Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dvorac zaboravljenog plemstva - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dvorac zaboravljenog plemstva

First topic message reminder :

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 53WtglvVK
Dvorac zaboravljene kraljevske porodice koji leži sam i napušten duboko u šumi .Nekadašnja lepota  dvorca je nestala , a građevinu je sada pokorila priroda .Mnoge tajne se kriju u tom dvorci,stari portreti i prostori između zidova su takođe cela zagonetka.

Par sati je proslo Wertzuir se probudio polako trljajuci oci vidi kako Ami gleda u knjigu:

Jel si nesto otkrila?


Upita radoznalo te ustaje da se protegne da ocisti prasinu sa sebe:

Odoh malo da prosetam napravim malo koraka.

Govoreci to je prosetao malo nekoh 5 minuta te se vratio nazad do Kauca.

„Dobro je što si se vratio.Ispostavilo se da si se bezveze plašio .Knjiga je prazna ."Otvara knjigu i stavlja je pred njega .Kreće da se proteže.„Saznala sam da sam su ova knjiga i sveska povezane .Pogledaj korpicu sveske i korici knjige .Sveska ima šapu na sebi ,a na knjizi se nalaze oblici slični kandžama .Pa jedino što ima smisla trenutno je da su sveska i knjiga jedno .I sam si rekao da knjiga ima neku čakru na sebi .Što znači da je potrebna druga čakra za aktivaciju .Možeš ti to pošto ja čakru fokusiram na rane ".

Gledajuci u nju nervozno da fokusiram chakru u knjigu:

Aj ali imam los osecaj instikt mi govori.

Otvara knjigu te zatvara oci i fokusira charku u knjigu posle 30 seknudni pojavio se znak na knjzi.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 Cursed_Seal_Hy28Anime_-removebg-preview

Wertzuir gleda u to te zastaje sa fokusiranjem chakre odjednom.Znak pocinje da svetli:

O ne gahhh.

Pocinje da vristi od bola:

AAAaaaa Z-zatvori k-k-knjg gAAA!!

Brzo skače sa fotelje .„E!!Drži se !!! Otima mu knjigu iz ruku i zatvara je .Stavlja je na sto.I pomaže Wertu da sedne na kauč .Te mu daje daje prostora da diše. „Izgleda da ova knjiga ima sigurnosni sistemi.Možda je potrebna odgovarajuća čakra kako bi se aktivirala .Kako se čini da te je pečat prepoznao kao neprijatelja ,da pokušam ja ."Uzela je knjigu i krenula je da fokusira čakru .Ali noj se ništa nije dogodilo .Naprotiv korice su krenule da sijaju i reaguju sa kristalom .
„Bila sam upravu ".

Kako je zatvorila knjigu bilo mi je malo lakse bolovi su prosli:

To je prokleti hyuga pecat za sporedne grane porodice koju mogu da ti mozag pretovre u kocu da se samo istopi.

Govori u delimicnim bolovima:

Pazi samo.

Govoreci to je odmarao od jakih bolova.

On leži na kauču ,a ona brži okrenuta leđa prema njemu i gleda u jednu policu sa knjigama .„Zar ti nije muka od toga .Označen si koa drugačiji , i zbog toga su ti stavili lanac oko varta kao najobičnijem psu .Da li si imao izbora kada su ti stavljali tu oznaku na tebe ?Zašto to imaš i ko ti je to savio ?Samo je sela na obližnju fotelju i kreće da zagleda knjigu .Dok čekanja njegove odgovore na njena pitanja.

Gledajuci u nju je poceo da prica:

Pa to je duga prica ali izprica cu ti.Postoje 2 grane porodice Glavna i sporedna.Glavna porodica sluzi da bi imali svog naslednog u klanu dok sporedna stiti tajnu klana byakugan nas Kekke Genkai i svaki put ko nas uhvati ili kidjnapuje ovaj znak sto imam (Pokazuje na celu) se aktivira da nebi dobili informacije kolko znam sa 3 godine dobijaju to zavisi od rodjenja moji roditelji isto imaju te znakove taj znak je nemoguce se otarasiti.U prevodu mi samo zastitnici glavnoe grane da cuvamo tajnu jedina sloboda je smrt ali to je druga strana price.Nego je si nasla nesto?


Upita te ceka njen odgovor.

