Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tipsy Dragon Inn - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tipsy Dragon Inn

First topic message reminder :

Tipsy Dragon Inn - Page 3 78053f853b9a4268b1bb456fb87489e4

Kafana za pijanice ili prenoćište za putnike, sa odličnom lokacijom u samom centru Keona. Kako god se okrenulo Morimoto Inn predstavlja odlično mesto da se prezalogaji kvalitetna hrana, zalije nešto boljim pivom i prenoći u još udobnijoj postelji. .

"Pa ko ti sme zabraniti kafanu, reci mi, ko??"

Uzeo je kriglu i okrenuo se ka Vuli, podignuvši je u vazduh. Vreme je bilo da i on malo digne atmosferu

"Svirači, ono naše!"


Na šta su oni krenuli sa tamburicom i harmonikom jednu staru pesmu, poznatu u svim anime svetovima...

nikoooooooooooooooooooo!

Uzo je kriglu i maltene ju je ošamario o Cezarovu. I usled naglog udarca Vuletova krigla se razbila i u ruci je držao samo dršku.

E jebiga, al ko ga jebe naši smo. Mala dolaz vamo al nemoj praznih ruku.

Par gutljaja i žurka je već počela. Nasmejah se dobro na Vuletovu polomljenu kriglu. E moj ti. Uzeh kriglu i na eks, ma šta je to za mene. U medjuvremenu pristigla je još jedna tura, još ona prva koju je Vulo naručio. Dok je muzika pevušila, zapitah Vuleta

"Kad ćemo lutati svetom, prijatelju?"

Uzeo je drugu kriglu i započeo sa ispijanjem iste, nije majka rodila pičku.

Ajoj kume evo što se mene tiče sad iz ovih stopa možemo krenuti. Na najviše vrhove ove tužne planete.

Konobarica taman što je otišla Vule je eto opet zove.

Mala dolaz vamo nešto.

Ona jebiga žena već navikla da nam donosi piće pa je još jednu turu donela.

Ermmm...? Ma nema veze popiće se već dedere ti meni reci koji je najviši vrh na ovoj planeti i koliko je visok?

čekao je odgovor.

"Biće, biće"

Na šta je došla konobarica sa gle još jednom turom, a taman završio prošlu, divota. Vule ju je pitao poprilično zanimljivo pitanje, na šta je ona odgovorila sa zbunjenom facom. Nit je znala geografiju ovog sveta nit se generalno znalo.

"E pa Vule, moraćemo izgleda sami da je nadjemo!"

Vule vidno neprijatno iznenađen.

Pa ko zna majku ti jebem ako ti tako sofisticirana žena ne znaš, a?

Kako je to izgovorio neki deda se krenuo javljati iz pozadine i krenuo da govori koji je najviši vrh i gde se nalazi ali Vule kako je još držao polomljenu kriglu u ruci uzeo je zamah njome i gađao gospodina.

Ma ko je tebe šta pitao pizda ti mat-.

Bacio ju je a nije stigao ni rečenicu da završi.

Kako je Vule bacio kriglu, pogodivši zid iza gospodina, tako sam ja ustao i krenuo da pevam

"PO LO MI ĆU ČAŠE OD KRISTALAAAAAAAA"


Muzika bi ga taman propratila, svirajući još jedan multiverzumski hit. Uzevši svoju kriglu, bacio bih je o plafon, namestivši kišu stakla ispred njih. Malo pijan, krenuo bih da cupkam ka konobarki.

Ijaoo pa celu ću kafanu polomiti sada.

Junački je eksirao punu kriglu piva koja se nalazila na šanku, i zavrljačio ju je o zid. Onda je uzeo drvenu stolicu na kojoj je sedeo i razlupao je prozore kod ulaza.

Ma neka pucaaaaaaaaaaaaa

Izbila je generalno tuča u kafani. Dedice su medjusobno krenule da se biju, bilo ih je svega dvadesetak u kafani al dosta da nastane opšti haos. Eksirao bih još jednu kriglu, vrištući

"PO LO MI ĆU BOKOVE OD LALAAAAAAAAA"


Praznu kriglu bi zviznuo o vazu sa cvećem, na šta bi i vaza i krigla pukla.

Kada je video da je izbila grupna tuča tu oko centra kafane, srce mu je zaigralo. Uzeo je maketu električne gitare koja je stojala okačena na stubu pored šanka i zaleteo se u masu sa njom. Udario je gitarom grupu ljudi koja mu je prva naletela i svi su popadali.

