Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dvorac zaboravljenog plemstva - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dvorac zaboravljenog plemstva

First topic message reminder :

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 53WtglvVK
Dvorac zaboravljene kraljevske porodice koji leži sam i napušten duboko u šumi .Nekadašnja lepota  dvorca je nestala , a građevinu je sada pokorila priroda .Mnoge tajne se kriju u tom dvorci,stari portreti i prostori između zidova su takođe cela zagonetka.

A pa dobro onda a cekaj jel to ka izlazu super ako nije e onda je problem jer ne znam gde je to ti vrv znas.

Upita se te pocinje da gleda Ami i razmislja nisam znao da je tako pametna.

Te je cekao njen odgovor gledajuci okolo.

„Pa moraćemo da prođemo kroz mračan hodnik pun starih rđavih oklopa ,koji je možda pun zamki ,ali ipak se da rizikovati za avanturu ".Samo je otišla do stola pokupila stvari i otišla je do jednog zida koji ima svećnjak na sebi .„Koliko se sećam ovo bi trebalo da radi ." Povukla je svećnjak na nadesno i pomerila se čitava polica sa knjigama otkrivajući stepenište koje vodi na gore .„Bila sam u pravu ,pa hoćemo li ".Samo se okrenula ušla kroz prolaz .

O covece stvarno ne zelim da gubim zivot:

Jel stvrano moram da rizikujem zivot za avanturu aaaaaa.

Govori nervozno i smoreno u isto vreme te pocinje daprati Ami kroz prolaz sve do odredjeno mesta gde trebamo doci.

„E pa znaš kako se kaže , za neke avanture vredi rizikovati .I još ja sam mislila da nisi kukavica .Hhaah"Stigla smo do vrha stepeništa a ispred nas se nalazi samo zid i jedna poprilično stara cigla koja se razlikuje od ostatka zida .„A evo je , samo trebam da dotaknem ovo i otvoriće se prolaz ."Dotakla je ciglu i zid se pomerio .„Posle tebe vojniče ".

Pa nisam ja kukavica nego prirodno je covek da se plasi smrti makar to zeleo ili ne.

Govori to Ami to te je prati kroz hodnike otvara vrata i daje da prodje prvi te ulazi i gleda bilo je totalni mrak nije mogao nista da vidi:

Jel ti vidis nesto ja ne?

Zacudi se te ceka da li Ami vidi.

„Ponekad je potrebno pogledati ispod same površine kako bi shvatio i video određene tajne ili istinu .Posmatraj ovo "Izlazi ispred njega i prilazi zidu te povlači lanac koji je visio sa plafona .Sve baklje u hodniku su se upalile ,i sada vide velike masivne zidove bez i jednog prozora .Hodnik je dug i ne nazire mu se kraj .A u samom hodniku su postavljeni različiti oklopi .„Hajde mo samo treba da pazimo na zamke ".

Bio je to jedan dugacak hodnik Ami je upalila svetla te smo krenuli i rekla da pazimo na zamke:

A sjajno jos mi samo to fali.

Govori smorenim tonom:

Uredu mora cu ovo da uradim onda.Byakugan!

#card1286

Ukljucio je byakugan te video sve oko sebe 360°C Te upita Ami:

Kako ti nemas straha da umres mislim ides nekako previse samouvereno.

Cekajuci njen odgvoro je hodao kroz hodnik.

„Jednostavno se ne bojimo ,jer je tako .Jednom sam se bojala po prvi put i poslednji .Kada sam bila odvedena tamo ,pre nego što sam postala deo eksperimenta morala su da me testiraju da vide da li vredim da živim .Još se jasno sećam svega što se desilo taj dan ,prvi put da sam se bojala i prvi put da sam ubila nekoga . Staje pred njega i pokazuje mu rukom da ostane na mjestu „Sani ".Primećuje nit koja se veoma malo presijava na svetlu baklji ,gotovo je nevidljiva .„Bila sam upravu ovo je bila zamka , da samo stali ovde aktivirali bi samo neko zlo sigurno.Pazi gde staješ ".

