Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tipsy Dragon Inn - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tipsy Dragon Inn

First topic message reminder :

Tipsy Dragon Inn - Page 4 78053f853b9a4268b1bb456fb87489e4

Kafana za pijanice ili prenoćište za putnike, sa odličnom lokacijom u samom centru Keona. Kako god se okrenulo Morimoto Inn predstavlja odlično mesto da se prezalogaji kvalitetna hrana, zalije nešto boljim pivom i prenoći u još udobnijoj postelji. .

Igubljen u proslosti kisuke je sjedio i pijuckao svoje pivo.Jedva je primjetio covjeka plave kose koji ga je pitao da li moze da sedne kod njega.Naravno prijatelju moj.Kiskuke je volio i strance da naziva prijateljima.Kada je popio pivo narucio je jos jedno.

Izgledao mu je kao sasvim normalna osoba koja pijucka svoje piće. Nije mu ništa falilo da sa nekim u društvu ispije svoje piće koje će za koji tren naručiti. Okrete se konobaru i upita ga.

''Konobar, sećaš me se?'' ''Da, sećam se''. ''Daj k'o prošli put, pivo u krigli.''

Onda se smestio u stolici i čekao je da mu stigne ono što je poručio.

Konobar je doneo pice njemu i njegovom drugaru.Kisuke je bledim pogledom ispod sesira gledao u svoje pice.Onda je upitao:A doakle si mi ti?Ja sam Kisuke Urahara,drago mi je.Kisuke se htio upoznati s ovim sagovornikom.Uzeo je pice te ga lagano pijuckao.

Ja sam Sanzo, Genjo Sanzo, tako me zovi.

Kada je konobar stigao on mu je na stolu spustio njegovo piće koje je naručio. Kada su razmenili pozdrave i predstavili on polako uze svoje piće i polako ga popi, malo po malo.

Kisuke je spustio svoj sesir na sto,mahnuo je konobaru da dodje.Bio je gladan pa je porucio nesto za jelo.Konobar daces mi specijalitet i donesi jos jedno pivo.Istegnuo se a u ledjima mu je nesto puklo.Uhh,ovo je boljelo.

Ovaj spusti šešit na svoj sto i dozva konobara koji je za minut stigao do njihovog stola. Potom je naručio neki njihov specijalitet i nasloni se na stolicu malo jače. Tada je nešto krcnulo, i on je isto to čuo. Okrete se onda ka konobaru i reče mu.

Konobar, daj meni jedan ramen.

Barem da nešto pregrize kako ne bi samo pio.

Sve okej?

Da da da,ovo mi se i ranjije desavalo.Nasmjesio se.Konobar je ubrzo dosao sa njihovim porudzbinama.Kisuke je dobio vecu porciju nekog ramena.Njegov pritajelj isto.Kisuke je uzeo te lagano krenuo da jede ramen.Ramen je bio ukusan.Za Kisukeov ukus malo preslan.

Konobar ponovo dođe do njihovog stola i na obe strane je postavio po dve činije ramena, jedan za Genja, a drugi za Kisukea. Gledajući u onaj ramen i taj njegov ukus kako ga je probao ga podsetiše na vremena kada ga je nekada, kao mali, jeo.

Ima večnost otkako sam zadnji put ramen jeo.

Kad sam zadnji put jeo to je bilo dok sam bio ziv Hahaha.Malo se nasalio na temu koja nije bila za salu.Nastavio je da jede svoj Ramen i da pijucka pivo.Pa Genjo odakle si?Ispricaj mi nesto o sebi ako nije problem.

Isto i za mene važi.

Pretpostavljao je da na ovakvom mestu ima na stotine onih koji su život izgubili i reinkarnirali u drugim telima što mu je kako-tako bila olakšavajuća okolnost. Može se i reći da se svi takvi uglavnom, pa i malo, razumeju.

Radije ne bih mnogo pričao o tome, ali ukratko, ja sam isto kao i ti, nisam sa ovog sveta. Da li ti je poznata zemlja Saiya?

sedio je i nijemo cutio,jedeo je svoj ramen i pio pivo.Opet je stavio svoj šešir na galvu.pored njega je bio i jedan stap za hodanje.Mada to nije bio obican stap.To njegov drugar vjerovatno ne znaNe nije mi poznata.Ja sam iz zajednice dusa,Ranije sam bio bog smrti aka shinigmai.