„Ne želim da se mešam u vaše porodične drame .Ali meni se čini kao da se prema vama ponašaju ništa bolje od prosečnog psa .A što se tiče da je smrt sloboda ne bih tako to rekla .Veruj mi da je tako ne bih bila smatrana monstrumom bez razloga .Bila sam odgovorna za smrt toliko ljudi da jednostavno prestaješ da se pitaš šta radiš .Smrt nije dar barem ne po meni .I da našla sam nešto .Izgleda da ova knjiga reaguje na moju čakru , a tvoju smatraju za neprijatelja.Krenuće mi dalje čim ti bude bolje .Tvoja porodica ce čini baš okrutno ,ako su tvoji roditelji samo tako pustili da te označe ".

Nisi razumela to tako mora jer je to sve sto imamo ta nasa tajna moji roditelji nisi krivi oni su isto bili dobili znak tako to mora ali ako gledas ovako nema nicega da moze pecat da se ukine ni najjaci ljudi je nemoze jednostavno nego me moze ubiti samo tim pecatom.Uredu jedino da das svoje chakre pa ce se vrv pokazati gde je put bar ja tako mislim.

Sedeci na kaucu se malo oporavio.

„Ove dve knjige i kristal siću povezani , sveska sadrži neke podatke u vezi ove prostorije ali je pola napisano u nekim šiframa jer nekim čudom ja ih mogu pročitati slušaj šta piše u jednom delu .Otvara svesku i kreće da okreće stranice od se Wert drži za glavu „Ona voli da se provlači kroz zidove , a omiljena su joj klizna vrata kod čuvara staroga ,mada ne voli staru tamnicu kroz koju mora da prođe ali je hrabra ratnica ".Spušta svesku i gleda u Werta „A u biblioteci postoji samo jedno mesto gde ima oklop ratnika".

Slusajuci sta je pisalo u knjizi razmisljao je gde bi se moglo to nalaziti:

Nebih iskreno znao gde se to nalazi.Ti verovatno znas to ali ovo za provlacenjem kroz zidove e to je zeznuto.

Gledjacui u Ami gleda oko prostorije nema nasao nista kao neki put.Te ceka Ami sta ce uraditi.

„U biblioteci se nalazi pisaći sto tačno u centru sobe .Pored stola se nalazi stari oklop .To je jedini mesto u na kome se nalazi jer je starinratnik sinonim za oklop stari oklop .Možemo da krenemo dalje ako se osećaš bolje ."Ustala je sa fotelje i gleda u njega .„A da ubijemo malo ovu tišinu reci mi više o svojoj porodici ,pa ću ti kasnije reći nešto malo više o sebi ".

Pa sto se tice moje porodice nema tu puno slazemo se majka i otac me odgajaju ja ih slusam pomazem i tako iskreno mi je i drago mada mi je i zao sa ostalima koji su njihove porodice umrle.Bolje mi je mozemo nastaviti.


Govoreci to Ami je ustao sa kauca te je krenuo da prati Ami.

Prolaze kroz ovaj lavirint od polica kao da je ništa .„Pa mislim da je lepo imati to nešto što se zove porodica .Ja se svoje nesrećan nisam se ni sećala mog imena sve što sam imala bilo je ime 03.To je bilo sve .Zatvore te u neku tubu sa vodom i pute te kada trebaš da ubiješ posle te vrate . Stigli su do starog oklopa .„Evo ga sari ratnik.A sada mi pada neka ideja napamet .Da li želiš da je čuješ "?.

Hodajuci smo stigli do starog oklopa te upita Ami:

Kako si uspela da pobegnes mislim mora da znas nesto o tome.

Upita je te razgledava oklop:

Pa sta bi smo trebali da uradimo.

Te je cekao od Ami odgovor.

Samo se isprazno nasmeje.„Ne znam kako sve mi je u delovima .Bila sam u svojoj tubi ,nakon toga neko je razbija .Sledeća scena koje se sećam je bila kada sam bežala niz hodnik ,nakon toga se budim u nekoj šumi .Kada sam po prvi put videla sunce ,nebo ,travu .I na kraju sećam se kako me neko zove imenom moje prvo sećanje i jedina stvar koju imama . Približava se starom oklopu i povlači ruku koja drži mač ,te se zid koji se nalazi pored otvori .„Sada znam šta znači deo provlači kroz zidove, pa hajde mi dalje ."Tako ležerno je ušla u prolaz i krenula dalje .

Slusajuci Ami kako je pricala Wertzuir je pratio nju te je upita:

Jel se secas da je neko bio isto kao ti tad mislim nisi jedina tamo bila zar ne?