Zaustavsi me te je uocila zmaku video sam mojim byakuganom odma odicna stara nit te polako je preskacem te nastavljamo:

Razumem kad si bila eksiperiment i to je bas strasno ljudi se izivljavaju nad tobom.Ali nisam znala da si ubila nekog mada je svet Shinobia nema milosti.

Hodajcuci polako je Wertzuir video mekan deo poda da se moze propasti:

Stani!Ovaj pod je mek mozemo propasti.

Govori to gleda dublje u pod i vidi siljke ostre:

Kao sto sam mislio zamka.Moramo po zidovima hodati.

Fokusira charku u stopala te pocinje da hoda po zidu:

#card4

Jel znas da kontrolises charku u stopalima?

Upita Ami te ceka njen odgovor.

#card4

„Poprilično je lako .I ne nisam ubila samo jednu osobu bilo ih je mogo vrše da sam prestala da brojim .Ne znam njihova lica nikada ih nisam videla , ne znam njihova imena.Mada su mi govorili da nisu bili vredni pamćenja ili pominje ja .Jer su bili kriminalci osuđeni na smrt .Jedino čega se sećam je bio moje prvo ubistvo i njihove poslednje reči ime koje me proganja Monstrum .. Sigurno ne znaš osećaj kada trebaš da povrediš nekoga sa svega 3 godine."

Slusajuci sta je pricala hopdali smo zidovima te je slusao sta je Ami govorila:

Covece neverovatno da nisi postala ono monstrum zelja za krvlju jos imas razumevanja kao normalna osoba.

Govorci to iznenadjen su prosli zamku:

Uredu mozemo sad dole prosli smo je.

Te se spusta te ceka Ami da sidje.

#card8

#card8

Nastavljaju da šetaju pravo kroz hodnik .„Niko se nerađa kao monstrum samo kasnije biraš da li to želiš da postaneš.To što sam morala da budem ,bila sam kako bi preživela .Ni ja ne znam zašto se moje telo samo pokretalo kada sam ja odavno samo odustala da išta promenim .Ali ne ubijam ako ne moram .Šinobi mora da bude hladan i racionalno”.

Jel imas nekog prijatelja sem mene i Rika ili smo mi jedini prijatelji?

Hodajuci kroz hodnik bile su neke stepenice koje idu ka gore.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 360_F_248043308_Q9TCfmUS2T1UyhYryT6GB8Q9EHxSM05d

Videlo se na daljini jako svetlo byakugan nije moga da vidi kroz to jako svetlo te ga je iskljucio:

Ocemo li onda tamo?

Upita Ami te ceka njen odgovor.

#card8

„Tu je Baji ,i još 2 prijatelja koji ne znam gde su ?Ali se trudim da saznam ko sam ,odakle sam došla ?Jer sam sigurna da me roditelji nisu napustili.Nedavno sam se setila nečega većina stvari je mutna i nejasna Setila sam se glasa moje majke i mog oca .Ali to je i to je dovoljno Hajde mi gore , i čeka nas zagonetka koju sigurno jedva čekaš da rešiš"Krenula je da se penje uz stepenice.

Penjali se gore te su naleteli na neku dvenvu sobu gde je bila jedna slijalica upaljena:

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 Messy-living-room-abandoned-house-dirk-ercken

Auuu ovo je interesantno.

Govoreci to je poceo da nagleda okolo da nadje sta ima u prostoriji.Nije bilo nista sem slika koje su bas prasnjave te ih Wertzuir uzima i skida prasinu sa nje:

S-sta? o-ovo je A-ami k-kao mala ali tuzna i vidi neke dve osobe?(Reko je u sebi)

musko i zensko sa posecenim glavama.te je slucajno naglo sakrio sliku iza svojih ledja:

(Ako ovo vidi ima da se rasplace o-ovo je strasno).

„Šta si se udrvio ,da li je moguće da te je mali pacov uplašio .Ma hajde upoznao si Shukakua nemoguće da te ovo plaši .Znaš šta nema veze moramo da požurimo do prestolna dvorane .Jer imama osećaj da ovde nešto nije uredu".Izlazi iz sobe i krene jedinim pravcem koji ima .Samo se čuje njen glas iz hodnika .„POŽURI ,AKO HOĆEŠ MOGU DA TE STAVIM U SAKSIJU I ZASADIM "!