Bilo mu je poznato ono što mu je njegov sagovornik govorio. Zajednica duša, šinigamiji, pogleda njega a onda u onaj njegov štap za koji je pretpostavljao da nije običan, ali nije znao u pravu li je, a čak i da je u pravu nije mogao znati kakve sposobnosti baš njegov sagovornik poseduje. Tokom svog prošlog života se zanimao za paralelne svetove i imao je vremena da ih proučava.

To je interesantno.

Kada je zavrsio jelo i pice opet je pozvao konobara da naruci jos jedno pivo.Kisuke je mogao dosta da popije ali nije bas imao puno para tako da mu je ovo bilo zadnje pice.Kada je porucio uzeo je stap te ga je prebacio na stolicu.Ledja su ga bolila a on se plasio da ustane sa stolice bas zbog tog razloga.

Kada je pojeo onaj ramen kojim je poslužen on je isto kao i Kisuke odlučio da samo još jedno pivo naruči, a takođe je zatražio i jednu čašu hladne vode. Naručio je to kada je konobar bio u blizini i čekao je da im donese poslednje piće.

Meni je ovo poslednje piće, a ti?

Kada je stiglo i poslednje pice njegov prijatelj je rekao da mu je to zadnje pice a na to je kisuke rekao:I meni je,i ovo mi je bilo puno.Kisuke nije htio da otkrije pravi razlog zasto nece vise da pije.Pravi razlog je taj da nema vise para.Kada je stiglo poslednje pice ispio ga je odjednom.Onda je rekao.Pa gospodine genjo ovo je dovidjenja i vidimo se.Otisao je te platio pice.

Njemu je njegovo piće i dalje bilo prisutno u čaši, on i nije žurio toliko u ispijanju za razliku od Kisukia koji je svoje piće u cugu ispio. Kada je Kisuki završio sa svojim pićem brzo, on je ustao i pozdravio se. Genjo mu u znak pozdrava uputi jedan kratki vojnički pozdrav i tu se raziđoše njih dvojica.
Kada je prošlo nekih pet minuta i on je isto ispio svoje pivo, ustao je i otišao da plati sve, potom je izašao napolje i otišao.

Hashirama ulazi u Tipsy Dragon Inn. Kafana je delovala kao lose mesto za njega s obzirom da nije osoba sklona picu. Slobodan sto u izolovanom cosku sa dobrim pogledom na situaciju i bez 'blind spot-a' bio je idealan za mladica. Tu se smestio kako bi pojeo burek koji se do sada dovoljno ohladio i popio casu jogurta pre nego sto nastavi dalje sa svojim istrazivanjem grada. Nakon sto je zavrsio, mladic se ponovo uputio na ulicu, razgledajuci radnje oko sebe. Jedno ime mu je zapalo za oko. Silver Phoenix Tavern.



Quote :

Theme :
Kako je prolazio isto tako je cuo pricanje drugih ljudi kako su se osecali zadovoljno,kafane ga obicno nisu zanimale osim naravno hrane koje naravno su ga privlacile i naravno jeo bi. Usao bi unutra i video je mesto koje mu se mnogo svidelo,te nakon toga izasao i hteo da pogleda dal ima market i uputio se.

Dario se dogovorio da se nadje sa Kiluom ovde po vino,Dario je vec uzeo vino i spremio sto za Killua,seo je i zaspao dok ga je cekao da dodje

Killua i Dario su se dogovorili da se nadju na tom mestu i popiju vino. Killua je dolazio, kada je stigao video je Jojo-a kako sedi i ceka ga. Killua mu rece:

O dje si stari druze !

Dario je sapvao na stolici kada je cuo neki zvuk,taj zvuk je bio Killua,protrljao je oci pa mu je rekao

Oh,gde si,hajde doneo sam vino malo da popijemo,konobare daj narodnjake.

Dario je krenuo da otvara vino i da sipa u case.

Nakon sto je Killua dosao i pozdravio se sa Dariom, on je rekao da je doneo vino da popiju malo, te je narucio pesmu. Na to ce mu Killua:

Dobro je, tek smo dosli ne zaleci se.

Nakon toga Killua sebi sipa malo vina,