Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dvorac zaboravljenog plemstva - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dvorac zaboravljenog plemstva

First topic message reminder :

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 53WtglvVK
Dvorac zaboravljene kraljevske porodice koji leži sam i napušten duboko u šumi .Nekadašnja lepota  dvorca je nestala , a građevinu je sada pokorila priroda .Mnoge tajne se kriju u tom dvorci,stari portreti i prostori između zidova su takođe cela zagonetka.

Gledam je te je joj odgovoram:

Jesam samo zasto bas crvena voda od krvi budi pazljiva.

Gledajuci nju kako pere kutiju i kako voda postaje sve crvenije da je totalno od krvi.Gledajuci u nju kako pere je bio u gardu da se nesto ne desi.

Posle par minuta dok se kutija cela natopila čuo se malo Klik i jedna stranica se olabavila ,tako da je mogla da se otvori .Unutra se latila još jedna drvena kutija sa nekim ukrasnim duborezom i malom karticom od kartona koja je bila napisana poprilično urednim i elegantnim rukopisom .„Čestitke za onoga/onu koji je stigao do kraja svega unutra se nalazi objašnjenje gde se nalazi velika moć .".

Gledajuci Ami kako otvara kujtiju neki drveni deo je bio pise velika moc:

Samo smo radili sve zbog moci?

Zacudi se da je neka moc u pitanju ali bila cudna chakra vervatno je to:

Nista imas tu cast da otvoris.

Otvara poklopac i unutra se nalazi neki staklo„Hhh?Ovo je.Neka vrsta ogledala ." .Okreće ga po rukama .Ugleda ko obično ogledalo bez rama i bez ičega .Te daje kutije Wertu .I nastavlja da zagleda staklo .„Kaže mapa do moći ,ali gde ,Ima cake sigurno je ima negde ali koja i gde dalje "?

Dajevsi meni kutiju nisam hteo da je uzimam u ruke samo sa nogama okrecao nije bilo nista prazno iskljucuje byakugan:

Ovde kutija je prazna ovo je ko neka zamka sad neka moc odjednom ovde smo dosli da saznas o sebi a ne neka moc imam osecaj to neka tamna moc koja zaposeda ljude (Cak i ono najgore).

Sta cemo sada iskreno zbunjen sam.Te ceka Ami-n odgovor.

#card8

Samo se šeta naokolo sa tim ogledalom i razmišlja .Podiže ogledalo u nebo ,i idejnom joj se vrti neka slika u glavi „Ah ! Sećam se Malaga ,na sekundu .!!"Brzo je otrčala do Werta „Ma šta se plašiš kutija kao da će te ujesti.Sećam se nečega , nešto vrlo kratko ali pomoći će nam !

Videvis da je Ami nesto nasla neki trag:

Plasim se jer ima los uticaj cudna chakra nebih da diram nista.

Govori to te upita Ami:

Nego gde cemo ako si nasla neki put neki izvor informacije?

Upita Ami te ceka njen odgovor.

„Više je sećanje .Nalazim se kod nekoga u krilu neko me grli .Neki muškarac brži isto ovo staklo i daje da se igram sa njim .Nešto je rekao na kraju . „Pogledaj pažljivo ,i šta vidiš tu je sve što si treba .Mesto gde se krije prva noć ".„Ma hajde šta si se ukočio ko biljka ,opusti se ".

Slusajuci sta mi je rekla bio sam začudjen jer izgleda da su to prvi znaci i njena sećanja:

Nisam nego vau izgleda da to ogledalo ima neko tvoje pamcenje kad si gledala ili zapečaćena su mozda secanja ko zna.Probaj da pogledas u mesec sa ogledalom.

Govori to ceka Ami-n odgovor.

Samo odmahuje glavom „Nije moguće zapečatiti sećanja van tela neke osobe u nekom predmetu osim par izuzetaka .Mislim da me je ovo samo poguralo brže da se setim nečega , ali znam gde se krije prava moć , a ovo je putokaz .I na kraju je lako kada se skapira i provali kroz iluziju .Ajde pogledaj u ovo ogledalo i reci mi šta vidiš "?

Gledajuci u nju kaze:

Nisam siguran da cu nesto videti ako je tebe pocetilo mene nema sta jer ti si u pitanju ali aj da pokusam.