Znojeci se nije znao sta da radi sa slikom bilo mu je rizicno da vrati sliku gde je bila jer ce se mozda vratiti te je drzao knjigu iza svojih ledja i nadajcui se da ce naci mesto neko koje ce moci sakriti ili tako nesto:

Aahaa ma nista nije nego me samo iznenadilo ovde pacov aj sacu da dodjem.

Te krece ka njoj znojeci se po malo.

„Ne mogu da verujem da te je pacov uplašio.Mislim ozbiljno ".Zastaje una sred hodnika uzima kunai nož te ga baca Wertu pred noge #card330

„Šta god da radio ne približavaj se bliže od mesta gde je kunai .Nešto ovde nije kako treba.Previše ne lako "!.Okrene se i nastavi nadalje .

Baca mi kunai pred noge slika zamalo da mi nije skliznula iz ruku:

U-uredu mogu ti ja pomoci

Byakugan!

#card1286

Gleda gde se nalazi pogleda ka gore Vidi ostrice koje cekaju da se aktiviraju Ami je slucajno aktivirala stala je na neku plocu.Na svu srecu nije bila previse daleko od nje te vidi gde i kolko padaju te brzo trci do nje:

Ami!! Pazi!!!

Wertzuir dotrci do nje te joj uzima ruku i brzo trce ravno da nebi poginuli trceci su stali te Wertzuir upita:

Jel si dobro.

Cekajuci njen odgovor.

„DOBRO SAM! Zašto si se pomerio , kada sam ti rekla da se ne pomeraš dalje od kunai noža.Cenim tvoju pomoć ali sam bila u stanju da se pobrinem za ovo .Jer ako si primetio,ova zamka je previše nova u poređenju sa dvorcem.Pod broj 2 .Knjige koje sam bila pročitala su bile ispisane nedavno .Pošto sam ti rekla par detalja sigurna sam da možeš da skontaš u čemu je reč .Ako ne možeš reći ću ti , ako pogrešiš.

Pa da sam stojao tamo bili bi odvojeni plus cenim sto kazes da bi mogla sama ali nisam hteo da rizukujem.

O covece nisam znao da su zene ovakve koj smor:

Barem smo zajedno.

Pusta njenu ruku u tom momentu mu je slika ispala iz ruku Ami je videla sliku te je Wertzuir odma stao pred njen vid i reko:

Nista sta bi smo mogli raditi kakav je plan.

Smejaci se na sliu.

Samo izfrustirano izdahne„Dozvoli da ti objasnim pod broj jedan zamka je previše nova,pod broj 2.sve što je napisano u knjizi je novo mastilo što samo pokazuje da neko nedavno pisao u knjizi ,za razliku od sveske koja je napisana u šiframa i bila je sakrivena i još je imala neku vrstu pečata na sebi kao zaštitu knjiga je bila na otvorenom .Što ti može reći samo jednu stvar .Da je neko ovde i lovi nas .Okreće se .„Savetujem te da baciš stvari koje nesluže ničemu ovde ,jer me za njih nije nešto naročito briga. Idemo dalje ali sa podignutim gardom ".

Gledajuci u nju iskljucuje byakugan uzima sliku sa poda te se okrece Ami:

Ami! moram nesto da ti pokazem.

Ispruzuje sliku spusta glavu te mu se oci ne vide od mraka:

Slika ima iza neku sifru a-ali ti si ovo na slici z-zar ne.

Nadam se da nisam napravio losu odluku.

#card8

Odmara oci te povracuje chakru.

„Pogledaj detalje ,slika je nameštena ,dete na slici ima drugačiju boju očiju od mene , i slika je oko pa 30 godina stara kako bi rekla po izradi, ja sam 16 godina stara .Ko god da je ovde koristi sva sredstva da dobije ono što želi .Ali pitanje je šta želi od nas ili šta traži u ovom dvorcu ".Okreće se i krene da hoda napred .„Možeš da uradiš sa tom slikom šta hoćeš što se mene tiče ."

