Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu

First topic message reminder :

Trazenje ulaza nezavisnog hrama koji je mali lavirint, u ovom hramu ima sage cakre koja vlada hramom, putevi su nezavisni i svakom razliciti, avanture nezaboravne a istrazivanje mora biti na velikom nivou, Hugomecuova i moja motivacija je bila na velikom nivou, a nasi ciljevi su bili na velikom nivou...

#card379 za pocetak sam pojeo pilule i odmah iskoristio svoju zemljanu tehniku, #card116
uspeli smo da ga porazimo i da krenemo dalje, avantura je bila jako uzbudljiva i napeta ali sam probao da nas izvucem odavde, ova borba nas je dodatno izmorila pogotovo mene pa bi sada dobro doslo da pronadjemo odmor, kretao sam se napred zajedno sa Hugomecuom u nadi za otvor hrama...........

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world67

Ovaj što nas je zaskočio me baš iscrpeo ali nije bitno moramo da nastavimo dalje mislio sam dok sam jeo svoje pilule kako bi se oporavio od borbe ipak nemoguće da nismo nenađemo jedino ta dva ključa i nešto novca pa trebalo bi da nam se sad sreća osmehne.
#card379

#card379 dok sam grickao pilule ozbiljno sam razmisljao da odustanemo i da odemo odavde ali videcemo sta se budemo dogovorili Hugomecu i ja, definitivno je bilo zamarajuci i iscrpljavajuce jer vrata kao da su bezala od nas, nismo mogli da ih nadjemo pa to ti je...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world65

Hodajuci napala su nas 4 vuka, ne znam odakle su dosli i izasli ali je vreme bilo da ih vratim odakle su i dosli,
#card78
#card66
#card379
napao sam dvojicu vuka koji su jurila ka nama pa sam odlucio da ubijem dvojicu
850dmg i 170 zag

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world182 Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world190

Dok sam gledo kako dvoica cunina zaskaču mog druga jeo sam pilulu
#card379
nakon čega sam napao lika koji je izbegao napad sa katanom
#card353
nakon napada katanom se udaljavam i napadam protivnika sa kristalom koji ima 500 dmg ali ne prati protivnika

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world187

Veš je ali ja sam veštiji prvo izbegavam njegov napad
#card1
ulažem 20 čakre nakon ovoga se odmaram kako bi se povratio
#card8
moram da iskoristim element izneneađenja i da ga ubijem dok imam prilike ali sada sam previše umoran još malo ću da se odmoril.

Ako mislim da ga pobedim moram još malo da se odmorim razmišljam o taktiki koju bi upotrebio za svog protivnika
ipak mi ništa nepada na pamet osim probijanja kroz pod pa ako je to jedina opcija onda vredi da pokušam posle.

#card8

Nakon nekog vremena razmišljanja odlučio sam da krenem u napad prvo ulazim u zemlju i izlećem ispod protivnika hvatajući ga za nogu i pokušajući da ga uvučem u zemlju ajde stoko pođi samnom da vidiš koliko je lepo blato
#card94

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world181

Uvukao sam ga u zemlju i stanovao tako da nije mogo da izvede ovaj napad sada ga probadam sa katanom kroz srce i time završavam njegov bedan život.Pa ko je sledeći znam da ih se još barem dvoje mota uokolo.
#card353
#card19
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 Ruroni
imam 50 čakre
full helt
600 energije

Sada kada sam rešio jesnog dok neotktijem druge ću da se odmaram naravno moram da imam na umu da nas još njih gleda i da su spremni svake sekunde da napadnu nemogu da sedim mirno dok su oni tu ali moram prosto nemogu da ih ignorišem ali za sada neka ostane ovako
#card8

potrebno mi je još malo vremena još samo malo vremena za oporavak ipak ajde nemojte da nas napadnete još malo još samo malo kada se budem dovoljno oporavio bićete smrskani i uništeni do tada nemojte da mislite da ste pobedili.*HUgomecu je nastavio svoj odmor dok je pazio da neko ne napadne Kubu i njega*
#card8

Sada pijem još jednu pilulu i odmaram se dok nas ovi još uvek posmatraju dok se moj nivo čakre povećavao sve više sam strepio od toga da nas napadnu prosto mi je nerealno koliko su glupi i koliko neznaju šta rade dal je moguće da nas ne napadaju.
#card379
#card8

