Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu

First topic message reminder :

Trazenje ulaza nezavisnog hrama koji je mali lavirint, u ovom hramu ima sage cakre koja vlada hramom, putevi su nezavisni i svakom razliciti, avanture nezaboravne a istrazivanje mora biti na velikom nivou, Hugomecuova i moja motivacija je bila na velikom nivou, a nasi ciljevi su bili na velikom nivou...

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world63

Dok sam išao bez gledanja sam zakačio nogu i polomio sam nešto, unutra sam ugledao dosta ryo koje sam zgrabio i nastavio užurbano dalje jer mi je hitno bio potreban ulaz u hram vise nisam mogao da izdržim.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world71

Kretali smo se zajedno kroz prostorije, tražili i tražili ali izgleda da nas bas nije htelo, pretpostavio sam da je većina njih do sada završila i našla ulaz a mi nismo, tragali smo i tragali ali kao da nas jednostavno nije htelo, razmišljao sam čak i saringan da iskoristim ali mi ni to ovde nebi pomoglo…

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world72

Nakon nekog vremena naišli smo na nešto jako čudno pitam se šta smo to pronašli ja i Kuba biće zanimljivo videti šta nam je sad na redu da nadjem ovaj put imam dobar osećaj.*Ja i Kuba smo pokušali da uzmemo taj čudan predmet*

Nakon nekog vremena smo obojica krenuli u potragu ozbiljno da pokušamo da se izvučemo odavde i da nadjemo taj ulaz ili da napustimo ovaj hram, nisam bio vise siguran šta da radim ovaj hram je previše kompleksan, pratio sam Hugomecua i nadao se najboljem…

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world61

Ovdjednom neki noževi su krenuli prema meni branim se pomoću imuniteta zemlje
#card116
Nastavljam da se krećem kroz zemlju

Izgleda da sam aktivirao sam nešto pa su nas senboni napali pa moram da se odbramim od ovoga ali nadam se da će i Hugomecu uspeti sam se odbrani u suprotnom može nastradati
#card379
#card116
Šta li će se dalje desiti…

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world57

Naišli smo na neki čudan konopac odlučio sam da povučem taj konopac šta li će mo da dobijemo ipak ovo je jedan od onih slučajeva kada neznam dal sam dobro dobru odluku.
-60 čakre zbog toga što smo u onom polju a nisam oduzeo prošla dva poteza

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world2

Pratio sam ga ali sam primetio da nema skrolova kod njega izgleda da su mu ispali i da ih je izgubio, očigledno da se mnogo stvari izdešavalo ovde ovo je mnogo vise od običnog hrama i od obične kletve za čakru, izvadio sam da pojedem jednu pilulu da mi bude lakse
#card379

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world72

Prvo pijem jednu pilulu kako bi vratio sebi čakru
#card379
Nakon nekog vremena ja i Kuba smo stigli na neko ćudno mesto bilo je kao lavirint a na kraju je bila neka čudna svetlost koja je obasjavala taj lavirint Kuba i ja pokušavamo da dodjemo do te svetlosti.

Nakon sto sam pojeo pilulice nastavio sam dalje sa traženjem zajedno sa Hugomecuom, tragali smo i nasli smo 2 rupe u podu krenuli smo jednom i da pokušamo da je istražimo sto vise i sto bolje, tragali smo i tragali sa željom da nadjemo ta vrata i taj ulaz.

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world53

Pretrazivajuci rupu u koju smo ušli nasli smo jedan svetlucavi predmet pod imenom kristal, sijao je i bio je bas lep, pokazao sam ga svog drugu i krenuli smo da istražimo drugu rupu i da vidimo šta se tamo nalazi, stvarno sam zeleo da vide nadjemo ulaz.

Nasli smo neki svetlucavi kristal i polako smo se uputili u sledecu rupu sa željom da nadjemo vrata i konačno vise udjemo u hram, verovao sam u sebe da je to to i da je u ovoj rupi ono sto nam treba, spremno sam ušao i krenuo da istražujem zajedno sa Hugomecuom…

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world58

Ništa nismo ni ovde pronašli pa smo hitro krenuli da žurimo jer nam je vreme bilo pred kraju, morali smo užurbano da krenemo i sto pre nadjemo ili ćemo možda ostati ovde zauvek sto je veoma lose, doviknuo sam Kubi da krenemo i požurili smo

Poslušao sam ga i odlučio da stvarno požurimo da ne bismo ostali ovde, stvarno mi se ne svidja ovo glupo mesto i želim brzo ds odemo odavde i pronađemo vise konačno ulaz a ne da se vučemo ovde…

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world56

Pronasli smo neki ulaz ali je bio previse sumljiv imao sam los osecaj u vezi njega i nastavili smo pravo a na to smo se slozili obojica pa smo to i uradili, na putu do tamo mislio sam da je pravi trenutak da izvadim pilule i da ih pojedem
#card379
grickao sam ih polako i strpljivo sa nadom da cemo uspeti, ovo je bio nov dan gde smo nastavili sa malo vise volje i energije

Nastavili smo putem pravo umesto da odemo na proslo mesto koje je davalo los osecaj i Hugomecu i meni, cinilo mi se da je ovo pravo mnogo bolji izbor i da cemo mozda na sad nesto naici, nasi koraci su odzvanjali polako koracajuci ka nasem cilju...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world66