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT.
Tipsy Dragon Inn - Page 3 Maxresdefault

Kako se situacija sve više i više zakuhtavala, shvatio sam da mi je potrebno malo više nego ozbiljno hladjenje od alkohola i ovog mesta. Vuletu bih mahnuo da bi bilo vreme da se maknemo sa ovog mesta. Sačekao bih ga vani, gde nakon što on izadje bi nastavili polu pijani na sledeću lokaciju.

Vule je bio u žarištu bitke. Krv se prosipala i glave su letele sa ramena. Kako mu je pogled uhvatio Cezara kako izlazi i maše prema vratima, Vule mu je dobacio.

Evo samo da počistim ovo.

Kako je izlazio sklopio je svoje ruke i nastavio ka izlazu, dok bi se kafana popravljala sama od sebe.

#card443
Hp=400
Ep=450

Neko vreme prođe, njegove rane duboke koje sporo popuštaju ga nisu napuštale skoro pa ni jednog trena otkako se duša preseli u nov svet. Došao je u gostionicu gde obično dolaze ljudi da piju i po koji putnici da prespavaju. On uđe unutra, sede za sto i naruči veliku kriglu piva.

Poslije dugog puta stigao je do neke kafane gdje je odlučio da malo prisjedne.Otišao je do šanka gdje je i sjeo da popije nešto.Prije nego što je sjeo primjetio čovjeka koji pije pivo.Primjetio je da nije baš abivalentan kao i on.Sjeo je pored njega i naručio je troduplu.Tako da nije imao šta izgubiti upitao ga je:
"Šta je što si tako mrzovoljan?"

Gostionica je bila donekle bučna, nije moglo a da prođe minut bez ikakvog zvuka, da li od konobara koji stalno nešto rade ili od mušterija koji se nakače za šankom, stolom i lupetaju ko zna šta, pričajući svako svoju priču. Sedeći sam za jednim stolom u uglu on je polako pio svoje pivo. K'o grom iz vedra neba nego mu bane za stolom, seda, i postavlja mu pitanje. On ga pogleda i reče.

Kao prvo, ne tiče te se. A kao drugo ne možeš tek tako da me to pitaš kao da se znamo sto godina, neznanče. Valjda se zna neki red, majku mu.

Odgovor mu se baš i nije svidio jer ga je malo napao pa je on pokušao da odgovori:
"Pa...dobro ja reko da će ti biti bolje ako se ispovjediš,ali ako nećeš dobro.Nadam se da će ti biti bolje u bližoj budućnosti."
Poslije toga naručio je sebi još jedno sebi piće jer je ono prošlo popio.

Fugo wrote:
''Nadam se da će ti biti bolje u bližoj budućnosti."


U tom trenutku ga pogleda neshvatljivim pogledom i spusti pogled ka pivu koji uze i sune sebi još malo da pročisti grlo. Vrativši polupraznu čašu na stolu reče mu.

Da se ispovedim? Tebi neću sigurno.

Tada ga pogleda u oči i krene da ga ispita ponešto.

Od svih mogućih skoro praznih stolova(osvrne se), ti baš bane kod mog....Nema ni veze, ko si ti inače?

Opet nije uspio da razvedri neznanca,ali ga je sada on upitao pitanje.Upitao ga je koje mu je ime pa mu je on odgovorio:
"Ja sam Sandokan Fugo novi sam u gradu.Ako smijem pitat da se ne naljutiš ko si ti?"
Kada je to sve rekao dobacio je konobaru:
"Daj i njemu jednu duplu da ne pije ovo vaše smeće od pive."

Zovi me Genjo. - reče to malo ravnodušnim glasom. Sa strane je čuo korake konobara koji se kretao po prostoriji da bi ga Fugo dozvao i naručio duplo piće za Genjoa. Taj gest mu malo skrenuo pažnje pa reče potom.

Ne fali ništa ovom pivu, ali hvala.

Ponovo je uzeo i ispio je ono pivo, još malo pri dnu je preostalo.

Vidio jue da se barem malo smekšao što mu je bilo jako drago pa ga je onda upitao:
"Da li si ti ninja ili?"
Nadajući se da je ninja čekao je odgovor,ali je blefirao kao da je ozbilnjan i da mu je svejedno šta kaže.

Konobar koji je malo zastao za njihovim stolom je krenuo nazad ka šanku da im spremi dupla pića. Nije ni planirao da popije više od te jedne krigle ali da ne ispadne da je najgori namćor kog je svet video, on popusti. Uzeo je potom onu kriglu i ispio ono što je preostalo.

Odaje li me šta da jesam?