Phew dobro je na trenutak sam pomislio da je ona moram da pazim nesmem biti brzoplet.Te stavlja sliku na pod polako da ne pravi zvuk:

Uredu aj da nastavimo.

Govoreci to je poceo da se krece iza Ami 5 metara iza nje je bio hodajuci nekih 5 minuta Wertzuir se malo umorio:

Aj da malo predahnemo sta kazes?

Ceka njen odgovor.

„Već si se umorio .Ah da zaboravila sam da ti i ja nismo prošli isti trening izvini .Ajde" .baloni se na masivni zid koji je delovao kao da je star kao cela teritorija,zidovi su orušeni tapete se nevide nikako .
„Moramo da budemo pažljivi jer ne znamo ko nam je neprijatelj ,ili šta hoće od nas da budem precizna .U svakom slučaju bidi na oprezu."

Dobro sta ima ja dusu.

Odmara se posle 4 minuta je ustao:

Ajde da nastavimo.Nego jel si ti ljuta na mene jer sam te hteo spasiti ili sto te nisam poslusao da ostanem gde si mi rekla?

Upita je radozanlo te ceka njen odgovor.

„Nisam ljuta ,takva mi je priroda.Misli o ovome koa o misiji.A uspešnost misije zavisi od toga kakav je tim i njihove mogućnosti da prate naređenja i samih njihovih sposobnosti .Ne shvati ništa lično samo sam takva. I još moramo da budemo na oprezu .A poprilično sam sigurna da bi ti se prevrnuo želudac kada bi video moje tehnike , jer i nisu prijatne za gledanje ."

O covece po prirodi ehh dobro ima ljudi koji te prihvataju:

Da mi se pomuti zeludac pa mozda sam gadljiv ali kad je borba nema tu gadljivi ili ne zivot je u pitanju.

Hodajcui 12 minuta opet s bile stepenice koje idu ka gore.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 Photo-1531167599833-609a45d3d903?q=80&w=1000&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0

Poceli su da hodaju gore naleteli su na neka nepoznata velika vrata

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 6240470149_28d15b9cdc_o

Posle vas.

Govori Ami

Samo stoji i gleda u vrata.Odjednom nešto se promenilo u vazduhu .„Čekaj ."Kreće da gleda svuda naokolo .„Ne znam da li osećaš nešto u vazduhu.Kao da je teži ".Kreće da trlja oči jer joj se vid muti .„Uđi unutra "...Šalje mu neke znake , na znakovnim jeziku.Mada nije sigurna koliko iz je razumeo .-Za-m-ka-






Osetivsi da je vazduh cudan tesko se disalo video je Ami kako se desava nesto sa njom te ukljucuje Byakugan:

Byakugan!

#card1286

Ukljucivsi ga gleda okolo vidi plocu gde se nalazi Ami blizu nje Ami je pocela da ide ka vratima polako ali nije videla plocu:

Ami pazi!!

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 15708666-flying-metallic-darts-and-arrows-on-left-side-illustration
Od 400 Dmg

Wertzuir ide do nje brzo te zatvara oci polako se pocinje kretati u krug sve brze i brze:

#card1288

Nebeska vrtoglavska rotacija!

Te odbija sve strele od njega i Ami.Posle 7 sekundi okretanja odbio je sve strele te polako usporava,iskljucuje byakugan:

Jel si dobro?

Cekajuci njen odgovor.

„Da dobro sam ,da li smem nešto da te pitam "? Samo kreće da se češe po glavi.„Ti nisi naučio znakovni jezik zar ne ,ako jesi onda mi reci šta ovo znači" Kreće da ponavlja znake od prošlog puta .„U svakom slučaju idem ja unutra .Šta je ovo izgleda da se vrata otvaraju čakrom.A sudeći po ovome neko je pokušao da uđe ovde pre ali bez uspeha ".

Nemam pojma znakovni jezik iskreno da ti kazem nemam pojma taj jezik.

Govoreci to nije imao ideju gde bi mogao da fokusira charku da bi otvorio vrata:

A gde trebamo da fokusiramo charku da bi otvorili vrata?

