv tame... zanima me kako ce to izgledati. Koliko su jaki zapravo oni.

Pogleda prodorno Genjoa u oci cekajuci njegov odgovor.

Gledajući ga čekao je da izusti ono što mu je u dušu nervozu ulivalo. On je imao dobrog razloga da brine zbog svega što je doživeo pa je nakon Mivovih reči koje su mu bile itekako poznate, i ono o čemu je pričao mogao iz prve ruke doživeti, rekao.

Živi sam svedok toga, u najmanju ruku je strašno zbog onoga što tama čini. Ako smo dobili priliku da uzvratimo udarac onda se nemamo čega bojati, kada smo mi u pitanju

Miv dovrsi pivo u jednom zamahu, tecnost mu samo proklizila kroz grlo i osvezila. Miv se nasmeja jer Genjove reci jesu malo olaksale Mivu ali se ipak smejao iz malo drugih razloga.

Heh, dakle i ti si dosao iz onog kristala? Cim si spomenuo "novu priliku" to mi pade na pamet.

Miv prestade kuckati prstima o klupu te postavi drugo pitanje.

Jesi za jos jednu casu?

Ono pivo što je sporo pio se polako približavalo kraju. Tečnost piva je skoro pa nestala, bila je pri dnu. Kada je i poslednju kap piva ispio, Miv mu ponudi da sipa još jednom, u tom on reče.

Samo još jednu.


Pružio je svoju ruku ka Mivu da mu ovaj pivo naspe još malo.

Miv sipase jos piva Genjou kao i sebi. Uzeo je odmah jedan guc. Uh uzdah rece.

Nekako i zelim a i ne zelim da se borim sa onim stvorenjima tame.

Osecao je neku tenziju u sebi, imao je neki predosecaj da se uskoro blizi borba, da se uskoro blize nove bizarne avanture i da ce veoma ubrzo doci do krvoprolica.

Kada mu je ono pivo sipano, on odmah uze i ispi ga malo da osveži grlo. Pijući ga polako slušao je ono što Miv govori, onda ga upita.

Čemu premišljanje?


Pitao ga je to sa blagim čuđenjem. Tokom svoje karijere je nekada imao prilike da vidi da se neko prenemaže za borbu.

Slegnu ramenima jer nije znao bas da odgovori. Pogledao je prema nebu dok je po glavi pretrazivao odogvor na pitanje. Odjednom pocnu reci izlaziti iz njegovih usta.

Pa ne znam, iz iskustva znam da kada se ide u nepoznato polje, bitku, na nepoznatog neprijatelja u prednosti je neprijateli. Lako bi mi bilo da sam imao priliku da se lepo borim sa takvim stvorenjima.

Uze jos jedan gutljaj piva te mu ostade pola.

Pa nećeš ti sigurno ostati ovakav kakav si sada, bez ikakvog znanja o tami i o tamnim bićima. Jedno je gledati i bežati od njih kada ti svet ruše, a drugo kada se suočavaš. Ovde ne dobijamo priliku da samo živimo, nego i da se informišemo, da upoznamo kako tama uništava i ta tamna bića protiv kojih ćemo se sigurno kad tad suočiti. A kada se budemo suočili, bićemo spremni.

Ponovo je uzeo da ispije ono svoje pivo koje je držao kod sebe, pola čaše je već bilo prazno.

Miv je ispio do kraja svoje pivo te istu casu stavio u kesu i rasirio je istu kada Genjo zavrsi da i on tu stavi. Klimnuo je glavom na njegove reci te uzvratio.

Svestan sam toga, ali osecaj ne vuce na dobro, staje tuje izboricemo se sa tim ili cemo zauvek pasti pod robiju tamne strane. Jebiga.

Bez obzira što osećaj ne vuče na dobro, moramo se odupreti, nema opravdanja.

Nastavio je da ispija ono svoje pivo sve dok nije video čisto dno čaše da bi je onda vratio nazad u kesu koju je Miv stavio da je ubaci. Onda se naslonio na naslon ponovo.

Miv uze kesu te je vrati u torbu. Flase je odlozio u kantu koja je bila blizu njih te se i on naslonio na naslon. Zagledan u nebo razmisljajuci o Genjovim recima.

Slazem se sa tim. Sta mislis, oce li uskoro biti nekih krvoprolica?

Upita ga gledajuci zamisljeno u veliko plavo platno koje se nalazi iznad njega.

[center]Nastavio je putem pored pekare, dok nije dosao do glavne ulice. Dok je tako setao, zacuo je ljude kako govore o kapiji grada i kako ce se tako uputiti, te je odlucio da iskoristi ovu priliku da se i on tamo uputi...

,,Znaci, odluceno je, krenucu prema kapiji grada...", pomislio je.

Guzva je bila velika, ali se Zeeke brzo probijao kroz gomilu. trudio se da prati ljude koji su se uputili prema kapiji...[center]

Miv učini isto kao i Genjo, naslonio se na naslon od klupe i zagleda se u veliki svod nad njima koji obitava. Pogleda ga dok mu je Miv postavljao pitanje i onda dade odgovor.