Potraga se idalje nastavili samo su nam na putu bili ovi problemi koje cemo sad resiti i onda cemo biti bez problema, za pocetak cemo ovako,
#card57
60 cakre za 700 dmg uchiha pasivna
850dmg ide na ova 2 chunina koja su trebali da nam budu poslednja prepreka do naseg cilja...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world188 Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world183

ovo im izgleda nije bilo dosta pa sam morao da ih zavrsim sa ovim potezom, gledao sam ih pravo u oci gde je krenuo prema meni a ja sam morao da ga ubijem,
pogledali smo se Hugomecu i ja ali sam mu rekao da cu ja ovo
#card379
#card76
ovo bi trebalo da je to to...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world74

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world182

Hodajicu smo pronasli neki cudan cakra predmet koji ce nam pomoci u buducnosti ali za sada trazimo za ulazom koji kao da bezi od nas, uzeli smo predmet i brzo krenuli dalje sa zeljom da konacno nadjemo ono sto nam treba a ne da gubimo  vreme ovde...
#card379

Nakon nadjenog predmeta nastavili smo potragu dalje gde moramo biti brzi jer krecem da se osecam lose, cakra mi je pala na nizak nivo i ne znam koliko cu jos izdrzati, pozurivao sam Kubu da budemo sto brzi i da probamo da otkrijemo tajne ovog hrama
#card379#card8

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world72


#card379 Ovo mi je jedna od posljednjih 3 pilula koje su mi ostale, morali smo biti brzi i efikasni, nisam znao kako Hugomecu stoji sa njima ali sam znao da sigurno nije najbolje, morali smo biti brzi i efikasni kako bi istražili ovaj hram…

Kuba i ja smo nastavili dalje kada sam ugledao nešto za čime sam krenuo da vidim šta ima tako i hoću li naći ulaz u hram, zeleo sam da budem taj koj će da nadje ulaz i spasi nas odavde

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world56

Velika misteriozna senka je već duže vreme posmatrala Hugometsua i Kubu. Budući da odavno nije video ljude ova dva dečka su mu djelovala kao izgubljene male životinjice u divljini. Nespreman još da se upusti u susret sa njima nastavio je posmatrati i gledati njihove male sićušne pokrete smeškajući se iz senka ruina hrama.

Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 TEwmLTb

Hodajuci ovim mesto sve manje i manje mi se svidjalo kao i sto je sve manje i manje vremena preostalo zbog kletve cakre, osecao sam se jako cudno i jako izmoreno od ovolikog puta, izvadio sam jos 1 pilulu da pojedem i pojeo sam je #card379
sada su mi ostale samo jos 2 pilule i ne znam koliko ce mi vremena biti potrebno da nadjem ulaz u ovaj sage hram...

Video sam Kubu koji izgleda uznemirujuce i uspaniceno, znao sam da nije jos mnogo vremena i njemu ostalo, pozurili smo zajedno ka potragom za vrata, u tom trenutku kada smo krenuli osetio sam jedan veoma cudan osecaj kao da nismo sami i kao da ce opet nesto iz senke iskociti, pretpostavio sam da je sve to zbog ove cakre odnosno da mi nije dobro pa sam samo zanemario i nastavio sa Kubom dalje #card379
250 cakre

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world72

Ponovo posle duzeg vremena nista, kao da je neko bacio kletvu na nas od kad smo usli u ovaj hram, ne znam sta se dogadja i zasto, ali kao da su sakrili ulaz od nas, mogu da se kladim da jedino mi nismo nasli na zalost ulaz, bio sam mnogo uporan pa sam nastavio sa istrazivanjem...
#card379

#card379
ponovo nakon dugog vremena nista, pojeo sam jos pilula i krenuo sam za njim da ga pratim da vidimo moze li nas spasiti, osecaj je idalje bio pristutan kao da Kuba i ja nismo sami, gledao sam unaokolo ali nisam video nikoga, hteo sam da ga pitam da upali saringan i da proveri, ali ne zelim da trosi cakru i da se zamara zbog mojih gluposti pa smo samo nastavili sa istrazivanjem.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 3 #world55

Nakon sto smo odustali i krenuli, Kuba je otisao malo pre mene a ja sam ostao da pokupim sve stvari i nagrade koje smo pronasli, nazalost mozda smo mogli da dobijemo vise ali nije nam se dalo, nazalost uputio sam se nazad u selo gde ce me Kuba cekati, radovao sam se puno kako cemo podeliti ove nagrade.