Upita Ami te ceka njen odgovor

#card8

Povracuje izgubljenu charku.

„Zar vas nisu učili znakovnim jezikom na akademiji? Kreće da uzdiše zbog nerviranja. „Nema veze .Vidiš li mesto gde je udubljenje za kakvu .Tamo treba da pustiš protok svoje čakre .Čekaj šta je ovo .Približava se vratima i vide da je nešto urezano na njima .Ispisano je u šiframa .„Nešto piše ovde .Dođi i slušaj šta imam dati kažem ."

A covece zene spasio sam joj zivot dva puta ni jednom hvala (Pravi namrstenu facu).Videla je neko udubljenje na vratima koje je mozda neki izvor da se otvore ova vrata te prilazi ka tome te dolazi blizu Ami:

U Akademiji mozda tad nisam bio na casu bio bolestan nesecam se.

Govori to ceka da Ami kaze sta ima.

#card8

Povracuje charku koju je izgubio.

„Ovde piše da je čakra ključ koji ne sme na bilo koji način da se izvadi kako bi vrata ostala otvorena .U prevodu znači da će morati da ostaneš ovde kod vrata i održavaš čakru kako bih mogla da uđem i izađem .Jer na unutra čeka zagonetka , a to nije tvoja jača strana ".?

Au pa ce meni nestane chakre mislim mogu umreti ako nestane.

Govori to malo zabrinuto a covece ima sad da me nes kaze ce me spusti na pod:

Mislim glupo je sto mora da neko drzi mislim ja bi drzo mada odrzavati da li to trosi chakre je problem ako da.

Ceka njen odgovor te gleda ka vratima.

Samo mu prilazi i stavlja ruku na rame .„Ma nebrini se nećeš umreti, barem ne još .Da vrta ubiju potrebno je da im šaljem čakru 3 dana i 3 noći zato .Te ovo neće ubiti .Zato budi dobra saborac i stavi ruku tamo ."Te mu sklanja ruku sa ramena i okrene se prema vratima .„I plus trablo bi da znaš da vrata nisu nikoga ubila , i to bi bila glupa smrt .Zato budi hrabar ".

Hm (Nasmeje se) uredu aj jer smo saborci i treba timski rad.

Govoreci to je prilazio vratima te prisao ka udubljenom delu te stavlja ruku na taj deo i fokusira chakru te je odrzava.Te se vrata otvaraju polako:

idi srecno i nemoj da se zardrzis.

Govoreci Ami je hodala ka vratima i polako se gubio trag nje na daljini.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 Throne_room_by_zoriy_d4qp2wi-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9NTg5IiwicGF0aCI6IlwvZlwvYTA2MGUwMTctMDM5ZC00Y2FkLWIzZGMtYjMzZGJkYWY1NjNkXC9kNHFwMndpLWFlOWQyMmYwLWRmMzctNGRhYS1hMWNjLTdhNDU0ZDNiYjczYy5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
U prestolnoj dvorani je sasvim druga priča ,u potpunom je drugačijem stanju nego dvorac .Ništa nije taknuto .Na kraju se nalazilo veliko i raskošno stepenište ,koje vode do 3 prestola .Prvi je bio u sredini ,po veličini je lako zaključiti da je namenjen vladaru .Drugi i treći su se nalaze na desnoj i levoj strani od njega .Bili su manje raskošni bili su namenjeni suprugu i njegovom detetu .Iznad glavnog prestola je nalazilo postolje koje je bilo prazno .Penje se na stepenište i vadi kristal iz svoje torbe ..„Ovde ti je mesto ".Postavila ga je i njegov snop je pao tačno na sredini sobe .Na podu se nalazila jedna velika okrugla ploča Dotrčala je do poče i videla je da se pomera .Kao neki stari kalendar koji se poklapa .Na njima je bilo napisano sledeće reči .„Mrak, kazna , znanje , presuda , pravde .A ovde su brojevi .!Kako se držiš tamo Werte "!.