Šta misliš? Ako se svet planira osloboditi tame onda je odgovor da, biće. Skupa je cena slobode, tako je bilo u svim vekovima.

Prekrstio je ruke iza glave kako bi se jos vise opustio. Noge je ispruzio radi boljeg komforta. Klimao je glavom na Genjove reci pa je i on rekao.

I ja verujem u tu slobodu. Ali da li potpuna sloboda uopste postoji?

PItao je umirenim potisim tonom.

Lako je verovati u slobodu sa glavom naslonjenom na rukama i ispruženim nogama. A što se tiče potpune slobode i da li postoji, odgovor je ne. Inače, ne govorimo o egzistenciji.

Svoj pogled je usmerio ka njemu dok se uspravljao od naslonjenog položaja na klupi. Duboko je udahnuo.

Miv se nasmeja jer je shvatio da je ovo bilo usmereno na njega samog. Naravno zna da prihvati salu no Miv bas nije verovao u punu slobodu kao sto i je rekao. Uspravi se te ustade stavljajuci na rame torbu sa gitarom. Potom rece.

Znam da ne postoji, uvek smo zarobljenici. Zarobljenici u sebi samom. Izvini me, verujem da ce nas sudba opet spojiti, nadam se da te mogu imati za saborca kada se to desi. Vidimo se imam dogovoren stastanak.

Nakon toga se uputi prema kapiji.

Polako je izasao iz pekare i zacio ljude kako pricaju o odlasku ka nekoj kapiji. Odllucio je da i on krene prema istoj...

,,Znaci tako, haha, onda cu i ja krenuti ka tamo....", rekao je ...

Guzva je bila velika, ali on je uspeo nekako da se probije kroz istu. Pratio je ljude koji su se upitili prema kapiji Keona...

Vreme je vilo lepo, nije bilo vetra koji bi mu nosio kosu. Osetio je kako ce jos dugo biti suncano, na osnovu svih pokazatelja...

Miv ustade sa klupe i skupio je svoje stvari spreman da ode odavde. Pre nego što je otišao oni razmeniše par reči pozdravljanja, te Genjo reče.

Da znaš da oće.
- reče to klimajući glavom.

Kada je Miv napustio to malo okruženje u kom su se nalazili, on takođe ustade, malo se osvrnuo oko sebe pa i on odšeta odatle.

Hashirama je odlucio da napusti svoj dom na kratko i proseta se ulicama novog mesta u kom zivi. Sa rukama u dzepovima i oba oka sirom otvorena, laganim koracima, nogu pred nogu, vukao se prljavim plocnicima. Tek kada je ugledao natpis: "Bakery Golden Grain" shvatio je koliko je gladan. Crnokosi mladic, usao je u pekaru.



Quote :

Theme :
Hodao sam ulicom, trazio nesto interesantno u ovom punom gradu. Gde god pogledam uvek vidim srecnog coveka sto je retko, u mom proslom zivotu nije bilo ovako. Uvek sam bio na moru i putovao po svetu, trazio ljude sa ucenjenim glavama i ubijao ih. Mozda bih trebao da odem u neki park ili kafanicu. Nastavio sam sa setnjom i trazio neko mestasce da se napijem.

Nakon sto je prolazio ulicama i izgledali su dosta drugacije tak oda je mogoa pregledati sta se nalazi,nakon sto je video nekog coveka da prodaje kacket odlucio je da proveri i svidelo mu se onaj braon sto mu se bas jako uklapalo,nakon sto je kupio otresao je i susio na suncu dok je tako nosio i otisao negde da malo jede.

Od kad je izasao iz ulice u ulicu u onoj gde je bio tada se nalazio na ovu ulicu gde su bili povezane a i naravno gledao je tako dalje dok je isao ka kuci.nije imao sta drugo pametno raditi neko stici kuci kao sto je sada stigao.

Kroz glavnu ulicu kretao sam se nešto sporije nego uobičajeno. Lagani koraci čisto da ne trošim još to malo energije što imam. Pogledao bih unaokolo, ko bi reko da bi mi nedostajali ljudi u ovih nedelju dana koliko me nije bilo. Nastavio sam dalje ka svome apartmanu.

Bio je raspolozen ovih dana kod kuce i ako davno nije izasao a kako je isao na ulicu gledao je okolo cega ima ,neke su bile guzve a neki su gledali svoja posla,pogledavsi dok je hodao ono sto je navelo I privlacilo ljude neka mala atrakcija sve dok je hodao tako se slucajno sudari sa nekim gde se odbivsi tako je njegov braon kacket skoro pao na zemlju,jednu ruku prekrio onaj deo sa rogom dok je drugu kacket uzeo i istresao i stavio polako nadavsi se da nije video.videvsi jednog decka ali nije bio siguran da li je gospodin ili mozda stariji od njega sa obzirom da je izgledao drugacije koza kao i kosa mu bili drugaciji.bio je pozitivno iznenadjen

Ajoj izvinite nisam gledao kuda idem.....hej izgledate bas kuliraja,ustvari mislim kul.