Uzima ogledalo te pocinje da gleda ka nebu nista ka zemlji okolo ne samo prazno:

Nope nema nista na tebi je to da vidis.

Ceka Ami-n odgovor.

Samo izdiše .„Ponekad trebaš da pogledaš iza iluzije koja ti stoji pred nosom .A ponekada je iluzija samo reč .Dođi ovamo kod kapije pa ću ti pokazati na šta sam mislila ."Krenuli se ka kapiji , ali dok je šetala krv joj je kalpljala po travi i tako ostavlja tragove za sobom .

Prati ju je sa strane da nebi isprljao od krvi gledajuci pravo upita:

Jel si ovako zadovoljna sa zivotom trenutno da li mislis da si trebala bolje ziveti ili nije fer sto si u ovoj situaciji.

Upita bilo mu je neprijatno da pita.Te ceka njen odgovor.

Samo nastavlja da šeta i prolaze kroz neku zapuštenu baštu , koja ima neko belo cveće nasumično posađene„Nikada polje nisam bila zapravo , da budem iskrena .Konačno posle celom mog života sam slobodna .Da idem gde god želim ,da posetim sve što nikada nisam .Nisam više nisam nečije vlasništvo.I znaš šta još "? .Zastaje kod jednog cveća i samo svoju krvavu šaku stavlja preko pupoljka i tako je drži par sekundi .Sklanja ruku sa njega,a pupoljka viče nije beo nego je zbog krvi obojen o crveno .„Bila boja je lepa dok ne postane crvena , ali ako treba da bude takva za opstanak postaće ". Nastavi da šeta lagano.

Gledajuci u Ami izgledala je dobro:

Interesantno da su cvetovi beli kao moj byakugan (Nasmeje se) hm.

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 Gettyimages-1183074816-649c5cb4c4d8e.jpg?crop=1.00xw:0.752xh;0,0

Priblizava se te uzima jedan cvet beli:

E tako da imam jer ne vidajm puno bele cvetove.

Govoreci to stavlja to u torbu u posebdnu pregradu unutra da se ne unisti:

Gde to tacno idemo?

Upita te ceka njen odgovor.

Šetaju se malom stazom koja je ostala jedino netaknuta , ali je cela lepota izbledela ,i još više sada kada za njom ostaju tragovi krvi koji klize niz njene ruke .„Zašto se toliko plašiš da zgaziš u krv .Ti si šinobi trebalo bi da ti je krv svakodnevnica .Nebi trebalo da se gadiš toga ".Zastaje ,i vadi kuai i bacaga u grane obližnjeg drveta.I neka sitna životinja pada sa grane mrtva .„A, bio je samo divlji pacov .Pomislila sam da tamo ima nekoga .

Hodajuci po livadi puna lepote Ami je ostavljala tragove krvi za sobom:

Nije da se plasim krvi neko nisam naviko da je gledam puno.Mi hyuga sam iznutra mozemo ubiti pogoditi vitalnu tacku na primer srce.

Hodajuci vidim da Ami baca kunai ka drvetu i pada neki pacov:

Ti si njega ja mislim ubila da je neko tu skocio bi i napao ili bi nesto uradio.

Prilazio je ka drvetu da se nasloni da se odmori isao je malo sa vise paznje za svaki slucaj:

Aj malo da predahnemo ti operi ruke tek tolko imas tamo reku pa operi ih.
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 Depositphotos_6532994-stock-photo-tree-near-the-water-of

Govori te se opusta i ceka Ami-n odgovor.

„Ma da je i bio čovek ništa nebi bilo , da je sposobniji možda bi i preživeo ovaj napad kunaij ,jer sam ja cijala glavnu arteriju na vratu , a kod manjih životinja je to srce ".Prilazi kod tela pacova i vadi krvavi kunai iz njegovog tela „Zašto da propadne savršeno dobar kuai za džabe.I čisto sumnjam da je pametno prati čiste rane trenutno,jer nemam više zavoje tako da ću čisto da operem kunai .Ti se odmori slobodno ".

Nisam znao da znas puno o telu mogla bi ti da budes medicinski ninja stoji ti ako znas o tim stvarma.

Govori to ustaje sa drveta te krece ka reci da se umije.Umiva se te ide ka Ami:

Hocemo li nastaviti?

