Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Potraga za ulazom - Esau - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Potraga za ulazom - Esau

First topic message reminder :

Ruševine starog sage hrama koje kriju njegov ulaz. Nakon razbijenog seala, oseća se jako prisustvo chakre koje okuplja šinobije sa raznih delova sveta - jedan od njih sam ja - Esau.

Urušene strukture su obavijane peskom, zatrpane delom okoline uz pomoć surovih peščanih oluja koje često nastane ovu oblast.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world2

Nažalost, majmunče se nije predomislilo. Moja faca se susrela sa još jednim vodenim balonom, iako sam do sad postao imun na njih al aj. Majmunče je sa osmehom nestalo u oblaku dima, a ja sam opet prepušten samom sebi.

Odmaram ne tren, a potom nastavljam.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world67

Posle neodredjenog vremena i mnogo mnogo duge potrage, izgleda da mi se posrećilo. Nailazim na poslednji od tri ključa - crveni ključ. Srećan ko ono majmunče od malopre, nastavljam dalje, nadajući se da ću da naletim opet na ona teška vrata sa ključaonicama.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world56

Nažalost, ovo nije put na koji sam želeo da naidjem. Nije me interesovao ovaj put, već jelte, vrata s tri ključaonice. Svakako, rutinski odmaram, skroz sam i zaboravio na cureću chakru. S ciljem na vidiku, nastavljam dalje u potrazi za vratima.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world73

Nailazim na još jedan identičan mač kao pre - malo sam prepun sa stvarima, al ima još mesta na mome kožnome kaišu. Stavljam ga s desne strane i nastavljam dalje da se vučem po pesku, istraživajući još malo ostatak ruševina.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world61

Moje stopalo je utonulo u pesak, aktivirajući mehanizam koji se krio ispod. Kiša senbona je krenula ka meni sa svih pravaca, ali već sam proživeo ovaj scenario te sam samo stvorio vetar oko sebe koji je odbio sve senbone odjednom. Dobar pokušaj tho.

#card144

Nastavljam dalje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world73

Osmehnuo sam se na scenu još jednog mača kog sam malopre pokupio. Ništa, ti na ledja pa lako ja vas kasnije bacim negde pokraj puta. Više sam ih uzimao za neki dodatan ryo nego da bih lemao nekoga njima. Uzimam da odmaram barem na kratko prenego što nastavljam dalje put.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world60

Još jedan ćorsokak. Zastajem u mesto u sedam u senku ruševina, odmarajući se dodatno. Sreća nije baš bila na mojoj strani sa svim glupostima i ćorsokacima. Sati i sati prolaze, a nemam neki osećaj da sam se odmakao od početka.

#card8

Zastao sam tih nekoliko momenata tišine i zagledao sam se u ostatak ruševina, pokušavajući da razaznam nešto. Možda mi se sreća osmehne i nadjem još koji zlatnjak unaokolo. Nastavljam da prikupljam chakru, spremajući se za nastavak puta i potrage za ulazom u hram.

#card8

Odmor mi polako veća rezervu chakre - mic po mic doduše al svaki priliv je dobrodošao. U opticaju je bila i tehnika vode koja će mi povratiti veliku količinu, ali nisam hteo da se izlažem da ostanem na niskim rezervama za sad.

#card8

Moj odmor se privodio kraju. mislim da sam skupio dovoljnu rezervu chakre i energije da me izdrži barem dok opet ne naletim na neki ćorsokak. Skupljam to malo snage i ustajem sa tla, spremajući se da nastavim ekspediciju kroz ruševine.

#card8

Još koji tren sam sačekao, ipak teške su ove gluposti koje sam uzeo da nosam sa sobom. U jednom džepu euri u drugom ryo - neki catchphrase kojim se deda služio kroz život, iako mu značenje nikada nisam skontao. Nastavljam dalje kroz hram.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world55

Suočen sa istom pretnjom kao od ranije - pojavio se polubrat od poslednje kljovate hijene. Ne čekam ovaj put da me napadne, odmah palim Sharingan i pripremam se za njen juriš, gledajući je pravo u oči. Pokušavam da je zaustavim u stopama kao prošli put.

#card1366 #card1367 #card1383

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world47

Nakon odbranjenog taijutsu napada od hijene, ona samo pada na tlo. Nije bila ravna mom genjutsuu. Pucam je vazdušnim metkom, čisto ako odluči da mrda a potom odmaram taj jedan potez čisto kako bih matchovao potrošnju. Gasim sharingan i nastavljam dalje kroz ruševine.

#card123 #card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world62

Polupolubrat od kljovate hijene se pojavio opet. Zašto - ne znam. Dal će dobiti batine kao njena braća - pozitivan sam. Izbegavam tehnikom zamene napad od hijene, na nekih 5 metra sam joj, a potom ispaljujem talas od vetra ka njoj i odmaram.

#card1 #card126

300 dmg

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world51

Hijena je spretnim pomeranjem skočila na jednu od ručevina a potom preskočila moj napad, zalećući se opet ka meni. Kao i prošli put, izbegavam tehnikom zamene a potom je pljujem vodom kako bih je brzo porazio.

#card1 #card27 #card8

Damage vode je 300 zbog preciznosti.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world50

Kljovata hijena se opet zaleće na mene, al udara kamen s kojim sam se zamenio. Nije mi išla nešto razmena, ovo je bila neka jako luda hijena čim mi nije dozvolila da joj naudim. Ispaljujem vodeni tornado ka njoj koji bi trebao da bude dovoljan da je porazi.

#card30 #card1

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world47

Izbegavam napad od hijene zamenom, a potom sedam na tlo kako bih povratio chakru koju sam izgubio u ovoj borbi. Bilo je neugodno, kletva od ranije mi je do sad isisala ogromnu količinu, al ništa što nisam mogao da kontriram. Nažalost, ako nastavim ovim tempom, ostaću bez chakre.

#card1 #card8

Ustajem i nastavljam dalje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world72

Ja o prokletoj chakri, a prokleta chakra na vrata. Ništa, samo sam ubrzao korake ne bi li ostao na ovom mestu duže nego što je zapravo potrebno. Ko zna šta se ovde desilo da je osećaj chakre toliko iscrpljujuć, al kao i poslednjih pet puta, zadržavam se samo da bi odmorio na tren i nastavljam dalje.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Potraga za ulazom - Esau - Page 3 #world52

Konačno, posle uloženih nekoliko sati u vidik mi dolaze ogromna teška vrata. Kako sam prilazio, mogao sam čuti zvuke malih majmuna koji su se igrali unaokolo. Jedan bi bacio balončić na mene, verovatno onaj od pre, ali sam ovaj put izbegao pomerajući glavu.

Obratio sam mu se.

'Mislio si da neću pronaći ulaz a?'

Majmunče je radosno igralo unaokolo dok sam ja priseo da se odmorim, prenego što sam nastavio dublje u sam sage hram.

#card8