Upita je kako su se provlacili stigli su do nekog hodnika sa vratima.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 Dark-room-with-door-red-blue-light_942686-3929

„Bilo oh je puno ,ali kako je vreme odmicalo ja sam ostala jedina tamo .Nismo nikada imali ikakav kontakt međusobno,većinom vremena smo bili uspavani .Samo smo se gledali povremeno iz naših tuba.Oni koji nisu bili dovoljno dobri , dovoljno savršeni šinobi bi bili ubijeni .Tamo je bilo pravilo ubi kako bi živeo .I dalje misliš da je smrt sloboda".Došla je do brave na vratima povukao je vrata i došli su do neke stare tamnice .

[centerDvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 C823c8322d7f1c8fe2b23412a07567b6[/center]

Gledajuci u nju i govoreci:

Nemozes razumeti to kod nas sto imamo znak a u isto vreme ti sto su ubijeni su se oslobodili od te patnje testiranja ne kazem da tbi trebalo da umres.

Govreci to je nastavio da hoda te gleda tamnice neke od krvi predmeti za mucenje:

Ovo je strasno ko horror film covece.Govoreci malo uplaseno.

Samo se nasmeje te kreće da gleda u Werta „Hahahaah.Ma hajde ovo je kao šetnja po parku .Nemoguće da te ovo mesto plaši, ajde budi hrabar malo .I plus pogledaj ove rđave instrumente za mučenje , sigurno nisu korišćeni ko zna koliko decenija .I plus pokušaj da zamisliš koga su sve dovodili ovde .Znaš šta je za mene bila pobeda tog dana .Kada sam po prvi put videla nebo ."

Moras da razumes da sam osoba koja nije videla takve strasne stvari ja sam kao normalan osoba nebo sunce itd lako je reci za osobe koje su to nazalost dozivele.

Gledajuci u Ami nervozno te rece:

Hajmo odavde da vidmo sto smo uopste ovde.

Govori nervozno te gleda u Ami ceka njen odgovor.

„Na tvoju žalost tamo su vrata i na kraju , ali ključ za ta vrata su u nekoj od ovih ćelija tako će mo se malo duže zadrži ove dok nenađemo ključ ne može ni da se maknemo odavde ,zato navali na posao ."Šeta je potpuno opušteno koa da se ne nalazi u prokletoj tamnici .Ulazi u jednoj i kreće da proverava svaki ćošak .„Kada sam još bila tamo mislila sam da su me roditelji napustili znaš ".

Cujevsi sta je rekla Wertzuir se rastuzio:

Steta nebih znao taj osecaj ali nije srecan.

Govori tuzno.Uredu da bi ubrzo proces vreme je za ovo:

Byakugan!

#card1286

Ulazi u jednu Celiju te pocinje da istrazuje da bi nasao kljuc.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 #world1

„Da li si našao nešto ,jer je ova ćelija prazna ".Izlazi iz nje te se naslanja na zid pored vrata .„Znaš nije pametno da koristiš tehniku ako ti još nije dobro,mislila sam da to znaš ."Kreće da zeva „Ahhhb .Al sam umorna mogla bi lagano da odremam ovde bez problema , a ti " Samo je gleda kao da je pala s Marsa.

Trazeci je nasao kljuc:

Ma proslo mi je onako moram sto pre jer malo mi nepriijatno.

Govori znojeci se malo:

Tebi se sad spava sto nisi odspavala kao i ja bilo je mesta da se namestis za spavanje.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 8c91c9454600f5b244853974f7ae3d6c

Ovo je verovatno za ova vrata sta mislis?

Upita Ami te ceka njen odgovor i gasi byakugan u isto vreme.

„Pa dok si ti spavao ja sam čitala ,kako bi smo mogli da krenemo dalje znaš . Dešifrovanje neke knjige zahteva vreme ,tako da nisam imala dovoljno vremena da se odmori .Molim te daj taj ključ u ovamo .Jer ne znam za tebe ali mi je već postalo dosadno .Uzima ključ okreće bravu i iza njih se nalazi zid .„O vidi ti to ćorsokak "Naslonila se na zid ,ali to su bila tajna vara .Kako se naslonila tako je pala na leđa .

Dok sam joj dao kljuc rekao sam joj:

Ako hoces da uradis to zahteva energiju mora da se odomris svoje telo da bi mogao da nesto uradis.

Kako se naslonila na vrata bila su tajna kad je pala to je bila kancelarija puna papira.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 Decorating-an-old-world-style-home-office

E sjajno jos knjiga i papira.

Govori smorenim glasom.