Upita te ceka radoznalo njen odgovor.

„Ja sam mislila da vas uče to u akademiji .Znaš gde je glavna arterija na vratu , butini .Kako pogoditi srce .Na primer ".Uzima kunai i stavlja ga uz svoj vrta .I šara gore dole po njemu .„Vidiš da parališeš neprijatelja bi trebalo bi sa senbonomda pogodiš nerv koji se nalazi ovde negde , a da ga pogodiš kunai nožem .Pa verovatno bi ta osoba umrla "?Sklanja nož od svog vrata i vraća ga u torbu .

Pa znam ono srce mada lakse vidim kroz byakugan interesantno da znas o takvim stvarima jer si bila kao oruzije zanimljivo(Nasmeje se).Nego jer imas ti neku slabost ovako ili slabu tacku neka emocija bilo sta?

Upita radoznalo gleda ka njoj te ceka njen odgovor.

„Emocije nemam baš .Hladna sam kao sečevo na vratu.Jednostvno radim sve da bi misija bila uspešna .Ponekad se samo setim da je uspešnost misije veća ako ima više ljudi sa dobrim sposobnostima Ali u principu samo mi je misija bitna tada .A ti izgleda imaš dosta rupa , slabo znanje znakovnog jezika , gadljivost na krv .A to su bitni faktori za Nindži .Šta se tako ispred njega i zastaje .,uzima kunai i kao da je presekla neku strunu ."Ma opusti se nije  zamka .To je samo struna koju sam ja postavila u slučaju da neko dolazi ,bio bi obešen na glavačke ".



Gledajuci je razocarano:

Mozda je istina da nemam osnovno znanje kao ninja ali ako mislis da je bitno misiju ispuniti nego zivot tvog saborca to je velika rupa da te briga za saborca mozda je glupo neuspeti misiju ali u pitanju su zivoti da bi postigo nesto sa saborcem timski rad je kljuc najbitniji.

Gledajuci je se okrenuo ka reci i gleda je u tisini i vetar je poceo da duva.

„Ah.Nekažem da me nije briga za život saboraca .Jednostavno nisam ni imala saborce .Morala da ubijem zarobljenika osuđenog na smrt na načine na koji su oni hteli, sa veoma mali broj godina pa ti postane normala i rutina .Ajde mali trening pre nego što nas ova oluja zahvati .Koristi svoja čula da osetim neko živo biće u blizini , ali bez tvoje tehnike .Osloni se na instikt ."Popela se na granu i sela je .„Ali caka je u tome da ću te ja gađati kamenjem "

Slusajuci sta je rekla okrenuo sam se:

Pa predpostavlja se po tvojoj prici sto si rekla.Ah uredu aj onako moram malo svoj byakugan.

Ide ka reci blizu nje zvuci vode ga opustaju te zatvara oci:

Byakugan!

#card1286

Zatvara oci te otvara polako i napreze.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 #world1

"NEĆE MOĆI !"Uzima manji kamenčić i pogađa Werta u glavu gde je jauknuo i krenuo da trlja mesto koje je pogođeno „Jasno sam rekla bez te tehnike.U nekim situacijama moraš da držim svoje tehnike kao kec u rukavu .A i previše se oslanjaš na nju .Ovaj trening služi tome da se iloniš na svoj životinjski instik .Jer na kraju krajeva mi smo životinje .Pokušaj ponovo !"

Au jel si normalna mogla si mi vid tako ostetit jos naprezem da povecam vidno polje.Agh(Stavlja ruke na oci)

Zamalo mi je vid ostetila mogao sam izgubiti vid:

Moj byakugan je instikt moze da vidi sve cak i male insekte na daljini kao da je na blizini to je specijalnost ima puno toga o tome.Mada glupo mi je da pitam ali ako hoces jedan mali sparing da vidim kakva si jer me interesuje spomenula se nesto u zamku da imas neke poteze da mogu da se zagdim da vidim i to.

Nasmeje se ka njoj i gleda je cekajuci njen odgovor.