Iznenađujućim odgovorom Sandokan je rekao:
"Ništa,ništa samo onako pitam ne moraš odma da kreneš da galamiš smiri se malo."
Razoćarani Sandokan ga je upitao:
"Zašto sve što te pitam ti kreneš da galamiš,jer nema potrebe za tim i ja imam problema,ali uvjek nađi svjetlu tačku."

Gledajući ga dok je svoje reči vadio na njemu malo loše iznenađen način, on mu skrene pažnju svojim rečima gledajući ga malo čudno.

Ne galamim, pitam normalno.

On će da mu priča o svetloj tački, da je znao šta je bilo, razmislio bi dvaput, a možda i više.

Uostalom, vidimo se nekad, odoh.


Ustade i ode do konobara gde je platio, potom je izašao napolje.

Neznanac je otišao tako da Sandokan nije znao šta da radi pa je naručio još jednu pa da ide.
Nije znao kuda će pa je odlučio da ide gdje ga noge nose pa da upozna još nekoga da mu pravi društvo.

Nakon dužeg vremena odlučio je svoj ručak zaliti nečim konkretnim.Po pričama građana čuo je za jednu obližnju kafanu gdje se može popiti kvalitetno pivo.Stigao je u tu kafanu lagano hodajući od svoje kuće do tu.Otvorio je vrata i odmah je mogao čuti laganu muziku koja je svirala u lokalu.Odmah je sjeo za šank i naručio jendo točeno.

Dosavsi da se izleci od teskog dana Taisei je odlucio da popije neki sokic da iscilira malo i da se spremi za naredni dan. Bilo je dosta ljudi koji su uglavnom sedeli pricali i pili svoja pica ,nije zeleo da sedne za poseban sto pa se uputio prema sanku. Tamo je ugledao poznatog mladica ,onog lika kojeg je upoznao u biblioteci pa je odlucio da se javi.

Eee gde si Haltone, sta ti radis ovde?

Pomalo cugajući svoje pivo koje je naručio čuo je da mu se neko obraća.Okrenuo je glavu u pravcu odakle je čuo glas te je ugledao Taisei-a, osobu koju je juče upoznao.Ono što mu je zaparalo uši jeste greška pri izjavljivanju Hanovog prezimena.

Ispravio bih te, Holton a ne Halton.Ručao sam nešto teško pa došao da zalijem.Ti?

A isti kurac ,Holton ,Halton , Taisei , Teisei ,sve jedno..

Rece i sedne pored njega.

Izvinite konobarice, ja cu sok od jagode ako moze.(rece konobarici za sankom)

E pa lepo, bas je bleja ovde. Sta radis ti ovako? Si dobar? Sta ima novo ?

Nakon Taisei-ove izjave Han samo slegnu ramenima i progovori par riječi.

Kako ti kažeš...

Te ponovo dobi pitanja od strane Taisei-a na koja je odmah odgovorio.

Ma e'o, ubijam dosadu po gradu.Pomalo čitam jer me stvarno zanima historija ovog grada i tako.Pored Historije ovog grada uzimam i knjige vezane za borbu i edukaciji o istoj, učim kako da se borim i kako da položim sljedeći ispit.Ti?

Konobarica je dodala njegov sokic od jagode ,te je on sa osmehom uzeo i odma platio.Uzeo je jedan gutljaj sokica i zatim progovorio.

Uf, nikada bolji sok,majke mi..Cek ,koji ispit ?


Upitao je Taisei sa cudjenjem,nije se bas preterano edukovao ,kontao je da mu se snaga vraca iz dana u dan i da postaje jaci ali nije bio nesto preterano ambiciozan u ovom novom svetu.

Nisam upucen bas previse.Ako mozes objasni.

Nakon Taisei-eve izjave o sokiću Han se samo slatko nasmijao te uzeo gutljaj svoga piva bez komentara.Naravno pored toga odlučio je odgovoriti na Taisei-evo pitanje u vezi ispita i svega toga.Naravno ni Han nije znao kako baš da mu to objasni ali pokušao je to uraditi kako god je on znao i umio.

Pa ne znam baš koliko ću ti precizno objasniti ali ajde.Postoje ispiti na kojima se pojavljuješ od zavisnosti svojih mogućnosti.Prvi rank je APPRENTICE rank, tačnije učenik.To je najniži rank za koji je moguće položiti.Naravno, kako ojačavaš i povećavaš svoje mogućnosti tako si i u mogućnosti polagati sljedeće ispite po redu.Poslije APPRENTICE ranka ide WARRIOR odnosno ratnik itd...