„Ti stvarno nevoliš knjige kako se čini ."Samo leži na leđa i gleda u plafon „Ovo ti nije srećan dan .Izgleda ka neka stara kancelarija ".Ustala je sa poda i kreće da prevrće po stolu .Po kvalitetu izrade da se primetiti da je kavlitetno izrađen .Otvara prvu fijoku i tamo nalazi neki ram za slike .Na slici se nalazi mladi muškarac koji kleči na kolenu i gleda u nešto sa srećom u očima ,ali druga polovina slike je pocepana .U fijoci se još nalazi neki medaljon .„Šta je ovo "?

Gledajuci u knjige verovatno cemo morati citati te je Ami nasla neku sliku iz fioke:

Nebih znao iskreno.

Te ide da gleda po papirima vidi imena 158 projekat,184,038,054...:

Ami vidi ovo neki brojevi projekti jel ovo sto si ti bila.Mozda ima tvoj broj neke informacije.

Kaze je joj to te ceka njen odgovor.

Uzima papire koje je Wert pomenuo .Pažljivo analizira svaku reč.Kreće odrično da odmahuje glavom .„Ovo nije spisak organizacije koju sam pominjala ,da je ta organizacija u pitanju pečat bi ih otkrio, ali fajlovi nekih zarobljenika .Po ovim papira izgleda da su zarobljenike osuđene na smrt koristili kao neku vrstu zamoraca ,ili bi ih samo pogubili .Nešto slično su radili kod nas .Nastavlja da gleda u papire .

Gledajuci u papire je trazio zatim je nasao broj 03:

E evo te ja mislim?

Govori te pokazuje papir prema Ami i pokazuje joj sta pise na papiru:

I jel to to ili nije?

Upita je te ceka njen odgovor.

„Osumljičeni zatvorenik rednim brojem 03 je osumnjičen za izdaju glave porodice, trenutnog vladara drevne dinastije , prodavanje informacije izdajničkom grupom kriminalaca , koje su bile odgovorne za masakar ,na kome je povređen veliki broj ljudi .Među kojima je bila naslednica stara svega 3 godine,gubi joj se svaki trag . Trenutno stanje gospođe imanja je loše , psihički je neutešna .Izveštaj je podešen i odobren čekamo dalja naređenja što se tiče slučaja nalaženja princeze -----"„Uhh ime je zabrljano nemogu na dalje da pročitam šta piše .Bila sam upravu ovo nema veze sa organizacijom koja me ne zarobila ".

Slusajuci kako cita na kraju nije bila da organizacija hmm pitam se ali sta ovo sve znaci:

Hmm onda je ovo cudno.Rekla si pre da si imala neki osecaj da trebas u ovaj zamak zar ne?

Gledajuci u Ami cekajuci njen odgovor.

„Da.Čula sam kao da me neko zove čudno je da se objasni. Isti osećaj koji sam imala kada sam telepacki komunicirala sa Šukakuom tamo kada samo bili na misiji .Ali glas koji sam čula kada me je zvao da dođem ovde je bio muški glas koji je poprilično slab kao da je na izmaku snage ".Nakon toga primećuje neko čudno oboljenje u polici koji ima isti oblik koa medaljon .

Pa da nije mozda isto neko zarobljen mada ovog puta nebih bio siguran jer ko zna sta se ovde sve desavalo.

Govoereci to gleda gde i Ami gleda vidi medaljon zlatne boje:

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 Proizvod

Sta je to kao neko novcic ili medalja?

Upita se te ceka da vidi sta ce Ami uraditi.

„Meni izgleda koa neka vrsta medaljona ,ako me pamćenje služi barem malo unutar njega bi trebalo da se nalazi slike neke drage osobe .Ajmo da vidimo šta se krije hoćemo li "?Otvara medaljon baš kao što je mislila unutra se nalaze slike ,ali jedna je uništena , a druga se vidi samo do pola .„Slike su gotovo neupotrebljive , jedan je uništena , da druga se vidi do pola , meni izgleda da je u pitanju žena pogledaj ".Daje mu medaljon u ruke i leka njegov odgovor.

Daje mi medalju u ruku te gledam:

Hm mozda su to neki roditelji nebih bio siguran.

