Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu

Trazenje ulaza nezavisnog hrama koji je mali lavirint, u ovom hramu ima sage cakre koja vlada hramom, putevi su nezavisni i svakom razliciti, avanture nezaboravne a istrazivanje mora biti na velikom nivou, Hugomecuova i moja motivacija je bila na velikom nivou, a nasi ciljevi su bili na velikom nivou...

Nakon obaveštenja stigli smo na lokaciju ali nismo mogli da nađemo ulaz u nju pa smo se zadali u potragu za istim moramo da požurimo kako nas ostali igrači nebi prestigli.Kuba i ja odpočrsši potragu naišli smo na nešto svetlucavo u pesku "Kubo pogledaj ovo" *Kuba mi je prišao još bliže i zapitali smo se šta bi to moglo da bude*

Stigavsi na ulaz hrama i pocevsi istrazivati Hugomecu i ja smo smo spretno istrazivali svaki ugao i svaku sitnicu smo gledali da nista ne propustimo, gledali smo i trazili potom me je pozvao Hugomecu i rekao da pogledam, izgleda da je nasao nesto pa da vidimo sta je to, adrenalin me je udario dok sam koracao do Hugomecua da proverimo sta je ovo...
"Stizem!"

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world71

Nakon nekog vremena ništa se nije desilo nastvili smo potragu i naišli na jednu čudnu građevinu podsećala me je na staro mesto gde u kojem sam bio Hitokiri pre pobadanja mača tako da bi bilo valjano da istražimo i da možda tu nešto nađemo "Kubo dođi ovde da kopamo ovde mora da nešto ima"

Izgleda da je Hugomecu saljivdzija, gledajuci ga izgleda da je pronasao jos nesto, trkom sam otisao do njega i ugledao pokrivac neki preko neke gradjevine, upitao sam ga "sta li je ovo?" gledajuci ga i upitao se sta li je ovo, ne znam da li da diramo uopste posto ovde stvarno ima svasta...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world60

Šta je ovo neki ulaz nešto pa bilo bi valjano da istražimo "Kubo krenimo" ušli smo unutrai ništa se nije videlo bila je tu neka prašina i još nešto neki znakovi ovo mora da su znakovi koje su samuraji ostavljali tokom velikog kumijagi rata ovo mi liči na stare tunele koje smo koristili kako bi se provlačili do glavnog grada i ubijali pobunjenike dok smo se krili sa carem na ovakvoj ruševini.
"Kubo šta misliš o ovim freskama"

Krenuli smo dalje da trazimo taj ulaz ali kao da je propao kroz zemlju, bili smo brzi i efikasni jer znamo da ne trazimo samo mi, pozvao me i pitao sta mislim o ovim freskama a ja sam mu samo pogledom pokazao da nije normalan i da ne gubimo vreme na gluposti vec da krenemo i brzo nadjemo ulaz i budemo najbolji u hramu...

Ocigledno da se Kubi nisu svidele freske pa smo samo nastavili dalje sa istrazivanjem, bila su neka drvena stara vrata koja su bila polu polomljena, nismo se tu dugo zadzavali pa smo samo nastavili dalje, nasli smo neke stepenice na koje smo obratili paznju da li ima mozda negde necega prvo smo se popeli gore gde nismo nista nasli potom smo silazili da pogledamo dole.

Dok smo silazili sa gornjeg sprata uputili smo se ka donjem i istrazivali, izgledalo je kao da je to to i da smo nasli ono sto nas treba, bilo je svega i svacega i vratiju i stolova i prasine puno pa cak i surikena i kunaija, primetio sam medicinske zavoje pa ko zna sta se ovde sve izdesavalo, gurnuo sam jednu sumljivu stvar i cekao da vidim sta ce da se desi...