Aha, kontam. Da ja mislim da sam sada ucenik odnosno apprentice ,koliko zalosno jbg. A jel mislis da imas mogucnosti da polazes za taj warrior ispit ?
Sta ako pogines ? Ili te zarobe ? Ili ono nzm siluju te ? Nije to bas igra brt moj.


Uzeo je jos jedan mali gutljaj soka pa nastavio.

Da li si bio jak u svom svetu ?

Hanu je izuzetno sviđala ova konverzacija između njega i Taisei-a.Na svako pitanje si morao razmisliti pa tek onda dati odgovor što je Hanu bilo jako interesantno.

Pa vidi, što se tiče sljedećeg ispita mislim da sam još uvijek daleko od toga.Ipak čin ratnika je nešto mnogo jako i veliko.Mislim da još zadugo neću postići taj uspijeh da se proglasim ratnikom.

Uzevši gutljaj piva nastavio je

Pa ne bih da se hvalim ali bio sam jedan od glavnih pirata u prošlom svijetu.Bio sam kapetan na jednom od glavnih borodova koje smo tada posjedovali.No, neću da se hvalim.Ispričaj mi ti nešto više o sebi.

Uu pa ti si opasan.. Ja sam ono bio bog smrti ,odvodio ljude u raj i tako nesto ,nista spec. Bio sam kapetan tamo odakle sam ja ,nije bilo lose ali je bilo mnogo drugacije ,ovde sam trenutno niko i nista i mozda je bolje da tako i ostane. Moc je velka odgovornost i retko ko zna da je kontrolise.

Zamislio se na svoju recenicu koju je rekao ,setio se svog proslog zivota ,znao je da tome nema povratka.Proslo je par trenutaka pa je opet progovorio.

Verujem da cemo postati ratnici jednog dana.(pokazao je konobarici rukom za jos jednu turu sokica i piva)

Razmišljajući o tome šta je Taisei rekao o sebi jako ga je pogodila riječ "bog smrti".Zvučalo mu je nekako čudno i nemoguće ali naravno morao je da se privikne.Na posljednju Taise-evu rečenicu samo se nasmiješi te reče

Lijepo je maštati.Naime, ima još vremena do trenutka kada nas dvojicu proglase ratnicima.To je ipak ČIN (stavivši akcenat na "ČIN").Mada ne treba se previše zalijetati i ići glavom kroz zid, što bi se reklo.Polako i sve će doći s vremenom.

Ma ne moze polako. Ako idemo previse polako ,ljudi ce ugrabiti previse moci za sebe ,moras da razmisljas i na tu stranu. Nije ovaj svet bajan ,mozda nam tako prikazuju ali ko zna sta se krije sve iza ovog grada ? Zamisli , probudi taj avanturisticki duh u sebi. Toliko toga da se istrazi ,haos bukvalno. A cin je samo cin i nista vise, sto se mene tice ne moram nikada da postanem warior bitno je da sam ja jak.

Taisei se malo uziveo u ovo sto prica pa je povisio glas. Nije bio toliko ambiciozan ali je bio avanturista i zanimalo ga je se sve krije u ovom novom svetu.

Uzevši gutljaj piva nadovezao se

Pa ipak mi je ljepše kada me proglase ratnikom i da postanem neko i nešto u ovom gradu.Da učinim neku dobrobit ovdje.Oni su me reinkarnirali, oni su uložili vrijeme u mene i mislim da bi im se trebao odužiti.Naravno, ko želi da stupi u kontakt s tamom, van grada, ja mu neću braniti.

Hahahah.(nasmejao se uzimavsi svoj sokic od konobarice)

Jel mislis da ce te neko smatrati boljim od drugih kada postanes warrior ? Sumnjam. Titula coveku nista ne znaci ,to je samo pridev koji te dodatno opisuje ali nije tu kada ti je najvise potreban.

Malo se zbunio ,nije razumeo ni on sam sta je hteo da kaze ,desavalo mu se tako cesto da nalupa nesto nasumicno.

Teska prica.

Bez komentara je saslušao šta Taisei još ima da kaže.Nije znao šta da odgovori već je se samo zagledao u jednu tačku i razmišljao o njegovoj izjavi.Slegnuvši ramenima ipak je odlučio progovoriti koju riječ tj. upitati Taisei-a nešto o njegovoj budućnosti i slično.

Dobro...To je sada manje bitno jer smo mi još uvijek slabi čak i da razmišljamo o tome.Upitao bih te, ako ti nije problem da mi odgovoriš, šta planiraš u budućnosti jer po tvojoj priči bi se dalo zaključiti da ćeš napustiti ovaj grad.

Jako dobro pitanje..