#card8

„Ne !Hvala !Jer je ovo tvoj trening .I ponoviću još jednom .Nema korišćenja vida , osloni se na ostala ,čula .Miris,dodir ,sluh.Ako budeš previše oslonjon na vid ,nećaš napredovati .Evo ti primer ,ponekada su mi vezivali ruke, nekada uši i oči kako bi razvila druga čula .A što se tiče mojih tehnika nevolim da ih koristim ako ne moram .Zato se fokusiraju ,inače dobijaš još jedan kamenčić u područiju tvoje glave "!

Znam Ali nisam zivotninja mada imas odredjeno klanove za te instikte mada ja pokusacu.Ali Sto si rekla da nebi htela nego kad moras preporucujem ti da to savladas jer ako nisi upoznata sta sve mozes onda nemozes da se odbarnis.

Govoreci to se okrene zatvara oci i opusta telo te se oslanja na druga cula.

#card10

Zvuk I miris.


The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 #world2 Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 #world2

„Ja sam ove instinkte savladala još mnogo pre .I ubijanje je meni najmanji problem , to mi je bio jedini način da ostanem živa.Ali kada savladaš instinkte posle će se tvoje telo samo kretati , ali da bi bio to u mogućnosti moraš psihički da se isključiš .Zaboravi na imate , na sebe , na ljude koji ti znače , osećanja sve i samo se prepusti tome .Uzima dva kamen i baca ih njegovom pravcu .Jedan u glavu , ali se drugi ne može videti u kom pravcu ide.

Au!
#card1

Sakriva se te uzima 3 kamen baca kamen u vodu jedan ispred nje te opet u vodu:

(Da vidim da li ce me naci mada verovatno hoce ima da mi dodje od nekud siguran Sam I to)


Sakrivajuci SE ceka Ami da uradi nesto.




„Znači ovako će mo .A." Ustaje lomi jednu granu .„Zar si tvrno mislio da možeš da me pogodiš .Kako glupa pomisao .Htela sam da pokuša da uhvatiše rodu u toj reci , sto ti napao nešto sasvim drugo."Povlači se iza u senci i samo nestaje .Čuje se samo vetar koji pomera krošnje .„Ajde da ti dam savete kako da se sakriješ od grabljivice ."Gals joj odjekuje sa svi strana , nemože se razaznati odakle .„Ptvo pravilo dakri svoj trag "!Baca kamen iz jedne krošnje i leti ka njemu .

Kamen ide ka njemu te se blago pomera zamalo je bio pogodjen:

(Uredu vreme je da ti pokazem sta znaci biti hyuga I njegovo vidno polje).

#card1286

(Kao Sto Sam I mislio hoce da me uplasi senka ti nece pomoci).

Brzo se premestio te pripremio svoj neznu pesnicu.

#card1285

Stoji iza nje te stavlja prst na mestu srca I tacku chakre:

I kraj tu bi bila verovatno mrtva.

Stojala je zacudjeno na par sekundi.





„Ne bih rekla ".

#card11
„To je bio moj klon.Posmtranjem sam zaključila da ti je tehnika najviše efikasna na blizinu , ali takođe možeš da je koristiš kao zaštitu ako ti je potrebna .Zaskače ga sa leđa i prislanja mu granu uz vrta .„Slede važno pravilo je da ne odaješ svoj položaj , i sakrio svoje postojanje .Da je ovo bila prava borda a ovo grana secivo bio bi u nevolju" .Udaljava se od nega i tstoji na reci .„Uhavti ridu ali bez vida , bez tehnike samo instikt ".
.

Hm nije lose bio sam fokusiran na tebe a nisam gledo okruzenje.

Hm ne zna sta byakugan moze mali deo je primetila sta moze.Te iskljucuje byakugan:

Dobra si takticki ali pitanju I borbi jedan na jedna videcemo kasnije:

#card8

Nista aj da pokusam opet.

Opusta svoje telo I zatvara oci:

#card10

Ne pokusavaj da me pogodis necime




The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 #world2

„Na brini neću .Ali da te čito upozorim .Trebaš da paziš na količinu čakre koju fokusiraš , da bi imao dovoljno kako bi ostao na površini vode .Ako nemaš dovoljno potonućeš , i izgubićeš lovinu ."Skoči sa reke na obližnju granu te se nasloni na drvo .„Dugi put je pred tobom , a sada fokus ".Kreće da vrti kunai na prstu

Znam da kontrolisem chakru na nogama treniro Sam to.