Cekajuci reakciju da li ce prihvatiti njegovo izvinjenje.

Prolazio sam ulicom, teškim kapcima više nisam ni obraćao pažnju na okolinu. Odjednom okrznuo bi neko pored mene, padajući dole. Trzaj bi me probudio iz svog transa te bi se okrenuo dole ka dečaku. Hteo sam da mu pomognem al izgleda već se sam snašao

"Ništa, samo budi malo oprezniji sledeći put"


Bacio sam mu smešak te nastavio dalje

Izgleda da ipak ga primetio sto je bilo pa I l ocigledno naravno izgledao je fino sto je tako prepostavio.tek kad pogleda malo bolje ostale ljude izgledao je dosta drugacije ali ipak je morao nesto znati o ovom gradu te je brzim korakom isao za njim dok bi rekao.

cekaj,kako je tvoje cenjeno ime?e da ja sam nov u ovom gradu ono nekim cudom sam dosao pa mi recite ono sto trebam da znam na primer po cemu je drugaciji od ostalih svetova ,prepostavljam da ste iskusni.

Bio bi uzbudjen a naravno pricao je normalnim tonom kako bi ga on cuo.

Nisam imao neke snage i energije da sad objašnjavam čitavih mesec dana koje sam proveo ovde i da opravdavam čudne stvari koje sam do sada video, želeo sam što pre da završim ovu konverzaciju i da odremam nekih sat-dva. Rekoh uz izdah, pomalo smoreno

"Cezar, moje ime je Cezar.."


Stao sam na minut, neće ovo dugo trajati

"Iskusan sam koliko i ti. Hrana je ista, piće je malo drugačije al sve je u suštini isto. Ako ti treba igralište možda ti se svidi teren za treniranje, tamo možeš po stubovima da skakućeš"

Skrenuo bih glavu, spreman da nastavim dalje

Dok je slusao Cezara skontajuci ili da se oseca umorno ili smoreno cak ni sam nije znao mada informacija mu je svakako dobro dosla ovo vezano za treniranje,pih mozda jesam mlad al ne toliko poput deteta,nije znao da li da treba da bude fora ili nasmeje.

Drago mi je Cezare,ja sam Riromendo.mada svakako hvala na informaciji mozda mi "igraliste" dobro dodje.

Tada je zastao jer nije hteo da smeta toliko Cezaru te se setio da ga upita gde ga moze naci ako mu bude potreban,ko zna.i ako je njega prvog upoznao.

Kako te mogu naci ako u trenutku mi trebala bude pomoc?

Kako sam taman se okrenuo, nastavio je sa propratnim pitanjem. Iskreno ni sam nisam znao odgovor na ovo. Biću svugde sem u Keonu. Možda se vratim po novu misiju ili ako me baš uhvati neka želja za gradom. Možda se vratim da vidim Ria. Šta beše sa tim čovekom? Maltene propao u zemlju. Nisam stigao da istražim gde je i šta je, možda je samo prespavao odlazak pa mu nisu dali da nastavi. Razumljivo, bez Solar stone-a i ne može vani. Misli su mi lutale levo i desno od umora, trgnuo bih se te rekao

"Ne znam, al ako budem bio potreban gradu biću tu"


Rekoh uz glasan zev i istezanje, na šta sam nastavio ka svome apartmanu.

Iznenadio bi se odgovorom,gledao je Cezara kao coveka koji su mogli obojica da isprebijaju po koje ljude,mada se takodje razmisljao oko grada da li ce ga sresti ponovo kada dodje ili mozda u svetu kada bude i on takodje bio spreman ionako svakako bi nabadao ljude sa svojim rogovima.tada je lagano podigao kacket i obratio se Cezaru.

Mozda bude i ja da istrazujemo u svetu,bice zanimljivo da upotrebim svoje rogove da nabadam svoje neprijatelje haha.

Tada kada ih video vratio je nazad kacket jer ipak to ti je kad imas roditelje u kojoj ti majka zmaj a tata pa poput ratnika.onda je isao dalje svojim putem.

Polako je koracao prostranom ulicom velelepnog, njemu jos nepoznatog, grada.
Imalo je sve ono sto je jednom gradu bilo potrebno, kao i sve ono sto bi neko ocekivao da jedan grad poseduje...

Ipak, to nije ono sto je njega trenutno zanimalo. Sa jasnim ciljem u glavi, tragao je za mestom gde mu niko ne bi smetao.
Paznju su mu, nakon nekog vremena, privukle male i uske ulicice koje su se nalazile odmah tu, ali ih je nekako bilo tesko videti...

Kao ogradjene nesvesnim strahom prolaznika, nijedan od njih se nije ni okretao u pravcu istih. Potpuno su ih ignorisali...
Sa sirokim osmehom na licu, koji kao da je govorio da je nasao tacno ono sto je trazio, polako je zasao u iste...