Stojaci pred vratim kontrolise chakru da odrzava vrata otvorena ovo je bio dobar trening donekle jer sam fokusirao chakru ka necemu ali sa vremena na vreme malo osecam da gubim chakru ali bas po malo mada me bas bole noge na svu srecu bilo je dovoljno da moze sesti i da odrzava chakru te je seo polako da ne izgubi koncentraciju:

Ajde Ami pozuri i da bezimo odavde.

„Radim najbrže što mogu !Ok izdrži još malo "!!!Kreće brzo da pomera bloču koja je klizi potpuno lagano kao da nema težinu .„Prvu stvar koju smo uradili je bila tama , to je sigurno broj jedan ."Okreće ploču sa brojevima i stavi broj jedan ispod reči mrak .Čuje se klik ,kod postolja .„Posle smo ,bili u biblioteci što je sigurno znači znanje " .Unosi broj dva ispod reči znanje .„Posle biblioteke smo bili u tamnici .To je kazna "!Stavlja broj 3 ispod reči kazna .„Posle je bila kancelarija,presuda ne može biti ,jer presuda nema veze sa tom kancelarijom ,a u dokumentima se spominju zločini i kazne za njih .To mora da je pravda ."Stavlja broj 4 ispod reči pravda .„Presuda se izvršava ovde ,i to na meni sada .Ovo je sigurno broj 5.".Postavlja poslednji broj .I u centru sobe se otvara pod i njoj se nalazi metalna kutija .Ali čim je uzela u ruke soba kreće da se urušava ,i trese se ceo zamak .„TRČI !PUSTI VRATA !STIĆI ĆU TE ! SAMO KRENI !


Proslo je 2 sata sedejuci drzeci vrata polako sam se brinuo da se nije nesto desilo Ami.ustao sam i cuo Ami-n glas u tom trenutku zamak je poceo da se trese i polako rusiti bilo mi je tesko da zatvorim vrata ali nisam imao izbora zivot je u pitanju.Te je prestao da drzi vrata otvorena i krenuo da bezim ka vratima trcao sam sto brze.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 3 Animesher.com_gif-dragon-ball-z-trunks-102738


Video sam stepenice koje idu ka gore bio bi pre spor da idem tako da se penjem te sam odlucio da hodam po zidovima.

#card4

Te poceo da trcim po zidovima sto pre sve brze i brze je pocelo sve da se rusi nisam imao puno vremena da razmisljam te sam morao da aktiviram byakugan.

#card1286

Video sam neki mali tajni izlaz ne bih znao gde je mogao da vodi te sam brzo skocio ka tome i krenuo da idem ga povrsini posle 10 sekudni vidim nebo na daljini sa byakuganom.Polako sam se umarao ali sam morao da nastavim video sam da su se vrata zatvarala polako te sam skocio ka izlazu i stigao na povrsinu i to jedva iza zamka je to bilo bio je kao neki zemljotres sam citav zamak se srusio nisam znao sta da radim bio sam se iscrpio i reko:

(Ami moras da prezivis).

Lezajuci na podu od umora.







Poslušao me je i krenuo je da trči ,vrata su se polako zatvarala tako da sam imala dovoljno vremena da izađem .Trčala je koliko je noge nose,uz veliki potres i zatvaranje prolaza , koji joj se činio da je miljama daleka ,izgleda joj kao da trči satima .Prolaz je sve manji i manji .Kada se skoro potpuno zatvorio uspela je u zadnji momenat da se provuče i izađe napolje .„Ah ,uspela sam "!Taman kada je to rekla deo plafona je otpao ,isto kao veći deo hodnika i mala površina na kojoj stoji je sve manja , kreće da gleda na dno i vidi ništa osim duboke rupe bez dan .„Ok ovo nije dobro "!Steže kutiju u rukama i kreće da gleda levo desno ,kada ugleda prozor na zidu .Trči do njega ,taman ga otvorila i skoči da ko zna koje visine .Neko je povuče nazad u probije je uz zid prignječeći vrat svojim laktom .Bio je neki čovek potpuno obučen u crno visok oko metra osamdeset sa maskom koja se može kupiti bilo gde .„DAJ MI BLAGO "!!!Glas mu je dubok i promukao . Stisne joj vrat još više da joj još više uskrati disanje , a površina na kojoj stoje je sve manja .Izvlači Kunai iz rukava .Probada ga uz stomak .Od bola se odmakne ok nje i jaukne .Uzima kutiju i zaleti se u njega ,tako mu zabovši još jedan kunai .I pali su zajedno kroz prozor .Kutija je pala negde u blizini .Ali sebe trenutno fokusira na pretnju koja joj stoji na kolenima jecajući , a ona stoji uspravno pred njim .A Wert se pojavio u bikini i gleda prizor koji se dešava pred njim .„Ti si bezvredan ”.Iz čupa kuani iz njegovog stomaka i jaukne od bola i prisloni ga uz njegov vrat .