Gleda u Ami te spusta pogled Ka reci.Zatvara oci opusta telo I naslanja se na cula vetar pocinje da vetar duva I cuje Kako Ami vrti kunai oko prsta.

#card10

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 #world1

„Dobro ti ide ,ali još se suzdržavaš , zapamti sada nisi čovek nego zver koja vreba svoj plen"Gleda ga iz gline i vidi da se koleba ,„Ništa dobro nećeš dobiti time što se suzbržavaš .To je zank da je naša potraga gotova ovde još odavno .Ako ti nije jasno pogledaj u površinu vode , i šta vidiš u njoj , ajde reci ".

Ja nisam zivotinja zivo bice sam ima klanova koji su dobri sa ti culima a sto se tice da vidim sta ima u reci (Nasmeje se).

Sa sigurnoscku pali byakugan:

#card1286

Ovako hehe sta da ti kazem.

Gleda po vodi te vidi par riba sa sigurnoscu da me ne Ami pogleda sa mojih 360 stepeni vidnog polja od 210 M.

„TI I DALJE NE RAZUMEŠ !NE TRAŽIM OD TEBE VOJU TEHNIKU.I N PITAM ZA DRUGE KLANOVE .Skače sa grane na obližnju stenu i samo stoji i gleda ga kao ukopana „Pitaću te još jednom šta vi na površini vode, i ovoga puta bolje pogledaj .Jer j potraga gotova , ostatak puta je na tebi da saznaš gde je ta moć "

Ne treba da se deres na mene vidi ima svako svoj nacin ja svoje dovljno imam mada vidi hvala ako brines za mene ali trebas da razumes da savko iam svoju specijalnost.

Govori to te iskljucuje byakugan.

#card8

Odmara svoje telo.Te gleda Ami:

Nista ajmo dalje mislim izvini ali se fokusiram na glavno moje oci i sposobnosti mog klana .


Gleda u Ami i ceka njen odgovor.

„Ovo ogledalo i ta voda pokazuju istu stvar , mesto gde se krije moć .Ali sve zavisi od tebe koliko možeš da razumeš to .Inače potraga je završena , našla sam ono što sam htela i imam mesto na umu koje bi mi mogli biti od koristi.Šta tražim ne znam .Ali želim da budem korisna ponovo ne znam za tebe .

Ali sta si to nasla nisi mi rekla.

Gleda u Ami i reku u isto vreme i cudi se:

Mada sta god to bilo hocemo li nazad kuci kod mene ili nez kod tebe ako imas negde da zivis?

Upita te ceka Ami-n odgovor.

#card8

„Hoću da budem korisna ponovo .Da ne propadne životni trening ako ništa .Jer koja je poenta ,biti oružje ako nemaš svrhu .Hoću da nađem druge nindže i postanem jača i iskusnija .Želim da pitam vođu ,možda zna ono što mi je potrebno .A što ćeš ti "?

Meni je sve jedno ja cu trenirati imam neke prijatelje ako ces ici svojim putem moracemo se odvojiti na neko vreme znas ge mozes da me nadjes.(Uzima papir iz dzepa i pise mu lokaciju gde i sta).Evo ti ovde me nadji.

Daje joj papiric te se nasmeje na nju i okrece se:

Dvorac zaboravljenog plemstva  - Page 4 64b70a88e0a8dd7e86f11ce5fca6dc97

Do sledecg susreta ocekujem te jacom.

Krece ka pravcu gde mu je kuca i polako se gubi svaki trag.

Dok sam se približavao napuštenom dvorcu, osjećao sam mješavinu znatiželje i uzbuđenja kako raste u meni. Starinska struktura stajala je poput spomenika prošlosti, prekrivena mahovinom i s vratima koja su škripala na vjetru. Ulaskom unutra, osjetio sam misteriju koja je oživjela ove zidine. Svaki korak donosio je zvuk stare arhitekture, dok su sunčevi zraci prodirali kroz prozore, stvarajući igru svjetla i sjene. Osjećao sam se kao da putujem kroz vrijeme, istražujući tajne koje su ovaj dvorac čuvali godinama. Unatoč napuštenosti, dvorac je odisao nekom svojom ljepotom i pričom, što je moje istraživanje činilo još uzbudljivijim.