Zamislio se na trenutak gledajuci naokolo da li ima jos ljudi koje poznaje,zatim je vratio pogled na Holtona.

Pa gledaj, iskreno ne vidim neku buducnost u ovom gradu, sve je ovo super divno i bajno ,ali ja zelim vise. Izgubio sam jednog prijatelja i moram ga naci.. Mozda je ovo samo test za mene ,ne znam iskreno.Ali da kada vreme dodje napusticu ovaj grad i krenucu da istrazujem vani a ti ? Sta ti planiras?

Nakvasivši glasnice pivom klimnuo je glavom te krenuo u odgovor na pitanje.

Pa dok ne vidim na sebi da sam spreman sam da izađem na kraj sa "tim nekim" van grada neću ga ni napustiti.Kada osjetim tu moć u sebi, tek tada mislim da je dobro vrijeme da krenem u avanture.Međutim, postoji jedan problem.Svako mora da ima svog partnera kako bi uopšte izašao iz grada.Imaš nekoga u planu?

Pametno ne treba precenjivati sebe previse. Nekada mislis da si dovoljno jak a ustvari nisi ,to se i meni desavalo ,hah da se nije desavalo sada ne bih bio ovde najverovatnije.

Sarkasticno se nasmeja na svoju izjavu setivsi se svoje smrti.

Uglavnom ,da cuo sam da  uglavnom idu dvojica ,imao sam neke ljude u planu ,iskrneo nemam pojma. Videcu ,ima vremena za to. Jos smo mladi ,koliko ti godina imas uopste Holtone ?

Imam devetnaest godina, ti?

Ponovo, ovaj put je uzeo malo veći gutljaj piva nastavio je...

Ako nemaš ništa protiv, predložio bih da budemo partneri tokom avantura van grada.

Te vidjevši da je krigla prazna naručio je još jednu turu za njih dvojicu.

Ja imam 15. Da mozda deluje cudno ,ali jako sam mlad hahahha.(uzevsi jos jedan sokic od konobarice dobacio je )

Uf ne valja ovoliko sokica za jedan dan ,ali jbg neka ide zivot. Nego, sto se tice ovog tvog pitanja ,moracu da razmislim oko toga posto su me pitali jos neki ljudi,dogovoricemo se.Necemo mi jos nidje hahahh.

Nasmejao se i nazdravio.

Tokom Taise-evog izlaganja samo je klimao glavom i nabacivao smješke.

Ma neka ide život, samo da se ne napijem haha.

Te kucnuše čašama pazivši da ne prolije pivo te da se ne uprlja.

U redu, razmisli ali mislim da bi bili savršen tandem.Mada i to što kažeš, nećemo mi nigdje još zadugo.

Ma ide zivot jako brzo ,zato moramo dobro da ga prozivimo..

Gledao je razne ljude u kaficu,neki su vec bilji odvaljeni od alkohola nadao se da nece biti problema.


Ma neces samo chill. Ne valja preterivati haha. Razmislicu o toj ponudi ,procice jos dosta vremena dok ne dodjemo do tog stadiujma da mozemo napustiti grad.

Dok je uzimao gutljaj po gutljaj piva adrenalin je više rastao te je shvatio da će da pretjera pa je rekao

Ja neću više da pijem.Počelo je malo da mi se muti pred očima.Inače sam slab na alkoholu pa moram da znam neku granicu...

Razgledavši unaokolo dosjetio se jedne ideje.

Iako sam skoro pijan, mogli bi odraditi neki večernji trening.Valjda ću se otrijezniti do sale za treniranje.

To nije losa ideja ,nisam trenirao bas odavno..Mogli bi da krenemo prema sali.

Pogledao je jos jednom naokolo i popio svoj sokic od jagode usput plativsi konobarici.

Pametno je to da ne pijes previse hahha , losa iskustva se desavaju pijanim ljudima.Hajmo.

Rece Holtonu i uputi se prema izlazu.

Kisuke se lagano priblizavao jednoj jako zanimljivoj ustanovi,kafani ˝Tipsy Dragon Inn˝.Usao je te sjeo za sank.od konobara je porucio jednu kriglu tocenog piva.Konobar ga je brzo posluzio a Kisuke se prisjecao svog proslog zivota u svijetu shinigamija.Napolju je sijalo sunce.

Vraćao se na ono mesto gde je odlazio ranije. Možda ta blaga dosada kao i one rane koje i dalje zaceljene nisu bile, su ga dovele baš ovde. Da barem malo utopi te svoje probleme, baš kao i prošlog puta. Samo da mu ne pređe u naviku. Došao je do jednog stola i upita.

Jel slobodno ovde?