Dok smo hodali naisli smo na neke cudne plocice koje su bile crne i bele boje i kao da su imale nesto ispod njeh, pazljivo sam krenuo prvi a iza mene Kuba, bio je veliki izazov da pronadjemo ovo ali nasa zelje je neuporediva sa ovim sranjem, nacicemo ta vrata

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world2

Šta zgazio sam na nešto moram da se izvučem iz ovoga stavljam blato na sebe time stvarajući 300 helt štita i od pasivne dobijam još 100 helt štita pošto sam izveo tehniku zemlje
#card98
#card89
200 zagarantovanog udara u helt štit i trenutno je ostalo 200 helt štita
nastavljamo dalje moramo da završimo sa ovom ludom potragom
nakon odbrane popio sam još jednu pilulu kako bi se regenerisao

#card379

Nisam hteo da ga cekam pa sam krenuo putem pored da vidim hoce li biti bolje, primetio sam da je aktivirao silje, uspeo je da se odbrani i da nastavi dalje, kretao sam se polako i sigurno da nebih i ja nesto aktivirao ili neka siljke slucajno upalio...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world1

Nakon nekog vremena primetio sam još nešto nadam se da neće da bude ništa opasno inače još uvek imam svoj helt štit ali ko zna šta može da mi se desi prišao sam mu i nastavili smo dalje i odpočeli novu potragu verujem da će ova potraga da bude uspeh ali nisam siguran koliko mada mora da nam se isplati sobzirom na muke kroz koje smo prošli.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world2

Još jedna prosto nemogu da verujem šta se meni dešava moram da se uozbiljim i da nastavim dalje pošto imam 200 helt štita i ovih dvesta dmg udaraju u taj helt štit i sad nemam helt štit ali moram da nastavim dalje inače smo pukli dok sam nastavljao da hodam uzeo sam još jednu od pilula.
#card379

Uspesno smo presli i krenuli dalje u poslednje 2 prostorije gde moramo naci ulaz u hram nije nam jos mnogo vremena zbog cakre ostalo a imam jos malo pilula koje mogu da mi pomognu, krenuli smo zajedno jedan pored drugog i trazili ta jebena vrata...........

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world61

Nakon nekog vremena oko nas su počele da lete igle nisam hte da me pogode pa sam se stopio sa zemljom i pomerio se ustranu gledajući kako se kuba brani da li će da uspe dok sam ga gledao pojeo dam još jednu pilulu mada ostalo mi ih je još malo nadam se da će mo ovo brzo da završimo
#card116
#card379

Izgleda da je neko od nas aktivirao neku od glupih zamki, ovaj dan mi se cinio mozda cak i gorim od onog proslog, iskorstio sam svoju tehniku imuniteta u kojem ove igle mogu samo da prodju kroz mene a zatim smo krenuli dalje, pogledao sam Hugomecua koji se uspesno odbranio i pogledom mi pokazao da nastavimo dalje i sto pre nadjemo ovo sranje od ulaza...
#card379

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world68

Naišli smo na troja vrata ali nam nisu izgledala kao nešto posebno zapamtio sam lokaciju smao kako se nebi izgubio u ovom polu lavirintu nastavivši dalje počeli smo da nailazimo na neke nove ludosti i nove stvari moje telo gori od adrenalina i ja pijem još jednu pilulu dok se šetam sa kubom tražeći izlaz.
#card379

Zapamtio sam ovu lokaciju i krenuo dalje jer nam za ovo treba 3 kljuca od kojih mi imamo samo jedan, uzurbano zbog malog vremena smo krenuli i nastavili sa nasom potragom dalje da pokusamo konacno da nadjemo taj ulaz koji toliko toliko dugo trazimo, cakra nam je veoma niska pa ne znam koliko obadvojica jos mozemo izdrzati...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world56

Našli smo još jedan ulaz međutim delovao je sumnjivo pa smo samo nastavili našim putem nećemo da svraćamo nigde sve dok to nebude bilo preko potrebno prosto nemogu da verujem koliko mi nemamo sreće sa ovim do sada bi neko pronašao sto ulaza a mi nemožemo da nađemo jedan.Dok sam se šetao jeo sam još jednu pilulu
#card379

Ponovo smo naisli na ulaz koji nam se cinio veoma sumnjivo, brzo smo krenuli da pronadjemo ulaz u hram i da udjemo u taj sage hram o kome se toliko prica, ovde smo poslati kao ninje koje ce resiti misterije ovog hrama kao i druge ninje koje su ovde poslate...
#card379

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world67

Usli smo u prostoriju u kojoj sam nasao kljuc vatre koji je bio drugi od tri koji nam trebaju a znamo lokaciju gde se vrata nalaze, na izlazu neko stvorenje je krenulo da trci za nama i da nas napada, rekao sam mu da se spremi za odbranu a ja cu da ga napadnem...
#card83
#card56
#card220
#card1365
2000dmg sve ukupno od vatre razornosti 300 zagarantovani i 25 dmg gori vatra na terenu
2175dmg i 300 zagarantovani

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world194

Nakon što sam primetio da će Kubin napad da me pogodi promenio sam vrstu kristala u Safir
#card1435
i ušao u imunitet
#card1436
imam imunitet na ninjucu pošto je u pitanju safir
i napadam protivnika sa šiljcima od zemlje koji imaju 1100dmg i 220 zagarantovanog od razornosti
#card117

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Potraga za ulazom-Kuba i Hugomecu - Page 2 #world191