Nakon nekog vremena ušli smo u prostoriju koja je bila sumniva i meni i kubi obadvoica smo pronašli nešto ali nismo znali šta je pa sada će mo da otkrijemo "Kubo neznam koliko će da nam se isplati ova potraga" nakon ovih mojih reči odradili smo malu inspekciju moram da ovo iskopamo odavde

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world57

Nasao sam kovceg koji sam odmah odlucio da pazljivo otvorim i pogledam sta je u njemu, nadao sam se najboljem, volim napetost i avanture pa sam zato verovao u sebe da mozda mogu pronaci nesto sto mi moze pomoci u nastavku ovoga, prisao mi je Hugomecu i pogledao zajedno sa mnom...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world1

Nakon uspešno pronađenih pet skrolova nastavili smo dalje u potragu za novim stvarima koje će da nas uzbude ipak nadam se nečem dobrom ali videćemo koliko je sreća na našoj strani i da lji će mo više išta pronaći,nakon nekog vremena nailazim na neku čudnu fresku i ispod nje je iks počeli smo da kopamo u nadi da će mo nešto da pronađemo.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world70

Izgleda da sam pronasao neki vodeni kljuc koji ce mi sluziti kasnije, naravno uzeo sam ga i poneo ga sa sobom, potom smo nastavili dalje da istrazujemo, izgleda da je bilo mnogo teze nego sto sam ja ocekivao, pokazao sam mu da nastavimo dalje pa smo krenuli...

Izgleda da je nešto ipak pronađeno mada neverujem da će mo išta da dobijemo nakon ovoga nastavljamo potragu i dolazimo ispred jedne statue pored nje je bio grob od nekog šinobija kom nisam mogo da pročitam ime otvorivši kovčeg nešto je zasvetlelo nadam se da je nešto dobro mada imam loš predosećaj

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world54

Pazljivo smo nastavili dalje, kad odjednom je neko od nas dvojice aktivirao nesto, duboka rupa sa siljcima na dnu se otvorila i krenuli smo polako da padamo, brzo sam mu dobacio "Brzo poletii!" cim sam krenuo da padam odmah sam iskoristio tehniku letenja
#card114
vratio sam se gore i stao na bezbedno gledajuci da li ce uspeti i Hugomecu da se spasi od ove situacije...

Šta nisam mogao da razumem Kubine reči ono što sam znap jesto to da sam krenuo da padam i da nije bilo vremena za šalu u trenutku kada sam krenuo da padam iskoristio sam ostatak snage kako bih poleteo i spasao živu glavu
#card114
Nakon što sam poleteo i izvukao živu glavu sleteo sam kod Kube i nastavili smo dalje nakon ovoga pronašli smo još nešto zanimljivo neku čudnu oznaku nadam se da nije ništa loše kao ovo

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world55

Nakon što se neka retardirana hijena zaletela u mene izbegao sam njen napad ušavši u imunitet od šotona pošto je osnova quarc negiram sve napade iz blizine
#card1436
i onda napadam hijenu sa jednim šoton zmajem
#card1429
Nadam se da će ovaj napad da je pogodi

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world46

Iznenada napala nas je neka velika hijena ali se onda stvorio Hugomecu i njegovi zmajevi su progutali hijenu iz jednog zalogaja, polako i pazljivo smo nastavili dalje u potragu za ulazom u ovaj neverovatan i veliki hram koji je nepredvidiv...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world56

Nakon što smo naišli na još jedan ulaz ušli smo u njega da istražujemo neznam šta nas čeka ovde ali se nadam da nije neka glupost pošto inače poprilično imamo sreće i ovakve stvari nas idu od ruke pa da vidim da li će me sad ovo ići od ruke.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world46

Naisli smo na tamni put kojim smo krenuli, od mraka se nije videlo mnogo pa smo morali da budemo pazljivi, gledao sam Hugomecua koji je imao samopouzdanja da uspemo u ovome, nismo zurili jer je bio veliki mrak i nismo znali sta sve moze izaci iz ovoga vec pazljivo kretali po betonu...