Te daje Ami nazad medalju pitam se da gde dalje mora da ima jos nesto tajno.Te je krenuo do stola i poceo da pipka ispod stola da li bi nasao nesto.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 #world1

Čuo se čudan zvuk koji je pokrenuo neki mehanizam.Police su se razdvojile i pokazivale neki mali sef ,koji je bio sačinjen od crnog čelika .„Vidi ti to našli smo sef ali koja je šifra mora da ima nešto ovde što bi nam reklo kombinaciju za sef " Uzela je sliku i okrenula poleđinu , gde su bili upisani ovi brojevi.„Našla sam neke bojeve ovde 08030.Moguće da je ovo kombinacija za sef."

Aktivirajuci neki mehanizam bio je crni sef od celika:

Opa vidi ti to daj da probam.

Te ide polako ka sefu uzima medalju te gleda i stavlja brojeve.Cuo se neki klik te otvori malo sef on uzima rucku od sefa te vuce ka sebi i otvara ga.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 2 WhatsApp-Image-2022-11-30-at-1.41.20-AM-1-pyolpj56xzu3ilksmc30x5i2u7ypylnsszp7kfgi48

Uzima ga te daje Ami jel znas sta je ovaj kristal?

Upita je te ceka njen odgovor.

„Ova vrsta kristala se koristi za proslave koa što su veridbe , venčanja , rođenja naslednika i krunisanja .Ali ovaj oblik je poprilično zanimljiv izgleda kao da je namenjen sa stoji na prestolu u glavnoj dvorani.Izgleda da ga je neko ovde sakrio jer je kristal za neke je vredniji od života .Valja bi trebalo da se uputimo prema glavnoj prestolnoj dvorani .Imaš dva puta do tamo da se vratimo kroz tamnicu koju toliko voliš ili možemo kroz ona vrta tamo ."

Slusajuci sta je imala da kaze:

Hmmm ajde tamnica sigurnije mi jer barem znam sta tamo ima a kolk znam pretnje nema.

Govoreci su krenuli nazad ka tamnici prolazeci nju su prosli onaj uzak put pa su stigli do biblioteke opet:

Uf mogli bi malo da odmorimo sta kazes?

„Pa mogli bi pošto neki od nas nisu spavali ko zna koliko .Mada sam se poprilično začudila kada su pristao da ideš kroz tamnicu jer sam mislila da ti u nije nešto draga .E ko zna možda ćeš na kraju zavoleti i knjige .Ahhh mrtva sam trebalo bi da odremam malo inače ću se srušiti "Spušta stvari na sto i namešta se u fotelju i pokušava da zaspi .

Videvsi da je zaspala na kaucu odlucio je on da spava skida ranac sa ledja te ga otvara i uzima krevet slaze ga na pod gde ima manje prasine te siri ga sprema i ostavlja ranac sa strane te legze i govori Ami:

Laku noc.

Smejaci se te ulazi polako u san.

Polako se budi te vidim da je on zaspao .Diže se i te kreće da zagleda kristal „Koju tajnu ti kriješ ,sigurno postoji caka .Čekaj može li biti -!!! ".Brzo stavlja kristal na sto i uzima knjigu u ruke .Prilazi Wertu koji spava i kreće da viče .„USTAJ ! IMAMA NEŠTO "! Jadan poskoči i sav zbunjen gleda naokolo

Probudio sam se naglo kako se Ami prodrala na uho bio sam zbunjen gledo sta se desava.Trlja oci te upta:

Sto se deres covece aaa.Sto si se tako prodrala.

Upita te se razbudjuje polako ustaje sa kauca i proteze se i ceka od Ami odgovor.

„Slušaj šta piše ."„Kada se svi tragovi skupe slagalica se morati složiti pred očima svih kao dokaz poštene pobede .I kao dokaz pravednostin redosled se mora ispoštovati , ali pazi za varanje se gorka cena mora platiti "„Znači po tebi gde je mesto gde se skupljaju ljudi u dvorcu i gde im se sudi .Pusti ću te da pogađaš ,čisto da vidim da li si shvatio ".Prekrstila je ruke i samo gleda u Werta.

Slusajuci Ami kako je govorila  zagonetku gleda me i ocekuje da nesto kazem:

Pa sta znam da skolpimo slagalicu tamo kod tamnice ako ne onda kazna kolko sam razumeo.

Gleda u Ami zbunjeno te ceka njen odgovor te stvlja ruke u dzepove.

„Ahh.Ne .Mesto gde se ljudi obično okupljaju u dvorcu je prestolna dvorana .Jer je to jedino mesto gde se skupljaju ljudi i svedoče kada se nešto dogodilo.A ovaj kristal bi trebalo da stoji na vrhu trona i sudeluje u suđenju .Tako ta je naša sledeća lokacija prestolna dvorana."