Od umora je lezao na podu gledajuci u nebo disajuci duboko:

Ah ah ah covece moram stvarno da treniram kondiciju.

Govoreci to sam video neku osobu koja pada sa prozora pri rusenju zamka to je bila Ami i neka kutija u njenoj ruci.Te me je pogledala i rekla da sam bezvredan bio sam zbunjen ali je drzala kunai na kocki sto mi je cudno.Prilazio sam ka njoj polako video u kutiji neku cudnu chakru koja reaguje na Ami jer se cudno ponasala:

Ej ej polako.

Odaljava je od kutije polako gledala me je cudno:

Jel si dobro Ami?

Gledajuci u nju te cekam njen odgovor.

#card8

„Werte poništi genđicu odmah ,.Ovo je osoba koja nas je pratila celo vreme .Uzima drugi kunai u drugu ruku, poseče ga preko ramena i otkrije mu se tetovaža .Sa oznakom 03.I simbol lobanje koja ima bodež privedeni kroz nju .„Pogledaj mu tetovažu .Viđala sam ih dosta pre tamo u laboratoriji,svaki od onih koji su bili tamo imali ovu oznaku .Smrtna kazna iz je bila presuđenja ." Uzima bodež ponovo ga probada .„Reci zašto si ovde inače ti je smrt zagarantovana".Potpuno hladno ga gleda bez ijedne emocije u očima , koje su hladne i bezdušne .

Rekovsi mi to nebih znao kako da ponistim genjutus nemam ideju jedino sto se secam kad sam ucio da kroz fizicki bol moze se osloboditi od genjutus-a.Te uzima kunai u ruke:

#card330
1 kunai 10 dmg

Izvini ami ovo je jedini nacin da te oslobodim od genjutsu.

O covece glupomi je da je povredim aaaaa kad sam zab kako na drugi nacin osloboditi.Mada nemam izbora dobicu vrv par samara i naljutu ali cu je spasiti da je manje povredim baci cu ka njenoj ruci.Baca kunai ka njenoj ruci pogodio sam je malo je uzdahnula od bola:

Jel si dobro Ami?

Cekajuci njen odgovor.

„Auć"!Samo se okreće prema njemu .I dalje ima hladan pogled u očima ,hoda prema jednom omanjem potoku .I kreće da prerr svoje ruke . „ZAŠTO NEĆE DA SE SKINE "!Kreće da skida natopljene zavoje koji su krenuli da propuštaju krv .„Daj mi kutiju moram da je operem nešto je ugravirano na njoj ,a ja želim da znam šta je to ili šta je unutra njen ".Ostaje okrenuta leđima prema njemu i čeka kutiju .

Uspevsi verovatno da je oslobodim od genjutsu-a kocku gledam ima cudnu chakru te pocinjem nogama da sutiram po malo jer mi je rizicno da je drzim u rukama i skotrljala se sve do nje:

Evo ti pazi ima neku cudnu charku kroz byakugan to vidim pazi se.

Govori zabrinuto te ceka Ami-n odgovor.

Bez odgovora uzima kutiju i kreće da je prete kroz vodu .Koja više nije čista kao pre uprljana je krvlju većim delom .Na metalnoj kutiju je krenulo da se nadzire slova . „Ispisano je u šiframa .„Kaže daj mi vodu crvenu koja ti daje život , a za uzvrat ja ću ti dati znanje koje tražiš .Ovo je stvarno laka zagonetka, sigurno si je i ti skontao zar ne "?.