Dok smo hodali kroz tamni hodnik bili smo na velikom oprezu da se nesto lose ne dogodi, cinilo mi se kao da sam u daljini dok smo prilazili sve vise i vise video nesto rekao sam Kubi Kuba pogledaj ono ispred nas sta je to? nastavili smo hodom pravo da vidimo sta je to.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world47

Kada smo stigli na kraj hodnika nasli smo kesicu u kojoj je bilo 20 tokena, srecno smo krenuli dalje ali za to smo morali da se vratimo kroz ovaj tamni hodnik kroz koji smo i prvi put dosli dovde a zatim da nastavimo dalje da vidimo hocemo li uspeti u ovome zadatku za koji smo bili pozvani ili cemo sa razocarenjem otici odavde...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world72

Kako smo stigli ovde odmah sam osetio nesto cudno, izgleda da smo usli u onu zonu za koju sam cuo i izgleda da je bila istinita, nasa jedina nada da izadjemo odavde je da sto pre nadjemo ulaz u hram koji ce nas spasiti da ne zavrsimo na ovom ruznom mestu

Sta, vidim sta se ovde desava, prokletstvo hrama deluje na nas i moramo sto pre da idemo odavde, kladim se da to zna i Hugomecu pa necu mnogo pricati da se ne umaram, isisava ce nam cakru sve dok ne odemo odavne, sto znaci idemo na sve ili nista, ili cemo da odemo odavde kao uspesni ili cemo umreti ovde...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world63

Istrazivajuci sam zapeo nogom o kovceg koji nisam video, polomio se i otvorio sam ga a on je bio pun ryo-a bio sam iznenadjen i brzo pokupio sve a Hugomecu mi je pomogao a onda sam shvatio da nam je dzabe to sve ako ne prezivimo i ako ne nadjemo ulaz u hram, uzurbano sam nastavio dalje da probam da nas spasem...
810 Cakre (ovde smo dobili 20.000 ryo-a)

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world55

Nastavili smo obadvojica brzo dalje u nadi da cemo sto pre izaci zivi odavde i da cemo jedno drugog spasiti, imali smo veliku vatru i zelju u sebi da pobegnemo brze bolje odavde i zavrsimo ovaj zadatak za koji cemo dobiti dobre nagrade sto nas je i najvise zanimalo ali prvo zivot.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world72

Konačno posle dužeg vremena smo stigli na jedno mesto koje nas možda može spasiti jer možda ovde budemo uspeli da nadjemo nešto, okretajuću se i tražeći našao sam jedan prolaz u koji smo ušli obojica, nadao sam se da je to to i da ćemo uspeti…

Pozurio sam za Kubom jer sam kasnio Sacekaj me stizem stigao sam ga a onda smo usli u taj prolaz za koji smo se obojica nadali da ce biti nesto dobro unutra i da je to to, ocigledno da nece da odustana pa tako necu nija, sada je bio trenutak istine jer vise ne znamo gde cemo da idemo.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world72

Nismo nazalost nista nasli pa smo se brzo uputili dalje jer nam nije jos mnogo vremena ostalo zbog ovog prokletstva cakre koja nam stalno oduzima cakru, stalno sam mislio o tim vratima i tom prolazu da udjemo u taj hram i konacno krenemo, uprkos nasoj velikoj zelji nije nam se dalo, nisam hteo da odustanem vec sam hteo da spasim 2 zivota i budem heroj...
SLUCAJNO SAM BACIO OPCIJU NE VAZI SE

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world54

Vec sam krenuo da odustajem i da gubim nadu ali sam se setio da kad se najmanje nadas da se dogodi, ostalo je jos trunke nade u mene, pratio sam i slusao Kubu posto sam primetio da ima veliku zelju da nas spasi i izbavi odavde, imao je tu pravu zelju vodje u sebi a ja sam vec polako krenuo da odustajem, to jest bio sam pri kraju Verujem u tebe Kuba, izbavi nas odavde

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu #world71

Pogledao sam ga malo zabrinuto i rekao mu imam želju volju i nadu ali ne znam za ostale timove i koliko nam je vremena do uspeha ostalo, sreća nas vodi popričali smo dok smo šetali ali ništa još nismo veliko pronašli na žalost…

Pažljivo sam slušao Kubu a zatim pogledao u cosak koji je bio jako čudan nekako me je vodilo tamo da istražim pa sam to i uradio sa nadom da ćemo konačno uci u ovaj neverovatan hram i nastaviti sa istraživanjem ali unutra.